fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Kategoria - WYMODEROWANE (czyli z napisem portfolio) :)
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-03 01:17:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Nie wiem, czemu to nie jest jawne... :)
Bardzo proszę administrację o taką kategorię... z ciekawości, dla nauki, dla dyskusji, dla robienia lepszych zdjęć, dla szybszego wyłapywania błędó moderacji...
a jak nie? to może wszyscy zróbcie to co ja - założyłęm właśnie sobie taki katalog w moim pf... :)
myślę, że większości z nas coś tam wymoderowano... ja tam się swoich zdjęć nie wstydzę... może i są za słabe na galerię ale MOJE :D ;)
świetny pomysł dla odwetowców.. nie muszą już szukać słabych moich zdjęć - serdecznie zapraszam... ;) :P
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-03 01:27:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no tak, ale jak zrobi to każdy sam, to nie będę wiedział czy mnie nie bujacie i podpuszczacie... lepsza by była jawność - wchodząć do czyjegoś pf chcę widzieć choć te podpisy jak widzę je u mnie... ;)
albo KATEGORIA :)
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-12-03 01:29:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
pomysl trudny do zrealizowania, wystarczy zobaczyc czyich zdjec nie bedzie w nowej kategorii i wiadomo kto jest modem ;-P
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-03 01:31:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
ponieważ niektórym osobom pomysł się może nie spodoba albo nie chcą się dzielić co mają wymoderowane to każdy mógłby po prostu mieć taką opcję w ustawieniach - pokaż/ukryj czy w galerii czy w portfolio... ogólną zgodę albo przy każdym zdjęciu...
no.. kochana administracja... to naprawdę dobry pomysł :D
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2006-12-03 01:39:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
zapraszam do nowo utworzonego katalogu "wymoderowane" u mnie w portfolio :-)
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-03 01:48:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:D super... ale to już jutro...
fotografia cyfrowa
keramodnor
fotografia cyfrowa
2006-12-03 04:19:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert,
no to zapraszam ponownie pod wymoderowane zdjęcie, które jako jedyny oceniłeś na zero
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-55574.php

;-)))))
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-03 05:32:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
galopada? ;)
taaa... bywa... szukałem wtedy, nie znalazłem... czasem człowiek przeoczy detal... faktem jest, że myślałem, żeś przesadził, że ludzie gdzieś tam patrzą i tyle... ;)
widzę, że faktycznie ci wymoderowali... choć pewnie wiedzieli o co już chodzi... no cóż... niezbadane są wyroki... ;)
próbuję tam wymoderować swoje 0... może wykasują to ci jeszcze raz ocenię... :)
fotografia cyfrowa
Kobieta
fotografia cyfrowa
2006-12-03 10:24:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam katalog POZA GALERIĄ - niedługo okazać się może że będę mieć w nim wszystko... :)Anna
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2006-12-03 10:39:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Katalogu chyba nie założę ale tytuł zacznę smutną minką :( zrobię to po meczu i zapraszam do komentowania, Wasze 'gnioty' też odwiedzę :)
fotografia cyfrowa
skimi
fotografia cyfrowa
2006-12-03 11:10:39
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
już zrobiłem, szybko poszło, w portfolio mam 1/3 moich zdjęć, kto da więcej? pozdrawiam
fotografia cyfrowa
Red5
fotografia cyfrowa
2006-12-03 11:53:54
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Noo.. ja w portfolio mam tylko swoje zdjęcia :>
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-03 13:50:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Red... zlloty... ty nie kasuj tego konta, może się przydać z twoim zabawowym podejściem do tej galerii... :P :P :P
fotografia cyfrowa
jurekk
fotografia cyfrowa
2006-12-03 14:13:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
no to byłem pierwszy; jakiś tydzień temu założyłem, z myślą o wymoderowanych, katalog: pomyłki/kosz. Jest tam jedna fotka. Biorąc pod uwagę mój staż na OB to pewnie niebawem dołączą tam następne. :P
fotografia cyfrowa
Red5
fotografia cyfrowa
2006-12-03 15:19:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
vankert >> pisz do administracji. Moje podejście jest w gruncie rzeczy jedynie słusznym (czas burzy, naporu, walki zbrojnej i zawałów mam już za sobą ;)
jurekk >> pomyłki rozumiem - pomyłki moderatorów. Ale kosz? Ludzie, dlaczego odnoszę wrażenie, że to widzowie i moderatorzy określają Wasze wyczucie z zakresu co jest dobre, a co złe? Wy sobie "Psy" obejrzyjcie i bierzcie przykład z Lindy. Bogusława* :)

* - cyt. "Ty mi, ku*wa, nie mów, co jest dobre, a co złe" ;)))
fotografia cyfrowa
Trurl
fotografia cyfrowa
2006-12-03 15:23:47
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Taka kategoria mogłaby być dobra z jednego powodu: łatwiejszy dostęp do wielu inspirujących zdjęć, które teraz tkwią schowane gdzieś w czeluściach. Mam przy tym wrażenie, że w takiej kategorii, procent rzeczywistych gniotów do "gniotów" byłby bardzo podobny do isteniejącego w galerii głównej ;-))
fotografia cyfrowa
arekzak
fotografia cyfrowa
2006-12-03 16:26:49
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
wlasnie wywalili mi zdjecie(po 15min),zdaje sobie z jego braków ale jak czegoś sie nauczyć jak od razu cie wywalą?
fotografia cyfrowa
arekzak
fotografia cyfrowa
2006-12-03 16:33:22
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a to link - http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-84891.php
fotografia cyfrowa
... . .. . .
fotografia cyfrowa
2006-12-03 16:55:48
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
arekzak - masz propozycję pod zdjęciem, MZ kolory i brak dobrej ostrości zadecydowały...
fotografia cyfrowa
Red5
fotografia cyfrowa
2006-12-03 18:18:59
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Trurl >> niestety obawiam się, że moderatorzy stawiają na zdjęcia masowe, więc myślę, że wśród tych wymoderowanych byłoby znacznie więcej perełek.. Ale to tylko moje takie tam..
fotografia cyfrowa
nameless
fotografia cyfrowa
2006-12-03 18:20:07
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Dobry pomysł :) Najlepiej w koncu uczyc sie na bledach (nie wazne, czy swoich, czy czyichs :))
fotografia cyfrowa
Red5
fotografia cyfrowa
2006-12-03 18:29:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Mam nadzieję, że owa "nauka na błędach" nie będzie polegała na pisaniu komentarzy, gdzie trzonem będzie "podoba mi się" pod każdym zdjęciem.. Chociaż tak w sumie najłatwiej żyć na Obiektywnych. :>
fotografia cyfrowa
darimarc
fotografia cyfrowa
2006-12-03 18:56:40
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za ja jawnością... Koncertówki to moja niszowa specjalność... ciekawe czy ten moderator co mojego Maćka z Dżemu wymoderował radzi sobie w takich warunkach oświetleniowych równie dobrze... najczęściej taki gościu reprezentuje poziom i estetykę kółka fotograficznego w gminnym ośrodku kultury... gdyby była jawność to co innego... nie ma jawności nie ma i darimarca... Dobranoc Państwu, nie będę więcej zabierał cennego miejsca na serwerze...
fotografia cyfrowa
_M
fotografia cyfrowa
2006-12-03 19:11:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
darimarc... a dlaczego moderator musi być dobrym fototgrafem?
fotografia cyfrowa
Rollerskate
fotografia cyfrowa
2006-12-03 19:55:06
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
eMek - ludzie jak slawny polski krytyk filmowy gwaltownie poruszajacy calym cialem (zeby nie ograniczac go do konczyn) nie rodza sie codziennie.
Czasami trzeba sprobowac aby docenic.
Mozna byc guru od fotografii, leciec po ludziach jak po szarym bruku. Mozna miec fobie na swoim punkcie. Warto jednak pokazac, ze ma sie praktyczna wiedze na dyskutowany temat.
Nie nalezy uogolniac tej zasady, lecz statystyka dziala. Latwiej przyjac werdykt kogos, kto cos potrafi LEPIEJ!!.
Wowczas to jest nobilitacja a nie karą.
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa