fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Transylwańskim Szlakiem "Kreatywność widzenia miejsc w podróży" - warsztaty fotograficzne
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
merlin
fotografia cyfrowa
2011-08-19 11:02:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wszystkich tych, którzy jeszcze nie zaplanowali wakacyjnego wypoczynku,
wraz z Małgorzatą Pióro zapraszamy do Rumunii na warsztaty fotograficzne ? Kreatywność widzenia miejsc w podróży?!

Jeśli lubisz robić zdjęcia, bez względu na to jakiego używasz aparatu. Jeśli fotografujesz, a chcesz popracować w grupie.
Jeśli czujesz, że chcesz rozwijać swoją umiejętność patrzenia na świat. Jeśli nie boisz się nowych wyzwań i lubisz przygodę i podróże.
To zapraszamy na 10 godzinne fotowarsztaty w podróży po Rumunii! Patrz sercem, kadruj okiem i rysuj światłem...!
Więcej informacji:
[img] http://atlantyda.travel.pl/wp-content/uploads/2011/08/20110816_plakat_duzy_na-strone.jpg [/img]
fotografia cyfrowa
Synanta
fotografia cyfrowa
2011-08-20 00:05:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Interesuje mnie koszt.
fotografia cyfrowa
shamanta
fotografia cyfrowa
2011-08-20 02:55:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A mnie doznania artystyczne :)

Niegdyś często gościłam w Tarnowie. Wracałam do domu pociągiem mającym w składzie rumuńskie wagony. Znacznie różniły się od naszych. Przedziały były wyposażone w wygodne zapadające się głęboko kanapy. Ściany wyłożone miękką ozdobną tkaniną. Na suficie był zainstalowany gustowny owalny klosik kryjący leniwie żarzącą się żarówkę, pozostawiając przedział w półmroku. Panujące na korytarzu ciemności tworzyły dodatkowo specyficzny klimacik. Już sama podróż takim wagonem może być nie lada atrakcją, a jeszcze w kierunki krainy wampirów ... to dopiero :)

fotografia cyfrowa
merlin
fotografia cyfrowa
2011-08-22 12:45:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do kosztów i planu zapraszam do kontaktu na maila dominika@atlantyda.travel.pl
Wrażenia estetyczne hmmm zależy kto co lubi.
Fotki z pierwszej edycji warsztatów można znaleźć na http://mc2studio.pl/fotografia_podroznicza/w-pogoni-za-cieniem-drakuli-rumunia-2009/ ewentualnie w moim portfolio.
No ale wiadomo Rumunia mocno się zmieniła ostatnimi czasy...
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa