fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Legitymacja prasowa lub coś takiego
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-04-07 10:13:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W poznaniu na targach będzie impreza "fantasy". Będą przebierańcy i takietam. Ale żeby z profesjonalnym sprzętem wejść to legitymacja prasowa potrzebna. Może ktoś pomóc na tę jedną imprezę? Dajcie znać na priv jeśli coś się da zrobić albo na jarek.kownacki@gmail.com
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2015-04-07 18:49:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeżeli chodzi o targi Motor Show 2015 które są od 9 kwietnia br. to nie potrzebna ci jest legitymacja prasowa tylko akredytacja, a proces akredytacyjny już dawno się zakończył. Ja dostałem akredytację 2 kwietnia bo też się tam wybieram. Jak znasz kogoś kto ma agencję fotograficzną to niech wystawi ci zaświadczenie że jesteś jego przedstawicielem i możesz próbować akredytować się na miejscu ... może się udać ale nie musi. Tylko idź z takim zaświadczeniem 9 kwietnia ( to dzień dla mediów ) wtedy jest większe prawdopodobieństwo że coś wskórasz. Ja nie mogę wystawić bo już mam dwie osoby akredytowane - a to jest cały limit .....
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-04-07 18:58:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tu chodzi o targi "fantasy" http://pyrkon.pl/2015/ . Niestety nie znam nikogo w agencji foto. Generalnie znam więcej ludzi w Arabii Saudyjskiej czy Emiratach niż w Polsce :-). Ale będę pytał. Jeśli ktoś może pomóc to będę wdzięczny (wielbłąda nie przywiozę - ale daktyle mogę obiecać).
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2015-04-07 19:40:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja tam na stronie tych targów nigdzie nie widzę wypisanych ograniczeń w fotografowaniu ( może nie wszystko przeglądałem, ale wzmianek o profesjonalnym sprzęcie też nie ). Może skontaktuj się z nimi jak ta sprawa wygląda, bo tam żadnych akredytacji też nie ma......... wygląda na to że trzeba kupić bilet bez względu czy jest się z mediów czy też zwykłym oglądaczem.
A jeżeli chodzi o prasówkę to zrób sobie sam, nazwij np. agencja fotograficzna PSTRYK, daj swoje zdjęcie. To wygląda jak zwykły identyfikator, wieszasz na smyczy i wystarczy, żaden ochroniarz nie będzie sprawdzał w rejestrze działalności lub KRS czy taka firma istnieje.
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-04-07 19:46:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jawne namawianie do oszustwa...........
fotografia cyfrowa
fotografix
fotografia cyfrowa
2015-04-07 19:51:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jak to dobrze przekonać się że po tylu latach nieobecności na tym portalu niewiele się zmieniło - oczywiście na lepsze - bo na gorsze bardzo dużo. Proponuje ajano212 żeby już leciał/ła na Policję, do prokuratury i wszystkich świętych zgłosić to przestępstwo, tylko najpierw przeczytaj co to jest oszustwo w świetle obowiązującego prawa.

Jak nie potrafisz pomóc osobie pytającej to się nie wcinaj w temat ............. bij pianę gdzie indziej
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-04-07 20:34:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
jarek_gazik
fotografia cyfrowa
2015-04-07 21:16:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Organizatorzy odpowiedzieli. Co prawda termin na akredytacje prasowe minal, ale postaraja sie zrobic wyjatek :-). Pomysl z identyfikatorem dobry! Jak nie dadza akredytacji zrobie sobie odentyfikator, mam gdzies koszulke foto.moon.pl...na ochroniarzy powinno starczyc.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa