fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Uwaga na złodzieji
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-01-16 10:10:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przekrętów w sieci jest multum od prostackich po bardzo wyrafinowane.
Dziś bardziej zaawansowany spec rozsyła @milka poprzez trzy serwery pocztowe dodatkowo z jakiejś zabezpieczonej sieci wewnętrznej.
Treść w obrazkach http://www.obiektywni.pl/upload/real/140/698500_544528.jpg
Na czerwono adres z skryptem PHP generujący zapewne cuda niewidy, nie polecam sprawdzać czy działa.
...
Autorze/ko makama mnie interesują tylko nagłówki i adresy z których to przychodzi i do których coś tam odsyła.
Ściągam sobie te zabawki jeśli to możliwe i bawię się ... niezbyt miło w cztery oczy z autorem - dokładniej z jego sprzętem.
Jak masz obrazki z numerem konta bankowego to wydrukuj i zgłoś od razu do prokuratury opisując temat i własne straty.
...
Autorze j_zuzia pozycjonowanie stron przez inne firmy poza tymi co wyszukują to ściema dla naiwnych.
Aby być na topie wystarczy dobrze napisać nagłówki stron i tzw. meta dane. To aż kilka linijek kodu ale trzeba wiedzieć jak działają wyszukiwarki.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
gospel
fotografia cyfrowa
2016-01-19 16:52:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Otrzymałam podobny prezent na pocztę.Byłam czujna,dzięki za wątek Archeo.Pozdrówki :))

Szanowny Kliencie,

Nie jesteśmy w stanie dostarczyć przesyłki pod wskazany adres, ponieważ pod tym adresem nikt nie odpowiedział i numer telefonu raczej jest nieprawidłowy. Możesz samodzielnie dokonać „odprawy celnej” przesyłki i odebrać ją pod adresem załączonym do tego e-maila.
Należy mieć ze sobą paszport i list przewozowy w formie drukowanej lub na nośniku elektronicznym.

Dziękuję,
Ilona Meller

Kontakt - DHL Parcel
DHL Parcel
Przesyłki krajowe I ekonomiczne przesyłki do Europy

Dział Obsługi Klienta DHL Parcel:
Telefon: 42 6 345 345
Czynne: pn - pt: 7.00 - 20.00, so: 8.00 - 16.00
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-05-07 20:07:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
UWAGA !!! Nie klikaj na post od -> info@paczkomaty.pl !!!

Temat: InPost - Twoja przesylka wyrusza do paczkomatu

Data :7 maja 2016 17:51

W treści postu poza obrazkiem zaszyty jest wirus/trojan który natychmiast infekuje Twój komputer.
Treść postu obrazkowo wraz częścią wirusa wygląda tak -> http://www.obiektywni.pl/upload/real/141/702569_321918.jpg

Jeszcze nie zlokalizowałem nadawcy oraz nie znam efektów działania tego śmiecia.
Jak ktoś się już załapał to zapewne opisze.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa