fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Foto
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
ironmaidenpl
fotografia cyfrowa
2012-07-21 11:46:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pytanie dlaczego foty z modelkami są w większości najlepiej oceniane, wystarczy odrobina odsłaniętego ciała i już achy.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2012-07-21 13:48:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
źle postawiona teza. w sumie to nietrafna. to nie tak. podaj przykłady zdjęć, które masz na myśli to można będzie podyskutować. najlepiej w zestawieniu ze zdjęciami, które tych ocen nie dostają, a Twoim zdaniem powinny. wtedy to będzie można podyskutować, a tak to postawiłeś mało trafną tezę bez jakichkolwiek dowodów.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-07-21 15:41:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Właśnie z tego powodu ludzie robię foty cycków. Jak nie umiesz zrobić dobrej foty, pokaż na niej cycki, będzie ogólny sik i kisiel w gaciach ;)
Uprzedzając forumowe larwy i pajace mówię że tak, zgadza się SAM STOSUJE TE METODĘ :P
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2012-07-21 16:01:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ktoś kto mógł coś w tym temacie powiedzieć na temat, bo potrafi zrobić zdjęcie cycków i nie tylko w taki sposób, że nie same cycki stanowią o tym, że zdjęcie jest ciekawe i dobre napisał Ci na odpierdziel to co napisał, także mój drogi - nic ciekawego się nie dowiesz i dalej będziesz żył świadomością, że cycki na zdjęciu są okej, a nie światło, kadr, temat, opowieść, kontrast itd.. ;-)

te przysłowiowe "cycki" też muszą być umiejętnie pokazane. czasami takie zdjęcie podoba się dlatego, że jest idealnie ułożony kadr, ładnie zagrane światłem, a czasami dlatego, że te "cycki" są niesamowicie ciekawe same w sobie ;-)

porównaj sobie te dwa zdjęcia:

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-536672.php

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-596394.php

na obu są "cycki"... widzisz różnicę?
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-07-21 16:05:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie na odpierdziel. W najbardziej przystępny sposób opisałem zjawisko ;]
fotografia cyfrowa
ironmaidenpl
fotografia cyfrowa
2012-07-21 16:16:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fota z piórem 100 razy lepsza, wiem uogólniłem ale na widok cycków itp.
zaraz slinki leca.
Przecież piękno kobiety to nie tylko pewne fragmenty ciała.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2012-07-21 16:21:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ironmaidenpl... dokładnie - to nie tylko pewne fragmenty ciała jak piszesz. co widać na obu zdjęciach dla porównania ;-)

CBK - po najmniejszej linii oporu ;-)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2012-07-21 18:50:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może i po najmniejszej, ale ukazałem sedno :)
fotografia cyfrowa
ErNOL
fotografia cyfrowa
2012-07-22 11:47:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że może świadomie, albo podświadomie, męska część OB ocenia nie foto, a po prostu piersi i ogólnie modelkę... Sam dość często się łapię na tym, że jak zobaczę modelkę, to przestaję zwracać uwagę na walory techniczne zdjęcia... Zresztą dla mnie i tak nie są one najważniejsze... Najważniejsze to poczuć coś patrząc na zdjęcia... A tak się dzieje, gdy patrzy się na osobę, która się może podobać... To tyle w tym temacie:-)
Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę:-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa