fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AMNESTIA!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.......
fotografia cyfrowa
2018-09-03 10:02:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...poprzednie szefostfo obijało się na maksa, miało ten portal w d... .
Jeżeli jednak, w świetle kompletnego braku zainteresowania, zdobyło się na blokadę tego czy tamtego konta, musiało mieć KONKRETNY powód - nie uważacie?

fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-03 10:08:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Blexen - dlatego stawiamy ten temat na forum jako otwarty.
Archeo - Wolverine, czy Volverine? Meaculpa jest w bazie jednak nie posiada zdjęć. Nie możemy bez zgody autora publikować jego zdjęć nawet jeśli nimi dysponujemy.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-09-03 10:20:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
V.... bankowo, prawdę powiedziawszy to resztę dopisałem ...z mega głębią ostrości.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-09-03 10:26:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Moja wina nie doczytałem o Meaculpa, jak napisałem winienem mieć z nim kontakt na innym foto portalu.
Za Waszą wspólną zgodą spróbuję Was skontaktować, tzn. Wstawię się za Adminem z OB aby Mea odpuścił i wrócił.
Pozdrawiam.

Ps.
Uprzejmie proszę o bezstresowe wwalenie moich zbędnych postów aby nie rozwadniać tematu.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-03 10:27:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jest Wolverine w naszej bazie. Ale spokojnie - sprawdzimy dokładniej.
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-09-03 10:38:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wolverine to inna osoba, chyba pejzażysta ...jak mnie moje ostatnie 2 szare komórki mieszają w rozumie.
Dziękuję. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2018-09-30 17:43:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
akua [2018-09-02 19:16:21 ] - 'Proszę o wskazanie dopuszczalnych synonimów dla wyrazu "gniot". '

Co było - nie wróci i szaty rozdzierać, by próżno.
Cóż każda epoka ma własny porządek i ład ...
A przecież mi żal...

że na OB nie powróci już IRYS.
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2018-10-01 13:30:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
O słowie gniot, skoro jest oficjalnie w słowniku to nawet w Sądzie (tu można wpisać nazwę sądu) użycie takiego słowa nie jest zabronione. Szukanie zamienników
uważam za wysoce nieuzasadnione i dyskryminujące. Jako przymiotnik może być używane do opisów prac wszystkich Autorów, ale jakieś tam onomatopeje to już inna historia.
Pozdrawiam.

P.S.
Cieszą mnie te powroty :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-01 17:03:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Słownik języka polskiego - czego tam OFICJALNIE nie ma? Bo chyba jest wszystko. Temat zamknięty i nasze stanowisko jest ostateczne.
Przypominamy tytuł wątku - AMNESTIA!!!
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-10-02 10:52:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cieszy mnie iż kolega Prorok odzyskał wolność lecz o pozostałych propozycjach ni słychu ni widu.

Co ciekawe Redakcja promuje w jakiś sposób (wg klucz tylko jej znanego) konstruktywne krytyki które bardzo często nimi nie są.
Poczytajcie sami -> http://obiektywni.com.pl/max/krytyki_polecane.php

Smaczku dodaje fakt iż polecanym jest rzeczywista KK. autora (Soundchaser) który nadal jest zablokowany mimo iż prosiłem o jego przywrócenie z banicji.

Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-02 15:08:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Prorok odblokował niejako sam siebie:) składając wielokrotnie i osobiście prośbę w tej sprawie. Postanowiliśmy się zachować zwyczajnie, po ludzku usuwając blokadę pomimo braku czasu. Pozostali (czy wszyscy???) odblokowani zostaną już wkrótce ale na zasadzie jednej akcji. To będzie taka noc cudów:) Również przewidujemy przywrócenie dostępu do kont osobom, które zagubiły hasła. Tutaj jednak zostanie przeprowadzony process weryfikacji. Są jednak pewne priorytety i one implikują nasze działania. O jednym z nich przekonacie sie już dzisiaj wieczorem - zapraszamy do zajrzenia i zapoznania się z najnowszymi informacjami.

Co do krytyk - przypominamy osoby, które oprócz publikowania zdjęć wykazały inicjatywę komentowania, krytykowania. KK zostały polecone Waszymi głosami, co zresztą można sprawdzić. Dodatkowo uważamy, iż krytyki te (bardzo często nimi są) zostały wyartykułowane w kulturalny i rzeczowy sposób.

Pozdrawiamy
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-10-02 15:32:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
W temacie KK pozostanę przy moim własnym zdaniu dotyczącym meritum czyli krytyki, a nie opisu lub zwykłego komentarza.
W temacie "nocy cudów" to jednego jakoś nie mogę się doczekać ...Error 500 ...jak istniał tak istnieje do chwili obecnej z Francuskiego serwera.
Miłego dnia.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-02 16:55:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Archeo - w temacie KK - Obiektywni uznali, że pewne krytyki zasługują na uznanie i dlatego je polecili. To taki demokratyczny ale również chyba miły i pożyteczny element tego portalu. Zawsze możesz się nie zgodzić i postawić minus przy danej krytyce. Mało tego również możesz napisać własną.

Druga sprawa - poruszyłeś temat blokad na co udzieliliśmy odpowiedzi. Teraz nagle poruszasz temat Error 500. Trochę inny temat - pomijając temat wątku - ale odpowiedź jest prosta - pojawiać się mogły i mogą takie komunikaty z uwagi na wykonywane prace. Można nic nie robić i bedzie fajnie tylko to jest droga do nikąd.

Pozdrawiamy
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
2018-10-02 19:37:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Chyba nie dorastam do KK patrząc ile minusów od miszczów zbieram choć rekordziści mają więcej tak minus jak i plus.
Takie są fakty (3 w 1 i kk i VD) i ...
-> http://obiektywni.com.pl/galeria/fotografia-47632.php
-> http://obiektywni.com.pl/galeria/fotografia-32493.php
-> http://obiektywni.com.pl/galeria/fotografia-253665.php
...
Pozostańmy w głównym temacie wątku ...i tej nocy cudów która mnie przeraża.
MartaPlatek -> http://obiektywni.com.pl/autorzy/autor-3097-0-0-0-0.php

Miłego dnia i nie tylko.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-02 22:11:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzięki za MartaPlatek - trafia na listę.
Dobranoc:)
fotografia cyfrowa
prorok
fotografia cyfrowa
2018-10-02 22:27:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Marta Płatek to bdb propozycja . Problem w tym , że przez ostatnie trzy , cztery lata nikt jej nie widział . Np na Voalu w tym czasie nie pojawiło się ani jedno jej zdjęcie . Ostatnia z przed kilku lat informacja o niej to próba jej wejście do polityki z listy SLD . Powtórzę - Marta Płatek to dobra propozycja , ale chyba już nieaktualna w świecie fotografii .
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2018-10-03 14:13:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Na chwilę tylko wrócę do "gniota" : w uzasadnieniu zgłoszenia do moderacji jest opcja "bezapelacyjny gniot" :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-03 14:40:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wojciech7777 - jest wiele rzeczy do korekty - temat zamknięty. Liczymy na Waszą elokwencję:)
fotografia cyfrowa
FLOGISTON
fotografia cyfrowa
2018-10-07 18:59:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak całkiem serio - czy ta amnestia ma coś wspólnego z 11.11. i setna rocznicą? Bo coś słyszałem, że mają ją ogłosić prezydent...

Czy na OB będzie wcześniej? Bo już nie mogę się doczekać na kolejną polemikę Buddy z Blexem :D
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-08 09:49:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Flogiston - odblokowanie kont na OB nie ma żadnych elementów wspólnych z realizowaną polityką państwa polskiego. Zabrzmiało dwuznacznie:) Prosimy o dosłowną interpretację naszej informacji.
Dodatkowa uwaga - Buddabar nie jest zablokowany i prawdopodobnie będzie wkrótce na OB.
Nadmieniamy, że żadna osoba związana z redakcją i administracją nie publikuje na OB.
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2018-10-08 13:06:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa

Są portale gdzie moderatorzy są znani i sami wystawiają zdjęcia , choćby na Foto -Kurierze i to jest według mnie dobra opcja .
Są portale jak FF , gdzie znany jest szef portalu , który ma konto i zdjęcia wstawia i w niczym to nie koliduje z tym jaką funkcję pełni na portalu .
Czy jest zatem szansa tu na OB poznanie z nazwiska nowego właściciela portalu i moderatorów , czy pozostanie to w strefie tajemnej :)


fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2018-10-08 14:02:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ismena, na wielu znanych mi portalach, np.: 500px.com i Photo.Net większość użytkowników publikuje pod swoimi prawdziwymi nazwiskami. Na polskich - zdecydowanie nie. Według mojej oceny przyczyna leży w tym, że na tamtych portalach nadzwyczaj rzadko widzi się komentarze krytyczne, a praktycznie NIGDY nie widzi się komentarzy mało kulturalnych.
U nas normą jest poniżanie, obrażanie i lekceważenie, więc wolimy to robić pod płaszczykiem internetowej anonimowości. Znajomość nazwiska właściciela, administratorów i moderatorów nic właściwie nie zmienia, tyle tylko, ze chyba każdy powinien mieć swoje indywidualne konto, bo teraz zwracając się do "admina" nie mam żadnej gwarancji, że jest to ta sama osoba, z którą wymieniałem uwagi wczoraj. Tym bardziej, że że admin konsekwentnie pisze o sobie w liczbie mnogiej, co brzmi trochę jak "My, Król Polski, udzielny władca na..."
Jeśli chodzi o moje zdanie na temat moderacji, to zdecydowanie przeciwny jestem moderowaniu zdjęć, o ile oczywiście nie przekraczają przyjętych norm regulaminowych, natomiast jestem bardzo za zaostrzeniem moderacji wypowiedzi. W moich normach moralnych słowo "gniot", podobnie jak wiele innych używanych na tym portalu zupełnie się nie mieści.
fotografia cyfrowa
ismena
fotografia cyfrowa
2018-10-08 14:26:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
jpk zgadzam się z dużą częścią tego co napisałeś , mi chodziło jeśli już nastało nowe na OB, to niech będzie nie tylko nowe ale i przejrzyste , ja tam bym chciała znać nazwiska moderatorów nawet jak nie wystawiają tu zdjęć jak pisze admin . Pewnie są to jakieś znane i zajmujące się fotografią osoby , miło by było znać kto ocenia pod tym względem fotografie tutaj . Piszesz ,że nic nie zmienia znajomość nazwisk właściciela i moderatorów , ja myślę inaczej , przejrzystość nie rodzi domysłów i spekulacji . Więc może doczekamy się tej jawności , która przecież w niczym nie zagraża portalowi :) .
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-10-08 15:06:37
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ismena - będzie przejrzyście i bezpiecznie. Trochę cierpliwości. Tworzymy elementy bezpieczeństwa tego serwisu. Chcemy aby użytkownicy w przyszłości publikowali tak jak powiedział jpk pod swoimi nazwiskami. Dlaczego? Bo to ma sens. Ten portal ma promować ale nie zdjęcia anonimowych ludzi, tylko konkretnych osób. Dlatego naszym obowiązkiem jest zapewnienie im bezpieczeństwa. Również osobom związanym z serwisem musimy zapewnić dokładnie to samo.

Jpk - dziekujemy (jeszcze w liczbie mnogiej:)) za głos rozsądku. Odnośnie moderacji zdjęć - jesteśmy zwolennikami promowania a nie moderowania. W tym kierunku będą szły zmiany.

fotografia cyfrowa
Krasnolud
fotografia cyfrowa
2018-10-08 20:23:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Od dawna nie wstydzę się moich zdjęć mimo, że publikuję pod nickiem. Wystarczy wejść w exif i wszystko jasne. Natomiast w nowej odsłonie chciałbym zmian odnośnie anonimowej prezentacji i oceniania. Ten postulat prezentuję od dawna i mam nadzieję, że w końcu coś drgnie w tej kwestii.
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa