fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wymoderowali :(
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
kazbez
fotografia cyfrowa
2009-09-01 19:55:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rozumiem ze nie jest to wybitne dzielo, ale zaby tak w mniej niz 10 minut galeryjnego zywota i to bez podania przyczyny???
Naprawde az taka porazka?

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-434407.php
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2009-09-01 20:00:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słabiutkie, i tyle. Nie ma co narzekać na moderację w tym przypadku.
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2009-09-01 20:02:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co do przyczyny moderacji, to powinna być widoczna jak klikniesz na zdjęcie albo link pod nim - sorry, nie pamiętam.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-09-02 10:05:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tydzień temu spłonęła piwnica pana Zbyszka. Miał w niej masę starych zdjęć, jeszcze z okresu przedwojnia - wszystkie zmoderował ogień. Przyczyna moderacji jest znana i widoczna - uszkodzenie instalacji elektrycznej. Administrator budynku pokryje straty, ale fot nie ma jak odzyskać. Tragedia, to jest tragedia.
fotografia cyfrowa
kazbez
fotografia cyfrowa
2009-09-02 10:18:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;)
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-09-02 10:23:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@kazbez, historia, o której piszę, jest prawdziwa, podobnie jak Twoja, tyle, że pan Zbyszek nie ma się gdzie odwołać.
Dlatego takie wątki zawsze mnie śmieszyły i uważam, że są bezsensowne i jedyne co dają, co psucie atmosfery i prowokacje do flame war oraz wycieczek osobistych. Wszystkie tego typu wątki tak się kończą.
fotografia cyfrowa
kazbez
fotografia cyfrowa
2009-09-02 11:00:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neojmx, trudno mi ponosic odpowiedzialnosc za to co dzieje sie pod moim watkiem. Nie jest on w zaden sposob prowokacyjny, przynajmniej dla mnie, moze dla innych uzytkownikow ma jakies wlasciwosci pobudzajace.

Nie jestem bywalcem forum, a tym bardziej uczestnikiem wspomnianych przez Ciebie wojen, tudziez autorem osobistych wycieczek.

To jak koncza sie i przebiegaja watki zalezy tylko od ich uczestnikow nie od autora.

Wracajac wreszcie do samego watku i jego tematu , ot tak sie poskarzylem, zal jakos mi sie zrobilo mojego gniota. Mam gorsze w PF, a wisza w galerii, ten polegl tak szybko ;(

Tylko tyle nic poza tym, w koncu ten dzial to gorzkie zale, wiec chyba moglem sie pierwszy raz w moim "obiektywnym" zyciu pozalic.

Pozdrawiam

Milego dnia zycze

EOT

fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2009-09-02 22:54:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiesz co, chyba Cię rozumiem.
Nie cofam poprzednich wypowiedzi, ale rozumiem, że masz prawo mieć żal.
Powiedzcie mi, gdzie sens i logika?
A pytam o to: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-434544.php
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa