fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
konserwacja
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
barola
fotografia cyfrowa
2016-06-25 10:04:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czy przy okazji konserwacji uda się zmienić news'a lub zlikwidować rubryczkę skoro nie ma tam aktualności?
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2016-06-25 10:38:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Czyli wczorajszy komunikat przeglądarki blokujący dostęp do portalu Obiektywni.. Powód- program szpiegujący pobierający dane i kontrolujący komputer. To tylko chochlik który wkradł się w trakcie zaczętych konserwacji i nie mamy powodów do obaw?? Bo ten komunikat pojawił się i blokował dostęp tylko do portalu z tego co wiem nie tylko u mnie. Może ktoś z Administracji coś w tym temacie powie.
fotografia cyfrowa
xpioxb
fotografia cyfrowa
2016-06-25 12:17:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Już nie www.obiektywni.pl a www.obiektywni.com.pl ???
fotografia cyfrowa
karp1225
fotografia cyfrowa
2016-06-25 12:31:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nadal blokuje i trzeba ostrzeżenie ignorowac.
fotografia cyfrowa
WlodekW
fotografia cyfrowa
2016-06-25 16:32:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
u mnie przed chwilą blokada zniknęła :)
fotografia cyfrowa
xpioxb
fotografia cyfrowa
2016-06-27 09:18:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gdzie moje fotki???
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2016-06-27 09:42:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nie będzie niczego II :D
fotografia cyfrowa
WlodekW
fotografia cyfrowa
2016-06-27 09:55:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
nastąpiła dziura w czasoprzestrzeni, fotki znów wrócą już tylko za 3000 lat :)
fotografia cyfrowa
zoraborys
fotografia cyfrowa
2016-06-27 10:19:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Stres...brexit był w GB... tutaj też ?
fotografia cyfrowa
LidRI
fotografia cyfrowa
2016-06-27 10:48:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...to jest TA konserwacja? - tez ulotnily sie moje prace - czy aby powroca? czy Ktos wie ( bede probowac) - czy mozna wstawiac nowe zdjecia? pozdrawiam Uzytkownikow OB (:
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2016-06-27 15:38:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowni Użytkownicy,
uprzejmie informujemy, że 24 czerwca 2016 r. nastąpiła zmiana właściciela serwisu. Obecnie serwis jest własnością spółki RoyalAd z siedzibą w Warszawie. W ciągu najbliższych kilku dni prowadzone będą prace związane z przeniesieniem serwisu na nowe serwery oraz wprowadzeniem w serwisie zmian niezbędnych w związku ze zmianą właściciela.
Bardzo dziękujemy za kilka ostatnich wspólnie spędzonych lat.
Z fotograficznym pozdrowieniem, Administracja.
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2016-06-27 16:33:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szkoda tylko, że taka informacja nie pojawiła się kilka dni przed zmianą właściciela!
A co z naszymi zdjęciami??? Co z moja galera zbudowana od 2007roku? Czy zdjęcia będą umieszczone na portalu?
Tam było gro zdjęć, których już nie mam w swoich prywatnych zbiorach... Mam nadziej, ze to nie będzie płatny portal!
fotografia cyfrowa
prakus
fotografia cyfrowa
2016-06-27 16:39:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co z zdjęciami
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2016-06-27 17:00:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziwne zwyczaje. Powinno się poinformowac użytkowników przed a nie po, tak aby można było podjąc decyzję odnośnie swoich zdjęć i konta.



fotografia cyfrowa
RedBob
fotografia cyfrowa
2016-06-27 18:55:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na temat nowego właściciela ( bo to chyba ten) znalazłem min.:

"Royal Ad to sieć reklamowa stawiająca na pierwszym miejscu użytkownika. Umożliwiamy naszym klientom szerokie dotarcie do Premium Users, czyli pierwszej tak precyzyjnie wyselekcjonowanej bazy osób majętnych w sferze polskiego Internetu.
Nie ograniczają nas ani kategorie serwisów, ani branże w których działają nasi klienci – zbudowaliśmy ofertę unikalną, elastycznie dopasowującą się do potrzeb najbardziej wymagających reklamodawców.

Zapewniamy kompleksowe rozwiązania marketingowe, głównie w obszarze reklamy online. Oferujemy również możliwości promocji offline w wybranych tytułach prasowych oraz podczas ekskluzywnych eventów, jak aukcje sztuki bądź gale biznesu.

Naszym atutem jest unikatowa oferta. Współpracujemy z ponad stu wysokiej jakości witrynami internetowymi dopasowanymi do wizerunku prestiżowych produktów. Koncentrujemy się na efektach – nasze kampanie pojawiają się jedynie w miejscach odwiedzanych przez potwierdzonych konsumentów dóbr luksusowych."

Premium Users, osoby majętne w sferze polskiego Internetu, prestiżowe produkty, dobra luksusowe. No cóż, na mojego nosa to raczej nie brzmi dobrze w kontekście aktualnej formuły naszego OB. Obym się mylił ale będzie za odpłatnością albo nie będzie w ogóle.:)

Ciekaw też jestem co z OnePhoto? Też sprzedali i zamienili na dobra luksusowe?:DD
fotografia cyfrowa
zoraborys
fotografia cyfrowa
2016-06-27 19:33:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ble ble ble... zero profesionalizmu jak na dzień dobry... jakieś minimum przyzwoitości powinno obowiązywać...
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2016-06-27 20:12:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zero informacji!! Nikt się nie liczy z nami, z ludźmi którzy publikując tu zdjęcia tworzy ta stronę, gdyby nie My- autorzy tysiąca zdjęć- nie było by OB!
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2016-06-27 21:26:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ach, ach: "Oferujemy również możliwości promocji offline w wybranych tytułach prasowych oraz podczas ekskluzywnych eventów, jak aukcje sztuki bądź gale biznesu."
Proponuję też "bardziej sfokusować efort na golu" ;-)
fotografia cyfrowa
Wroclavska
fotografia cyfrowa
2016-06-27 21:30:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
yhy! wczoraj tez na PL foto były problemy a dziś info http://plfoto.com/index.php?i=156185&h=22d3a03f178a8561fb5c756d51dcb12d&c=activation, ale tam przynajmniej jest ogłoszenie ...
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2016-06-27 21:40:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miał być "zakaz wstępu" 30. 06 no to jest :D
fotografia cyfrowa
RedBob
fotografia cyfrowa
2016-06-27 22:00:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To wszystko jest wina Tuska.:)
fotografia cyfrowa
RedBob
fotografia cyfrowa
2016-06-28 03:20:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wiem, że staremu administratorowi wisi już nacią od pietruchy ta cała galeria a nowego jeszcze pewnie nie ma ale może dobrze by było parę słów wyjaśnienia i uspokojenia jednego nerwusa o wdzięcznym pseudo SAWIKI , że nie ukradłem mu jego drogocennych fotografii ( szczególnie cenna była ta przedostatnia) i to ze on ich nie widzi na swoim koncie jest wynikiem, jak mniemam, tylko i wyłącznie przenoszenia zdjęć na inne serwery oraz wprowadzeniem w serwisie zmian niezbędnych w związku ze zmianą właściciela.
fotografia cyfrowa
KeyToo
fotografia cyfrowa
2016-06-28 08:10:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PLFOTO też zostało "skasowane" przez Royal Ad.
fotografia cyfrowa
slonko
fotografia cyfrowa
2016-06-28 12:05:11
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
miło było ale...... się zmyło,
obiektywni to nie koniec świata....
mamy przecież 500+
a slonko nadal WAM świeci pzd. :))
fotografia cyfrowa
tota
fotografia cyfrowa
2016-06-28 12:16:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapytam tak przy okazji, w jaki sposob likwiduje sie tu konto? Mozna wszystko za jednym zamachem czy trzeba kazde zdjecie z osobna? Zostaje puste konto?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa