fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
falco i ptaki
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2011-05-15 11:09:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ignorujesz mnie. Dlatego odpowiadam na zagadnienia poruszone przez Ciebie w PW.

Nie tylko mam pojęcie jak trudne jest fotografowanie ptaków, ale mam pojęcie jak trudne jest fotografowanie każdego rodzaju. Jeżeli postawisz sobie wysoko poprzeczkę w portrecie, martwej naturze, streecie, przyrodzie, to zawsze jest trudno i vice versa.

Żeby doświadczyć ptasią fotografię, kilka lat temu pojechałem na kilkudniowy wyjazd (polowanie na ptaki z obiektywem) z grupą specjalizującą się w ptasiej turystyce (www.bird.pl). Temat bardzo przyjemny, dobry efekt bardzo trudny do uzyskania (zwłaszcza dla streetera/fotomiastowca bez specjalistycznego sprzętu).

Inną sprawą jest ocenianie zdjęć ptaków. Oceniać w skali od -1 do 5 może każdy, kto napatrzył się na takie zdjęcia i ma za grosz empatii estetycznej połączonej z obiektywnym podejściem.

Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-05-15 14:57:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wzruszyła mnie twoja historia.
fotografia cyfrowa
auto_joker
fotografia cyfrowa
2011-05-15 16:46:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2011-05-15 14:57:42
>wzruszyła mnie Twoja historia.

wielce pozytywny odruch ... jak na kwadrat :-)
fotografia cyfrowa
tomi
fotografia cyfrowa
2011-05-16 14:17:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wzruszyło mnie to że się wzruszyliście :)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-05-16 15:41:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
kiedyś pan Rondo sam pisał na forum przy okazji opieprzania kogoś kto zaczął posta od "ignorujesz mnie więc tu o zdjęciu napiszę" że skoro ktoś kogoś ignoruje to znaczy że nie chce żadnej polemiki i należy to uszanować.
A tu co?
Nieładnie panie Rondo, nieładnie.
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-05-16 17:13:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie ogólnie wzruszyl ten kolejny bezsensowny wątek ,który ktoś zakłada w niewiadomo jakim celu .
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-05-16 17:27:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kochani :)))
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2011-05-16 21:49:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeżeli chodzi o mewy - to Kera ma rację :) Jestem ptaszolubem i tego nie da się zmienić, ale ciężko ostatnio o dobrą fotę w tym klimacie na OB.
fotografia cyfrowa
vilgefortz
fotografia cyfrowa
2011-05-16 23:23:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ten post to chyba do falco to po co się wtrącacie do rozmowy :) , nie ładnie a brzydko
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2011-05-17 16:04:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
2011-05-16 15:41:47

Jeżeli to Ty komentowałeś na forum zdjęcie osoby, która Ciebie ignorowała, to rozumiem Twoją traumę i nadal nie rozumiem Twojego stanowiska.

Ja natomiast nie komentuję zdjęcia osoby, która mnie ignoruje, a odpowiadam na PW osobie, która zaraz po napisaniu rzeczonej wiadomości dodała mnie do ignorowanych w celu zabezpieczenia swych zdjęć przed moją o nich opinią/oceną. Także odpowiedziałem na zadany przez falco w PW problem i w dodatku mam nadzieję, że odpowiedziałem wyczerpująco i grzecznie.

Rozmowa z Tobą jest o tyle przyjemna, że zawsze stawiasz się na przegranej pozycji, ale właśnie z tego względy jest to przyjemność słomiana.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-05-17 18:22:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Panie rondo, niestety muszę pana rozczarować gdyz nie mam w zwyczaju wylewać na forum frustracji z powodu tego że ktoś wrzucił mnie do ignorowanych, czy też z powodu niemożności wysłania jakże wypasionej pw..
Dodam, że również spokojnie i grzecznie zająłem stanowisko swoje, bo chyba mi wolno. Czy może już nie? Aha, żebyś pan nie wywracał kota ogonem, nie chodzi o komentowanie zdjęcia czy czegokolwiek, a o zasadę, o tę samą o której pisałeś pan panie rondo dawniej, że zacytuję raz jeszcze:

"skoro ktoś kogoś ignoruje to znaczy że nie chce żadnej polemiki i należy to uszanować." - to twoje słowa...

Stawiam się na przegranej pozycji? Bo zauważam fakt twojej hipokryzji? No tak.Postrasz mnie jeszcze banem. Nie musisz rozumieć mojego stanowiska, bo akurat twoje podejście do niego mnie interesuje tyle co zeszłoroczny śnieg, a sądząc po różnych twoich wypowiedziach na forum czy w galerii jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie, że wielu rzeczy nie chcesz zrozumieć, za to za wszelką cenę chcesz uchodzić za opiniotfórcze góró, co jest równie zabawne jak dowcipy o gąsce balbince :)

P.S. Stawianie "JA' na początku zdania jest jakby akcentem, który określa hierarchiczność, stawia powyżej innych, co w twoim przypadku jest zabawne a nawet śmieszne i to bardzo.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2011-05-18 00:41:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
2011-05-17 18:22:08

Ty akurat powinieneś odczuć jeszcze wyższą wartość własnych wypowiedzi, jak jeszcze kilka razy napiszesz "ty", "twoje", "rondo" z małej litery i jak dodatkowo podasz do publicznej informacji oprócz mojego nazwiska jeszcze adres zamieszkania i telefon.

Może jeszcze napiszesz, że jestem Kapitanem Żbikiem, by podjudzić portalowych antymoderonerwósków?
;-)
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2011-05-18 00:47:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
2011-05-17 18:22:08

Ty akurat powinieneś odczuć jeszcze wyższą wartość własnych wypowiedzi, jak jeszcze kilka razy napiszesz "ty", "twoje", "rondo" z małej litery i jak dodatkowo podasz do publicznej informacji oprócz mojego nazwiska jeszcze adres zamieszkania i telefon.

Może jeszcze napiszesz, że jestem Kapitanem Żbikiem, by podjudzić portalowych antymoderonerwósków?
;-)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-05-18 06:51:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nazwisko twoje panie rondo jest dostępne ogólnie, nawet kiedyś tu lansowałeś sie swoim biurem nieruchomości.
nie piszę z dużych liter, od zawsze, więc uderzając w ten ton tylko mnie bawisz.
całe to twoje odwracanie kota ogonem nie zmieni tego ze jestes niesłownym łonabi góró.
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2011-05-18 20:52:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie jestem niesłowny, tylko asertywny
;-)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2011-05-18 22:34:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
znaczenia tego slowa tez ie rozumiesz ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa