fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ZWIĘKSZONA WIELKOŚĆ ZDJĘCIA!!!
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
silhouette
fotografia cyfrowa
2022-05-31 22:23:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Racja, 'słucha' i co z tym 'słuchaniem' robi ;) Mam jeszcze maila, gdzie napisałem o 'nie działającej opcji anonimowej'...jeszcze nie działa, okolice roku ;) Ostatnia mailowa 'odpowiedz' napawa optymizmem...
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2022-06-01 23:03:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trzy lata temu Administracja napisała:
"jest szereg pytań, na które w chwili obecnej musimy sobie odpowiedzieć, tak aby potem wiecznie czegoś nie poprawiać, zmieniać. Dotyczą one głównie wymiarów publikacji"
I przez TRZY LATA nikt nie znalazł odpowiedzi na te pytania???
Czy naprawdę w chwili, gdy standardem stają się transfery gigabitowe, a wielkości macierzy podaje się w petabajtach zwiększenie dopuszczalnego rozmiaru zarówno samego zdjęcia, jak i wielkości pliku stanowi jakiekolwiek wyzwanie?

Przykro mi, droga Administracjo, ale ja ostatnie 30 lat swojej pracy zawodowej spędziłem na informatyzacji służby zdrowia i dobrze pamiętam te bóle, gdy zamiast archiwizować pojedyncze zdjęcie RTG trzeba było na macierzach przewidzieć miejsce na TK, czy MRI, gdzie powstaje czasami kilkaset obrazów o bardzo wysokiej rozdzielczości podczas jednego badania.
To, co Wy wyprawiacie w tym temacie to są po prostu żarty...
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2022-06-05 21:19:56
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jpk - gratulujemy Twojego udziału w informatyzacji służby zdrowia. Tutaj mamy jednak trochę inną sytuację i nie polega ona na problemie znalezienia wolnego miejsca. Na pytanie, które przytaczasz już dawno sobie odpowiedzieliśmy. Sprawa jest bardziej skomplikowana i jest natury negocjacyjnej. Nie jesteśmy jednak upoważnieni do udzielania wszystkich informacji. Staramy się ominąć brak dobrej woli pewnych osób (nie związanych już z serwisem) dlatego mimo wszystko przygotowujemy zmiany, o których piszesz.
Pozdrawiamy
fotografia cyfrowa
xpioxb
fotografia cyfrowa
2022-08-08 20:21:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Proponuję aby chociaż fotki RTG można by zamieszczać w większej rozdzielczości...
fotografia cyfrowa
silhouette
fotografia cyfrowa
2022-08-25 01:37:16
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
...'jak i dlaczego'...
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa