fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
zdjecia do galerii
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-01-24 23:07:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
rzadko wrzucam....to i nie pamiętam jak to się robi ;)
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2015-01-24 23:08:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najważniejsze, by Marusha zrozumiała to właściwie... ;-) I pokazała nam swe prace! :)
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-01-24 23:23:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ależ już wiemy, ze prace są i mżna je oglądać w prywatnym zbiorze :)
ciekawie kombinuje Marusha.....
fotografia cyfrowa
Marusha
fotografia cyfrowa
2015-01-25 20:03:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pięknie dziękuję, już jest widoczne..ciekawa jestem bardzo Waszych opinii bo trochę się napracowałam..
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-01-25 21:48:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakoś bardzo czarno widzę Twoją przyszłość, mam nadziejęże się mylę i jestem w błędzie.
Jako ...obywatelka świata zapewne masz coś co zapamiętuje dane w Exif.
Tak dla mego jak i wielu autorów spokojnego snu w przyszłości wrzuć to z Exif-em jako dodatkową prace.
Zawsze to ogromny plus gdy widać to samo ale jednak innym okiem.
fotografia cyfrowa
fotodrom4
fotografia cyfrowa
2015-08-16 09:59:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam. dopiero się zarejestrowałem. Jak mogę dodać swoje zdjęcia?
fotografia cyfrowa
Marek_B
fotografia cyfrowa
2015-08-16 11:46:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/zdjecia/
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2019-01-20 15:28:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Być może moja spostrzegawczość mnie zgubi , ale zaryzykuję . Przeglądając galerię zwróciłem uwagę na zdjęcie , a konkretnie tytuł zdjęcia - 'elektorat' .
Z mojej wiedzy wynika , że elektorat to ogół osób posiadających prawo do głosowania . W moim kraju , Polsce czynne prawo wyborcze przysługuje każdemu obywatelowi, który ukończył 18 lat i nie został ubezwłasnowolniony lub skazany na karę pozbawienia praw publicznych lub praw wyborczych . Zastanawia mnie co Autor zdjęcia miał na myśli narzucając taki , a nie inny tytuł , przy takim , a nie innym obrazie . Co chciał tym konkretnym tytułem powiedzieć , pokazać , przekazać , na co chciał by widz zwrócił uwagę . Zastanawia mnie czy zamiarem Autora było komuś dogryźć , ośmieszyć .

https://obiektywni.com.pl/galeria/fullscreen.php?id=714347

fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2019-01-20 19:36:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@prorok, a mówiono mi, że to portal fotograficzny. Popieram Twój wpis.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2019-01-21 10:14:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok, Southstreet:
1. Dostaliśmy zgłoszenie aby wymoderować Wasze wpisy - postanowiliśmy je zostawić bo uwazamy, iż poruszyliście ważny problem.
2. Dyskusja jednak powinna odbywac sie chyba w innym wątku bo tutaj jest troche nie na temat.
3. Autor wyjasnił chyba wątpliwości pisząc "interpretacja dowolna". Tutaj zgadzamy się z nim. Naszym zdaniem nie ma w przypadku tego zdjęcia mowy o złośliwości, czy ośmieszaniu kogokolwiek. Fotografię można interpretować na płaszczyźnie psychologicznej, socjologicznej, czy wreszcie socjotechnicznej (techniki stosowane przez polityków na całym świecie). Zdjęcie może swoim przekazem dotyczyć dowolnego miejsca na Ziemi, dowolnej grupy społecznej, politycznej (partii rządzącej, czy opozycyjnej). To może dotyczyć nawet tego portal i głosujących użytkowników na dane zdjęcie. Z reguły nie będąc świadomym ulegamy pewnym trendom, nie zadajemy sobie przy tym trudu dokonania racjonalnej analizy. Uważamy, iż to jest głównym przekazem tego zdjęcia.
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2019-01-21 11:47:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
1. .... a mówiono mi, że to portal fotograficzny.
2. .... proszę wymoderować "chyba" oraz wszystkie moje wpisy,
3. .... zwrot "interpretacja dowolna" zgłaszam jako powiedzenie roku 2019.
fotografia cyfrowa
andrea_s
fotografia cyfrowa
2019-01-21 16:31:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cześć i Czołem Szanownym! Również zupełnie nie rozumiem, o co próbuje się tu wywoływać jakąś burzę w szklance wody. Ponieważ brałem udział w dyskusji lub może bardziej wypada napisać, wymianie zdań pod wzmiankowanym zdjęciem, zgadzam się z Autorem pracy, że interpretacja powinna być dowolna. Nota bene, tytuł zdjęcia brzmi, dokładnie rzecz biorąc: "elektorat.....". Płaszczyzny interpretacyjne także mogą być różne, jak słusznie zauważa Admin. Nie mogę jednak zgodzić się ze słowami, że zdjęcie Pablo dotyczy dowolnego miejsca na ziemi, gdyż racjonalna analiza wskazuje, że zostało wykonane gdzieś w Beskidzie Żywieckim :-) Natomiast, jednakowoż, że, ceniąc sobie jasność, transparentność okoliczności, w których przyszło nam się wypowiadać oraz treść punktu 1. wpisu Admina, składam wniosek formalny, nie tyle o wskazanie użytkownika, który zgłosił wpisy w/w Użytkowników do moderacji, ile o potwierdzenie informacji, iż NIE dokonał tej czynności użytkownik "andrea_s". Mam bowiem wrażenie, może mylne, że niektórzy członkowie społeczności Obiektywnych, skłonni byliby ulec tej delikatnie zawoalowanej i niejasnej w kontekście sugestii, że owej próby podjął się ów wredny typ :-) Z góry dziękuję za przychylne rozpatrzenie prośby, pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia, wieczora oraz poranka.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2019-01-21 17:04:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja tak nie pomyślałem , że o moderację poprosił user andrea_s - ha , ha , haaa .
fotografia cyfrowa
andrea_s
fotografia cyfrowa
2019-01-21 17:41:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A skąd wniosek, że chodzi mi akurat o ciebie proroku?
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2019-01-21 20:30:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andrea_s - potwierdzamy, że to nie Ty zgłosiłeś dyskusję do moderacji:) Druga sprawa "Zdjęcie może SWOIM PRZEKAZEM dotyczyć dowolnego miejsca na Ziemi."
fotografia cyfrowa
andrea_s
fotografia cyfrowa
2019-01-21 20:44:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podziękowania dla Administracji. Partykuła "może" jest chyba do przyjęcia.
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2019-01-21 22:13:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andrea_s w Beskidzie Żywieckim? Mi to wygląda na Krupówki :-)
Nie mogę sobie skojarzyć przez jakie miasteczko przepędzają owieczki i czy maja stroje ludowe. Nie pasuje mi to do Beskidu Żywieckiego.
fotografia cyfrowa
andrea_s
fotografia cyfrowa
2019-01-21 22:36:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jago, Jago, ma konstatacja wynika z wglądu w stroje prawdopodobnie Juhasów widocznych w kadrze, ale faktycznie redyk przebiegać może lub chybać przez różne miejscowości. Nie jest wykluczone, że są to Krupówki, chociaż ruch samochodowy jest tam obecnie niedopuszczalny. Data powstania zdjęcia też jest nam na razie obca. W każdym razie, nie jest to Francja, na co wskazuje znak diakrytyczny w słowie "szczęście" :-)
fotografia cyfrowa
LidRI
fotografia cyfrowa
2019-01-21 22:55:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...koniec koncow - czy ktos policzyl (te) fotograficzne welenki? ;D pozz. OB
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2019-01-21 23:00:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Najciekawszy redyk idzie z Beskidu Niskiego do Nowego Targu . Najciekawszy bo sporo między owcami owczarków podhalańskich .
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa