fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konto PREMIUM dla każdego?
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-01-15 08:44:14
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jeśli myślę niewłaściwie, to proszę mnie naprostować.

Wiem, że jest wielu, którzy mówią, że poziom portalu spada i pewnie mają rację. Chciałem więc zapytać tych co śledzą dłużej losy portalu, czy jest możliwość skutecznego zgłaszania propozycji rozwiązań, które mogłyby choć w niewielkim stopniu uszczelnić portal przed zaśmiecaniem.

Przykładowo taka propozycja taka, aby konto PREMIUM można było uzyskać dopiero po uzyskaniu określonej ilości punktów, np. 200.
Jestem jak najbardziej za tym, żeby nowym użytkownikom dawać szansę rozwoju (sam taką dostałem za którą jestem Wam wdzięczny), ale niektórzy nie mają umiaru i w ciągu kilku dni potrafią wstawić kilkanaście zdjęć, których wartość jest.... zresztą sami oceńcie:
Przykład1: http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-13989-0-0-0-0.php - 15 zdjęć od 6 stycznia + prawdopodobnie 2 anonimowo
Przykład2: http://www.obiektywni.pl/autorzy/autor-14327-0-0-0-0.php - choć tu już jest chyba bardziej powściągliwie
Uważam, że przez taką lukę naprawdę wartościowe fotografie przelatują przez portal przez wielu niezauważone. Napiszcie proszę co myślicie i czy jest jakakolwiek szansa na realizację propozycji, niekoniecznie tej. Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-01-15 10:20:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Jestem za - a nawet bardziej tj. całkowicie zlikwidować konta premium i wprowadzic obowiązkowe opłaty za posiadanie konta dla wszystkich na OB. Pozostaliby ludzie, którzy traktują to na powaznie. Nie oznacza to tylko profesjonalistów ale także ludzi, dla których fotografia to prawdziwe hobby a nie zdjęcia z wakacji, czy wycieczki. Pozdr
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-01-15 10:24:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
a jak ktoś ma gdzieś punkty a chce mieć konto premium ?
fotografia cyfrowa
lakai
fotografia cyfrowa
2008-01-15 10:27:35
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pomysl dobry, ale trzeba pamietac, ze administracja musi zarabiac. Im mniej kont platnych, tym wiecej niepotrzebnej reklamy. Jak wprowadzic oplaty dla wszystkich, to natychmiast powstanie rownolegly portal, gdzie bedzie to samo za darmo :)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-01-15 10:28:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja bym chciał, żeby była możliwość ignorowania wątków na forum :D
fotografia cyfrowa
Bernard
fotografia cyfrowa
2008-01-15 10:33:31
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A ja bym chcial, zeby byla mozliwosci ignorowania forum w ogole, zeby po wybraniu zakladki forum otwierala sie galeria z naprawde ciekawymi zdjeciami ;D
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-01-15 10:35:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A po wybraniu zakladki galeria bedzie sie otwierac menu z dzisiejszym obiadem ;D
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-01-15 10:35:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
:-)
fotografia cyfrowa
matematolek
fotografia cyfrowa
2008-01-15 11:12:03
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
I tak to jest o coś zapytać - a zapewniam, że miałem dobre intencje.... :-/
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-01-15 11:15:29
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Obiad też ma być dobry! Nawet lepszy niż intencje... ;o)
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-01-15 11:18:33
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Podobno dobrymi chęciami to jest piekło wybrukowane...

Ja tam bym nic nie zmieniał w konstrukcji, poza może limitami. Mam natomiast bardzo dobrą radę dla wszystkich narzekających na spadek poziomu: nauczcie się NIE KLIKAĆ na miniaturki, które źle rokują. A jeżeli pod atrakcyjną miniaturką znajduje się słabe zdjęcie, to natychmiast je zamknąć bez podejmowanie najmniejszej nawet próby koentowania, czy oceniania.

To działa!!!
fotografia cyfrowa
gacek
fotografia cyfrowa
2008-01-15 11:22:25
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A mi się pomysł z obowiązkowymi opłatami podoba. Co z tego, że obok byłoby coś za darmo, skoro tutaj byłoby coś płatnego, ale z klasą. Zostaliby ci, którym zależy na poziomie, i poziom by dzięki temu był.

Szkoda, że to nie przejdzie. Cóż, uroki konsumpcjonizmu.
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-01-15 11:27:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Wysoki poziom, czyli pion ;)
fotografia cyfrowa
pattom
fotografia cyfrowa
2008-01-15 11:57:19
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Zostaliby frustraci co za kasę chcą mieć wysokie ocenki za swoje gnioty.
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-01-15 12:12:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Gacek, obawiam się, że zupełnie nie masz racji. Z tego prostego powodu, że konto premium ma wykupiona bardzo duża ilość ludzi, którzy są na etapie raczkowania. Opłata 4 zł miesięcznie to nie jest żadne ograniczenie.

Poza tym chyba po raz setny to piszę: OB JEST PORTALEM DLA WSZYSTKICH! Takie ma założenie i taką realizację. W świetle powyższego cała dyskusja o limitowaniu dostępu dla słabszych jest całkowicie bezsensowna.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-01-15 12:18:53
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Bezsensowna, ale podnosi poziom adrenaliny. A może nawet testosteronu!
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-01-15 12:23:46
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Tak się spytam z ciekawości czy dobre zdjęcie to kotek który podoba się babci i wnuczce czy jakieś maziaje które rozumie tylko autor i kilka osób po Akademii Sztuk Pięknych?
fotografia cyfrowa
jpk
fotografia cyfrowa
2008-01-15 12:31:58
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Pojęcie zdjęcia "obiektywnie dobrego", podobnie zresztą jak złego - nie istnieje. Mówiąc "dobre zdjęcie" ZAWSZE w domyśle zawieramy opinię opartą na czysto subiektywnych odczuciach.
fotografia cyfrowa
kodek
fotografia cyfrowa
2008-01-15 12:34:08
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
i właśnie dlatego mz. wstawiać powiniem każdy , ten co robi słabsze fotki też .
fotografia cyfrowa
sapphire
fotografia cyfrowa
2008-01-15 12:53:04
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Portal głosi na stronie tytułowej, ze publikuje SPOŁECZNOŚĆ FOTOGRAFÓW. Aktualnie powoli robi sie z tego Wrzuta II. Ktoś nawet jeżeli jest początkującym ale fotografem zupełnie inaczej podchodzi do publikowania swoich zdjęć niz osoba przeglądająca swoje rodzinne albumy i fotki z wakacji.
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-01-15 13:08:02
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
sapphire ma trochę racji, o czym świadczą tysiące zarejestrowanych użytkowników, którzy myśleli, że to "taka wrzuta". Jednak szybko przekonali się, że jednak nie o to tu chodzi, bo ich tu nie ma pod żadną postacią.
kodek też ma trochę racji bo w otwartym portalu wstawiać zdjęcia może każdy, ale wtedy musi mieć świadomość, że będą one oceniane (nie zawsze pozytywnie) i nie ma się co z tego powodu obrażać.
Pamiętać tylko należy o tym, że przynależność do obiektywnych nie jest obowiązkowa. Jeśli ktoś się na nią decyduje, to z całym dobrodziejstwem inwentarza. Pozdrawiam!
fotografia cyfrowa
separatysta
fotografia cyfrowa
2008-01-15 13:46:55
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Są takie portale, gdzie przed możliwością zarejestrowania się w serwisie, admninistracja prosi o przesłanie kilku prac drogą mailową w celu zweryfikowania poziomu delikwenta. I albo Cezar podniesie kciuk, albo opuści. :)
Może tak?
fotografia cyfrowa
wowa
fotografia cyfrowa
2008-01-15 13:54:15
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
A co z tymi, którzy już są... Kciuków nie starczy!!! ;o)
fotografia cyfrowa
Svolken
fotografia cyfrowa
2008-01-15 14:09:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
To mnie rozbawiles sepa :))))
fotografia cyfrowa
piotrrodzoch
fotografia cyfrowa
2008-01-15 14:41:27
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
odwolujac sie do pierwszego autorskiego posta .... matematolek.... a skad wiesz ze ty nie zasmiecasz? kto daje wyznacznik jakosci? punkty?
fotografia cyfrowa
Strona 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa