fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
CO TO JEST SZTUKA?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-11-12 00:59:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zobaczyłem wczoraj/dziś w galerii obrazek, który sam Autor ocenił jako obrazek o walorach artystycznych: http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-529633.php.
Poniżej dołączam link do prac fotografa Richarda Avedona, którego ja uważam za artystę. Wprawdzie nie są tak dobre jak, zacytowana praca, ale sądzę, że warto obejrzeć i porównać. Może pomogą odpowiedzieć na pytanie, co to jest sztuka w fotografii. Życzę miłego odbioru! ;o)

http://www.richardavedon.com/
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-11-12 09:59:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja za Artystę uważam Stephana Vonflaterena - ciekawe czy Autor postu zgodzi się ze mną ?
fotografia cyfrowa
UncleTom
fotografia cyfrowa
2010-11-12 10:55:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
VANFLETEREN, dla ścisłości... ;-) znakomita fotografia, jak dla mnie.
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2010-11-12 11:53:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiecie ile ludzi się pobiło, pokłóciło, a nawet pojedynkowało w wyżej wymienionej kwestii? to chyba najbardziej awanturogenne zagadnienie jakie znam, sama niedawno chciałam się rzucić do gardła jednemu idiocie...
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-11-12 12:19:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Drobny apel o czytanie ze zrozumieniem. Nie jest tematem, co się komu podoba, szczególnie zaś Autorowi zacytowanej pracy. :o))
fotografia cyfrowa
CannonCat
fotografia cyfrowa
2010-11-12 12:36:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oj wowa pojechałeś klasykiem :) dzięki za link - wkleję na facebooka i każę dzieciarom pooglądać:)
a to moje ostatnie odkrycie : http://domanski.asp.lodz.pl/gauges.html
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-11-12 13:55:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ładna seria "Pagody". ;o)
fotografia cyfrowa
szpilek
fotografia cyfrowa
2010-11-12 15:49:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czym szybciej człek sobie uświadomi o swoim artyzmie tym lepiej i tym szybciej inni wybiją mu to z głowy :D
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-11-12 16:02:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa - to , co mi się podoba to tylko i wyłącznie moja sprawa ; pożytek z postu tylko taki , że dzieci będą miały co oglądać . . . reszta psu na budę
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-11-12 16:29:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
prorok -> już napisałeś, że twoja praca ma wartości artsystyczne. Wystarczy. Ale dzieciom lepiej nie dawaj do oglądania, bo będą miały różowe koszmary. :o)
I z rzykrością konstatuję, że nadal czytasz bez zrozumienia... Ale to już się zdaje się nie zmieni. :o)))
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-11-12 16:39:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
. . . w zestawieniu z twoją osobą ; czytaj co piszę , a nie to co chcesz przeczytać ;; ale jak to moja Mama mawiała - 'grochem w ścianę'
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-11-12 17:23:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proroku -> i znowu nie rozumiesz. Poproś zatem szanowną Mamę i może jej uda się wyjaśnić Ci znaczenie nie tylko słów, ale i ich związków oraz zdań. Sam - nie dajesz nawet rady przepisać bez błędów (dwa byki na jeden wyraz) nazwiska swojego idola. :o) I na boga! Nie próbuj być dowcipny - idzie Ci to gorzej niż pisanie i czytanie. :o))
fotografia cyfrowa
rafcio
fotografia cyfrowa
2010-11-12 17:34:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
widze wowa, ze masz duży problem, a świat cie wyprzedził. pewnie każdego to kiedyś spotka.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-11-12 17:44:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o lol, fajny watek ;]
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-11-12 17:47:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa - z tym twoim wątkiem to jest tak ; jedna baba drugiej babie , tylko , że problem w tym , że ty 'robisz' tu za te dwie baby / głupie przytyki typu - nie umiesz pisać , nie umiesz czytać , analizować zostaw sobie i swoim dzieciom - jeśli je masz ; a co tyczy mojej Mamy to zmarła 15 lat temu . . . myślę , że na tym ostatecznie zakończę - bo wątek raczej kiepski i śmieszny jest ; chciałeś się pokazać , coś udowodnić . . . . kiepsko to wyszło raczej bez jąder !
fotografia cyfrowa
szpilek
fotografia cyfrowa
2010-11-12 18:49:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kto kogo obrzuci zepsutymi jądrami? Do której rzyci zostaną wciśnięte błędne wyrazy? I wreszcie komu przypadnie Laur Irysowego Zwycięstwa? Co za starcie tytanów ! :DDDD
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2010-11-12 19:16:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
proroku -> bardzo Ci współczuję. Teraz już wiem, dlaczego tak kiepsko kojarzysz. Nawet na najprostsze pytania nie dajesz rady sam odpowiedzieć... Cóż - w takiej sytuacji nie można od Ciebie zbyt wiele wymagać. Odejdź w pokoju. ;o)
szpilek - > wygrałeś. Wybierz sobie fant.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-11-12 19:22:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wowa - chciałeś być wodzirejem , a zostałeś portierem ; no tak sobie pościeliłeś - z pretensjami do siebie .............
fotografia cyfrowa
nienacki
fotografia cyfrowa
2010-11-12 19:29:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ktoś faktycznie ma tu problem, ten ktoś nie dopuszcza do siebie myśli , że świat go wyprzedził . wowa proś o wymoderowanie wątku .
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2010-11-12 19:47:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co to jest sztuka ? sztuka to jest jeden :D
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2010-11-12 20:14:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja kiedyś kupiłem ekstra sztukę, 28-70/2,8L :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2010-11-12 20:23:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat - a paragon zachowałeś ?
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2010-11-12 21:52:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mój fotograficzny guru Patrick Thurston powiedział mi niedawno ,,fotografia przez duże F stała się ostatnio bezwartościowa''. Coś chyba w tym jest... Wiele osób kupuje teraz cyfre, każdy chce być artystą, często nie mają pojęcia dlaczego jedno zdjęcie im wyszło a drugie nie... Nieważne bo trzaskają tego tysiące. Nic ich to nie kosztuje. Tacy właśnie artyści wyśmiewają się z prawdziwych fotografów nie-artystów, dla których jest to rzemiosło do którego podchodzą z dużym szacunkiem. Dlatego coraz częściej normalnych, porządnych zdjęć ,,... robić kurde ni ma komu...''. A sztuka kojarzy mi się z zupełnie czymś innym aczkolwiek bardzo przyjemnym:) Więcej luzu Szanowni Obiektywni. Pozdr
fotografia cyfrowa
SzefSzefow
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:09:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a jatam bardzo lubie Proroka...

gdy ocenisz jego zdjecie, mozna byc pewnym, ze odwiedzi nam profil, pooglada fotki i zostawi jakies 0 czy -1 :)


ot, swietny przyklad artysty pelna gembom :)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-03-26 11:17:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jesteś moim guru / szkoda , że tak mało mnie odwiedzasz
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa