fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jak kalibrować zewnetrzny monitor
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MikoWhy
fotografia cyfrowa
2011-07-29 23:40:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam!
Niestety do obróbki puki co muszę używać laptopa, teraz przypadkowo stalem sie posiadaczem monitora Lcd i podlaczam go przez hdmi, mam również spydera 3 express i chociaz cała ta kombinacja szału nie robi to zastanawiam sie jak to wszytko ze soba zgrac?? Juz sama róznica w wielkości ekranu (laptop 17 monitor 22 cale ) pozwolila mi zobaczyc ciut wieceja jak byście jeszcze podpowiedzieli jak skalibrowac ten zestaw tak krok po kroku jak dziecku bylo by git
czy trzeba zmieniac coś w utawieniach karty graficznej? czy monitor musi byc jako ekran głowny?
z góry dzieki!!!!
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2018-09-03 18:34:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przez tyle lat nikt mu nie odpowiedział?
Myślę, że masz z tym pod górę, nie wiem jaką kartę graficzną masz na tym lapie, z jakim monitorem chcesz to
zgrywać. Generalne Laptop i monitor zewnętrzny to nie jest najlepsza kombinacja, do tego kompatabilność
Twojego Spidera z tym wszystkim. Dodam jeszcze o profilach kolorów i ilości bitów w tym układzie: 8, 10 czy
też więcej. Generalnie polecam rozpoczęcie tego procesu od wybrania pary: monitor, karta graficzna, następnie
czy Twój spider to obsłuży! bo przecież może być niekompatybilny i co wtedy?
Pozdrawiam po latach ....
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2018-09-08 01:43:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję pomyśleć o parze : nVIDIA GeForce GTX1050 2GB i monitor BenQ SW240 24.1". Może dać dużo satysfakcji przy ustawieniu 10 bit.
Powodzenia :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa