fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
PW do Admina
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-03-13 21:53:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kilka miesięcy temu wgrałem fotę do swojego pf, fota nie wyświetlała się, więc napisałem maila, że jest błąd. Minęło kilka miesięcy, dokładnie od października. Fotę zostawiłem w prywatnych licząc na to, że admin się odezwie i błąd naprawi - niestety, jak zazwyczaj, odpowiedzi nie dostałem, więc wstawiłem wczoraj niewyświetlającą się fotę do galerii publicznej, nawet dałem tytuł "Dlaczego mi się nie wgrało".
Chodzi o tę fotę:
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-449371.php
Dzisiaj rano dostałem maila z adresu redakcja@obiektywni.pl, na który, gdy kiedyś pisałem, przychodzi info, że wiadomość nie doszła.
Mail jest tej treści:
"Witaj,
Umieszczone przez Ciebie zdjęcie zostało usunięte z serwisu przez moderatora. Poziom zdjęcia został oceniony na niewystarczający do publikacji w galerii lub naruszało ono regulamin serwisu.
Redakcja
serwisu Obiektywni.pl".

Szanowny Adminie,
to jest kpina, to nie poziom zdjęcia, ale systemu OB był w tym wypadku niewystarczający i naruszał regulamin w ten sposób, że nie uszkodził plik powodując jego niewyświetlanie się.
Ponieważ nie ma szans na kontakt poprzez pw, tutaj proszę o naprawienie tego błędu.
Z góry dziękuję i liczę, że tym razem moja wiadomość nie zostanie zignorowana przez następnych kilka miesięcy.
Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-03-13 23:27:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pracujemy nad tym ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-03-14 06:45:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
neo, nie krytyku administracjo bo będzie ban, ;]
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2010-03-14 11:17:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Neo: wierzysz w cuda? Miałem podobne dwa przypadki i do dzisiaj, (minęło pół roku) sprawa nie jest załatwiona do końca po mojemu... Z tym trzeba po prostu nauczyć się żyć.:-DDD
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-03-14 11:21:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mój wątek ma bardziej charakter prośby niż krytyki.
A jeśli jest krytyka to dotyczy postawy i systemu, a nie osoby.
Bo ja nie wiem, czy to admin zignorował moje wiadomości o tym błędzie, czy zignorował je system i błąd w mailach, które nie dochodzą, dlatego napisałem tutaj prośbę o wyjaśnienie.
Nawet nie proszę o przywrócenie miejsca dla tej uszkodzonej foty, bo na tym mi nie zależy.
Zależy mi na tym, by taki błąd nie powtórzył się, a jeśli tak się zdarzy, to żeby można było to zgłosić drogą elektroniczną i mieć pewność, że zgłoszenie dotrze do właściwej osoby, która się tym problemem zajmie.
fotografia cyfrowa
neojmx
fotografia cyfrowa
2010-03-14 19:40:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Otrzymałem właśnie pw od Admina, że sprawą się zajmie, w związku z tym dziękuję i cieszę się z szybkiej reakcji.
Pozdrawiam. :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa