fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Amnestia...
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-07-17 22:03:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przyszło mi na myśl aby każdy kto tylko ma chęć, jednostronnie anulował blokowanie ignorowanych użytkowników. Wydaje mi się że może to poprawi atmosferę na portalu.
Aby nie być gołosłownym, jednostronnie przestaję korzystać z opcji ignorowania i jednocześnie przepraszam wszystkich, którym zaszedłem "za skórę".
fotografia cyfrowa
K.S.N.S.
fotografia cyfrowa
2012-07-17 22:48:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ja tam nikogo nie blokuję i nie chcę blokować, ta opcja nie powinna istnieć na serwisach :)
fotografia cyfrowa
sylwesterc70
fotografia cyfrowa
2012-07-17 23:40:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
roving umierasz? czy moze masz jakjies wyrzuty sumienia ? :))))))))))))))))0

K.S.N.S popieram Twoj poglad na temat blokowania :)
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-07-17 23:57:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ani jedno, ani drugie. Zajmowanie się rozrywkami personalnymi przeszkadzało mi się skupiać na zdjęciach nie tylko swoich.
fotografia cyfrowa
roving
fotografia cyfrowa
2012-07-18 00:02:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
edit:
rozgrywkami
fotografia cyfrowa
arturdy
fotografia cyfrowa
2012-07-18 00:31:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ciut uprzykrzam swoją obecnością życie Userów na OB, nigdy nie włączałem ignora i włączać nie zamierzam względem nikogo:) Da się tak żyć;)
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2012-07-18 11:07:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To może ktoś poprawi kod (albo bazę) bo mój ignorant tak szybko zmienia nicki że system przestał go widzieć efekt jest taki że mam jednego ignoranta na menu, a jednocześnie lista ignorantów jest pusta więc nie mogę ani dodać ani usunąć ignoranta :).
fotografia cyfrowa
moren
fotografia cyfrowa
2012-07-18 16:16:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie wiem po co temat został wskrzeszony, bo napewno nie jeden sie nadf tym zastanawial, ale funkcja ignorowania zostala stworzona po to zeby ignorowac
IDIOTÓW, dlaczeogo??? Bo szkoda na nich czasu!
fotografia cyfrowa
kris_wit
fotografia cyfrowa
2012-07-18 17:40:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tych ,których ignoruję formalnie lub nie formalnie nie zamierzam zmieniać im statusów ,a sam liczę ,że Ci co ignorują mnie nadal będą ignorować. Zwyczajnie z pewnymi ludźmi na OB nie chcę mieć nic wspólnego :)
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-07-18 20:51:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cris70_ - prosto i dobitnie powiedziane. Ja też uważa, że opcja jest potrzebna, a jej zastosowanie i to jedynie wolność wyboru. Ja mam jednak inny sposób na ignorowanie (jeśli zachodzi już taka potrzeba):-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa