fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Prośba o pomoc ! ! !
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
Neofis
fotografia cyfrowa
2020-01-12 22:05:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Witam. Mam na imię Maciek. Mam 38 lat. Fotografią zacząłem się interesować kilka lat temu. bardzo inbteruje mnie fotografia uliczna. Niestety nie mam swojego aparatu, ponieważ mnie w tej chwili nie stać. Sam utrzymuję rodzinę. Chciałem kupić sobie pirwszy aparat, więc w tym celu, założyłem zbiórkę pieniędzy:

zrzutka.pl/z/canon

Jeżeli ktokolwiek jest w stanie pomóc, będę bardzo wdzięczny - każda złotówka jest dla mnie ważna i za każdą bardzo dziękuje z góry.

Na obiektywni, możecie zobaczyć moje zdjęcia.

Wszystkich serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz Wszystkim dziękuje za pomoc :)
fotografia cyfrowa
makama
fotografia cyfrowa
2020-01-15 18:19:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Myślę, że tego typu zbiórka kasy to pomysł bardzo średni. Jeślibyś był zainteresowany to mam używany, zbędny mi Canon 350D. Mogę go oddać w dobre ręce.
fotografia cyfrowa
makama
fotografia cyfrowa
2020-01-27 20:09:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taaaa............... Tak myślałem... Brak reakcji autora prośby na moją ofertę był bardzo przewidywalny. Gościa nie interesuje darmowy aparat tylko wyciąganie kasy od naiwnych. Zawsze się znajdzie jakiś dobra dusza z miękkim sercem, którą można będzie naciągnąć. Żenujące...
fotografia cyfrowa
admin
fotografia cyfrowa
2020-01-29 20:22:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Makama - dziękujemy w imieniu Redakcji za Twoją propozycję. Pewni jesteśmy, że chętny się znajdzie. Jeżeli nie na Obiektywnych to może wśród Twoich znajmomych bo aparat ten jest niezły i można nim robić świetne zdjęcia. Nie osądzajmy autora tego wątku ponieważ przyczyna braku odpowiedzi może być bardzo różna. Pozdrawiamy
fotografia cyfrowa
Strona 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa