fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Specyficzna obróbka, fotografia reklamowa?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
gRim
fotografia cyfrowa
2013-02-07 03:14:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kochani, mam pytanie
w ostatnim czasie zaczynam myśleć bardziej o fotografii komercyjnej oglądam trochę takich zdjęć, na innym portalu natchnąłem się na jedno zdjęcie, w którym widać pewien efekt często spotykany w fotografii reklamowej, chodzi mi po graficzność obrazka, wygląda on trochę jak komiks.. powoli..
wiem nikt nie poda mi żadnej złotej recepty na robienie takich zdjęć, zdaję sobię również sprawę z tego, że potrzebna jest kupa sprzętu, zespół ludzi, umiejętności plus.. no właśnie ta obróbka i to nad nią najbardziej się głowię, wie ktoś coś więcej na ten temat :) jakich narzędzi używa się do uzyskania takich efektów, może jakieś książki, tutoriale - bardzo proszę o pomoc, chciałbym się rozwijać dalej, a ten kierunek wydaje się być przyszłościowy -będę wdzięczny za wszelkie porady,
aa no i zdjecie, które posłużyć może za przykład - http://idaniphotography.deviantart.com/art/The-Afterparty-352734486
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
gRim
fotografia cyfrowa
2013-02-07 03:17:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
coś jak hdr z koleji z jednej klatki z pewnością , proszę o pomoc :)
fotografia cyfrowa
KrisBe
fotografia cyfrowa
2013-02-07 11:24:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jedną z bardziej znanych osób specjalizującej się w tego typu obórce jest Dave Hill

http://www.davehillphoto.com/

wpisz w Google hasło "dave hill effect tutorial" znajdziesz sporo poradników, a jeśli mieszkasz w Hannoverze (Niemcy) lub okolicy, to polecam kursy u tego pana, znam go osobiście i mogę za niego poręczyć.

http://www.kaplun.de/index.html
fotografia cyfrowa
gRim
fotografia cyfrowa
2013-02-07 22:34:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo- ale nie pytam rozgoryczonego nastolatka tylko np. człowieka, który chciałby na fotografii zarobić lub już zarabia na przykład :)
nie chce mi sie wdawać w dyskusję na temat jaka fotografia jest dobra jaka zła... rób pan swoje.. wiem tylko że część nazwijmy to artystyczną mam już troche zasmakowaną i co mi z tego? przyśli przelałem a miska pusta.. Kazdy niech robi jak uważa. (pomyśleć że też kiedyś myślałem podobnie do Ciebie.. ) :)


KrisBe - > serdeczne dzięki :) !
fotografia cyfrowa
gRim
fotografia cyfrowa
2013-02-08 14:47:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
porównanie doskonałości technicznej do discopolo jest chyba nie na miejscu :) ?
Poza tym jedno nie przekreśla drugiego. wręcz przeciwnie więcej można z dobrą techniką plus zmysłem "artystycznym", niż z samą estetyką błędu na przykład lub też z samym rzemiosłem.. wiadomo, grunt to się rozwijać i to mam na myśli
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa