fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kraków - Spotkanie z fotografem przyrody Markiem Kosińskim
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Marek_N
fotografia cyfrowa
2009-10-30 13:45:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Towarzystwo Przyrodnicze Nocnych Marków zaprasza na wieczorne spotkanie 6 listopada (piątek) z fotografikiem Markiem Kosińskim. Tematem wieczoru będzie fotografia przyrody, a w szczególności fotograficzna „kuchnia” - odkrywanie elementów i tajemnic składających się na najlepsze zdjęcia przyrodnicze. Gość zaprezentuje swoje fotografie oraz diaporamy, a także kilka prelekcji tematycznych, ilustrowanych zdjęciami.

Marek Kosiński (www.kosinscy.pl) to jeden z nielicznych w Polsce zawodowych fotografików przyrody, doktor nauk biologicznych i wieloletni pracownik naukowy i nauczyciel akademicki w Instytucie Botaniki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest autorem indywidualnych i zbiorowych wystaw fotograficznych, prowadzi własny bank fotografii (ponad 10 000 zdjęć opublikowano do tej pory w przeróżnych wydawnictwach polskich i zagranicznych) oraz warsztaty w Puszczy Białowieskiej dla adeptów fotografii przyrodniczej. W 2002 roku, wraz z żoną Renatą, jako pierwsi Polacy zdobyli wyróżnienie w prestiżowym konkursie fotograficznym Wildlife Photographer of the Year, organizowanym przez miesięcznik BBC Wildlife i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody, a przez 8 lat był prezesem jego krakowskiego okręgu.

Spotkanie odbędzie się w Krakowie, w Klubie 1949 (www.1949club.pl) na os. Uroczym 12. Dojście do Klubu od strony Placu Centralnego i dalej przez Aleję Róż. Rozpoczęcie o godzinie 19.00, wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

www.okn.edu.pl/nocnemarki
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa