fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
OŚWIADCZENIE ADMINISTRACJI
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-12-25 22:13:43
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Szanowni Państwo!
Zgodnie z naszym regulaminem umieszczając komentarze, opinie, publiczne wypowiedzi na forum i dyskusje online, Użytkownik zobowiązuje się do zachowania kulturalnego i nie atakowania lub obrażania innych Użytkowników bez względu na ewentualne obraźliwe zachowania innych Użytkowników wobec niego.

Będziemy moderować wpisy, zdjęcia oraz blokować konto użytkownika, który:
narusza prawa osób trzecich,
narusza obowiązujące w Polsce prawo,
publikuje zdjęcia, treści oraz przesyła prywatne wiadomości powszechnie uznane za obraźliwe.

Obiektywni.com.pl, Moderatorzy oraz inne osoby i podmioty administrujące serwisem Obiektywni.com.pl dokładają wszelkich starań w celu powstrzymania lub uniemożliwienia działań Użytkowników naruszających prawa osób trzecich, zwłaszcza ich godność.

Będziemy eliminować wszelkie zachowania w ramach użytkowania serwisu Obiektywni.com.pl, naruszające godność, nieakceptowane przez społeczeństwo jako sprzeczne z normami społecznymi, zwłaszcza mogące stanowić znamiona prześladowania i molestowania.

Przykro jest nam pisać o powyższych sprawach w okresie świątecznym, który jest tak szczególny dla nas ale uważamy, iż jest to konieczne.
fotografia cyfrowa
wojciech7777
fotografia cyfrowa
2018-12-25 22:43:32
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Oby skutecznie.
fotografia cyfrowa
pekulka
fotografia cyfrowa
2018-12-25 22:55:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Popieram.
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2018-12-26 00:22:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Użytkownik zobowiązuje się do zachowania kulturalnego i nie atakowania lub obrażania innych Użytkowników bez względu na ewentualne obraźliwe zachowania innych Użytkowników wobec niego.
... pod moim zdjęciem przez 48 godzin działy się "cuda", gość występował jako administrator forum, gdzie byliście?

Obiektywni.com.pl, Moderatorzy oraz inne osoby i podmioty administrujące serwisem Obiektywni.com.pl dokładają wszelkich starań w celu powstrzymania lub uniemożliwienia działań Użytkowników naruszających prawa osób trzecich, zwłaszcza ich godność.
... trudno w to uwierzyć.

A co z fotograficznym rozwojem forum i jego uczestników?

Pozdrawiam świątecznie.
fotografia cyfrowa
marek_a
fotografia cyfrowa
2018-12-26 01:07:52
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Cóż, biorę to na klatę i przepraszam. Czasem nerwy dają znać o sobie. Nigdy wcześniej tego nie robiłem a to już przynajmniej 10 lat na tym portalu. Proszę też zwrócić uwagę na ww wpis Southstreet- kolega ma rację. Uwagi "gościa" powinny być moderowane wcześniej, bo to od razu pachniało gównoburzą.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-12-26 01:27:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Southstreet - może trzymajmy sie faktów.
Po pierwsze nikt z użytkowników serwisu nie podawał się za administratora. Wszystkie wymoderowane wpisy sa w naszym archiwum i możemy je przywrócić na potwierdzenie prawdy.
Po drugie - moderacja wpisów pod Twoim zdjęciem rozpoczęta została (pomimo okresu świątecznego) w dniu 23.12.2018 o godz. 12.45, co stanowi kilkanaście godzin. Kontynuowana ona była w dniu 24.12.2018. Nota bene moderacja prowadzona była w tym samym czasie pod jeszcze innym zdjęciem, gdzie sprowokowałeś awanturę. Jej przeniesienie nastąpiło nastepnie pod wspomniane Twoje zdjęcie.
Piszesz "Obiektywni.com.pl, Moderatorzy oraz inne osoby i podmioty administrujące serwisem Obiektywni.com.pl dokładają wszelkich starań w celu powstrzymania lub uniemożliwienia działań Użytkowników naruszających prawa osób trzecich, zwłaszcza ich godność.
... trudno w to uwierzyć."
No to uwierzysz, bo nie zamierzamy robić odstępstwa od naszej deklaracji. Kierujemy to do wszystkich. Nikt nie będzie tutaj użytkownikiem, który może robic to co mu sie podoba łamiąc regulamin, normy społeczne i prawne.
Piszesz dalej "A co z fotograficznym rozwojem forum i jego uczestników?" - o forum jesteśmy spokojni, natomiast uczestnicy napewno nie rozwiną się fotograficznie jeżeli ich głównym celem będzie prowokowanie konfliktów, karczemnych awantur i poniżanie innych.

Mamy jeszcze jeden dzień świąteczny - czas na możliwą refleksję o tym, co się stało w ostatnim czasie na OB
Życzymy aby wszyscy Obiektywni spędzili go w kulturalnej, spokojnej i przyjaznej atmosferze.
Pozdrawiamy
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2018-12-26 10:36:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Brawo, admin! Dobrze i konkretnie powiedziane. Dziękuję za życzenia, przesyłam wzajemnie i dodaję, że jeśli chodzi o mnie to właśnie na taką postawę czekałem i zdecydowanie wszelkie działania tego typu popieram.
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2018-12-27 02:19:01
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... wywołałem karczemną awanturę? Brawo, wystarczy napisać co się myśli o pracy dowolnego autora i awantura gotowa! Posiadanie własnego zdania nie jest dobrym
pomysłem na tym forum, smutne. Wszystkie moje wpisy są nadal widoczne, każdy może sam przeczytać.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-12-27 03:36:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Southstreet - po raz kolejny trzymajmy sie faktów. Twoje wpisy tez zostały wymoderowane. Dodatkowo zarzucanie innym braku znajomości zasad fotografowania nie jest wypowiadaniem opinii o zdjęciu.
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2018-12-28 00:50:00
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... w moim przypadku obowiązuje następująca zasada: każdy może fotografować co tylko chce, kiedy chce, czym chce i jak chce. Może także trzymać swoje prace w dowolnej szufladzie! Nic mi do tego, jednak kiedy wyjmie te zdjęcia z tej szuflady i każe na nie patrzeć, sytuacja się zmienia.
Wracając do sprawy Autora Archeo, pragnę wyrazić moje szczere wyrazy współczucia, dla Szanownej Administracji naszego portalu oraz samego Archeo. Wierzę głęboko, że już wkrótce wszyscy będziemy mogli uznać całe zajście za niebyłe l życie na portalu wróci do normy.
fotografia cyfrowa
ZAK
fotografia cyfrowa
2019-01-02 14:46:50
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za !
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa