fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Darmowy łatwy i dobry program do tworzenia animacji
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2011-02-07 11:16:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja wiem że takie coś to tylko w Erze, ale może coś znacie? Kiedyś była możliwość pracy w PS (chyba w 8) a teraz już nie znajduję takiej opcji.
Założenie jest następujące... Powiedzmy mam zrobioną serię 10zdjęć i chciałbym z tego zrobić animację (coś a'la gif) tyle że to chciałbym robić do FullHD i żeby dawało możliwość zapisu w rozszerzeniach avi mov itd...
Wiem, że można coś działać w Adobe Premiere ale nie mam tego softu i na moje potrzeby jest zwyczajnie za drogi, więc szukam czegoś taniego, łatwego i dobrego.
Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki...
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2011-02-07 11:43:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hobbes ale nie chodzi mi o prezentację zdjęć co o utworzenie animacji ze zdjęć...
Powiedzmy mam robione codziennie zdjęcie kwaiatka jak się rozwija... Jedna klatka co godzinę.. i teraz te klatki chciałbym złożyć w filimik tak żeby ruch był płynny...
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2011-02-07 11:45:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Windows Movie Maker.

http://www.google.pl/#sclient=psy&hl=pl&q=time+lapse+film+poklatkowy&aq=1&aqi=g4g-o1&aql=&oq=&pbx=1&fp=ac52ba4dde309c7d
fotografia cyfrowa
Andres
fotografia cyfrowa
2011-02-07 11:47:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk mam WMM... ale nie umiem tam złożyć zdjęć tak, żeby była płynność... zawsze widać moment zmiany zdjęcia... chyba że ja robię coś nie tak...
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2011-02-07 12:18:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zerknij do wydania (jak możesz to kup 17,90zł:)) Komputer Świat Ekspert 04/2010 -wydanie czerwiec lipec. Tytuł "Cyfrowe filmowanie w praktyce". Książka + płyta. Na płycie masz ok 80 softów w tym połowa to darmowe. Masz też te topowe w wersji trial. W sumie jest trochę płatnych, bardzo dobrych ale niedrogich np. Corel Video Studio Pro X3, czy Sony Vegas Movie Studio Platinum 9. Ten ostatni polecam z uwagi na wgrywanie plików Adobe Flash i możliwość włączenia ich do nagrania. Cena tych dobrych niedrogich to ok 300 zł. Przed zakupem możesz je wswzystkie przetestować z tej płyty. Mi osobiście podchodzi ten z Corela - próbki możesz zobaczyć na ich stronie.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2011-02-07 12:21:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aha ta książeczka jest o tyle ciekawa, że również pokazuje jak zrobić prawidłowo (technicznie) animację w takim sofcie:)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa