fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Moderatorzy - kim są
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jarzato
fotografia cyfrowa
2008-07-08 19:34:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem nowa osobą na tym portal;u. Może ktoś wie kim są modaratorzy? Czy rzeczywiście są całkowicie anonimowi? Czy można sie z nimi w jakiś sposób skontaktować?
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-07-08 19:40:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-162526.php
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-07-08 19:44:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehehehehehe ten Topic dawał radę :))) Swoją droga ciekawe czy ktoś sobie jaja robił czy to faktycznie moderator pisał?? :))))
fotografia cyfrowa
jarzato
fotografia cyfrowa
2008-07-08 19:49:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Serdecznie dziękuje Bicki za link ale mam kolejne pytanie :) Mam nadzieje ze mi pomożecie. W jaki sposób można sie skontaktować z administratorem i kto nadzoruje prace administratorów?
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-07-08 19:54:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wejdź w zakładkę AUTORZY

wpisz admin i adminjk

i wyślij wiadomość prywatną.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 19:55:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jarzato (19:49:22) - do niedawna skutecznym sposobem kontaktu z administracja było napisanie PW (prywatnej wiadomości) do admin-a, a gdy ten nie odpowiadał (normalka), powtórzenie tego samego w trybie PW do adminjk
tyle że od połowy maja nie ma dowodu na to, ze jeszcze istnieją
fotografia cyfrowa
mr_sepia
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:03:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
istnieja i sa bardzo czuli na wszelkie opinie, szczegolnie te malo przychylne, szybko sie obrazaja, napisalem kiedys cos na forum i bardzo szybko zniknelo, umiescilem zabawne zdjecie z administracja w tytule i bardzo szybko zostalo przesuniete do portfolio, wiec sa oni, tylko maja nas (klientow) w malym szacunku...
fotografia cyfrowa
jarzato
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:23:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przecież szkoda tego portalu. Sam system uważam za bardzo dobrze przemyślany tylko nadużycia z tego co widzę są normą. Może warto coś zrobić żeby go uratować? Ktoś dał mi taka radę: "Wiesz co, może odpuść sobie ten portal zanim Cię wessie" Hmm.. Przykre prawda? Nie żal wam tych emocji które zainwestowaliscie w to miejsce? Co można zrobić aby były tylko pozytywne?
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:25:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki! a czego plączesz mi sie po pf ? kerę dzisiaj zastępujesz?
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:30:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzwonił do mnie ze łzami, to jak mogłem mu odmówić, prosił bym się Tobą opiekował. Martwi się widać o Ciebie :-*
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:34:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a to jednak będzie musiał ten urlop skrócić :-D
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:36:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oushit :D ;o)
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:36:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o! już jest! (keramodnor 2008.07.08. 20:33)
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:39:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jarzato problemem na tym portalu nie są moderatorzy tylko sami użytkownicy, którzy zamieniają Obiektywnych.pl w słodkopierdzące kółko wzajemnej adoracji. Za przykład niech posłuży Twoje zdjęcie. Zobacz oceny jakie dostałeś i pośledź jak ci sami autorzy oceniają inne zdjęcia, zobacz czyje zdjęcia to są i zobacz jak te osoby oddają oceny. To jest właśnie największa bolączka tego portalu.
Właśnie dlatego, że żal mi tych emocji, tej atmosfery wciąż tu jestem, szkoda że tak wielu postanowiło sobie odpuścić. Wiesz jaka jest statystyka? Prawdopodobnie na 10 dobrych fotografów , którzy odeszli przyszedł jeden. Łatwo się domyślić jaką drogą to zmierza.... Obwinainie moderacji o jedno usunięte zdjęcie do portfolio jest dla mnie przejawem maksymalnego, bezkrytycznego zadufania w sobie. (Tak wiem nie raz samemu to robiłem). Właśnie takie zachowania niszczą ten portal!!! Płacze i utyskiwania, bo wyleciało zdjęcie , które miało średnią 4,0. I CO Z TEGO?? Czy przez to że trafiło do portfolio, stało się gorsze? Czy średnia wywindowana przez to samo grono , które przyjmuje pod swoje skrzydła wszystkich nowych bo wie że ci oddadzą im oceny, świadczy o wielkości tego zdjęcia??
Napisałem raz powtórzę ponownie: WOLĘ ŻEBY TAKIE ZDJĘCIA LECIAŁY DO PORTFOLIO DZIĘKI CZEMU BĘDZIE TRZYMANY WYSOKI POZIOM.
Kiedyś zastanawiałem się kim są owi mityczni moderatorzy. I co mi to dało?? Ci ludzie robią coś od siebie, a my wciąż utyskujemy na ich działania, zamiast wziąć się do roboty i starać się robić takie zdjęcia, żeby moderator nie usunął. Tyle, że większąć z nas ze mną włącznie ma sztucznie zawyżoną samoocenę i już uważamy się za wielkich fotografów. Gówno Prawda!! 99% userów portalu to GNIOTOROBY!!! z wysokimi średnimi.
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:41:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kera mi nie odmawia, teraz to ja dzwoniłem ze łzami, że nie podołam zadaniu :-*
fotografia cyfrowa
Bicki
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:44:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Andres - sprytnie to napisałeś - czekam z wypiekami kto pierwszy to skomentuje ( ok, drugi, ja byłem pierwszy :-) )
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:49:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bicki ile lat już tutaj siedzisz?? Jaką ksywę Ci kiedyś nadano?? Miałeś nawet avatar odpowiedni...
Sam doskonale wiesz jaki syf się tutaj zrobił. Mam nadzieję, że moderatorzy , jezeli faktycznie jeszcze tutaj zaglądają, nie wezmą sobie do serca tych bzdur, tylko wezmą się do roboty, jeszcze bardziej podkręcając nam śrubę, bo właśnie w ten sposób możemy się czegoś nauczyć, a suche ocenki i płacze prowadzą do nikąd.
fotografia cyfrowa
jarzato
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:50:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres Nie mam przecież zastrzeżeń do Twojej oceny. Masz prawo oceniac mnie jak chcesz. Na tym cała zabawa polega. Nie mam tez zamiaru z tego powodu źle Twoje zdjęcia oceniać bo to głupie. Jednak to ze są nadużycia na tym portalu to chyba prawda. Być moze jestem w błedzie i rzeczywiście bije pianę ale najprościej bedzie zapytać czy mam rację czy tez nie?
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2008-07-08 20:54:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ad1. Oceniłem Twoje zdjęcie nie Ciebie
Ad2. Oceniłem Twoje zachowanie nie Ciebie
Ad3. Nadużycia są i owszem, ale są to nadużycia systemu ocen i opieram swoje zdanie na obserwacji tego portalu na przestrzeni około 30 miesięcy jak tutaj jestem.
fotografia cyfrowa
jarzato
fotografia cyfrowa
2008-07-08 21:03:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masz racje. Oceniłeś moje zdjęcie. Źle to napisałem. :) Sorki

Skoro mówisz ze sa naduzycia to dlaczego nie mozna tego zmienić? albo inaczej. Jak to zmienić?
A wracając do Twojej wczesniejszej wypowiedzi. Dlaczego nie moga zamieszczac tu zdjec osoby które popełniaja błedy? Czy to wlaśnie nie do nich skierowany jest ten portal? Czy to nie tutaj maja sie nauczyć jak ustrzec sie błedów? Nauczyć robić dobre fotografie? Nie uwazam ze ideą tego portalu jest prezentowanie zdjec smietanki polskiej fotografiki ale zwykłycgh ludzi którzy chce sie w ten sposób dokształcic.
fotografia cyfrowa
birdhunter
fotografia cyfrowa
2008-07-08 21:08:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Andres , jak mniemam to ty trzymasz ten wysoki poziom ? czy dopiero masz zamiar dociagnać jak będzie lepiej , pytam bo chcę poznać ideał ;]
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-07-08 21:08:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miałem pisać osobny wątek , ale to nie ma sensu. Wczoraj pod zdjęciem etisa napisałem: etis jakubowi, jakub etisowi i tak się to kręci....
nie było tam nic obraźliwego jeno prawda o tym portalu i co? i wpis został w y m o d e r o w a n y . Dlaczego, ano pewnie dlatego, że wytknął po raz kolejny nieudolność tego portalu: ja tobie kilka 4 za kiepskie zdjęcie i ty mnie parę 4 za kiepskie zdjęcie i jedziemy dalej.

Mistrzem w tego rodzaju zachowaniach jest oczywiście etis, ale jakoś administracji to nie przeszkadza....
fotografia cyfrowa
fizyk
fotografia cyfrowa
2008-07-08 21:18:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja napiszę tak:
1. Nie znalazłem bardziej aktywnego portalu niż OB
2. Bardzo dużo się tu nauczyłem (Andres - dzięki)
3. W moim PF w rankingu liczba wyświetleń nr 1,3,7 są wymoderowane
4. Dalej nr 2,5,6,8 mają 5,3,3,0 pkt.
5. Moje najwyżej ocenione zdjęcie ma 61 pkt i jest na 10tym miejscu
Uwielbiam ten portal bo zawsze coś się tu dzieje, nawet jeśli moje zdjęcia (jak dzisiaj) są
ignorowane, to z przyjemnością oglądam dobre foty i z zainteresowaniem czytam
komentarze i krytyki pod złymi (nawet jeśli to moje).
Jedyne na co mogę narzekać to prywatne wojny na forum.
fotografia cyfrowa
fizyk
fotografia cyfrowa
2008-07-08 21:20:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
etis - administretor???????????????????????????????????????
fotografia cyfrowa
raider
fotografia cyfrowa
2008-07-08 21:20:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Corazon, a skąd wiesz, że etis nie jest np. moderatorem? Ja niedawno wystawiłem anonimowo ważkę i za chwilę w moim pf zagościli towarzysz Blanko i towarzyszka EwaW... pewnie znajomy makro-moderator przekazał im, że można się pośmiać z mojego pierwszego "makro"... :)
A z tym wzajemnym całowaniem się po tyłkach to już chyba nie wygra nikt... :/
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa