fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Wiadomość od jarek_gazik
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2015-03-03 17:00:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam.

Jarek poprosił mnie, żebym przekazał wam jego przemyślenia.:

“ Przyszła kryska na matyska - zostałem zablokowany. Pozdrowienia dla społeczności Obiektywnych z “drugiej strony”. Nie jest tutaj tak źle jakby się mogło wydawać. Przepraszam, że przez ostatni miesiąc byłem tak mało aktywny, a gdy już zachciałem się uaktywnić to mnie zamknęli. Jeśli chcecie pogadać to nadal jestem na foto.moon.pl. Tak na wszelki wypadek email do mnie: jaroslaw.kownacki@gmail.com. Pozdrawiam tych po jasnej stronie mocy, jarek”.
fotografia cyfrowa
puella
fotografia cyfrowa
2015-03-03 18:45:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
czy administracja znalazła sposób na zamknięcie portalu?

kolejne konto zablokowane; chyba czegoś nie rozumiem...
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-03-03 18:45:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cześć Jarek :)
Jak Cię lubię to jednak nie pisz, ze Ciebie zamknęli a mim zdaniem sam się zamknąłeś :))) Wcięło mnie po tym jak przeczytałem co napisałeś o adminie/ach...
Tez bym Cię zablokował :)
Pozdrawiam zatem na drugiej stronie, pewnie masz teraz czas na zdjęcia, które chętnie obejrzę jak wrócisz z tułaczki
Pozdrówka Ci :)
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-03-03 18:51:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
za Ajano ;)
i wierzę, że to jednorazowa złość była :)
fotografia cyfrowa
triodante
fotografia cyfrowa
2015-03-04 09:06:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dajcie spokój ludzie...przecież to już staje się żenujące...im ktoś robi większy przysłowiowy gnój tym większym szacunkiem go darzycie...dosłownie przedszkole...gość walnął tekstem jak spod budy z tanim piwem i jeszcze robi z siebie ofiarę podłej administracji...
fotografia cyfrowa
RedBob
fotografia cyfrowa
2015-03-04 09:55:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Za triodante. Zachowanie niektórych( np. per bywalec) lub "przemyslane" mysli innych (np. per jarek-gazik) są tak żenujące że aż smieszne. Kilku chamów niedługo zostanie na tej galerii męczennikami NMF( Najświętsza Matka Fotografia) i trzeba będzie im cześć oddawać bo jak nie to "obiektywna" społeczność odrzuci tych co nie pieją peanów na cześć "niepokornych" i "nieszablonowych". Jarek-gazik chyba ( a może się mylę) jest dorosłym człowiekiem , który bierze odpowiedzialność za słowa. Jak sie przesadziło to trzeba konsekwencje wziąć na klatę i się nie mazgaić jak przysłowiowa baba. :D
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-03-04 18:19:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
podpisuję się pod RedBob'em przy nieznajomości składów środowisk.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2015-03-04 19:56:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarek - spoko gość ale się zagalopował. Wróci za 2 tygodnie i po krzyku. Kolejna dyskusja o niczym. Może by tak ktoś jakiś artykuł napisał bo ostatni został opublikowany (o ile się nie mylę) jakieś 3 lata temu!
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-03-05 09:52:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sappire - jest nisza do zapełnienia. Bierz, jak dają :D
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2015-03-06 02:39:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Może inni niech się produkują jak mają tak dużo do powiedzenia.
fotografia cyfrowa
bywalec
fotografia cyfrowa
2015-03-06 20:04:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sapphire, miglanc z ciebie

;)
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-03-22 20:49:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
witam, ponieważ minęło już 2 zapowiedziane tygodnie przypominam o odblokowaniu kolegi :) z pewnością miał czas przemyśleć swoje zachowanie :)
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-23 09:20:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Amu, dziękuję za interwencję. Zostałem odblokowany :-). To się prawdopodobnie szybko zmieni w związku z tym co mam zamiar napisać. Podtrzymuję to co napisałem o administratorach tutaj. Uważam, iż kierują się osobistym interesem i posuwają do działań które można zakwalifikować jako "zemstę" albo przynajmniej "danie nauczki" (tak traktuję przedłużone uwięzienie mnie). W normalnym świecie za trzymanie kogoś dłużej w więzieniu mógłbym złożyć pozew i dostać odszkodowanie, a co ważniejsze doprowadzić by osoby za to odpowiedzialne zostały zwolnione z zajmowanych stanowisk. Ja uważam działalność administratorów (bo nie zasługują na określenie "moderator") za stronnicze i nieobiektywne. Dodatkowo nie wiem czy zgodne z prawem, ponieważ jeśli się nie mylę, to fotografie które tu zamieszczam są MOJĄ własnością i odbieranie mi dostępu do mojej własności jest przestępstwem. W "cywilizowanych" portalach MODERATORZY stosują stopniowanie kar: zakaz wypowiedzi na forum, zakaz komentowania zdjęć (ale możliwość wystawiania), zakaz wystawiania zdjęć, jako kara ostateczna - uniemożliwienie dostępu do galerii wszystkim oprócz autora. Nie chcę już więcej pisać. Ci którzy mnie znają wiedzą, że nie jestem osobą szukającą kłopotów i człowiekiem raczej spokojnym. Ale jak to mówią - najgorzej jest zdenerwować spokojnego człowieka.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-03-23 09:58:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jarek_gazik, uważam, że bana dostałeś za konkretne zdanie, żadna to zemsta ani spisek :) wyluzuj trochę i wrzucaj zdjęcia zamiast robić dym bez potrzeby ;)
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-23 10:09:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Byłem tydzień dłużej zablokowany niż być powinienem. Nie robię "dymu" i mam luz. Gęba to nie cholewa. Miały być 2 tygodnie, były 3 (a bez Twojego wpisu byłoby więcej). Nie chcę przeprosin, chcę by to się nie powtórzyło. Chcę też zmian w systemie "blokowania" i jakiegoś stopniowania. Został mi odebrany dostęp do mojej własności (nie mogłem np usunąć zdjęć) - co jest BEZPRAWIEM. Nie wiem czy jest karalne z urzędu czy muszę wnieść skargę. Sprawdzę to. Administratorzy nie są bezkarni, powinni się kierować po pierwsze prawem, po drugie jakąś etyką. Od administratorów oczekuję przeprosin (mogą być na priv) a od portalu zmiany systemu blokowania. Odnośnie przeprosin - nie mogę nikogo zmusić, odnośnie odebrania dostępu do mojej własności - są kroki prawne które mogę podjąć. Naprawdę nadepnięto mi BARDZO MOCNO na odcisk.
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-23 10:14:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Żeby było jasne - nie oczekuję przeprosin od serwisu. Od serwisu oczekuję zmiany polityki blokowania - którą opisałem. Od administratorów - przeprosiny jak najbardziej są oczekiwane.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-03-23 10:22:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
8. Administracja może zablokować Konto Użytkownikowi w wypadku naruszenia przez Użytkownika zasad użytkowania serwisu, prawa polskiego, norm społecznych, dóbr osób trzecich oraz uczuć religijnych.

10. Umieszczając komentarze, opinie, publiczne wypowiedzi na forum i dyskusje online, Użytkownik zobowiązuje się do zachowania kulturalnego i nie atakowania lub obrażania innych Użytkowników bez względu na ewentualne obraźliwe zachowania innych Użytkowników wobec niego.

zaakceptowałeś regulamin przy rejestracji? Chyba tak...

fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2015-03-23 10:23:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i zapytam jeszcze, czy Ty administratora przeprosiłeś? Bo tak zwyczajnie i po ludzku powinieneś :)
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-23 10:35:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administracja może zablokować konto użytkownikowi, ale nie może odbierać dostępu do własności intelektualnej użytkownika. Moje zdjęcia są MOJĄ własnością intelektualną i moje zachowanie tego nie zmienia. Portal ŁAMIE prawo - i to się MUSI zmienić.

Ja administratora nie zamierzam przepraszać bo nie użyłem wobec niego ani przemocy ani słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Administrator natomiast zablokował mnie na 3 tygodnie....bo albo mu się zapomniało, albo zrobił to złośliwie.
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-03-23 11:42:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarku cieszę się że Cię uwolniono, blokowanie kont uważam od dawna za zły pomysł,
postuluję amnestię i wypuszczenie wszystkich uwięzionych ;)
Niemniej jednak zgadzam się z amu że nie jesteś bez winy więc po męsku odpuść i nie bij piany :)
ps.
podejrzewam że nawet amu z barolą już tęsknią za Prorokiem...
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-03-23 11:52:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dreak - nie mogę odpuścić, że byłem zablokowany tydzień dłużej niż powinienem!! To nie ma związku z tym co powiedziałem o administratorach i co o nich myślę. Jest wina - jest kara. Ale kara nie może być dłuższa bo się komuś zapomniało albo był po prostu złośliwy!!!!!! Sprawy blokowania dostępu do zdjęć w wypadku zablokowania konta również nie odpuszczę. Tak nie można - za swoje czyny ponosi się konsekwencje. Ja je poniosłem za nazwania administratora "spasionym i zakichanym". Chcę by je poniósł administrator za blokowanie mnie dłużej niż powinien. Chodzi mi o zwykłą ludzką SPRAWIEDLIWOŚĆ!
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-03-23 12:08:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dreaku - wkładasz swoje tęsknoty w moją głowę? ejże - tu pogroziłam palcem. Nisza zawsze zostaje zajęta. Mamy następcę ;)
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2015-03-23 12:26:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jarku pozostaje Ci skarga do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka ;)
a tak na poważnie nie ma o co kruszyć kopii moim zdaniem i wszczynać kolejnej niepotrzebnej wojenki.
Wolę pooglądać Twoje i Baroli zdjęcia więc znikam.
Barolu wierzę w moc resocjalizacji mimo że z natury rzeczy jestem antysystemowcem :D
Pozdrawiam wszystkich
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-03-23 14:35:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@jarek_gazik - przeczytałeś regulamin,zaaakceptowałeś więc administracji możesz nadmuchac...bicie piany nic tu nie da.
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-03-23 14:51:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zmartwiłeś mnie Jarku swoimi słowami i czynami, użyłeś wobec moderatorów/naszych kolegów/ słów wg mnie obraźliwych....i dalej je w zasadzie podtrzymujesz... Ja bym Cie zbanował na zawsze....! I proszę nie chodź z tym do sądu, bo my, podatnicy będziemy płacić za takie pierdoły....
ROZCZAROWAŁEŚ mnie jako człowiek....
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa