fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
RE: Super oceniać no nie ?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2009-05-20 11:39:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Otrzymałem PW o poniższej treści i odpowiedziałem jak poniżej. Moje pytanie do Obiektywnych: czy dawanie samej oceny bez uzasadnienia uważacie niekulturalne? Jeśli tak, to czy zawsze?


Temat: Super oceniać no nie ?
2009-05-20 09:57:32 *** napisał :
Cholernie lubię jak ktoś ocenia a nie opisuje to takie rozwojowe w tych czasach i w ogóle ! pozdrawiam !

Moja odpowiedź:

Super otrzymywać wysokie noty no nie ?

Zanim odpowiem zadam Ci dwa pytania:

1. Czy taki liścik wyłałeś do wszystkich komentujących zdjęcie pt. "***", czy tylko do mnie, bo dałem najniższą notę? Nikt bowiem z poprzedników nie uzasadnił stojej oceny.
2. Zarejestrowałeś się żeby zbierać punkty, czy czegoś się nauczyć?

A teraz odpowiadam:

1. Oceniam wedle swojego odczucia i obecnego stanu wiedzy, który jest jaki jest. Nie czerpię przyjemności ze stawiania niskich ocen ani nie boli mnie stawianie wysokich. Nie przybyłem tu bowiem rywalizować a jedynie się uczyć.
2. Każda ocena ma swoją definicję pod obrazkiem, a komentarz do ocen nie jest obowiązkowy. Jest to więc moje prawo wynikające ze specyfiki portalu i nie jest tutaj niczym odosobnionym.
3. Już dawno odkryłem, że wielu tutejszych użytkowników stawia wysokie noty licząc, że oceniany się odwdzięczy. Znana jest również powszechnie maniera stosowania szkolnej skali ocen. Trochę to dziwne, bo czy skala szkolna ocejmuje -1 i 0 i gdzie podziała się szóstka?
4. Jeśli potrzebujesz uzasadnienia wystarczy poprosić zamiast rzucać pretensjami, bo ocena się nie spodobała.

Pozdrawiam :-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa