fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pierwszy domowy mini zestaw
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
roki27
fotografia cyfrowa
2014-03-19 20:09:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo prosze o rade czy warto to kupic : http://allegro.pl/okazja-zestaw-oswietleniowy-swiatla-stalego-i4055429990.html

Wiem,ze jest to pewnie amatorski zestawik ale dobre i to na poczatek :) Zastanawiam się tylko czy to nie felerna marka itd.. Moze ktos cos poradzi?
fotografia cyfrowa
roki27
fotografia cyfrowa
2014-03-19 23:28:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomoze ktuś? :) W niedziele rano konczy sie aukcja i nie wiem czy warto takowy mały sprzecik licytowac...
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2014-03-20 09:33:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wiosna idzie, piękne światło, kolory :)
moja rada to kupić blendę za 30zł i ćwiczyć światło zastane.
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
roki27
fotografia cyfrowa
2014-03-20 12:01:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na wiosne czekam z niecierpliwoscia i na pewno bede korzystala z jej urokow :) Blenda juz jest ale nie zmienia to faktu,ze chcialabym powolutku kompletowac rozne artykuly fotograficzne :)
fotografia cyfrowa
Fudal
fotografia cyfrowa
2014-03-22 20:34:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja mam cos takiego. Nie dokladnie taki ale tez softboxy z 5cioma zarowkami. To bardzo proste lampy i raczej sie nie psuja bo malo ma co. Z takich z jedna zarowka dostajesz malo swiatla, naprawde malo.
Chetnie ci odsprzedam moje , bo i tak leza w pudle. Tylko torby nie mam. Wszystko dziala, uzylem ze 5 razy jak robilem zdjecia na Ebaya.
fotografia cyfrowa
Fudal
fotografia cyfrowa
2014-03-22 20:34:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://www.ebay.co.uk/itm/2250W-Soft-Box-Continuous-Lighting-Photography-Studio-Softbox-Light-Stand-Kit-/310728291154?pt=UK_Photography_StudioEquipment_RL&hash=item4858d97352
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa