fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kasujemy i wgrywamy ponownie? Po co?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-19 14:43:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no właśnie
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2011-03-19 17:13:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
auto_joker (14:25:59) - termin "polityka miłości" brzmi znajomo?
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-19 17:51:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mordercai - są tacy którzy tą politykę miłości odczuwają tylko na portalach , blogach - inaczej nie mam kolegów , nie mam koleżanek , nie mam dzieci itd
fotografia cyfrowa
czygma
fotografia cyfrowa
2011-03-19 18:16:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie zmienia to postaci rzeczy,że zwyczaje są tu dosyć dziwne.:))Prorok i ktoś tam jeszcze(nicka nie pamiętam) pod moim zdjęciem umieścili komentarz na temat moich kk.Pomijam notę zero wystawioną mojemu zdjęciu w obu przypadkach.:)).Oczywiście nikt nie musi tłumaczyć noty 0, ale jeżeli nie zgadza się z jakąś krytyką,to powinien wyartykułować z którą i dlaczego(nie uważam się za nieomylnego-jestem zwykłym amatorem.Krytykę mojej krytyki przeanalizuję.:)Jeśli, w którejś krytycę uraziłem autora lub zachowałem się nieetycznie-proszę to publicznie napiętnować.
ka_tula-pewnie masz rację,ale znasz porzekadło o beczce miodu i łyżce dziegciu.W moim wieku nie należy stawać w zawody z młodymi,aroganckimi i bezwzględnymi w swoim postępowaniu osobami.Zdrowia szkoda.:)) Pozdrawiam serdecznie.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-19 18:26:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czygma - kk krytyka to nie to samo co komentarz / w kk mówimy Autorowi co żle zrobił i automatycznie podpowiadamy mu co powinien zrobić by na przyszłość nie popełniać podobnych błędów - jeśli tego nie rozumiesz ; to może kk zostaw innym ..... tak zostaw i n n y m
fotografia cyfrowa
man
fotografia cyfrowa
2011-03-19 21:18:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hmm, ja kiedyś blokowałem ocenianie przy wszystkich zdjęciach i miałem tutaj dokładnie "0" punktów. Obserwując Keramodnora doszedłem do wniosku, ze tak naprawdę olewają punkty tylko Ci, którzy oceniać pozwalają. Punkty są najważniejsze dla oceniających przecież i blokowanie oceniania sprawia im przykrość.
Dlatego nie blokuje oceniania, bo nie chce krzywdzić tych biednych ludzi. Jest również naukowo udowodnione, ze zdjęcia z blokada oceniania dostają więcej poleceń i łatwiej lądują na pierwszej stronie. Dzieje się to z prostego powodu: Jeżeli oglądający zapieje z zachwytu pod jakąś fotka i nie może czwóreczki, czy piąteczki postawić - to poleca zdjęcie. A na OB wystarczy do tego często jedno jedyne polecenie. Wiec co tu blokada oceniania dać może?
A tak ogólnie, to bym najchętniej tych wszystkich ochotniczych policmajstrów wystrzelił na księżyc.
Ja ze swej strony proponuje zrobić fundusz punktowy dla niedowartościowanych artystów. Nie będą wtedy musieli swoich frustracji na forum wylewać.
Niech administracja będzie tak łaskawa i 1000 (słownie tysiąc) moich punktów przeleje na konta Andersa.
Z góry dziękuje..
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2011-03-19 22:03:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

man - od czasu gdy zablokowałem ocenianie na OB to ruch pod moimi fotami spadł kilkakrotnie i jakoś nikt nie poleca moich wypocin... - chyba się pochlastam :)))
Jest również "naukowo udowodnione" że na pierwszej stronie w polecankach najczęsciej lądują zdjęcia tych osób które lubią posłodzic ;)
fotografia cyfrowa
podroznik
fotografia cyfrowa
2011-03-19 22:45:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
takie...wld :D
fotografia cyfrowa
1 | 2 | 3 | Strona 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa