fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AMNESTIA!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2018-10-08 20:27:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A sumie byłoby miło poznać właściciela i moderatorów, a zwłaszcza ich dorobek, .... oczywiście fotograficzny ....;). Skończyłyby się spekulacje takie i owakie ...:)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2018-10-08 22:22:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Krasnolud, a po co Ci dorobek fotograficzny moderatorów? W świetle ostatniej wypowiedzi admina zdjęcia mają być promowane, a nie moderowane. Ja w dalszym ciągu przesuwam ciężar moderacji na komentarze pod zdjęciami i dyskusje na forum, do tego nie trzeba być fotografem, tylko człowiekiem o wysokich wymaganiach dotyczących kultury wypowiedzi.
Poziom fotograficzny wystawianych prac jest wartością względną zgodnie zasadą, że nie to ładne, co ładne, tylko co się komu podoba. Jeżeli, zgodnie z dewizą portalu, mamy utrzymać poziom wypowiedzi rzeczowo i z kulturą, to moderator powinien konsekwentnie eliminować wszelkie wpisy nie mieszczące się w tej konwencji i to zupełnie niezależnie od poziomu fotograficznego pracy, pod którą te wypowiedzi się ukazują.

Zgadzam się natomiast z postulatem przedstawienia się sobie nawzajem, fajnie by było móc się do kogoś zwracać po imieniu, a nie po anonimowym nicku... :-)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2018-10-08 22:33:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zacytuję miro72 -

Ha ha ha ...
Obiektywni - portal dla pisarzy nie dla fotografów.
fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2018-10-08 22:43:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@jpk zgadzam się z Tobą, ale chciałbym wiedzieć kto mnie "obserwuje" czy ma jakieś podstawy fotograficzne do ew. werdyktu dot. wystawianych prac, a zwłaszcza do PROMOWANIA zdjęć. Jeżeli to będzie w gestii np gastronoma, a nie daj Boże prokuratora ... to będzie ciekawie ;)
Natomiast z komentarzami w/g mnie nie będzie problemu. Każdy zna podstawy kulturalnej wypowiedzi i powinien trzymać się zasad, a jak nie ... to wiemy co dalej ...;)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2018-10-09 10:02:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozwolę sobie zauważyć, że nie trzeba być uznanym kucharzem, żeby ocenić, że zupa jest smaczna...
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2018-10-09 10:37:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... taki ból głowy , jakże prosto potrafimy go zdiagnozować niejednokrotnie sami , nie zawsze to jednak kończy się pomyślnie dla diagnozującego .. a wystarczyłaby wizyta u lekarza , bo przecież piekarz nam w tym nie pomoże ;))
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2018-10-09 11:25:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No tak, zapomniałam, że niektórym autorom ocena otrzymana nie po ich myśli podnosi ciśnienie tak bardzo, że może być potrzebna lekarska interwencja ;)
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2018-10-09 12:23:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... nie dość , że mamy tu fotografów to i jasnowidzów zdalnie potrafiących postawić diagnozę ...no , no podziwiam :) ... a może to jednak tylko tacy wróżbici z fusów od kawy ;)))
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-09 12:41:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przypominamy - tematem jest odblokowanie kont. Temat niezmiernie ważny. Prosimy o opinie i propozycje.
fotografia cyfrowa
FLOGISTON
fotografia cyfrowa
2018-10-13 11:46:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wchodzę na konto Kera, chciałem zobaczyć dyskujć pod zdj o trzech słoniach - a tu: "Konto autora zostało zablokowane przez administratora"

No więc jak? Czekamy, aż amnestię prezydent ogłosi, czy OB wykażą się samodzielnością w podejmowaniu decyzji? Skoro ma być nowe otwarcie -choć w starej szacie- to może warto? Nie ma co zwlekać - takie jest moje zdanie
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2018-10-13 13:05:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Też dwa dni temu zaglądałem i blokada nadal wisi . Proszę Administrację o zdjęcie blokady . Dziękuję i miłego dnia życzę :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-14 05:16:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administracja wykaże się samodzielnością a decyzja zostanie podjęta we właściwym momencie. Problem nie dotyczy pojedynczych osób. Mamy około tysiąca zablokowanych loginów. Proszę uzasadnić dlaczego pewne osoby mają być lepsze od innych.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2018-10-14 07:51:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Są osoby lepsze od innych. Jakoś prorokowi udało wyjść z 1000 osób :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-14 08:49:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Barola:
1, Podana osoba wielokrotnie kontaktowała się z nami osobiście.
2. Był to początkowy okres naszego zarządzania i mieliśmy jeszcze czas aby indywidualnie rozpatrzyć prośbę.
3. Zaproponowaliśmy utworzenie listy celem przyspieszenia realizacji tego tematu ale otrzymaliśmy przysłowiowe "bicie piany"
4. Do tematu podchodzimy poważnie i z rozwagą. Staramy się budować a nie niszczyć. Odblokowanie wielu kont może być otworzeniem "puszki Pandory".
Tego chyba nikt by nie chciał.

Jeszcze raz prosimy o konkretne propozycje. Złośliwe uwagi nie pomogą i nie przyspieszą rozwiązania problemu.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-14 09:23:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dodatkowa uwaga - część kont została zablokowana na prośbę ich właścicieli. To tylko przykład, że temat nie jest taki prosty jak może sie wydawać.
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2018-10-14 10:52:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moim celem nie była złośliwość tylko zwrócenie uwagi, choć może i tak to zabrzmiało:D
Mam nadzieję, że P ... andora zostanie w puszce, czego Wam serdecznie życzę i czekam na nowe OB.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2018-10-14 21:52:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Temat nie jest prosty z różnych powodów.
A ja dorzucę do tego ogródka jeszcze jeden kamyczek.
Otóż w ostatnich tygodniach z komentarzy do mojego portfolio zniknęło wiele cennych dla mnie wpisów,
a przecież ponad dziewięć lat temu prosiłam usilnie, aby nie znikały.
To było tak:
-----
Mordecai 2009-05-27 08:56
Uprzejmie proszę moderatorów,
aby nie usuwali żadnych obraźliwych wypowiedzi osób trzecich
w moim portfolio.
Te wypowiedzi same z siebie dają świadectwo poziomowi ich
autorów, co uwalnia mnie od konieczności pisania ripost czy
innego ich komentowania.
Z góry dziekuję za zrozumienie.
Marta Wojtkowska vel Mordecai
-----
Ówcześni moderatorzy (za niewątpliwym przyzwoleniem właściciela serwisu) przychylili się wtedy do mojej suplikacji.
Czy teraz nie mogłoby być podobnie?
Ja bardzo proszę...
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2018-10-14 23:01:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zaraz nam dorzucą bicie piany ale co mi tam:) jestem na tak :)
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-10-14 23:02:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dokładnie o to samo od zawsze zwracałem się do Szanownej Redakcji i Właściciela. Tylko i wyłącznie z powodu usuwania (jakże wzniosłych) wypowiedzi użytkowników pod moimi pracami w moim port folio wycinałem dwukrotnie swoje prace.
Nikt nikogo nie zmusza do napisanie dowolnej treści lecz po napisaniu w moim port folio ta treść staje się tylko i wyłącznie moją wartości intelektualną.
Nigdy nigdzie nikogo nie ignorowałem. Na trolli mam koszyczek i umiem z niego korzystać.
Proszę, dziękuję i pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-14 23:55:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo

2018-09-03 00:08:30


Jak ja uwielbiam naszą Polską OBiektywną zdolność czytania wraz z zrozumieniem treści.

No i czego tu oczekiwać gdy wejdą obrazki bez treści gdy nikt tego co napisane nie rozumie ?

Szanowni Oiektywni ten wątek dotyczy tematu AMNESTII czyli zdjęcia blokady kont.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-15 00:09:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bez złośliwości - Trzymajmy się tematu bo nie dojdziemy do żadnego konsensusu.
Ostatnie zapytanie, prośbę - weźmiemy pod uwagę, przeanalizujemy i poddamy dyskusji. Jedna uwaga - nie chodzi tutaj o kryształowy wizerunek portalu. Nie boimy sie ostrych dyskusji, krytyki. Natomiast każdy użytkownik będzie miał zagwarantowane bezpieczeństwo na tym portalu.
Proponujemy powrót do tematu.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2018-10-15 08:40:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
admin - może zatem trzeba by założyć nowy wątek "Bezpieczeństwo portalu i użytkowników"?

A przypomnienie mojej prośby z 2009 jest ściśle związane z tym, jak się realizuje AMNESTIĘ.
Bo te cenne dla mnie wpisy, które zaginęły, pochodziły od osoby, która - wielokrotnie banowana - zakładała kolejne konta i kontynuowała swoją retorykę pod kolejnymi nickami.
Jeśli teraz - całkowicie hipotetycznie - osoba tego pokroju zgłasza się do administracji z prośbą o amnestię, to - oczywiście - można jej po chrześcijańsku wybaczyć.
Ale czy za tym wybaczeniem powinno iść pomniejszenie stanu posiadania innych użytkowników, to już jest co najmniej dyskusyjne.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-15 10:22:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordecai - "może zatem trzeba by założyć nowy wątek "Bezpieczeństwo portalu i użytkowników"?"
Mordecai - "Ale czy za tym wybaczeniem powinno iść pomniejszenie stanu posiadania innych użytkowników, to już jest co najmniej dyskusyjne."
Admin - "Ostatnie zapytanie, prośbę - weźmiemy pod uwagę, przeanalizujemy i poddamy dyskusji".
Tak szybciej udziela się odpowiedzi. Jednocześnie przypominamy temat wątku - AMNESTIA. Przypominamy także, że jest to portal o fotografii.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2018-10-15 15:48:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proszę o odblokowanie konta 'znieczulica' .

fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-12-07 07:24:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Meaculpa miał / zakładał wiele kont (nie on jeden ...na dziś jest tu kilku aktywnych wielokontowców) po kolejnym bananie SzaRaczków.
Jego ostatnie konto zostało i jest nadal zablokowane.

Proszę o odblokowanie Meaculpy czyli konta Snupolek -> https://obiektywni.com.pl/autorzy/autor-7807-0-0-0-0.php

Dziękuję za odblokowanie konta Veroniki, przynajmniej doczytałem czemu zniknęła.
Mam nadzieję iż kiedyś jednak wróci na tyle silna aby śmiać się z ludzkiej głupoty i kółeczek TWA.

Miłego dnia -> 1000 mój post na forum OB, idę się spić kolejnym litrem mleka.
fotografia cyfrowa
1 | 2 | Strona 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa