fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
TROCHE ODEMNIE
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
karolszmi
fotografia cyfrowa
2010-02-01 21:07:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam wszystkich oceniajacych moje jak to nazywacie GNIOTY ,mysle ze to co piszecie o moich zdjeciach w duzej mierze jest prawda ,bo zdjecia robie w taki sposob jak umie i czuje sytuacje i technicznie mi tez daleko do niektorych ARTYSTOW wystawiajacych tu swoje DZIEŁA ,TYLKO PANOWIE NIE MA W WAS GROSZA KULTURY W SLOWNICTWIE I SPOSOBIE OCENY ZDJEC [nie wszyscy ,niektorzy pomogli mi cos poprawic w mojej technice inaczej spojrzec na to co robie]mysle ze warto by czasem cos wiecej przeczytac niz podrecznik poprawnego fotografowania i troszke wiecej kulturu w Waszym slownictwie ,ktore jest czasami grubiańskie i bardzo chamskie i nic nie wnosi do oceny zdjeci.Mysle ze musialem to napisac bo kultura obowiazuje obydwie strony OCENIANYCH i OCENIAJACYCH
fotografia cyfrowa
jevel
fotografia cyfrowa
2010-02-01 21:15:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
'ode mnie' piszemy oddzielnie
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2010-02-01 21:38:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zycie...
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2010-02-01 21:51:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"prywykniesz, prywykniesz nie prywykniesz to podachniosz" - jak mawiają przyjaciele ze wschodu, jesteś tu ponad rok jueż powinieneś poznać wszystkie "chwyty" tego portalu i to jest jedna prawda, druga jest taka że najprawdopodobniej nic się nie nauczysz jeśli portal będzie cię głaskał po główce i prawił okragłe zdania, myślę że tak naprawdę to dośc trudno się w takiej dziedzinie jak fotografia nauczyć "na portalu" musisz sam pracować lub dołączyć do jakiegoś TWA i cieszyć się lepszymi ocenami ale wtedy postępu w pracach nie będzie, nie będę analizował zachowań użytkowników jakie są każdy widzi i każdy może sobie wyrobić zdanie - czasem łatwiej dać komuś 0 lub 1 niż zrobić pracę na 2, a tak na koniec napiszę co już kiedyś napisałem - nie wiem dlaczego ale lubię ten portal (przynajmniej w jakiejś części) pewnie przyzwyczajenie
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa