fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Uwaga na złodzieji
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2015-03-27 22:11:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki Archeo za biura...takie rzeczy powinno śię tropić na Maxa... mnie tak kiedyś sopocki Pobieraczek zrobił na 95 zł...mimo, że Janusz Weiss w radiu mówił, że oszukał 500 tys. osób w Polsce... niestety nie wszyscy możemy być informatykami ... Pozdrawiam...Tym powinny zająć się odpowiednie służby, by ludzi nie okradli i naciągali...przede wszystkim, te które sprzedają Internet...i byłby spokój tu i tam...!!!
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-29 13:37:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kolejna niespodzianka w obrazkach. Ten mistrz to Polak mieszkający czasowo w Holandii

http://www.obiektywni.pl/upload/real/138/686515_891088.jpg

Zgaduj zgadula. Po co komuś wasz @milek lub numer telefonu i ?
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-29 16:37:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nieco rozrywki na marne foty i frustratów głupoty.

Stare ale jare http://niebezpiecznik.pl/#www.obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-30 00:17:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Aby nie było loko czegoś tam oto wyższa szkoła jazdy .... atak na serwer bankowy w obrazkach z dziś.
PKOBP i aplikacja IKO.
1. -> http://www.obiektywni.pl/upload/real/138/686560_307851.jpg
2. -> http://www.obiektywni.pl/upload/real/138/686559_175678.jpg

Obie strony są pod tymi samymi adresami domeny-> www.pkobp.pl
Nie do odróżnienia nawet dla zaawansowanego amatora informatyki.

Miłej zabawy.
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2015-03-30 10:45:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo!
Doceniamy Twoją troskę, ale bank na swojej stronie nas ostrzega, a my wbrew pozorom czasem czytamy.
:-)
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2015-03-30 11:32:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A da się poprawić błąd ortograficzny w tytule? Jakoś tak razi ;)
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-03-30 16:52:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Babajaga umie czytać, a nawet coś napisze.

Barola jasne w końcu to portal fotograficzny więc gdy tylko pojawi się moderator przejmie proszę o wywalenie tego w całości tego wątku.
Ode mnie już nic więcej w nim nie przybędzie.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
KeyToo
fotografia cyfrowa
2015-03-31 11:50:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gmail jest najbardziej bezpieczny.
fotografia cyfrowa
KeyToo
fotografia cyfrowa
2015-03-31 11:51:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie korzystam z żadnych innych quasi poczt.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-04-05 15:26:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Autorze KeyToo tak sobie to tłumacz, żyjąc w niewiedzy świat jest znacznie piękniejszy.
Znasz może jakiś bezpieczny bank na świecie który dysponuje gotówka w paletach tak minimum 300 ton ?

Było ....na tacy ale się zmyło, dziś tylko mini info.
Z Belgi (sieć 62.4.178.69 ->192.168.31.1 : Sat, 04 Apr 2015 21:38:19 +0200 ) do RP serwer wloclawek.pl robi za ciecia namawiając głupców na wysłanie SMS-a pod nr 79313.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-04-30 19:57:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-05-03 12:10:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Miszcz z powyżej to właściciel konta pocztowego na super zabezpieczonym serwerze tak znanej firmy z Torunia iż nie ośmielę się ujawnić publicznie jej nazwy.
goral@c5.chost.pl Received: mailsystem with LMTP; Wed, 29 Apr 2015 21:59:58 +0200 from c5.chost.pl [185.11.130.43]
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-05-13 20:38:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No doładuj się za DARMO ...stracisz tylko jakieś 100 zeta, no może drobinę więcej....

Czytaj stopkę http://e-doladowania.com.pl/#www.obiektywni.pl

...Koszt wysłania sms KODDZAFREE na nr 92022 to 24,60zł z VAT za SMS.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-05-14 16:51:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziś coś fotograficznego czyli jak prawnie i legalnie okradać autorów zapewniając sobie doskonały / najlepszy materiał do publikacji i wszystkiego, tanim kosztem.
Formułka bardzo często powielana, kopiowana lecz bez jednego zdania -> Dotyczy wyłącznie prac nagrodzonych i wyróżnionych przez organizatora.
Ot takie rzeczy tylko w RP.

Uczestnik Konkursu poprzez udział w Konkursie jednocześnie udziela nieodpłatnej licencji niewyłącznej do swoich Fotografii na rzecz Organizatora bez ograniczeń czasowych, ilościowych oraz terytorialnych na następujących polach eksploatacji: w zakresie utrwalania i zwielokrotniania utworu - wytwarzanie określoną techniką egzemplarzy utworu, w tym techniką drukarską, reprograficzną, zapisu magnetycznego oraz techniką cyfrową; w zakresie obrotu oryginałem albo egzemplarzami, na których utwór utrwalono - wprowadzanie do obrotu, użyczenie lub najem oryginału albo egzemplarzy; w zakresie rozpowszechniania utworu - publiczne wykonanie, wystawienie, wyświetlenie, odtworzenie oraz nadawanie i reemitowanie, a także publiczne udostępnianie utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym; jednocześnie wyraża zgodę na wykonanie praw autorskich zależnych, w szczególności twórcze przekształcanie, przerabiania i adaptowania całości lub fragmentów; wielokrotne publikowanie (oraz publikowanie imienia, nazwiska i miejsca zamieszkania Uczestnika) w materiałach promocyjnych związanych z Konkursem (tegorocznej i każdej następnej edycji), w wydawnictwach Organizatora, a także na stronach internetowych, oraz wykorzystywanie ich w celach promocyjnych i marketingowych Organizatora.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-07-07 21:48:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już gdzieś czytałem o tym specjaliście od paczek Poczty Polskiej.
Jednak dopiero dziś zawitał w moje gościnne progi.
To Aleksiej mieszkający w Diseldorfie /BRD cieszył się posiadaniem komputera Aple włamując się po Wi-Fi na serwer pocztowy nota bene krajana.
Jeśli dostaniecie treść widoczną poniżej na pocztę, bynajmniej nie polecam klikania na odnośnik - którego adres dopisałem na czerwono.
Odnośnik ściąga wirusa / rezydenta który coś tam (zapewne niezbyt przyjemnego) czyni.

Ten poniżej można. To tylko obrazek jpg (PriScr) z mojego konta na OB.
http://www.obiektywni.pl/upload/real/139/690719_636343.jpg

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2015-07-09 09:50:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
http://niebezpiecznik.pl/post/falszywe-maile-od-poczty-polskiej-zaszyfruja-ci-dysk/
fotografia cyfrowa
Idzi2712
fotografia cyfrowa
2015-07-11 00:16:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
to co sie dzieje w Polsce to masakra

Jezeli szukasz fotografa to polecam:http://fotografka-wroclaw.pl/
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2015-07-11 10:33:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Idzi2712 - osobliwe ogłoszenie :o
Czy sugerujesz, że fotografka-wroclaw to też złodziej(ka)?
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2015-07-11 19:58:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobrze wiedzieć, rozsyłam dalej. Mam sporo znajomych z Wrocka, muszę ich przestrzec...
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2015-09-28 17:34:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dawno mnie nic tak nie zauroczyło (językowo), jak ten list (nieważne, skąd przyszedł, bo i to część podpuchy)

=====

Informacje awaryjne

Uwaga Niniejszym ogłaszamy wam, że konto e-mail nie przekroczyło limit
pamięci. Nie będzie w stanie wysyłać i odbierać wiadomości e-mail.

Aby uniknąć tego problemu, jesteś radzę kliknąć na poniższy link lub
skopiuj i wklej w przeglądarce, aby uaktualnić do nowej pakage

(tutaj link, który kasuję, żeby komuś z Obiektywnych nie przyszło do głowy kliknąć)

Niezastosowanie się do tego będzie świadczyć swoje konto zostało
wyłączone w następnym 48 godziny.

Alert zabezpiecze
Help Desk
2015

=====

Wdzięczne, prawda? :D
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-01-14 20:12:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cieplusie. Nie wiem co to za cudo ale zapewne nie warte klikania, pobierania ani tym bardziej rozpakowania.
Wiadomość jest rozsyłana z Hong Kongu więc trudno się dziwić iż ktoś nie odbiera telefonu którego nie słychać.
Jak kto poprzez swoją nadpobudliwą klikalność się załapał niech opisze efekty - jak jeszcze będzie miał z czego.
W obrazkach wygląda to tak http://www.obiektywni.pl/upload/real/140/698455_229838.jpg

Miłego dnia.

Ps. Mordecai ... ogłaszamy WAM ... towarzysze i towarzyszki. ;)
fotografia cyfrowa
makama
fotografia cyfrowa
2016-01-14 21:31:41
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - miałem wątpliwą przyjemność kontaktu ze specjalistą od paczek z Poczty Polskiej. Czekałem na zamówiony towar z Allegro.
Tego dnia miał nadejść..........nie przyszedł. Wieczorem wiadomość od Poczty Polskiej , że nikogo nie było w domu i takie tam ble ble.
Kazali wydrukować fakturę (link załączyli obok) i zgłosić się z nią na pocztę w celu odebrania przesyłki. Zawsze jestem bardzo nieufny
i wyrzucam takie wiadomości bez czytania. Jednak tym razem miałem znajomych, rozmawialiśmy i straciłem czujność proletariacką.....

Kliknąłem odruchowo (mózg wyłączył mi się widać całkowicie)...........rozpoczęło się szaleństwo: zaczęły wyskakiwać dziesiątki okienek.
Ich kasowanie nic nie dało - wyskakiwały kolejne. Okazało się później, że otworzyłem konia trojańskiego, który zaszyfrował mi pliki.
Za jakiś czas przyszła wiadomość, że mogę wykupić oprogramowanie do deszyfrowania plików za jedyne 1200 zł. Mam na to dwa dni.
Po tym czasie kwota haraczu wzrośnie do 2400 zł.
Zaszyfrowali mi w ten sposób wszystkie biurowe pisma (żadna strata) i ok 2 GB zdjęć (foty maków i koni, które wówczas pstrykałem).
Ok 65 GB ocalało. Znajomy informatyk stwierdził, iż miałem cholernie dużo szczęścia - innym infekuje całą zawartość komputera.
Miałem o3wiście kopę zapasową na dysku zewnętrznym ale niestety (przez wrodzone lenistwo) od pół roku nie uaktualnioną.

Trzeba było sformatować na nowo dysk i ponownie wgrać Windowsa. Odzyskałem przez to parę GB zdjęć. Maki i konie przepadły....
Poniosłem więc relatywnie bardzo małe straty.........

Teraz po każdym bardziej owocnym plenerze i dłuższy siedzeniu przy PSie przerzucam nowe fotki na dysk zewnętrzny...

Po ok. pół roku gnojki spróbowali, pod trochę innym pretekstem, podobnego numeru. Odesłałem im ich wiadomość załączając
parę ciepłych, raczej mało parlamentarnych określeń........... Tyle mogłem aby sobie ulżyć......hehehe.......
Im to pewnie zwisa nacią od pietruszki..........

fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-01-15 00:17:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Autorze/ko makama 2016-01-14 21:31:41 masz jeszcze na poczcie te wiadomości, szczególnie tą drugą o wpłacie kasy ?
Pierwsza pozawala na identyfikacje serwerów zainfekowanych, łamanie kodu i klucza oraz danych nadawcy.
Druga to już jak podano na tacy z deserem. Nikt nie ma anonimowego konta w banku lub dostępu to takowego - poza tymi co nie potrzebują tak się bawić.
W zasadzie to bułeczka z masełkiem do namierzenia nawet przez nasze jakże sprawne organy.
Jeśli masz to spróbuj wyświetlić nagłówki tych wiadomości, kopiuj ich zawartość i puść mi na pw. - !!! tylko nie klikaj w załącznik !!!
Sam post wraz załącznikiem można wysłać za pomocą opcji ...Prześlij dalej... bez klikania i lokalnego zapisywania załącznika.
To prawdopodobnie Aleksiej z Diseldorfu, tam mieszka ale bywa w całej Europie lub jego spółka.
...
Niestety każdy kij ma dwa końce.
W walce z terroryzmem z mocy prawa międzynarodowego wprowadzono w każdej przeglądarce pewne procedury inwigilacji ale w niepowołanych rękach to masakra dla normalnego użytkownika.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
makama
fotografia cyfrowa
2016-01-15 15:49:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - wszystkie wiadomości mam wykasowane. Zrobiłem jednak z nich zrzuty ekranowe.
Mogę Ci je wysłać - podaj mi swojego maila i dzisiaj masz komplet zdjęć.
Nawiasem mówiąc - przed chwilą miałem trzecią próbę wrzucenia konia trojańskiego.......
Namolne są te gnojki......hehehe........

Będę musiał chyba zlikwidować to konto.
fotografia cyfrowa
j_zuzia
fotografia cyfrowa
2016-01-15 19:57:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem czy nie zmienię tematu ale mi zaproponowano coś na zasadzie pozycjonowania 2 dni temu telefonicznie (350zł rocznie), dziś dostałem sms że mam nie opłaconą domenę ale podejrzana była dla mnie cena bo o 38zł drożej niż do tej pory płaciłem, przeczytałem jeszcze raz i okazało się że chodzi o stronę "eu" a ja mam "pl". Z ciekawości wpisałem w google swoją stronę z końcówką eu i pojawiła się tam strona fotoseo.pl z kawałkami mojej strony.
Pozdrawiam wszystkich czujnych
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa