fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Pożegnania nadszedł czas:(
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-27 09:35:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam!
Chciałem poinformować, że coś ważnego... bardzo ważnego wydarzyło się w moim życiu dlatego muszę pożegnać się z Wami. Jutro dokonam usunięcia zdjęć z mojego PF. Nie ma to nic wspólnego z kimkolwiek, czy czymkolwiek na OB.
Postanowiłem zamieścić jeszcze jedno zdjęcie jutro w formie informacji o moim skromnym ale dla mnie znaczącym sukcesie. Chcę tym samym podzielić się z Wami moją radością bo byliście dla mnie przez długi czas jak rodzina - z którą się czasami kłóci, która nas złości, która nie jest idealna ale to zawsze jest rodzina.
Przepraszam wszystkich, których czymkolwiek uraziłem ale jestem tylko człowiekiem pełnym wad i słabości.
Chciałem serdecznie podziękować za wiele cennych uwag, które niejako mnie natchnęły a jednocześnie uzmysłowiły, że tego właśnie pragnę i jest to słuszne.
LuccaBrassi - nawet nie Wiesz jak wiele mi wczoraj powiedziałeś. Wiedziałem to od dawna ale jakoś mi to... chyba sob - ie tego nie uzmysławiałem.
Archeo - wielkie, wielkie dzięki za wsparcie (prywatne też).
Vankert- cholernie brakuje mi Ciebie - to Twoje słowa sprawiły, że jeszcze dzisiaj tutaj siedzę i piszę. Brakowało tak mało... Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie w porządku.
Jabe - wielki szacunek za równoważenie tego wszystkiego.
Marek_B - jesteś wspaniałym fotografem, zdjęcia są cudowne.
Długa jest ta lista dlatego powiem, że naprawdę wszystkim serdecznie dziękuję.
I wszystkich Was lubię (włączając kolegę Zborowskiego). Marta - Ciebie też lubię nawet jak się złoszczę (myślałem, że zdążę opublikować zdjęcia cyfrowe! z mamiya i je zobaczysz ale trudno).
Powiem, że pisząc te słowa... wzruszyłem się. To chyba dobrze... dla Obiektywnych też.
Pozdrawiam...
fotografia cyfrowa
jabe
fotografia cyfrowa
2016-01-27 11:26:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zaintrygowałeś mocno !!!
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-27 11:37:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chciałem jakoś wszystkim podziękować. Warto było tutaj być. Ale uwierz mi Jabe, że warto być...
fotografia cyfrowa
Akrim
fotografia cyfrowa
2016-01-27 11:48:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem co Tobą kieruje ale mz nie warto palić mostów bo może kiedyś tu wrócisz i konto będzie na Ciebie czekać a może dasz komuś namiary by mógł Twoje zdjęcia oglądać. Pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-27 11:58:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akrim - dziękuję. Będę tutaj zaglądał bo mam na OB ludzi, którzy okazali się przyjaciółmi, chociaż nigdy się nie widzieliśmy. Co do zdjęć... ja niczego nawet sobie teraz nie mogę obiecać. Będę się starał. W końcu jestem z Obiektywnych:)
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2016-01-27 12:36:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli w Twoim życiu wydarzyło się coś bardzo ważnego, co zmusza Cię do usunięcia zdjęć, mam nadzieję, że to jakiś spektakularny przełom. Np. sprzedałeś prawa autorskie do większości zdjęć jakiemuś koncernowi za grubą kasę :) Oby przełom szedł w tym kierunku ;)
Pozdro :)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi
fotografia cyfrowa
2016-01-27 12:41:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie usuwaj, wroc za jakis czas, porownaj, ocen, zadecyduj.
fotografia cyfrowa
Dreak
fotografia cyfrowa
2016-01-27 14:13:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Odpocznij, daj sobie czas ale nie usuwaj, myślę że wiele osób tak miało. Zdjęcia niech wiszą i cieszą ok, za kilka miesięcy wrócisz i będzie po staremu.
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
pawelpch
fotografia cyfrowa
2016-01-27 17:49:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pozdrawiam..choć rzadko mieliśmy sposobność...ale i rozumiem...znam to z autopsji:-)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-27 18:08:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... i jak Was nie lubić?:)
Jak powiedziałem sprawa osobista. Wierzę..., że kiedyś pozwolicie mi tu wrócić.
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2016-01-27 20:37:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jesteś w porządku ;-)

powodzenia
fotografia cyfrowa
ajano212
fotografia cyfrowa
2016-01-27 20:44:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wygląda na to że wylosowałeś jakąś miejscówkę na prom na Marsa, ale spoko tam też można pstrykać i wysyłać ;)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-27 20:54:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Korpa1 - jutro upublicznię informację, którą Ci przesłałem:) Chyba się nie obrazisz:)
Jesteście naprawdę... wielcy.
Chcę powiedzieć, że nie ma innego takiego portalu z taką atmosferą... rodzinną:)
fotografia cyfrowa
korpa1
fotografia cyfrowa
2016-01-27 21:00:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O!!! Zatem gratuluję. To tylko potwierdza to co odpisałem ;-)
fotografia cyfrowa
aga_piet
fotografia cyfrowa
2016-01-27 22:00:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyli jednak sprzedał wszystkie foty za super kasę. Wiedziałam! :)
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-01-27 22:44:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Kurcze straszne.

Sapphire bardzo dziękuje za pamięć o Vankert i mojej powiedzmy ...dziwnej osobowości czy osobie.
Jak sądzę bardzo niewielu z obecnych w ogóle kojarzy prace i wpisy osoby o nicku Vankert którą to również bardzo wysoko cenię w przeciwieństwie do Szaraczków za komentarze, krytyki i prace. Czasem wracam i czytam to co jeszcze można tu znaleźć.

Przy okazji wspomnę o Andrzeju K. vel Meaculpa który został skutecznie ...uleczony z publikacji prac oraz komentarzy.
Powiem, a właściwie napisze iż był jedynym który niezwykle trafnie operował satyrą fotograficzną w komentarzach.

Ehhh.... do baniu z tm wszystkim.

Wszystkim Zdrowia i Światełka
... no wiecie tego co go wiecznie brak.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-28 09:51:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
aga_piet - aż tak dobrze nie jest.
Podkreślam jeszcze raz powód jest bardzo osobisty.
Archeo - zgadzam się Andrzej K. to powinna być osoba o której się pamięta na OB. Ja jestem tylko fociarzem, który ma nadzieję, że ktoś wspomni mnie raczej jako spoko gościa niż ''wielkiego artystę". Vankert... może to podkreślę jest WIELKIM człowiekiem. Uchronił mnie od zrobienia najgłupszej rzeczy jaką można zrobić w życiu. Archeo - Ty mi dałeś wiarę:)
Wiele jest takich osób na OB. Powiem, że sobie z tego nie zdajemy sprawę do momentu kiedy... wiemy, że to tracimy.
Cholera znowu się chyba wzruszam.
Nie sądziłem, że tak Was wszystkich lubię!!!
OK idę robić porządki w moim PF.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-28 11:18:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Korpa1 - dzięki za ostatni wpis pod ''Youngblood" - znowu miałeś rację:) Masz szczególny dar (poważnie) - pomyśl o tym...
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2016-01-28 11:45:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oby ta ...chwila trwała wieczność http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-625532.php

Bywaj w zdrowiu.
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-28 12:38:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ŻEGNAJCIE PRZYJACIELE!!! DUMNY JESTEM ŻE BYŁEM NA OBIEKTYWNI.PL!!!
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-28 13:11:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeszcze muszę dodać:)
Wowa, Blexen, Skimi, Bernard - dziękuję Wam za dyskusje o fotografowaniu. Pozornie bez znaczenia ale jak wiele mi one dały.
Wowa dziękuję za zaproszenie do Warszawy. Nie mogę już skorzystać ale to dla mnie zaszczyt.
DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI ZA WSZYSTKO!!!
fotografia cyfrowa
jan
fotografia cyfrowa
2016-01-28 13:30:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie chciałbym być zaliczony do tej gorszej części portalu (ale pewnie i tak będę) więc napiszę oględnie, a nie wprost - każdy potrzebuje od czasu do czasu odpoczynku - to rozumiem sam też tak mam czytanie nic nie wnoszących postów ..... ..... ..... użytkowników (i jeszcze na dodatek zdjęcia robią takie sobie) wymaga dużo samozaparcia ale żeby od razu z tego robić grecką tragedię w dwóch aktach to już lekka przesada - potrzebujesz odpoczynku - odpoczywaj, potrzebujesz się zrealizować w internetowych galeriach o wyższym poziomie prac/wejścia/moderacji realizuj się, w konkursach - startuj ale moim zdaniem związek tych działań a obecnością na portalu jest nikły ale może rzeczywiście ten portal nie pozwala użytkownikom wyrosnąć? tłamsi talenty? może tak może nie - może brakuje moderacji może poziom prac i komentarzy powinien być wyższy ale to zależy tylko od nas. znam wielu którzy tu już nic nie pokazują, wiem nawet co o tym mówią, może mają rację
mógłbym napisać mniej oględnie zarówno o portalu jak i greckiej tragedii - ale nie napiszę :)
o zdjęciach nie napiszę również bo musiałbym napisać coś kompletnym braku magii - nie moja bajka - ale sukcesu gratuluję, cieszę się razem z Tobą i życzę powodzenia na nowej drodze życia

fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-28 13:56:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jan - dzięki:)
Dla mnie ważniejsze od zdjęć było bycie tutaj. Może przez to cholerne moje życie...
Powiem nie chce robić greckiej tragedii. Wiem jednak, że muszę się pożegnać z osobami, które przez wiele lat mi towarzyszyły.
Twoich zdjęć nie oglądałem chyba - obiecuję, że to zrobię bo pewnie warto. Wiele osób tutaj jest godnych uwagi. Bycie z nimi to nie punkty i zaszczyty ale kształtowanie postrzegania fotograficznego
Generalnie jednak sprawa odejścia nie dotyczy zdjęć. Dlatego żegnam się z przyjaciółmi a nie z jakimś cyfrowym i bezdusznym portalem.
Przepraszam jeżeli komuś uprzykrzam w ten sposób życie ale tak było łatwiej niż pisanie dziesiątków mail'i do różnych osób.
A odnośnie samego portalu - chciałem wszystkim powiedzieć, że jest to portal szczególny i warto o niego zabiegać aby miał się coraz lepiej.
Pozdrawiam po raz ostatni Ciebie i Was Obiektywni!
Trzymajcie się!!!:)
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2016-01-28 14:02:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proszę o nie dokonywanie już wpisów.
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2016-01-29 20:12:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem o co chodzi, ale życzę Ci powodzenia , miłości zdrowia, bo to zawsze i wszędzie się przyda:)
Ja też wróciłam na OB po 1,5 rocznej przerwie:)
czekamy!
Pozdrawiam z uśmiechem
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa