fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
anty-TWA
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:31:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
chcialabym sie dowiedziec, tak naprawde, jak to jest byc w TWA-czy to upowaznia czlonkow do automatycznego wpadania i minusowania zdjec osob, ktore do TWA nie naleza, a osmielily sie w jakis sposob skrytykowac dzielo ktoregos z kolegow?czy macie jakies dyrektywy, moze przewodnik uczestnictwa, czy to spontaniczne dzialania?

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-255772.php

bo czy to zdjecie jest az tak zle?(pytam, bo juz drugi dzien pod rzad zatyka mnie "znawstwo".)
czy jednak uzycie ocen tak skrajnych jak -1 czy 5 nie powinno byc szczegolnie uzasadniane i przynajmniej adekwatne do ocenianej pracy?
ktos mi moze wyjasnic?
fotografia cyfrowa
malach21
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:41:10
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
musze się zapytac szefa TWA ... nie wiem czy pozwoli mi mówic ...
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:41:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
TWA walczy o każdego swojego członka, inaczej być nie może, jeżeli komuś dzieje się krzywda wtedy wszyscy walczą w obronie...
fotografia cyfrowa
malach21
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:44:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe ... wydaje mi się ze za duzo krzyczałas na ludzi i teraz delikatnie odwzajemniają się oni ( i ci co to czytali ) Tobie własnie w taki sposob.
nie odnosze się do tego konkretnego zdjęcia.
fotografia cyfrowa
komunista
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:46:30
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
PAP dziś poinformowało,że Prezesem polskich stowarzyszeń TWA został Gracjan Roztocki

Gratuluje
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:50:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
malach...kiedy krzyczalam?zreszta, co ma krzyczenie do rzeczowej, rzetelnej oceny?a na tego pana, kiedy "nakrzyczalam"?
nie wydaje mi sie, bym szczegolnie "zjezdzala"ludzi, tym bardziej ze mam swiadomosc (i to spora) wlasnych niedoskonalosci, i bledow, ktore popelniam.
ale nigdy nie przyszloby mi do glowy wpadac komus i stawiac -1 pod DOBRYM zdjeciem, i to tylko dlatego, ze kiedys tam ten ktos sie bez zachwytu wypowiedzial o zdjeciu kolegi.
rozumiem, pod gniotem, takim prawdziwym gniotem (definicja dostepna w guglach;), takie nawet nalezy kosic.
ale mscic sie?za kolege?

ech, smieszne to...
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:50:28
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe - przyzwyczaiłaś sie do dobrych ocen ,ale zarozumialstwo i pycha jest zgubne. W tym zapatrzeniu na siebie zdarzyło Ci sie wystawić dwa kiepskie ostatnie zdjęcia,które dostały kiepskie noty(ale czyż nie sprawiedliwe?).Po prostu ,aż tak Cię to zabolało ,że ktoś ośmielił się tak nisko oceniać Twoje arcydziełka.że zaraz tutaj forum zwołujesz. A tak wogóle to co to jest TWA? mz? i i inne te skróty spotykane na tym portalu?
fotografia cyfrowa
xrog
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:50:57
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gracjan Roztocki osiagnął taka oglądalność jakiej można tylko pozazdrościć.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:55:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) widzisz przyjacielu... tez tak mialem ze moje zdjecia "nie przyjely" sie. to tez nie publikuje bo po co nerwy psuc. niektore zdjecia maja wartosc tylko dla nas. bledem jest jednak walczenie z wiatrakami ze niby JA UWAZAM ZE DOBRE TO CZEMU WY ZE SLABE. ciesz sie z kazdego zrobionego zdjecia.


__________
Pozdrawiam
PR
fotografia cyfrowa
malach21
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:55:42
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
tutaj chyba nie chodzi o zemste za kolege tylko o .... hmmm ...
wyobraz sobie ze kłócisz się z kims ostro na ulicy. mimo iz krzyczysz na konkretną osobę to inni wokoło to słyszą i nabierają do Ciebie dystansu.
wiec Twoje krzyki troche jednak mają troche do rzeczowej rzetelnej oceny ponieważ ludzie patrzą na Twoje zdjęcia przez pryzmat niektórych komentarzy.
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:57:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sory nie wiedzialem ze rozmawiam z kobietą :D nie sprawdzilem wczesniej
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:57:44
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
cris, dobrze sie czujesz?wiedzialam, ze natychmiast zabierzesz glos, i nie udawaj, ze TWA jest ci obce...;D

do jakich dobrych ocen sie przyzwyczailam?do przecietnych, takich jak moje zdjecia, i zdjecia wiekszosci na tym portalu. pycha?
zdarzylo mi sie na poczatku popelnic kilka gniotow, ktore rzeczywiscie zasluzyly na taka a nie inna ocene, przelknelam i wyrzucilam, nauki wyciagnelam, zreszta nadal wyciagam.

jesli uwazasz, ze te dwa ostatnie zdjecia sa "kiepskie", no to sorry, podtrzymuje swoja opinie o twojej nieznajomosci tematu, i zycze ci, bys takie potrafil kiedys zrobic. wiem, wiem, jak to brzmi, ale coz, trudno, skoro mamy godzine szczerosci...;)

wypowiadam sie na forum, bo uwazam, ze warto poznac inne opinie.

p.s. kim jest gracjan roztocki?
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-11 14:59:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
malach, nie sadze, bym "krzyczala" glosniej niz inni. a wartosc oceny i sam oceniajacy na podstawie "wrazenia" chyba swiadczy sam o sobie i swoim poziomie.
powtarzam, nie w tym rzecz.

piotrrodzoch, nie ty pierwszy;)
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-11 15:03:13
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
dobra, robie sobie przerwe, zycze TWA i nie-TWA milego weekendu...i kolejnego....i kolejnego....i....
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-01-11 15:04:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe - zapewniam Cię ,że czuje sie dobrze. No ok ,przesadziłem wszystkie Twoje fotografie uznaje za najbardziej wartościowe zdjęcia na Obiektywnych ,łącznie z tymi ostatnimi.To wybitne prace zasługujące na jakiś wernisaż lub nawet na konkurs fotograficzny. Jesteś zwyczajnie The Beast Of Obiektywni. Jak ja nie mogłem wcześniej nie zauważyć tego geniuszu. No z pewnością nigdy ,ale to nigdy nie osiągnę takiego poziomu ja Ty.
fotografia cyfrowa
corazon
fotografia cyfrowa
2008-01-11 15:15:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a ja idę robić obiad, zaraz żona wróci z pracy i znów usłyszę: corazon ty znowu nic nie robisz tylko walczysz z tym TWA, byś lepiej pokój posprzątał...
fotografia cyfrowa
Cris70
fotografia cyfrowa
2008-01-11 15:33:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes - a teraz juz wiem co to jest TWA ,to takie wazeliniarstwo ?
fotografia cyfrowa
malach21
fotografia cyfrowa
2008-01-11 15:41:18
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
veraloe ... nie krzyczysz może dużo głośniej niż inni ale częsciej :>
a i tak. wartosc oceny oraz sami oceniający na podstawie tego świadczy tylko i wyłącznie o ich samych. nie widze sensu wypominania im tego i komentowania ich niesprawiedliwych komentarzy oraz ocen bo robi się z tego bałagan i niepotrzebne gniewki. zauważ też ze tak samo działa w 2 strone odnośnie Twoich komentarzy do komentarzy i ocen innych.
zadałas pytanie "jak to jest byc w TWA"
... czy szczerze spodziewałas się odpowiedzi na to pytanie ? czy to poprostu krzyk niesprawiedliwosci w wyniku braku obiektywizmu do niektórych Twoich zdjęc ?
kolejne Twoje pytanie "czy to zdjęcie jest aż tak złe?"
.. nie jest złe - ale tak jak pisałem wczesniej brak zainteresowania zdjęciem i oceny pod nim moga byc wynikiem Twojego zachowania. nawet jak ktoś uważa iz jest słabe to nie napisze tego poniewaz moze uznac iz cokolwiek napisze pod nim to się poprostu z tym nie zgodzisz i będziesz mu to wypominac.
gniew pozbawia rozsądku i tracisz na tym tylko Ty ponieważ kilkoma początkowymi wypowiedziami możesz poprostu zniechęcic którąs z kolei osobę która miała akurat ochotę naprawde napisac cos o Twojej pracy tak abys mogła swój warsztat udoskonalic i wyjśc z tego z czyms więcej poza gniewem.

fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-11 16:02:05
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
malach, mialam juz sobie isc, ale czuje sie w obowiazku sprostowac jedna rzecz z twojej wypowiedzi.

nie zarzucaj mi, ze protestuje przeciwko ocenom, jakie dostaje- zreszta, przyjrzyj sie tym ocenom, skoro nie wierzysz. jak juz pisalam, wiem jakie zdjecia robie, czy tez-na jakim poziomie jestem. i nie mam zludzen, ze do szczytow daleeeeko....;) mam kilka dobrych zdjec, nawet kilka bym sobie calkiem obiektywnie uznala za bardzo dobre; mam tez zle zdjecia, i cala mase przecietnych. i tak naprawde nie jest dla mnie wazne, jak sa odbierane, wartosci zdjecia nie da sie zmierzyc w sredniej, bo przeciez kazdy oceni inaczej. popatrz ile mam takich, ktore zupelnie bez echa przeszly-czy o to sie obrazam??

ale uwazam, ze nie mam takich, ktore zasluguja na minusa. i jesli juz ktos sie decyduje na taka ocene, i chce uniknac (calkiem slusznych w tym ostatnim przypadku) podejrzen o TWA (zauwaz, ze skrytykowalam zdjecie joanki, wymieniajac, co jest na nie, postawil;am jednak pozytywna ocene!, po czym szybko pan qba przybiegl z minusem...), albo podejrzen o zwykla niechec, ktora przyslania mu rzeczywista wartosc zdjecia...to niech przynajmniej sie wysili aby to zrobic pod rzeczywiscie kiepskim zdjeciem.jezeli zechce, znajdzie takie... i niechaj bedzie w stanie uzasadnic.czy to grzech, malach, miec taka postawe?

zdradze ci w tajemnicy;), ze sa tu osoby, ktore ja uwazam za nadetych, aroganckich bufonow, z ktorymi nigdy nie chcialabym miec do czynienia w prawdziwym zyciu. ale nie biegne sie na nich wyzywac-czy tez na ich zdjeciach. ba, bywa ze zajrze, obejrze i skomentuje cos, co mi przypadnie do gustu.

wiec nie zarzucaj mi, ze zaslepia mnie gniew i nie umiem przyjac krytyki. umiem-popatrz sobie na oceny i wpisy pod moimi zdjeciami, czy one rzeczywiscie odzwierciedlaja to, co oceniajacy chcialby faktycznie postawic/napisac?czy w wielu przypadkach nie jest tak, ze ocenia nisko (dla mnie wciaz wysoko, bo powyzej zera!) majac swiadomosc, ze w swoim pf posiada znacznie gorsze, za to wymuskane przez towarzyskie poklepywanki po pleckach fotografie?
czy przypadkiem wiele osob nie kieruje sie niechecia do mnie, do moich (zawsze szczerych) komentarzy? wiec kto tu jest malach niesprawiedliwy? i mimo to, nie protestuje...
zniechecic...80% komentarzy na tym portalu moze zniechecic.

tylko teraz, doszlam do wniosku, ze to jednak przesada. i daje temu wyraz, bo to moje obywatelskie prawo, a przy okazji dobry temat do dyskusji o funkcjonowaniu TWA.
a co sobie kazdy pomysli, to juz jego sprawa....
pa
fotografia cyfrowa
malach21
fotografia cyfrowa
2008-01-11 16:18:36
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
fakt ... na -1 nie zasługują - nie powiedziałem ze tak. ale zauważ tez jak łatwo jest Ciebie sprowokowac i zdenerwowac taką ... minusjedynką. komus to napewno daje satyswakcje. nie rób im więc tej przyjemnosci i nie dawaj po sobie poznac ;). radze to Tobie jako człowiek a nie jako fotograf ( że się tak ośmiele nazwac - lol )
fotografia cyfrowa
malach21
fotografia cyfrowa
2008-01-11 16:24:21
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
może ...
ale to nie do mnie ... tylko do veraloe
fotografia cyfrowa
malach21
fotografia cyfrowa
2008-01-11 16:28:26
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
właaaaśnie ... przypomniałeś mi hobbes że piwka się oragnizm domaga ...
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-01-11 16:39:51
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:) zdrówko - browarek i na zdjęcia...
fotografia cyfrowa
. .. . ...
fotografia cyfrowa
2008-01-11 20:41:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
hobbes, mnie bawi gdy ktos ma problemy z przyswojeniem tekstu bardziej zlozonego niz dwuzdaniowe sprawozdanie z meczu w lokalnej gazecie.
nie zrozumielismy sie, coz, jakos to przezyje.

co do weekendu, a i owszem, dziekuje i wzajemnie-zycze udanego...
fotografia cyfrowa
vodek4791
fotografia cyfrowa
2008-01-11 20:46:20
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
..., az sie boje odezwac, zeby nie dostac reprymendy....:*
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa