fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Archeo
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Meizena
fotografia cyfrowa
2018-12-26 18:36:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
No cóż , wchodzę ja sobie wczoraj na Obiektywnych a po autorze śladu nie ma :( Zesłany do piekła za jakieś nieznane mi przewiny. Zdążyłam tylko przeczytać kilka wpisów pod zdjęciem przedstawiającym Archeo a opublikowanym przez kogoś anonimowego.... i prośby o odblokowanie autora, a potem i to wszystko zniknęło... Jakby nigdy nic... Sen. Iluzja... I zapachniało cenzurą, minionym ustrojem.... Wybaczcie admini, ale... To nawet bardziej niepokoi. Administracja jak najbardziej powinna pilnować porządku, eliminować patologię, ale ... ja tu patologii nie widzę. Z sympatią kibicowałam walce o reanimowanie tego miejsca. Ono zasługuje na to, by wypłynąć na szerokie wody. Tyle tu dobrych zdjęć, słów...

Nie znam osobiście żadnego z użytkowników, obce mi są sympatie, antypatie i wojenki, jakich to miejsce pewnie widziało na kopy, i których ślady czytam pod starymi fotami...

Chodzi mi tylko o Archeo - powinien wrócić, chcę, żeby wrócił, ba - żądam nawet, żeby wrócił albo... dajcie dowody - logiczne i nie do podważenia, że na bana zasłużył. Jeśli uznacie, że za moje słowa należy mi się też ban - trudno, niech i tak będzie. W sumie to za sprawą Archeo tu jestem, więc....

I mam naprawdę nadzieję, że to tylko jakieś nieporozumienia, zamieszanie wywołane świątecznym chaosem.
No i że wątek nie zniknie.

Z poważaniem
M.
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2018-12-26 20:48:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Ja też proszę i też tak prawdę mówiąc jestem tu, bo dawno temu wskazał mi obiektywnych Archeo.

Meizeno nie dostaniemy bana, bo nie przeklinamy i nikogo nie obrażamy :-)
Walczymy o powrót Archeo :-)
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2018-12-27 00:22:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... i ja też, albo Orwella będziemy cytować.
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-12-27 01:47:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Administracja wydała w dniu 25.12.2018 oświadczenie, w którym zawarte zostały elementy m.in. uzasadniające naszą decyzję zablokowania konta Archeo.
Przed jej podjęciem dokonaliśmy dokładnej analizy (w tym prawnej) wszystkich faktów i materiałów dot. całej sprawy. Opublikowanie szczegółów stanowiłoby naruszenie obowiązujących norm prawnych i godziłoby w dobro osób z nią związanych. Dodamy, iż bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas sprawą priorytetową.
Zarzut cenzury uważamy za kuriozalny w kontekście tego, co działo się w serwisie, w przeszłości. Jest jak wołanie o przyzwolenie do łamania regulaminu, norm moralnych i prawnych.
Nie będziemy więcej udzielać komentarzy w tym temacie, który uważamy za zamknięty w ramach tego serwisu.
Wątek będzie usunięty ze strony głównej z uwagi na powyższe, o godz, 16.00, w dniu 27.12.2018.
fotografia cyfrowa
Southstreet
fotografia cyfrowa
2018-12-27 02:05:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
... nim wątek zginie, krótka refleksja: do tej pory wiedzieliśmy z komunikatu Administracji, że wszystko jest w rękach Archeo tzn, kwestia odblokowania jego konta,teraz, że prawnik bada całą sprawę. Czy ma to sens?
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-12-27 02:13:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2018-12-27 11:25:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Skoro wszystko jest w rękach Archeo i cała sprawa jest "tajna" to proszę napisać @ do Archeo albo priw jaką ma zająć postawę, bo z tego co wiem on nie dostał żadnej odpowiedzi w tej sprawie i nie domyśla się o co chodzi.
Skoro koniec tematu to koniec, ale może admin to przeczyta.
fotografia cyfrowa
babajaga
fotografia cyfrowa
2018-12-27 11:49:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mój post nieaktualny :-)
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-12-27 14:20:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Uwagi do wszystkich - podejmując decyzje (nie tylko w tej sprawie) NIE bazujemy na zasadzie podobno, prawdopodobnie, z tego co wiemy itd. Kierujemy sie logiką i opieramy sie na jednoznacznych faktach i materiałach.
Przypominamy - usunięcie wątku ze strony głównej w dniu dzisiejszym o godz. 16.00.
fotografia cyfrowa
Meizena
fotografia cyfrowa
2018-12-27 15:50:23
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Sprawa otwarcie i jasno postawiona przez adminów w kwestii usunięcia wątku. Nie rozumiem, ale OK - wiem, że brak mi danych. Pozostaje zaufać w te logikę i dobre intencje, które, myślę, mają.

Archeo napisał dziś do mnie na innym portalu, że dopiero w nocy się dowiedział o co chodzi. Trochę późno, moim zdaniem. No dobra ... szczerze?... - bardzo późno. Mam tylko nadzieję, że nie za późno i całą sprawę da się odkręcić, wyjaśnić... tak, żeby mógł wrócić. Myślę, że zasługuje na to. Bo ciągle jakoś nie wierzę, że narozrabiał.

Mam nadzieję, że admini jeszcze zdążą przeczytać.


fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2018-12-27 16:33:17
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
20.12.2018 - data przesłania informacji do Archeo wraz z propozycją załatwienia sprawy.
Koniec komentarzy, koniec tematu i koniec wątku.
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa