fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
huh, "nieciekawy temat" lol
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2008-11-06 14:52:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No cóż. Wymoderowano mi zdjęcie. Nie pierwszy i pewnie nie ostatni raz. To, co mnie dziwi to uzasadnienie.
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-350912.php
Napisano:
"Nieciekawy temat. Szanowny autorze, podstawą w fotografii jest ciekawy i potrafiący zainteresować odbiorcę temat. Czy naprawdę temat tego zdjęcia może wzbudzić emocje w odbiorcach?"

Pytanie - czy napisano by tak, gdyby zamiast twarzy z brązu była tam twarz ze skóry i kości? Gdyby tam była piękna modelka? W czym brąz gorszy?

Nie będę tłumaczył o co chodziło w zdjęciu - to prawie jak tłumaczenie dowcipu po jego opowiedzeniu, ale chciałbym się dowiedzieć, dlaczego ciekawa moim zdaniem w swojej wymowie, fakturze, wykonaniu i swoistym pięknie twarz z brązu ma być mniej ciekawa od twarzy modelki jakich setki na tym forum. Może je też trzeba moderować, bo tyle ich jest i przestały być ciekawe?

Uwaga!
Post nie jest atakiem na moderatorów/moderacje. Chcę tylko skłonić do refleksji czy czasem nie popadamy w pewne stereotypy w myśleniu o tym czym jest dobra czy ciekawa fotografia.

Ciekawym jestem opinii.
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-11-06 15:32:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ale przyznasz, że nikomu się nie chciało nawet skomentować zdjęcia...czyli jednak nie wzbudziło większego zainteresowania (nie wnikam w ilość wyświetleń).
Brąz, który został sprowadzony do chromu - a całość wygląda nieestetycznie...no i jednak nie pcha do refleksji. :/
Lekko kiczowato to ująłeś.

Zgodzę się z moderacją.
Pzdr
fotografia cyfrowa
PoulN
fotografia cyfrowa
2008-11-06 15:42:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szczerze?

To faktycznie nie-bardzo ciekawe to zdjecie jest...
fotografia cyfrowa
stassad
fotografia cyfrowa
2008-11-07 16:20:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Separatysta - no i właśnie - można było chociaż uzasadnić lepiej - Twoje uzasadnienie jest zupełnie inne niż moderatorów - przyznaj to sam proszę.

Nie twierdzę, że genialnie to pokazałem, ale żeby od razu "nieciekawy temat"? Dla jednego ciekawe jest jedno dla innego drugie.

Spróbuję wstawić lepsze ujęcie tej samej Figury, pokazać lepiej, bo mimo wszytko uważam, że jest ciekawa, a że ja się dopiero ucze to nie zawsze zdjcie będzie genialne. :)

fotografia cyfrowa
Lifter
fotografia cyfrowa
2008-11-18 09:27:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oni - modkowie - te komentarze maja zdefiniowane pod klawiszami funkcyjnymi i wybieraja mniej wiecej pasujacy. :) Zobaczysz po paru wymoderowanych fotkach, ze sie powtarzaja :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa