fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Limit zdjęć.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
gospel
fotografia cyfrowa
2015-08-23 21:59:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W ciągu ostatnich 7 dni opublikowałaś/eś 4 zdjęcia. Następne zdjęcie możesz opublikować 2015-08-27 18:01
Dziwna sprawa dla mnie.Widzę,że inni użytkownicy mają większy limit.Chciałam się dowiedzieć w czym rzecz.Nie mam konta premium,ale chyba większość już go nie posiada.Proszę Administrację o wyjaśnienie.
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-08-23 22:57:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
4 dni....poczekamy :)
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2015-08-24 09:47:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Limit zależy od średniej ocen,z tego co pamiętam gdy miałem średnią na poziomie 3,7 mogłem dodawac 6 zdjęc tygodniowo jednak gdy zablokowałem ocenianie i średnia zaczęła spadac (teraz koło 2,7 ) to zmniejszył się do 4 zdjęc.

Kiedyś już poruszałem ten temat
http://www.obiektywni.pl/forum/watek-165660-0.php

Ps. @gospel-jak chcesz to mogę dac ci mój limit bo już go nie potrzebuję :)
fotografia cyfrowa
gospel
fotografia cyfrowa
2015-08-24 11:22:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki karp za info,przekonałeś mnie.Faktycznie średnią mam słabiutką.Dziwna dla mnie zasada.Uważam ,że wszyscy powinni mieć taki sam limit.Cieszy mnie takie samo podejście do tematu przez Ciebie (przeczytałam dyskusję )
Widocznie Administracji nie zależy na ruchu w interesie,dla mnie chore podejście i czas na radykalne zmiany!
Miły jesteś i uczynny za co Ci dziękuję,ale nie da się w taki sposób załatwić problemu.
fotografia cyfrowa
wordy
fotografia cyfrowa
2015-08-24 13:38:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
w działaniu Administracji jest logika procesu innego niż mediana = odrzucamy max i min i mamy średnią.
w działaniach user'ów z wcześniejszych naborów też jest logika - niezauważenia.
fotografia cyfrowa
gospel
fotografia cyfrowa
2015-08-26 14:07:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
matematyczne podejście tak łatwiej,bez sensu dla mnie...o!
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2015-08-28 12:39:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Doskonałe, wręcz genialne rozwiązanie. Wielkie brawa dla Administracji i SzaRaczków (Szarych eminencji portalu co winni chodzić do tyłu jak rak z przepracowania dbając o pozom prac na głównej stronie wywalając śmieci z galerii).
4 (słownie cztery) w ciągu 7 siedmiu dni to jak na mnie co najmniej o 3 za dużo.

W mojej 8 GB karcie mam 279 (marności niegodne netowej publiki) gdzie najstarszy ma nieomal dwa lata.
Znam wielu foto mistrzów którzy potrafią strzelić (reporterka, nie na tzw. kotlecie) 2000-3000 zdjęć w ciągu jednego dnia gdy ja strzeliłem aż 200.
Gdy mam chwilę to z tego pozostaje jakieś 180 i z całego dnia mam jakieś 600 do 650 (jak się czasowo wyrobię na trzech akumulatorach).
Nie mam wypasionego sprzętu z AF i słoików z f1.0 itp dodatkowo jakiś wolny 4 do 6 na klatek na sekundę.

Wracając do limitu OB brakuje mi jeszcze jednego dodatku do średniej. Ten limit winien być również ustalony od ilości i wartości ocen.
Gdy ktoś daje 0 lub -1 to od razu winien mieć obniżony do 1/7, a przy kolejnym 1/14 dni i tak dalej.

Do autora Wordy itp.
Jako wcześniejszy nabór i człek mało rozrzutny (nastawiałem tu sporo -1 oraz wiele zer) oraz ubogi ( zaliczyłem tylko zasłużenie wspaniałe -1 i 0) więc czuje się niegodny aby na cokolwiek spoglądać (nie wspominając o ocenach czy wpisach).

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
Jakub600
fotografia cyfrowa
2015-09-17 22:47:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo popieram i czekam na automatyczną korekcję rozmiaru zdjęcia...da się to zrobić...wiem...
fotografia cyfrowa
RedBob
fotografia cyfrowa
2015-09-18 10:25:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie bardzo rozumiem o co chodzi?::) Przeciez każdy z nas przed rejestracją chyba czytał zasady panujące na portalu. Każdy zarejestrowany potwierdzał , że zgadza się z regulaminem. Więc do kogo teraz pretensje????:) Poza tym to jest wolny kraj i nie po to Lechu skakał przez płot, żeby zawzięcie trwać na jednej galerii. Jesli ktoś uważa, że tutaj jest za mało slotów to zawsze może otworzyc kilka dodatkowych kont na innyc h portalach. Wiadomo ,że niektórzy autorzy publikujący tutaj publikują także na innych galeriach. np. Onephoto .Ja osobiście uważam , że ilość na poziomie4/7 jest zupelnie wystarczająca. :)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa