fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Informacja dla kolegi Stanko
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2015-11-20 16:06:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chciałem poinformować, jako że nie lubię później sytuacji niejasnych i pytań kto zgłasza i dlaczego, że zgłosiłem administracji portalu trzy zachowania (oceny) odwetowe i jedną chamską wypowiedź.
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2015-11-20 22:35:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stanko....chyba zły dzień jakiś taki....troche się zawiodłem...pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2015-11-20 23:27:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
uważaj @stanko, bo nie znasz nocy, której to do drzwi twych załomoce ... administracja OB :-D
fotografia cyfrowa
stanko
fotografia cyfrowa
2015-11-21 10:47:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@ajano212 - nie należę do tych, którzy nadstawiają drugi policzek, może reaguję trochę ostro, ale pewne jednostki nie rozumieją subtelności, pozdrawiam
@Peterex - no fakt :D mam tylko nadzieję, że będzie obiektywna w sytuacji, w której, wbrew regulaminowi, jest atakowana, na różne sposoby, moja osoba i moje patrzenie na fotografowanie; nie mam żadnych pretensji do krytyki aspektów fotograficznych moich fotek, typu technika czy kompozycja, ale krytykanctwo wybieranej przeze mnie tematyki i narzucanie mi sposobu patrzenia fotograficznego nie ma u mnie żadnej akceptacji i to daję dobitnie do zrozumienia, tylko niektórzy nie chcą, w swoim zacietrzewieniu i przekonaniu o własnej nieomylności, tego dostrzec; jeszcze nikogo nie objechałem za 1 (od tej oceny już zaczynają się pozytywy) pod zdjęciem, nawet jeśli nic nie napisał, jego sprawa, mogę ewentualnie zapytać, ale na jeżdżenie po mnie jak po kobyle się nie zgodzę, pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2015-11-21 11:51:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co tam... (nie)ciekawie zaczyna się dziać, nie będę więc chował głowy w piasek, choć taki miałem pierwotnie zamiar i dołożę swoje trzy grosze... :)

Stanko, opamiętaj się chłopie...

Nie jestem archiwistą, nie będę więc wyszukiwał wszystkich przypadków w których zachowałeś się niewłaściwie... moim zdaniem oczywiście... a było tych przypadków sporo...
Ograniczę się do jednej Twojej wypowiedzi, którą akurat zapamiętałem. Jabe "ośmielił się" skrytykować Twoje zdjęcie i zrobił to w sposób spokojny i bardzo wyważony. Co usłyszał w odpowiedzi? "jabe - myślałem, żeś mądrzejszy i poważniejszy" . Powiedziałeś więc ni mniej ni wiecej tylko tyle, że jabe jest głupi i niepoważny, w dodatku nazywając Jego słowa bełkotem... pięknie...

Wymagasz od innych konstruktywnej krytyki w stosunku do własnych zdjęć, ale komentarze krytyczne traktujesz, jak atak na Twoją osobę i odpowiadasz atakiem, często niewybrednym...

Dyktujesz ścisłe granice "krytyki dozwolonej" nazywając ludzi, którzy te granice według Ciebie przekroczyli dyktatorami...

Widzisz swoje zdjęcia po swojemu, odmawiając tego prawa innym...

Obawiam się, że moje słowa nie odniosą żadnego skutku. Ale stanko... masz jeszcze szansę pokazać, że nie jesteś osobą niereformowalną, czego Ci życzę w Dniu Życzliwości... :)
fotografia cyfrowa
stanko
fotografia cyfrowa
2015-11-21 12:11:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Antyk - nic nie zrozumiałeś z tego wszystkiego, ale cóż, żyjemy w takim kraju :-) pozdro :)
fotografia cyfrowa
s_tfur
fotografia cyfrowa
2015-11-21 12:26:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Antyku - on nic nie zrozumiał i nic nie rozumie . Dalej zieje odwetami i personalnymi komentarzami .
To samo było na plfoto .
A tak przy okazji zapraszam Antyku Ciebie i innych do mojego wątku - festiwal w Lanckoronie .
Pozdrawiam !!
fotografia cyfrowa
Antyk
fotografia cyfrowa
2015-11-21 12:49:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
stanko, w jednym na pewno masz rację... te czasy mnie przerosły...

s_tfur, zaglądam, zaglądam... :)
fotografia cyfrowa
stanko
fotografia cyfrowa
2015-11-21 13:19:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Antyk - wszystko przez to że dzisiaj argumentuje się często, nie mówię zawsze, ad personam, a nie ad meritum, tak było też dawniej, tylko że media rozpowszechniły to pierwsze :-) Hallelujah :-)
fotografia cyfrowa
Peterex
fotografia cyfrowa
2015-11-22 00:59:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie zaszkodzi też ... allah akbar ;-)
fotografia cyfrowa
BigLebowski
fotografia cyfrowa
2015-11-29 14:02:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przepowiadalem Ci to Stanko i szczerze mowiac - tez bym Cie zglosil do zablokowania administracji..
fotografia cyfrowa
Akrim
fotografia cyfrowa
2015-11-29 15:13:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tzn tylko lub aż że MODERACJA DZIAŁA :) jeśli ktoś miał wątpliwości
fotografia cyfrowa
Iness
fotografia cyfrowa
2015-11-29 21:06:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Akrim - niewiarygodne :)))
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2015-11-30 17:17:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Działa, bo Stanko uwolniony :-)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa