fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
drugie konto Proroka?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-27 14:23:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czytając odpowiedź @ideafix pod zdjęciem http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-562427.php ośmielam sie twierdzić, że kolega Prorok ma drugie konto.
Prosiłabym adminów o sprawdzenie i REAKCJĘ.
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-27 14:27:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
oczywiście jezeli się mylę to @ideafixa przepraszam za podłe podejrzenie.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-27 15:40:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula - znowu jesteś w lesie ....... ale zawsze warto zapytać Administrację , kierunek Kraków !
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-06-27 15:44:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ka_tula - chyba tym razem przesadziłaś
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-27 15:45:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a co tam niech pisze ... w tym wypadku napisała co ślina na język przyniosła / ale żeby wątek zakładać, wystarczyło mnie zapytać
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-27 16:21:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris - dlaczego? Poprosiłam o sprawdzenie ponieważ mam takie podejrzenie. Nie wolno mi?

@Prorok - wybacz ale nie dyskutuję z Tobą.

@Ideafix proszony o nie wysyłanie mi priwów.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-27 16:28:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jednak będziesz musiała , czy ci się to podoba czy nie . a jak się okaże , że to nie moje konto - co usłyszę od Ciebie , będzie publiczne przepraszam ?
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-27 16:31:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przeczytaj sobie mój drugi post.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-27 16:34:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
bo wiesz skoro stać cię na chodzenie po innych portalach i sprawdzanie kto i jak mnie ocenia , to może znajdziesz chwilkę by mnie przeprosić , tak sobie myślę
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-27 16:36:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mnie nie interesuje ideafix mnie interesuje jak zachowasz się w stosunku do mojej osoby tytuł wątku brzmi ' DRUGIE KONTO PROROKA'
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-27 16:44:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miało być " jezeli mylę sie co do @ideafixa to przepraszam za podłe podejrzenia". Wiec jeszcze raz: jezeli mylę się co do @ideafixa to przepraszam.


Ja nie doczekałam się przeprosin za sugestie co do stanu mojego zdrowia umysłowego. Ale czego się spodziewać ...


Tak więc z mojej strony koniec dyskusji z kolegą P.

I czekam na ewentualną reakcję adminów.


fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2011-06-27 16:52:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czekamy wspólnie ; o stanie Twojego umysłu nie było tu mowy . jedynie wspomniałem , że chodzisz za mną po innych portalach i sprawdzasz jak jestem oceniany przez innych , ale o tym to już sama wspomniałaś .
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-27 18:01:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja bym się nie zdziwił...:). Haha zawsze jak z Prorokiem sobie pogadam ( nawet ostatnie moje foty w ciągu 3-4 dni - gdy to do proroka na forum kilka słów napisałem )...

...to zjawia się ktoś albo samo konto - puste i nigdy nie wstawione zdjęcie. Albo dla niepoznaki kilka gniotów....:)

Ale co tam jak kogoś nie stać i nie ma jaj aby się podpisać pod wypowiedzią. Niech sobie i z 10 kont pisze i odwetuje:). Prawdziwych mężczyzn co twarzą w twarz stają do boju dzisiaj już nie ma lub bardzo nieliczni...chowając się za anonimowością internetu:)
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-27 18:08:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ba to nawet było wczoraj :

http://www.obiektywni.pl/forum/watek-165272-75.php pisane o godzinie |maxiumus 2011-06-26 19:26:57"

I wczoraj wstawiona fota moja jak i pojawienie się pierwszy raz niejakiego ideafixa :

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-562906.php komentarz wstawiony o "ideafix 2011-06-26 21:42:05"

Strasznie dziwne zbiegi okoliczności...tylko dlaczego zawsze się pojawiają jeżeli chodzi o Proroka...
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-06-27 18:50:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a może być też tak ,że ktos chce ,żeby brano go za usera @prorok
a może zbyt szybko osądzamy innych? a może to wszystko ,te spory ,kłótnie sa gówno warte (sorki za słowo),bo jak to czytam to myslęsobie po cholere ludzie sie tu kłócą,co ma z tego wyniknąć? po co wylewanie tyle brudów? w imię czego to wszystko?
.......
...............a admin pewnie sobie siedzi i ma niezłą komedię,bo gdyby był adminem z jajami kasowałby takie durne wątki w zanadrzu
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-27 19:23:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może właśnie Prorok został zablokowany. To jasna dla mnie odpowiedź ze strony administracji i potwierdzenie - iż to był on jako użytkownik - ideafix.

Jedynie mogę pogratulować obiektywizmu administracji.

A kolega Prorok powinien schować ze wstydu głowę w piasek...wstyd i bezczelność - przychodzić również pod moje fotki pod innym nickiem i sobie ulżyć.
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-27 19:23:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A może właśnie Prorok został zablokowany. To jasna dla mnie odpowiedź ze strony administracji i potwierdzenie - iż to był on jako użytkownik - ideafix.

Jedynie mogę pogratulować obiektywizmu administracji.

A kolega Prorok powinien schować ze wstydu głowę w piasek...wstyd i bezczelność - przychodzić również pod moje fotki pod innym nickiem i sobie ulżyć.
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-27 19:24:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"A może" - czytać - tak , konto jego zostało zablokowane...
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-27 19:32:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Cris70_
2011-06-27 18:50:49
...bo jak to czytam to myslęsobie po cholere ludzie sie tu kłócą,co ma z tego wyniknąć? po co wylewanie tyle brudów? w imię czego to wszystko?"

Może dlatego, że taki użytkownik jak on, może jeździć po wszystkich i myśleć - że może...może ubliżać i udawać, grać - że on jest święty...jak widać pod innym kontem wchodził, krytykował bez bezpodstawnie, podjudzał innych, sprawiał niemiłą atmosferę, buntował, obniżał wartości prac autorów...

Jaj nie miał i tyle moim zdaniem, facet...raczej proroczka.

WSTYD mi za kogoś takiego i tylko tyle na koncie powiedzieć mogę...ja to chociaż się podpiszę swoja osobą - i nie wstydzę się słów napisanych przez samego siebie....
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2011-06-27 20:02:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
maxiumus - proroka nie bronię,ale też trochę na Twoim miejscu bym przyhamował,bo w sumie nie napisal Ci admin za co prorok dostal bana,ale Ty juz oczywiście wiesz,Ty juz wydałeś osąd.
Brawo!
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-27 20:31:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70_ sprawdź konta i powiązania między kontami. I wiedz, że dzisiaj po powstaniu tego wątku - oba zostały zablokowane. Więc dla mnie to jest proste...

A on hamował? Ja mam hamować...chamstwo -> chamstwem traktować trzeba...
fotografia cyfrowa
maxiumus
fotografia cyfrowa
2011-06-27 20:42:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70_ a jak bardzo chcesz dowodów to spójrz jak sobie on sam odpowiedział ale z innego konta pod swoją fotką:) :

"
ideafix 2011-06-27 14:06:41 | ocena = brak oceny
widziałaś pewnie również , że trzy były fotografiami tygodnia , ale co tam . raz jeszcze powtórzę lomografia - to zdjęcia przypadkowe ! twoje -1 to wiesz gdzie mam

fotografia cyfrowa
ka_tula 2011-06-27 11:40:38 | ocena = brak oceny
tiaaa... własnie widze jak Twoje foty są chwalone na stronie lomografia.pl

fotografia cyfrowa
prorok 2011-06-27 10:19:27 | ocena = brak oceny
i właśnie w lomografi o ten dziwny zbieg okoliczności chodzi / ale to trzeba wiedzieć

ka_tula 2011-06-27 08:40:06 | ocena = -1
pewne rzeczy powinny byc skasowane od razu w aparacie o ile jakimś dziwnym zbiegiem okolicznosci zdarzy im sie w ogóle powstać.

ka_tula 2011-06-27 08:35:59 | ocena = brak oceny
gniot. "

Miłej lektury...kto pod kim dołki kopie ten...a miał czelność mnie u siebie zablokować - bo mu pisałem co sadzę o kadrze w jego ujęciu...a przychodził pod moje - pod innym nickiem i ubliżał....mnie?
fotografia cyfrowa
ka_tula
fotografia cyfrowa
2011-06-27 21:21:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dziękuję za reakcję.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa