fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Jaki aparat do 5 000 zł
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
MagdaFilipek
fotografia cyfrowa
2013-08-02 21:27:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Hej,

Chciałam zapytać jaki aparat polecicie...? Chodzi oczywiście o lustrzankę. Cena: do ok. 4 000 - 5 000 zł (już z obiektywem).
Zastanawiam się nad Nikonem 5200 z obiektywem 18-105. Co o tym myślicie, co polecacie?

pozdrawiam ;)
fotografia cyfrowa
Okada
fotografia cyfrowa
2013-08-03 01:08:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ortodontyczny najlepiej.....ok 2000 PLN
fotografia cyfrowa
MagdaFilipek
fotografia cyfrowa
2013-08-03 08:59:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Okada, dziękuję Ci za "śmieszny" komentarz... Widocznie za dużo robiłeś zdjęć drzew i jakiś kleszcz Ci mógł uszkodzić trochę mózg :(. Twój komentarz dużo wnosi, ale zostaw go dla siebie, bo ani to śmieszne, ani fajne ;)
fotografia cyfrowa
Leo80
fotografia cyfrowa
2013-08-03 10:46:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hej ..ano to że lustrzanka nie jest zawsze oczywiste - wiele osób woli kompakty i tak dalej...w dobie wymiennej optyki etc...ale jeśli lustrzanka ma byc - to pierwszy Twój aparat czy tez nie? za tą cenę to już sporo można kupić, nawet niejeden obiektyw :) pozdrawiam serdecznie
fotografia cyfrowa
hakorn
fotografia cyfrowa
2013-08-03 12:26:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że w tej cenie dobrze by było kupić nikona 7100 ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2013-08-04 11:20:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Madziu jak tak czytam Twoją "mądrą ' odpowiedź na wpis Okady ...to aż dziwnym mi się wydaje ,że w dobie takiego dostępu do informacji pytasz o coś takiego > to powinien być dla Ciebie przysłowiowy "pryszcz" > jaki aparat kupić ....
... odnoszę nieustannie wrażenie ,że słowo SZACUNEK jest coraz bardziej obcy ludziom , coraz bardziej .....

fotografia cyfrowa
MagdaFilipek
fotografia cyfrowa
2013-08-05 08:49:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
"Madra" odpowiedz to wlasnie wpis Okady. Znam tą strone juz troche czasu i wiem, ze jest tu wiele ludzi, znajacych sie na rzeczy. Ja niestety nie jestem znawczynia w temacie aparatow i czytanie recenzji nie daje mi zbyt duzo w tym temacie, bo po prostu w tym nie siedzę, a dopiero chcę zacząć.

a szacunek? skoro zadaje pytanie to NORMALNA osoba na nie NORMALNIE odpowie, a nie pisze jakies glupie zarty na poziomie gimnazjum. Jezeli nie podoba Ci sie moje pytanie to po prostu nie odpowiadaj. Badz sobie "smieszny" w swoim gronie, dla mnie Twoje zarty sa po prostu zalosne i nic nie wnosza...

Zawsze na forum znajdzie sie jakis "znawca", który pozjadał wszystkie rozumy i nie może normalnie odpowiedzieć (przeważnie taka osoba się nie zna) i właśnie takie osoby odstraszają przeważnie zainsteresowanych tematyką. Wiadomo, że można siedzieć miesiącami na forach i czytać recenzje, ale jak ktoś może pomóc szybciej i dobrze doradzić to też miło... Ja wyznaję prosta zasadę - nie znam się - nie odzywam się, Okada - polecam.


Reasumując, dziękuję wszystkim "znawcom", sama sobie poradzę.
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2013-08-05 10:51:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... a ja czytając właśnie recenzję > wybrałam swój aparat który mam ....bo też tutaj nawet nie "ośmieliłam " się zadać takiego pytania ...
..mając w pamięci swoje inne pytanie które tu zadałam i otrzymałam > naprawdę "super odpowiedzi " :)

tak ,że reasumując :) > wybierz parę aparatów w tej cenie > potem poczytaj co o nich piszą ich użytkownicy > porównaj parametry , poczytaj opinie fachowców na ich temat ,poczytaj o testach tych aparatów , poglądaj zdjęcia robione aparatami które Cię zainteresują > pomyśl jaki kierunek fotografii najbardziej bliski jest Tobie ... a potem podejmiesz na pewno dobry wybór :) a jak będziesz się wahać > w dobrym sklepie foto > na pewno sprzedawca też coś Ci podpowie ...:) a potem to już tylko oddać się swojej pasji:)

a szacunek >czy warto grać takimi samymi kartami jak inni ...:)
fotografia cyfrowa
Adrian Manowski
fotografia cyfrowa
2013-08-06 13:32:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dyskusja zaszła w maliny :)...za hakorn do 5tys za komplet aparat+obiektyw Nikon D7100+18-105mm kładzie konkurencję na łopatki...canon od czasu 40D nie wypuścił nic ciekawego w tym przedziale cenowym...
fotografia cyfrowa
muddy
fotografia cyfrowa
2013-08-06 21:50:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli miałbym wydać ok. 5 kPLN to kupiłbym chodzone 7D + 70-200/4. Do takiego np. steet'a - idealny zestaw.

fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa