fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AMNESTIA!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-02 15:50:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przewidujemy odblokowanie kont użytkowników.
Prosimy o wnioski, sugestie w tej sprawie.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2018-09-02 17:21:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A czy nowy regulamin przewiduje możliwość posiadania wielu kont przez jednego użytkownika? Bo jeżeli ma się nam znowu pojawić 1728 sklonowanych kont do wypisywania inwektyw pod zdjęciami, to ja nie jestem pewien, czy ten pomysł mi się podoba...
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-02 18:09:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie zamierzamy tolerować wielu kont jednego użytkownika. Nie zamierzamy tolerować inwektyw, wycieczek personalnych. Komentarze winne dotyczyć TYLKO zdjęcia. Opinie, merytoryczne uwagi muszą być wyrażone bez złośliwości, uprzedzeń, w poczuciu tolerancji. Artykułowanie komentarzy musi być na odpowiednim, akceptowalnym poziomie kultury. Odrzucamy pojęcie "gniot", który uważamy za obraźliwy język slangu. Nie będzie promowania się osób poprzez awanturnictwo, pseudo poczucie humoru sprowadzające się do drwienia, czy wręcz szydzenia z osób a także ich zdjęć. Serwis ma być miescem, gdzie każdy użytkownik będzie mógł miło i w sympatycznej atmosferze spędzić czas. Przygotowywany jest nowy regulamin ale już w chwili obecnej wprowadzamy na bieżąco jego zasady. Naszym obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo WSZYSTKICH użytkowników serwisu. Przekonają sie Państwo, że najważniejsze będą zdjęcia i ich poziom. To one będą rywalizować o miano dobrych i tych najlepszych - niezależnie od opinii i komentarzy użytkowników serwisu. Autor pracy może ale nie musi skorzystać z tych opinii. Również każdy ma prawo publikować zdjęcia w portalu nie biorąc udziału w rywalizacji.
Pozdrawiamy
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-02 18:29:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Również oceny w chwili obecnej prosimy traktować, jako swoistą informację, czy wskazówkę. Dodam, że testowo dokonaliśmy wielopłaszczyznowej analizy zdjęć (publikowanych na OB) u niezależnych ekspertów. Zdjęcia z ocenami -1 otrzymywały czasami do 60% akceptacji. To tylko świadczy jak umownym i mylnym może być wystawienie takiej oceny.
fotografia cyfrowa
Marek_B
fotografia cyfrowa
2018-09-02 18:29:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Otwarta lista kont użytkowników do odblokowania:
1. keramodnor
2. prorok
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2018-09-02 18:45:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Super! Jeżeli te zasady będą rzeczywiście przestrzegane, to ja patrzę w przyszłość Obiektywnych z coraz większym optymizmem, bo to jest właśnie ten element, którego najbardziej brakowało w całej chyba historii tego portalu.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-09-02 18:56:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram Marka_B i dorzucę kilku innych autorów z pieprzem i nie tylko.
http://obiektywni.com.pl/autorzy/autor-2883-0-0-0-0.php o i le mnie pamięć nie myli to nik Valvorine
http://obiektywni.com.pl/autorzy/autor-3908-0-0-0-0.php -> Soundchaser
http://obiektywni.com.pl/autorzy/autor-4162-0-0-0-0.php -> Hiteroh
Meaculpa nie znajdę zbyt wiele wojen było od początku świata ale wiem gdzie bywa, pogadam może wróci.
...
Bardzo mnie cieszy widok nika Buddabar, może by połączyć jego inne konta na OB w jedno ?
Michał co Ty na to ?
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
akua
fotografia cyfrowa
2018-09-02 19:16:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proszę o wskazanie dopuszczalnych synonimów dla wyrazu "gniot".
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2018-09-02 20:09:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może napisać tylko " nie podoba mi się" :-)
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2018-09-02 20:15:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jeśli to jednak gniot?
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-02 20:40:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słabe, nieudane - chyba najbardziej adekwatne określenia.
fotografia cyfrowa
akua
fotografia cyfrowa
2018-09-02 20:40:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@babajaga, to nie to samo. "Gniot" ma charakter oceny zobiektywizowanej, "nie podoba mi się" czysto subiektywnej. Dobry krytyk potrafi docenić pracę, która mu się nie podoba i dać jej nawet maksymalną ocenę, jeśli na nią, wg kryteriów w miarę obiektywnych, zasługuje. Ja się nigdy nie spieram, jeśli komuś się coś nie podoba, bo w cudze gusta nie wnikam, ale o gniota - proszę bardzo i czemu nie ;)))
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-02 20:48:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponujemy używać 2 podane przez nas określenia ewntualnie z rozszerzeniem np. słabe i bez przekazu itp.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2018-09-02 21:20:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Naszym obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników": pięknie to brzmi i mam nadzieję, że tak też będzie.
Wojenki wojenkami i pyskówki pyskówkami ale kopiowanie cudzych prac (z OB) w celu utworzenia komuś "blogusia" (kradzież tożsamości) w taki sposób by akkount PRZEDEWSZYSTKIM ukazywał autora jako pedofila, to poważnie wykroczenie podlegające karze pozbawienia wolności. Takie posunięcia pewnego urzytkownika OB porzednie kierownictwo niestety tolerowało i mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Nie będę więc ukrywał, że jeden konkretny nick nie ma co szukać w świecie foto-kommunity!!!
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2018-09-02 21:24:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wdarło się parę literówek.
to poważne...*
poprzednie kierownictwo...*

fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2018-09-02 21:56:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzień dobry :0 Czy zastałem Jolkę??? Jestem spokojnym człowiekiem, nie wadzę nikomu....można mi na język nadepnać.....ale...zapowiedzi, ze będzie można używać słowa gniot, że ma być sztywno jak u babci Frani na pogrzebie odbieram troche jak portal z cenzurą i policjantem za każdym rogiem..... Nie jestem zwoenkinkiem "walk" i obelg jakie tu nieraz padały, ale ciekawi mnie na ile ta ingerencja "poprawnosci" sie sprawdzi.... byle nie zwiazała języków.....:)

W innym wątku poruszono sprawę moderacji "słąbych zdjec".... tak mała propozycja (pewnie polegnie, ale co tam...) może zrobic tak by "początkujący" na portalu dostawali np na 3 miesiące "zielony listek" czy inne określenie, by użytkownicy troche łagodniej spogladali na zdjecia i raczej dawali rady a nie "jechali po autorze"... może blokowac ocenianie takich zdjeć??? Każdy kiedyś sie uczył i uczy....
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2018-09-02 21:57:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jestem za możliwośćią edytowania tekstu.....!!!! :) bo miało być, że NIE bedzie można używać słowa gniot :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-02 23:11:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen - ważny temat. Jak zapewne się orientujesz całkowite zabezpieczenie zdjęcia w sieci jest praktycznie niemożliwe ale można znacznie utrudnić jego kopiowanie. Mamy to na uwadze.
Ajano212 - Dwa pytania, dwie odpowiedzi:
1. Nie będzie sztywno:) Obiektywni oczekują wysokiego poziomu publikowanych zdjęć, dlaczego nie oczekiwać poziomu wypowiedzi. W naszym życiu zawsze mamy do czynienia z normami: moralnymi, prawnymi, estetycznymi itd. Są to elementy ukształtowane historycznie i kulturowo. Dlatego nie zamierzamy popierać swoistej degradacji. Równie dobrze można zapytać dlaczego nie używać słów wulgarnych aby było ciekawiej?
2. Początkujący w fotografii użytkownicy - zamierzamy ich uczyć i tworzyć dla nich odmienne kryteria. Ten zielony listek to jest dobry pomysł.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-09-03 00:08:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak ja uwielbiam naszą Polską OBiektywną zdolność czytania wraz z zrozumieniem treści.

No i czego tu oczekiwać gdy wejdą obrazki bez treści gdy nikt tego co napisane nie rozumie ?

Szanowni Oiektywni ten wątek dotyczy tematu AMNESTII czyli zdjęcia blokady kont.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-03 00:20:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - Acu rem tetigisti:)
Pozdrawiamy i dobrej nocy życzymy!
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-09-03 00:24:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hominis est errare, insipientis - in errore perseverare.
...
JPK do konta i na groch wspólnie z Akua, Blexem, Ajano, Bab ..... i Adminem.

Dobrej nocy.
fotografia cyfrowa
akua
fotografia cyfrowa
2018-09-03 06:54:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja do konta bardzo chętnie, najlepiej na Kajmanach. Albo w Szwajcarii. Groch może być na grochówkę ;))))

Temat amnestii ściśle wiąże się z banami i ich przyczynami, nie widzę tu zatem jakiegoś specjalnego odejścia od tematu (no, może trochę ;)).

Ad rem - mz nie ma sensu odblokowywać kont trollowych (wielokrotnych, założonych w złej wierze, w celach złośliwych itp.), co do reszty - amnestia polega m.in. na wybaczaniu. I na wierze w resocjalizację ;)
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2018-09-03 07:22:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o ...widzę, że zaocznie...bez w procesu .... zostałem skazany na groch....

W kwestii amnestii....za Akuą.....
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-03 07:56:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Otwarta lista kont użytkowników do odblokowania:
1. keramodnor
2. prorok
3. Soundchaser
4. Hiteroh
Wolverine, Meaculpa - nie są zablokowani.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-09-03 09:57:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Volverine, Meaculpa - nie są zablokowani ...Ich nicki nie istnieją w bazie. Co do Volverine nie mam pewności iż podałem właściwe ID.
Znaleźć można tylko w backup-ach z 2006-2008 roku.
Volverine potęga foto wiedzy, kultury osobistej ...na bank ukończone ASP włącznie z podyplomowymi, a może i jeszcze wyżej.

Ps.
ajano212 2018-09-03 g.07:22:55 W którym wpisie podałeś usera z bananem, w żadnym.

Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa