fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Nowy właściciel!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-28 19:14:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nadchodzi nowe, nowoczesne, dynamiczne:) Lista życzeń otwarta. Szczegóły wkrótce.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2018-08-29 09:03:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moje życzenie: chęć uzyskania odpowiedzi na pytanie czy nowym Adminem jest Buddabar? Pytam się całkiem poważnie.
Oraz, czy autorzy publikowanych tutaj prac mają prawo sami decydowac o istnieniu swojego portfolio na OB?
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-08-29 09:42:38
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen odpowiem za admina iż to kto jest właścicielem nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

Prywatnie proszę Wszystkich i Ciebie odpuście sobie wszelkie wojny i wojenki.

Na OB ważnym jest wspólna pasja społeczności, jej prace i to oby OB hulała jak za dawnych lat.

Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-29 09:54:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen - proszę zapytać Buddabara, gdyż nie znamy jego planów i zamierzeń. Odpowiedź na drugie Twoje pytanie - w dniu wczorajszym usunięto WSZYSTKIE specjalne prawa pewnych użytkowników portalu.
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2018-08-29 10:02:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uuu, czas powrotów?
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-29 10:28:24
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dodatkowa informacja - uratowana została większość artykułów w czytelni. Wkrótce będzie możliwość korzystania z nich.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-29 12:37:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Przypominamy - o fotografii rzeczowo i z kulturą.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2018-08-29 12:57:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Archeo, OB będzie hulała jak za dawnych czasów gdy powrócą ...wojenki. :-D Oczywiście żartuję.:-D
"Nie ma znaczenia"??? Teraz, to Ty robisz sobie jaja!
Tak długo jak długo będą miały miejsce różnice zdań, tak długo będą wojenki, mniejsze lub większe, tutaj czy gdziekolwiek indziej.
Tutaj latami było praktykowane i tolerowane kopanie po jajach. I mam nadzieję, że nowy admin zwróci na to uwagę.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2018-08-29 13:08:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
@Admin, moje (drugie) pytanie nie zostało zrozumiane.
Zapytam inaczej: czy można będzie w końcu usąnąć CAŁKOWICIE swoje portfolio?
Pytam się tak na wszelki wypadek gdyby miało się okazać, że Budda (lub jego koleś) żeczywiście kupił ten portal.:-D
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2018-08-29 13:10:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jakie były "specjalne prawa pewnych użytkowników"?
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-29 13:24:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen - w najbliższym czasie zostanie opublikowana obszerna informacja ze strony właściciela odnośnie planów i prowadzonej polityki istnienia, rozwijania portalu. Technicznie wszystko jest możliwe - mowa o usunięciu portfolio.
Wojciech7777 - nie udzielamy takich informacji. Jedynie możemy stwierdzić, iż były zróżnicowane. W chwili obecnej przestaje to mieć jakiekolwiek znaczenie.
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2018-08-29 14:03:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wojtek, nie wiesz jakie prawa? Przecież to proste. Chodzi o poprzednich moderatorów.:-D ...którzy mieli w d... ten portal.
fotografia cyfrowa
pekulka
fotografia cyfrowa
2018-08-29 14:31:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Od kilku miesięcy byłem pewien, że mój ulubiony portal już nie odżyje - a dziś... własnym oczom nie wierzę !!! :D
A może to sen? - niech mnie ktoś uszczypnie!!!
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2018-08-29 15:06:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bardzo dobrze życzę temu miejscu, niech zmartwychwstaje, rozkręca się i działa.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-29 15:35:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękujemy w imieniu właściciela:)
fotografia cyfrowa
mogway
fotografia cyfrowa
2018-08-29 16:03:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam. Właśnie otrzymałem informację o nowej odsłonie tego szanowanego niegdyś i na swój sposób prestiżowego portalu, z którym przez wiele lat, niemal od samego początku, byłem bardzo emocjonalnie związany. Poznałem tu wielu wspaniałych Przyjaciół, nie tylko wirtualnie, ale również w realu. Przez zaniedbania poprzednich właścicieli wielu z tych moich Przyjaciół już tutaj nie ma... :( Pytanie, czy powrócą?...
Niemniej jednak cieszę się, że pojawia się nowa szansa na przywrócenie galerii dawnego blasku i trzymam kciuki za powodzenie! Życzę nowej Redakcji zapału, pomysłowości i energii! :) Pozdrawiam wszystkich, którzy, być może, jeszcze mnie tutaj pamiętają i życzę powodzenia! :)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2018-08-29 16:47:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
mogway, mógłbym słowo w słowo, przepisać Twój tekst. Każdy jego element dokładnie pokrywa się z moimi odczuciami i refleksjami po przeczytaniu priv'a... :-)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-29 16:57:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Jak zauważyliście portal powoli odżywa. W chwili obecnej koncentrujemy się nad sprawami technicznymi przeniesienia serwisu na inny serwer. Chcemy aby Obiektywni byli wreszcie znowu we własnym wirtualnym domu. Następnie dokonane zostaną dalsze zmiany.
fotografia cyfrowa
qixu
fotografia cyfrowa
2018-08-29 17:04:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie zaglądałem tu od kilku tygodni, wchodzę dzisiaj i bach! Jest news. Jak można to skomentować? UMARŁ KRÓL, NIECH ŻYJE KRÓL!

Moje życzenia i pytania na początek:
- poprawienie błędu w logowaniu się (czy tylko tak ja mam od 2 lat, że nie mogę się zalogować z poziomu zielonej belki w PG ekranu, tylko muszę przejść na biały formularz?)
- czy jest przewidywane również stworzenie apki na smartfony w postaci lepszej wersji Instagrama (uważam, że w dzisiejszych czasach to konieczność, żeby portal odżył)?
- czy będzie prowadzona moderacja usuwająca gnioty i pyskówki?
- czy nowy właściciel kupił również onephoto, który darzę takim samym sentymentem?

Pozdrawiam i życzę powodzenia w prowadzeniu OB.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-29 17:27:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Błąd logowania - będzie usuwany na nowym już serwerze.
App na smartfony - będzie w całkowicie nowej odsłonie i nowej szacie graficznej serwisu. Przy nowej witrynie zachowany będzie styl graficzny i logo (przypominamy, iż jest ono nierozerwalnie związane z serwisem i stanowi jego własność).
Moderacja komentarzy już została rozpoczęta.
Moderacja zdjęć - częściowo rozpoczęta, prowadzona będzie w przyszłości przez osoby NIEZALEŻNE od portalu Obiektywni (uznane w Polsce i na arenie międzynarodowej jako eksperci w dziedzinie fotografii). To chyba najciekawsza obecnie zmiana.
Onephoto - nie jesteśmy upoważnieni do udzielania takiej informacji.
Dziękujemy za życzenia i pytania.
fotografia cyfrowa
akua
fotografia cyfrowa
2018-08-29 17:59:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
2 uprzejme pytania:
1) Czy jest planowane powiększenie rozmiaru i wagi publikowanych zdjęć? Rozmiar 910 px i waga 300 KB są dość mikre, mniejsze niż na innych znanych mi portalach, co jednak osłabia prezentację. No i dla mnie dość uciążliwym było zmniejszanie zdjęć już przygotowanych do publikacji i zupełnie niepotrzebne mnożenie plików.
2) Czy można uprościć sposób publikacji? Stopień skomplikowania tegoż jest dość absurdalny i zupełnie nieergonomiczny, msz.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-08-29 18:04:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Akua - 2-ie uprzejme odpowiedzi 2 x TAK. Będzie to jednak możliwe już w całkowicie nowym serwisie.
Pozdrawiamy
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-08-29 18:53:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen powtarzam mz.

Nie Ma Absolutnie Żadnego Znaczenia Kto Jest Właścicielem Portalu.

Wojny ...nawet światowe i ...kopanie po ... na OB od zawsze były mile widziane ale tylko te dotyczące prac, a nie ich autorów, modeli, modelek, much w nosie, ... itp.
Z Budd....ą masz wojenki niedotyczące waszych prac lecz znacznie bardziej osobiste, proszę odpuść sobie ...jako i ja od zawsze wszystkim odpuszczałem.
Twoja bajka to dziewczyny ale budda... poszedł dalej choć również ma wzloty i upadki jak każdy twórca.

Pozdrawiam wszystkich przed piszących.
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2018-08-29 21:29:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
;) no i fajnie
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2018-08-30 00:56:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Klawo jak cholera! 😀
Uwierzę, jak zobaczę koparki...
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa