fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
"5", "-1" ..... Dlaczego nie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AutorWiadomość
fotografia cyfrowa
arieltiamson
fotografia cyfrowa
2008-01-27 02:44:45
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
Swistakolis - nie chce juz mi sie polemizowac na ten temat, ale moze foto jest zrobione jak gniot, zeby widz wlasnie odbieral je jako piekne, bo jakby bylo perfekcyjnie technicznie to juz by takie piekne w odbiorze nie bylo. W koncu co oceniamy: technike, czy estetyke efektu koncowego? Ty prawdopodobnie to pierwsze, a ja to drugie. Bo dla mnie technika byla dobra 20 lat temu, a biorac pod uwage dzisiejsze mozliwosci obrobki i ingerencji w fotografie to czy ta technika ma jeszcze az tak duze znaczenie?

Idac Twoja droga i patrzac np. na pieknosc modelki. Tu i na innych serwisach jedna dziewczyna wystawia zdjecia kolezanki. Jast cala seria. Kolezanka ma urode taka jaka ma, fakt faktem brzydka nie jest, ale 3 foty sa takie, ze trudno od nich oczy oderwac. Uroda modelki nie ma w tym przypadku dla mnie zadnego znaczenia. Te 3 foty wyrozniaja sie tak bardzo od tych pozostalych, ze dla mnie sa super i nawet jesli znawcy zalicza je do giotow to w moich oczach zawsze beda one zaslugiwaly na "5".
fotografia cyfrowa
Mordecai
fotografia cyfrowa
2008-01-27 12:07:34
fotografia cyfrowa
bgfotografia cyfrowa
arieltiamson... dołączasz do listy tych, ktorym dedykowana jest "Ściana"
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-236281.php
fotografia cyfrowa
1 | Strona 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa