fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Oficjalny Komitet Uwolnienia Bywalca :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:15:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no! tak nie może być moim zdaniem, że ktoś dostaje bana za to że ocenia niżej niż inni??? Każdy ocenia jak uważa a Bywalec chyba nigdy nikogo nie obraził (nic mi na ten temat nie wiadomo)?
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:35:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Osobiście zgłosiłem dziś do moderacji kilka bardzo krzywdzących ocen Bywalca. Myślę, że nie ja jeden, bo w niektórych przypadkach były to oceny naprawdę niesprawiedliwe. Nie wiem kto tu na Obiektywnych kogo lubi, albo kto kogo nie lubi. Ale ocena powinna być obiektywna (SIC!). Moderator nie blokuje kont ot tak sobie to jest pewne, więc prawdopodobnie Bywalec złamał regulamin w sposób bardzo istotny. Być może Moderator się tu na forum wypowie.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:40:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ech Jarek............
co to znaczy krzywdząca ocena? Ja tego chyba nie pojmę nigdy... Krzywdzący to może być komentarz, lub obraźliwy, ocena to może być średnia z wielu, w tym i Bywalca
fotografia cyfrowa
kamat
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:40:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
o bywalcu ostatnio trochę napisano... mi osobiście nie przeszkadza jego sposób oceniania...
czy OBowiązkiem jest korzystanie z całej skali ocen? i czy wszystko się musi każdemu podobać?
mnie jakoś nikt nie banuje za same 4 ;) też kcem bana... a co! ;)
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:41:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarku a ja mam zgłosić Twoje zazwyczaj wyższe niż średnia oceny , jako nieobiektywne ? Czy jedna pod zdjeciem ocena cztery, wobec paru ocen zerowych nie powinna automatycznie moderować tej wysokiej ?

Żart oczywiście. Żart i absurd. Postawiona ocena nie może być powodem do bana !!!. A jeżeli tak się stało z Bywalcem to jest to skandal.
fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:44:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tak to jakos jest,ze niskie ocenianie jest juz obraza-tak ludki to w genach maja......
a wlasciwie jeszcze nie wiadomo,czy juz wisi,czy do czysca trafil...czy moze samobojstwo zrealizowal..

powinna byc taka deska przodownikow,i op...laczy,gdzie oficjalnie bylo by napisane
kto..co..za co..dla czego
w dyskusje z administracja bym sie nie wdawal,bo to ani my wlasciciele,ani my bez skazy..
Pozdr...............
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:46:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarek, problem polega na tym, że dostawienie zera pod czymś obsypanym czwóreczkami zawsze będzie postrzegane jako "niesprawiedliwe". To jedno. Można odpuścić albo "walczyć z wiatrakami".
Drugie: obsypywane czwóreczkami są często jakieś banały, skrajne kicze, fotografie wtórne ale ładne lub modne. Wysoko ocenione nie zawsze znaczy dobre.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:46:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uważam, że jedyny moment, w którym ewentualnie można moderować postawioną ocenę, to sytuacja, w której ewidentnie postawiona ocena jest wynikiem odwetu, czy rewanżu.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:49:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dokładnie, odwety to oceny do moderacji, Jarek Gazik, jak Cię lubię, tak Twoje piątki traktuję jak zera Bywalca :)
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:49:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarek - jeszcze jedno: ocena nie może być obiektywna. Ocena fotografii jako sztuki jest z definicji SUBIEKTYWNA.
fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:51:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
macie racje,ale kto sie podejmie sadu-kiedy ocena jest odwetowa?
Pozdr...........
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:54:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Łatwiej chyba zauważyć ocenę odwetową, niż nieobiektywną, bo tej drugiej kategorii po prostu nie ma. :)
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-01-05 18:55:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ludzie! Pogięło Was? Ocena przedstawia piszącego, a nie Autora zdjęć wystawianych. Tylko "Teatrzyk Zielona Gęś" K. I. Gałczyńskiego miał zaszczyt wystawiać się na krytykę w sztuce pt:
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:02:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Powinno się odrzucać dwie najbardziej skrajne oceny i byłoby po problemie.
Bywalec się droczy używając dozwolonych chwytów, a spora część ludzi łatwo daje się sprowokować :) Tak to już na OB jest. Od lat...
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:05:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aga, ale chyba to nie jest niezgodne z regulaminem?
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:07:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zdawalem sobie sprawe ze na moja glowe posypia sie gromy, a jednak powiedzialem ze to ja zglosilem NIEKTORE (3) zera do moderacji. Zglosilem jego oceny a nie Bywalca jako takiego. Dlatego podpisze sie pod petycja o jego uwolnienie, pozostawiajac sobie mozliwosc zgloszenia jego oceny do moderacji gdy uznam to za stosowne. A moderator niech podejmuje decyzje.
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:09:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
postulat Agi może bym i popierał, by skrajnie niskie i wysokie oceny odrzucać, komuś kto zbiera punkty, kto bada średnią z ocen to może być przydatne
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:09:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarku, jeszcze nie widziałeś gromów chyba :) to nie o to chodzi i myślę, że ostatnio nie byłeś jedyny w zgłaszaniu :D
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:12:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarku zgłaszać ocenę do moderacji to każdego prawo i nie w tym problem, nawet moderacja oceny może czasami, jak tam Administracja uzna, ale ban za oceny to gruba przesada ... chyba że jest coś o czym nie wiemy.

Tak wiec zgoda Jarku :)
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:17:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mogły być jakieś histeryczne raporty. Przecież to już recydywa, kilka banów Bywalec ma za sobą.
@amu, a co jest niezgodne z regulaminem? To odrzucanie skrajnych ocen? Tak sobie rzuciłam, bodajże w jeździe figurowej tak było :)
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:20:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
niee, Aga, niskie ocenianie chyba nie jest niezgodne z regulaminem?
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:24:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ba, większość tych ocen nie jest wstawianych pod zdjęciem autora, lecz "na niby" pod zdjęciem samego Bywalca z linkiem do odpowiedniego zdjęcia :D
fotografia cyfrowa
dworek1
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:40:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ocen nie powinno byc,tylko + i -
za
wykonanie techniczne
inwencje tworcza
itd,itp
ale bylo by zapewne dalej smieszni,pisalo by sie glupoty
-chcial cos pokazac,ale ciemno sie zrobilo.....
Pozdr...........
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:44:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proszę uwolnić Bywalca :-)
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-01-05 19:50:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zalecam dużo spokoju ze zmienianiem Obiektywnych. Portal jest DOBRZE ZAPROJEKTOWANY:
1. Są oceny o DUŻEJ skali.
2. Jest możliwość odwołania się do moderatora gdy ocena/wypowiedź jest naszym zdaniem do usunięcia i można podać różnorakie tego przyczyny.
3. Moderator podejmuje decyzję o usunięciu POJEDYNCZEJ wypowiedzi bo ma taką możliwość.

Tak więc portal jako taki jest skonstruowany prawidłowo. Jeśli Moderator zablokował Bywalca, to miał myślę inny powód niż moją uwagę pod zdjęciem że ocena jest niesprawiedliwa - bo w takim przypadku (gdyby moderek podzielał moje zdanie) usunąłby wyłącznie ten komentarz.

Nie zmieniajmy Obiektywnych bo to generalnie dobrze zaprojektowany portal. Być może Moderator poda przyczynę. Na pewno zna ją Bywalec. Jeśli Bywalec przekaże mi wiadomość na maila (jaroslaw.kownacki@gmail.com) to ją tutaj opublikuję.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa