fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Ludzie OB - wystawa zbiorowo-retrospektywna (sic!) - Tinkerbell zapuszcza żurawia
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Tinkerbell
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:01:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kochani,

Co powiecie na pomysł pokazania się realnie, na papierze i w ramach (sztuki) jako MY - obiektywni.pl? Olsztyńska kawiarnio-galeria Cafe Młynek jest otwarta na inicjatywy fotograficzne w wersji wystawienniczej. Jest to miejsce, gdzie zorganizowałam swoją debiutancką wystawę i mogę polecić je pod względem:
a/ środowisko przyjazne artyście / przemili i pomocni ludzie, znający się na rzeczy/
b/ środowisko przyjazne obrazowi /jasne, przestronne wnętrze plus oświetlenie galeryjne/
c/ środowisko przyjazne żołądkowi / szeroki wybór dań w menu/
d/ środowisko przyjazne miłośnikom przyrody / położenie w parku nad rzeką Łyną, gdzie i drzewo i ptak i tak, tak;))
To taka moja zapuszczona rybka. Czekam na odzew.
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:04:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"LUDZIE Z WYSOKIM OB" ;) Poza tym jak najbardziej jestem ZA :)
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:07:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Do punktu c/ dodam - że capuccino smaczne i niedrogie, i nawet śmietany w dezodorancie nie używają ;)
fotografia cyfrowa
Tinkerbell
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:16:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Osobom będącym w Olsztynie i okolicach w czasie wakacji podaję dane GPS w wersji vintage: ul. Chrobrego 4, Olsztyn (warmińsko-mazurskie)
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:21:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jesli bylabym z Wszych okolic, to chetnie:) Taka odległośc odpada, jestem Matka Polka cała gęba:)

Ale w 100% popieram pomysł!

Pozdrawiam z uśmiechem:)
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:23:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wroclavska. Skoro nie możesz być z nami ciałem, to może chociaż sercem i duchem. I możesz wysłać delegację w postaci swoich prac :)
fotografia cyfrowa
Tinkerbell
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:28:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odległość nie jest problemem, żeby się pokazać w wersji wystawienniczej. Zdjęcie tylko wydrukować należy, do najprostszej ramy aluminiowej lub drewnianej włożyć (sama korzystam z usług wrocławskiej firmy ramart.pl) i pocztą nadać do Olsztyna ... i welcome to ART AND FAME;)))
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:29:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) Mana , wyznaczam Ci na mojego reprezentanta:) z panem Manem jakośc udźwigniecie ten ciężar:)
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:33:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A jakaś tematyka takiej wystawy?
Czy trzeba zrobić jakieś szybkie foto zawody pty. Coś o OB a zwycięzca wybiera tematykę
fotografia cyfrowa
Afropolak
fotografia cyfrowa
2012-06-21 17:42:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mana, jeśli jesteś reprezentantem Wrocławia to i moim także. Może podeśle coś. Wypijesz za mnie czarną mało słodzoną kawkę, uczynisz zdjęcia dokumentujące prace i będzie ok :-)
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2012-06-21 18:31:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hehehe
fotografia cyfrowa
Tinkerbell
fotografia cyfrowa
2012-06-21 18:33:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tematyka? Hmmm... Moje najlepsze!;))
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2012-06-21 18:39:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Co do tematyki - jestem za tym, żeby jedynym elementem łączącym była przynależność do OB. Jestem za tym, żeby wystawa właśnie pokazywała naszą różnorodność - stylu, ulubionych tematów, sposobu foto-patrzenia. Myślę, że każdy z nas mógłby sam wybrać jedną lub kilka swoich prac, które jego zdaniem najlepiej go "wyrażają". Ewentualnie możemy zaproponować więcej - każdy np. 10 własnych prac. I z tego zbioru wspólnie wybierzemy np. 1, 2 lub 3 - w zaleŻności od tego ile osób weźmie udział w projekcie.
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2012-06-21 18:40:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No proszę Tinkerbekll - telepatia?
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2012-06-21 18:41:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wroclavska, Afro - chętnie będę Waszym ambasadorem ;)
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2012-06-21 18:42:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak sobie pomyślałam, że możemy skromnie zacząć od Olsztyna, a potem wystawa mogłaby ruszyć w świat - na przykład do Wrocławia :)
fotografia cyfrowa
Tinkerbell
fotografia cyfrowa
2012-06-21 18:54:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem jak najbardziej za kryterium różnorodności. Fajnie by było pokazać fotografię jako medium o wielu obliczach, od tych dobrze nam znanych i tradycyjnych do tych dróg eksperymentalnych i obrazoburczych. W końcu OB to i X i Y na osi współrzędnych ( mierna matematyczka ze mnie była). I jeszcze raz powtarzam, nie bójcie się odległości, tylko pokręćcie obiektywem;)) Może nam wyjdzie coś fajnego!
fotografia cyfrowa
Tinkerbell
fotografia cyfrowa
2012-06-21 19:09:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I pomysł Many na wystawę objazdową jest na medal ( nie tylko z ziemniaka). Pomyślcie sobie w duchu i szczerze, kiedy ostatni raz byliście na wystawie fotograficznej, a potem zadajcie sobie pytanie jak odbiór obrazu w galerii różni się od tego na monitorze komputera. A dodatkowo jeszcze jak inaczej brzmią komentarze słyszane od tych pisanych? Moja refleksja jest taka - Internet tak, realność 3xTAK:))
fotografia cyfrowa
Mana
fotografia cyfrowa
2012-06-21 19:15:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może redakcja też nas w jakiś sposób wesprze? Jeśli pomysł wypali - będzie to również fajna forma promocji portalu? Pomyślałam, że wystawa mogłaby też zawitać do Trójmiasta. Mamy tam chyba wielu Obiektywnych.
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2012-06-21 19:34:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jesli chodzi o tematyke to chyba najlepiej typu 'moje 5 najlepdzych zdjec" , oczywiście ilośc zjdjęć jest uzalezniona od ilości chetnych.
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2012-06-21 19:39:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobry pomysł
fotografia cyfrowa
Tinkerbell
fotografia cyfrowa
2012-06-21 20:07:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wsparcie redakcji jest jak najbardziej pożądane. A korzyści byłyby co najmniej bilateralne, jeśli nawet nie tri, no bo promocja autora, portalu i fizycznej galerii w jednym - a w takim razie i siła oddziaływania byłaby potrójna. Myślę też , że można by dzięki takiemu przedsięwzięciu dodać nowej energii fotograficznemu medium, przekształcić te nasze OB piksele w coś namacalnego, pokazać ludzi za nimi stojących, różne punkty widzenia, odmienne estetyki, inności i innowacje też. Spotkania w realnym świecie są nie do przecenienia.
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-06-21 23:38:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wspieram i popieram, oczekuję wyznaczenia zadań:)
fotografia cyfrowa
siwmir
fotografia cyfrowa
2012-06-22 07:34:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam! Czy ja też mogę wziąć udział? Mam kilka miejsc w Warszawie zaprzyjaźnionych, na pewno wystawią nasze prace. Jeśli będzie taka wola, mogę też wesprzeć pomysł od strony literackiej (wiersze, przypowieści, proza poetycka do zdjęć)...
fotografia cyfrowa
wyrzykus
fotografia cyfrowa
2012-06-22 07:48:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem i witam wszystkich, na czele z Tinkerbellą, pomysł iście genialny. Oczywiście sam jestem chętny do pomocy, a że mieszkam całkiem niedaleko starówki to i tej czysto fizycznej też - w końcu ktoś to będzie musiał wieszać ;)
Fajnie i myślę że jak wypali to się na jednym nie skończy, póki co oddam się kontemplacji, może wymyślę coś pożytecznego i związanego z tematem...
Szukamy sponsora?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa