fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kalendarz.....!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2010-03-17 12:27:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam gotowy plakat w formacie psd ;) Photoshopa i poskładanych tam kilka warstw :) Potrzebuje coś co zrobi Mi kalendarz który tam bede mógł wrzucić, tylko taki pożądny, niestey plakatu pokazać na razie nie moge nie mam jeszcze zgody na rozpowszechnianie ;)

Najlepiej żeby coś tworzyło jpg na przeźroczystym tle cobedę mógł swobodnie edytować szopem chyba że wchodzi w gre inna opcja...?

Pozdrawiam Rafał.!
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-03-17 13:51:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Rafi, do kalendarza to użyj raczej programu wektorowego, do którego zaimportujesz twój plakat i dołożysz kalendarium.
fotografia cyfrowa
zover
fotografia cyfrowa
2010-03-17 13:56:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kalendarium musisz sobie zrobić ręcznie :) dzionek, po dzionku.. cyferka po cyferce :) chyba, że są już jakieś pluginy, ale nie słyszałem.
fotografia cyfrowa
jakbau
fotografia cyfrowa
2010-03-17 14:24:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
drukarnie maja czasami na stronkach do sciagania ze stron szablonow. dobrze poszukaj. nie pamietam moze vista print albo inne
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-03-17 18:36:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Są pluginy i to sporo, wystarczy zapytać google, na bank są do InD, Ai, nie wiem czy do PSa też. Poza tym popatrz tu http://www.viperprint.pl/index.php?dzial=download&dzial2=kalendaria
fotografia cyfrowa
Rafi083
fotografia cyfrowa
2010-03-18 17:14:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za info ;) Wychodzi na to że trzeba samemu w psie coś zrobić ;) Lub sciagnałem jakiegos psd z tym ze Ja potrzebuje coś takiego zapewne od polowy roku ;)

Jakby ktoś miał coś do PSa co moge doinstalować będę wdzieczny...!

Ps poszukuje jakiegoś "brasza" co nadaje faktury starego foto :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa