fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
CS5 nadchodzi
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-03-25 17:29:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
teraz to wszyscy będą stempelkować jak na poczcie http://www.youtube.com/watch?v=X58evj9A8lg&feature=player_embedded#
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-03-25 17:34:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i coraz mniej będzie fotografii w fotografii :) Swoją drogą, znowu kosztowny upgrade :(
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-03-25 17:37:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wszystko co dobre swoje kosztuje ;)
fotografia cyfrowa
ant_z
fotografia cyfrowa
2010-03-25 17:38:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ano niestety :(
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-03-25 17:40:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tu też ciekawie, a zwłaszcza pod koniec :) http://www.wykop.pl/link/333205/nowa-funkcja-w-photoshopie/
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-25 18:50:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
powiem tylko wow
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2010-03-25 19:27:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na całe szczęście w kwestii "value for money" GIMP i tak jest dużo lepszy... :-)
A tak na poważnie, to obawiam się, że te możliwości użyte bez umiaru spowodują taki zalew bezwartościowej produkcji jaki widzimy w temacie przekombinowanych HDR'ów.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-03-25 19:54:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to margines, jak wszędzie, ale kiedyś obróbka w PS wymagała poewnych umiejętności i czasu na dłubanie. Teraz jedno pacnięcie po ekranie i drzewo znika, krowa znika, panorama sie prostuje...cuda, panie, cuda.
fotografia cyfrowa
Calme
fotografia cyfrowa
2010-03-26 09:58:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdjęcia były dobrze dobrane do prezentacji i tyle, taka panorama na przykład - nie zrobią to na panoramie miasta z różnej wysokości budynkami.
fotografia cyfrowa
tegieer
fotografia cyfrowa
2010-03-26 10:11:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no panorama to margines, ale jeżeli usuwanie flar, śmieci itp. na obszarach niejednolitych rzeczywiście tak dobrze działa, to oszczędzi to sporo czasu na retusz, a dla kogoś kto obrabia dużo zdjęć to baaardzo duży plus.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-03-26 12:21:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to jeszcze 3 tygodnie i ognia
fotografia cyfrowa
filipwrx
fotografia cyfrowa
2010-03-26 12:51:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obejżałem i jestem przerażony:)
fotografia cyfrowa
tomi
fotografia cyfrowa
2010-03-26 13:12:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Masakra.
Ja zostanę przy swoim i dalej nie będę stemplował.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2010-03-26 14:41:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w ktorejś następnej wersji szopa w ogóle nie trzeba będzie wychodzić w domu, żeby zrobi super zdjęcie Gór Skalistych... wystarczy ułożyć w doniczce parę kamyków, pstryk i do obróbki!
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-03-26 15:14:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i niech mi ktoś powie, że te kombajny do obróbki zdjęć cokolwiek wnoszą poza zupełnym odarciem "fotografa" z satysfakcji....
to już jest wręcz żenujące...........
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-03-26 15:16:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no chyba, że ktoś czerpie satysfakcję z faktu, że oto po mistrzowsku robi wszystkich w.......... jajeczko powiedzmy...
fotografia cyfrowa
Zimbabwe
fotografia cyfrowa
2010-03-26 15:22:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Spoko, spoko... to nie koniec świata. Życie wszystko zweryfikuje.
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-26 16:12:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
triodante pamiętaj jeszcze o pewnej ważnej sprawie.... żeby coś zrobić w PS i niech to będzie nawet wersja PSpierdylion trzeba mieć w miarę przyzwoity materiał wyjściowy bo przecież z gówna bicza nie ukręcisz, chociaż niektórzy na tym portalu próbują to robić i co gorsza zyskują poklask. Tyle,że oni to robią nie mając tego PS-a.
A tu weź popatrz na to jak na narzędzie, bardzo wygodne, bardzo sprawne, ale jednak tylko narzędzie.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-03-26 16:27:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres zgoda...ale ja np gdybym chciał aż tak ingerować w obrazki to zająłbym się malarstwem :-))))
mz w takiej wersji "obróbki programowej" to więcej szkody jak pożytku przynosi..."a co tam?- pstrykam niech tak będzie...to się wytnie...to rozjaśni...a tu wklei"...i porównuj później włożoną "pracę" i wartość jakiejś foty gdy jeden chce być max szczery, a drugi pokazać umiejętność obsługi programu (i jak mniemam nie dopisać, że 30% kadru to fikcja)...super jak ktoś lubi, umie i w swój sposób używa PS, by podkreślić coś co ujął w swojej fotografii a nie ma możliwości z poziomu aparatu to uzyskać...ale jeśli to ma być panaceum na niedoróbki to wybacz...to już jest kiszment jak dla mnie...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-26 16:34:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
MAsz całkowitą rację... rzecz w tym że to wszystko można już teraz osiągnąć w tej wersji PS co teraz jest i we wielu poprzednich. Ta która wejdzie będzie jedynie wygodniejsza i łatwiej będzie coś osiągnąć. To tak jakbyś używał wiertła trzymanego w ręce, zaakceptował że ktoś używa wiertarki na korbkę i przeklinał świat, że pojawia się wiertarka elektryczna.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2010-03-26 16:39:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Andres - całkiem słusznie, ale szkoda, że wszystko zmierza ku łatwiźnie :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-03-26 16:46:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ok to proponuję by ci od wiertarek elektrycznych na PE wrzucali "materiał wyjściowy"... :-)))) tłum odważnych???
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-26 16:48:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
JA tam mogę wrzucać materiał wyjściowy.... nie w tym rzecz... Bo oceniasz wywierconą dziurę a nie to kto i jaką metodą ją wywiercił.
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2010-03-26 16:56:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oki oki...nie chcę smęcić i nie zamierzam negować używania programów...ale ile w tym wszystkim na końcu fotografii?.......
mz wszystko czego potrzeba zawiera choćby najprostszy irfanview i jego 3 magiczne suwaki (kontrast, gamma, nasycenie)...
PS to troszke jak doping w sporcie...wpuść na bieżnię kogoś komu krew świeci od chemii i zwolennika treningów naturalnych i porównaj później wynik hmmm obiektywnie.........to wszystko co w tym temacie mam do powiedzenia...bo rozpatrywałem go jedynie w świetle czegoś takiego jak portal fotograficzny i ocena umiejętności...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2010-03-26 17:02:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ostatnio oglądałem War Photographer o J.Nachtwey-u i prawie pod sam koniec filmu jest scena jak wywołują jego zdjęcia w duzych formatach na wystawę, i jak maskują pewne fragmenty itd. Powiedz mi, czym że innym jest to co się robi w ciemni od tego co się robi w PS-ie? Różnica jest taka, że w PS-ie jest łatwiej, wygodniej i nie śmierdzi się chemią, a efekt końcowy może wyjść dokładnie taki sam.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa