fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Prześwietlona połowa zdjęcia. PILNE. Prosze o pomoc!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
olaw
fotografia cyfrowa
2013-11-05 21:49:12
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam,
jestem tu nowa
otrzymałam zdjęcie, którego nie potrafię poprawić, pomożecie??
link do zdjęcia:

http://www.speedyshare.com/UzKWV/IMG-8157.JPG

błagam o pomoc
mam mało czasu, a nie wiem jak to ugryźć
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2013-11-05 23:08:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W formacie JPG prześwietlenie jest praktycznie nie do uratowania. Jeżeli masz RAW'a (a zakładam, że robiąc takim aparatem powinnaś go mieć) to można spróbować wprowadzić korekcję EV przy wywoływaniu, prześwietlenie nie jest duże i powinno się dać poprawić.
Rada na przyszłość: jeżeli robisz statyczne, pozowanie zdjęcie to po jego zrobieniu obejrzyj histogram na podglądzie, daje to przynajmniej szansę na zmianę parametrów ekspozycji... :-)
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2013-11-05 23:09:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę że to zdjęcie powinien poprawić ten "fotograf" który go wykonał - jak na Canona 5D to zdjęcie jest tak fatalne że nawet nie ma co w nim poprawiać.
Tak jest jak do szkoły jadą robić zdjęcia ci co myślą coś potrafią - a nawet grupy w cieniu nie umiejscowił i lampy błyskowej nie użył - robię zdjęcia w szkołach już prawie 30 lat ale tak 'dobrej' fotki nie udało mi się jeszcze zrobić.

W Photoshop'ie lub w Gimpie pobaw się maskami, pewnie trochę go wyrównasz ale tego fatalnego kadru i przepaleń od słońca nie poprawisz ....
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2013-11-05 23:17:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czasem warto użyć lampy do rozświetlania cieni - tak na przyszłość
fotografia cyfrowa
K2
fotografia cyfrowa
2013-11-06 06:52:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
az miło poptrzec ze jeszcze aparat nie robi zdjęc za człowieka, nawet jak sie ma bolida formuły pierwszej :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2013-11-06 10:29:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jaki plagin do fotoszopa, co zrobić by poprawić tą fotkę? moim zdaniem to źle postawione pytanie...fotografujący fatalnie dobrał miejsce na fotkę i tu leży problem tego obrazka...poza równomiernością doświetlenia niechlujny kadr, cienie osób spoza grona fotografowanych, krzywo...jak dla mnie należałoby "poprawić" przyczyny niż babrać się w morderczych skutkach...
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat
fotografia cyfrowa
2013-11-07 17:18:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
spieprzyłeś misje
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa