fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
OB-owe głupoty cz. 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2018-09-27 08:36:09
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dzień dobry :)
ponieważ drogi Tahapo dałeś mi bana, co nie przeszkadza Ci jednak w tym aby go ściągać po nocach i pisać do mnie obraźliwe PW, napiszę Ci tutaj uzasadnienie do zera które dostałeś pod tym foto: http://obiektywni.com.pl/galeria/fotografia-711905.php
-na zdjęciu brakuje podstawowych elementów które się tu znaleźć powinny - brakuje ostrości, brakuje odpowiedniego światła, brakuje prawidłowej kompozycji, brakuje również poziomu (wino się wylewa), a najgorsze co na tym zdjęciu jest to całkowity brak treści, na tej podstawie pozwoliłam sobie ocenić tą pracę na 0 i opinię tą podtrzymuję :)

buziaki :)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-09-27 13:13:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Amu - jest tak, że czasami nie mamy racji chociaż wydaje nam się zupełnie odwrotnie. Oceny wkrótce przestaną mieć znaczenie. Będzie tak, iż zdjęcia z oceaną nawet 4 będą moderowane przez niezależne osoby. W chwili obecnej... podane wyżej zdjęcie ma treść zwłaszcza dla męskiego grona odbiorców:) Dodatkowo jest ostrość na tym zdjęciu. Ostatnia uwaga - wypadałoby stawiając niską ocenę uzasadnić opinię. Pozdrawiamy
fotografia cyfrowa
.....,,,,,
fotografia cyfrowa
2018-09-27 13:16:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
co do ostrości - jest, zgadza się, a dokładniej to jest dokładnie na akwareli ;) Mi nie chodzi o znaczenie ocen w tym wypadku, a o odbieranie komuś, mi w tym wypadku prawa do własnej oceny danej fotografii, i dzięki za odpowiedź, następnym razem uzasadnię wyczerpująco (mam nadzieję) ;)
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa