fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Przeglądaj zdjęciapoprzedniefotografia cyfrowaFotografia przyrodniczafotografia cyfrowanastępnefotografia cyfrowapoprzedniefotografia cyfrowaAutorafotografia cyfrowanastępnefotografia cyfrowapoprzedniefotografia cyfrowaWszystkiefotografia cyfrowanastępne
fotografia cyfrowa
wowa / Irys
fotografia cyfrowa
zdjęcie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Fotografia stanowi własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Szczegóły zdjęcia
fotografia cyfrowa
Autor:wowa
Tytuł:Irys
Data publikacji:2008-06-01 19:59:55
Liczba wyświetleń:9467
Ocena średnia:2.2
Liczba punktów:231
Liczba poleceń:34
Liczba komentarzy
i krytyk :
538
Kategoria:Fotografia przyrodnicza
Aparat:

Rodzaj fotografii:Fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
Komentarz autora
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konstruktywna krytyka
bg
Pamiętaj. Krytyka to nie to samo co komentarze. Krytykując fotografię, powinieneś podać wskazówki, dzięki którym autor ma szanse ulepszyć swój warsztat. Za wartościową krytykę możesz zarobić dodatkowe punkty i powiększyć swój limit. Za każdą pozytywną ocenę dostajesz 1 punkt a przy krytyce pojawia się ikona plusa plus. Co więcej, jeśli Twoja krytyka jest jedną z trzech pierwszych pod zdjęciem, pozytywna ocena użytkownika oznacza dla Ciebie aż 3 punkty. Minus minus oznacza, że oceniający uznał krytykę za mało wartościową, za taką ocenę otrzymasz zero punktów. Nie należy jednaka stawiać znaku minus przy dobrych krytykach, z którymi po prostu się nie zgadzamy. Po kliknięciu na ikonki plusa lub minusa pojawi się okno z informacjami o oceniających krytykę. Więcej na temat konstruktywnej krytyki w FAQ.

Swoją opinię, czy zdjęcie ci się podoba lub nie i wszelkie inne uwagi zamieść w komentarzach.
fotografia cyfrowa
EPHMOC 2010-06-09 17:24:17plusplusplusplusplus
fotografia cyfrowa
Patrząc z perspektywy 2 lat najgorsze w tej prowokacji jest to, że dziś... nie stanowiłaby już prowokacji... Skończyłoby się zapewne na kilku 3, a może nawet 4... ;o)

Serdeczne pozdrowienia dla Autora :)
fotografia cyfrowa
michal126 2008-06-18 18:57:03plusplusplus
fotografia cyfrowa
O jejciu jejciu. Taki sobie irysek a hałasu wiecej jak o te nagie staruszki. Postawilem minusa przy krytyce Iness, bo :
-Miala zdecydowanie za duzo plusow
-Nie naleze do jej TWA. Zadeklarowalem sie w innym kręgu znajomkow. No chyba że jakies fajne warunki...
-wiekszeog z igly-widly robienia daaawno juz nie widzialem. No przez co , jak przez co...ale przez Iryska ?
Jedyna okrutna prawda jaką obnazyla Iness jest taka że admini Obiektywnych źle napisali stronke , bo krytyka Iness wychodzi ...za ramy reszty krytyk ;)

Pozdrawiam wszystkich obiektywnych znajomkow i znajomkow znajomków
fotografia cyfrowa
zover 2008-06-17 10:35:05plusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusminusminus
fotografia cyfrowa
przeciętne zdjęcie, wypromowane przez paru znajomków i znajomków tych znajomków, nie dorabiaj do tego większej ideologii mimosa. nie widzę w tym żadnego manifestu, ani metaprojektu, zwykła mniej lub bardziej fotkapstrykotka i nie byłoby w niej nic szczególnego, dawno by o niej zapomniano, gdyby niechcąco nie pojawiła się jako zdjęcie tygodnia. nie widzę w tym nic zabawnego. raczej smutne zjawisko, z którym redakcja portalu jakoś tam powinna sobie poradzić. a jeśli chodzi o silenie się na twórczość, jak widać po tym zdjęciu, niektórym choćby nie wiem jak się starali, nigdy to nie wyjdzie :)) mogą tylko zbierać punkciki i wymieniać je ze swoimi znajomkami, jeśli to najlepsze zdjęcie autora, a na to wygląda, skoro trafiło do zdjęć tygodnia, to współczuję :)
fotografia cyfrowa
mimosa 2008-06-17 00:26:57plusplusplusplusplusplusplusplusminusminusminusminusminusminusminusminusminusminusminusminusminusminusminus
fotografia cyfrowa
nie będę owijać w bawełnę. strasznie zależy mi na punktach dlatego piszę tą krytykę. jeśli każdy z was kliknie w ten plusik spotka go nieoczekiwane szczęście. a nawet łańcuszek szczęścia.why?
because:
"kwiaty są szczęściem tej ziemi" i skoro Wowa umieścił go w galerii to byc może chciał rzucić więcej światła na ten ponury portal. Facet ma 10 tys punktów więc można obiektywnie (lubię to słowo), stwierdzić, że zna się na rzeczy. Z drugiej strony byc może jest to żart ocierający o prowokacje.

Fenomen tego zdjęcia polega na tym, że pojawiło sie w odpowiednim czasie na portalu i kilku uzytkowników "nakręciło" aferę wokół niego co było dobrą reklamą. tyle punktów za to kiepskie zdjęcie świadczy o tym, że jest stosunkowo dużo użytkowników, którzy biorą czynny udział w życiu portalu i znają się na żartach.

a reszta w ogonach wysila sie na twórczość.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-14 16:12:39
fotografia cyfrowa
Erik -> wobec Twoich pytań nijak nie mogę pozostać obojętny. A zatem...
Odpowiadam na pytanie pierwsze - naturystyczne zachwyty dopadają mnie na naturystycznych plażach, choć - przyznać trzeba - nie zawsze... ;o)
Odnoszę się do dalszych "zarzutów": patrz odpowiedź na pytanie pierwsze. :o)
Odnoszę się do ukłonu: a i ja Waćpanu, po staropolsku czapką do ziemi. Czołem Waszmości!!!
Odnoszę się do nowej teorii teologicznej: irys dołączył jedynie do całej rzeszy istnięjacych już anusów, w myśl zasady Jana Izydora: "Idź łajno, do łajna - będzie fajna ferajna". No, a że został wyniesiony do roli Złotego Cielca - wielce to krępujące. Bo ja się Aaronem nijak nie czuję. No, i wiadomo jak ta historia się skończyła. Brrrr....
Pozdrawiam serdecznie - wszystkiego zabawnego w pracy zawodowej i w życiu osobistym! :o)
fotografia cyfrowa
Erik 2008-06-14 15:07:44plusplusplusplusplusplusplusplus
fotografia cyfrowa
Wobec całego, ciekawego, niejednokrotnie zastanawiającego i z humorem podanego portfolio, ten tu wykwit zastanawia- czy to ciekawa prowokacja, czy naturystyczny zachwyt nad tymże tu Ajrysem? Rozumiałbym "ochy" i "achy" na innym, "nastoletnim" forum nad tym kwiateczkiem, ale tutaj mnie to nieco dziwi. No bo w sumie co? Słabe światło, kwiat pocięty siatka cieni, ostrość sprawia wrażenie niezdecydowania, jakby focus miał problem ze znalezieniem istotnego punktu...Sam nie wiem, naprawdę. Prawdą jest, to że całe to zjawisko wyznaczyło dwa bieguny- na górze jest teraz Wowa ( kłaniam się pięknie :) ) , bo to góra "obiektywnego" świata. No i powstał też dół tego świata, swoiste foto "anus mundi", czyli ten oto tu IRYS !!!
fotografia cyfrowa
yamatachi 2008-06-13 20:30:08plusplusplusplusplusplusplusplusminus
fotografia cyfrowa
ciekawi mnie czy CannonCat napisałby taki panegiryk....
gdyby autorem fotografii....powiedzmy był Pan X...zaczynający karierę na Obiektywnych...?
[pozdrawiam]
fotografia cyfrowa
CannonCat 2008-06-13 20:01:04plusplusplusminusminusminusminusminusminusminusminus
fotografia cyfrowa
a ja mam zamiar pozwolić wowie pocieszyć sie sukcesem. pamiętacie ten eksperyment gdzie naukowcy postanowili na podstawie danych zebranych od wielu osób zmontować model idealnej twarzy? wyszła całkiem przeciętna, bez żadnych znaków szczególnych... taka zwykła. może w tym się kryje tajemnica irysa wowy? jest tak zwykły, tak prawidłowy... ze aż piękny...
fotografia cyfrowa
nartowski 2008-06-12 08:51:16plusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusminusminus
fotografia cyfrowa
No i ostatni bastion przyzwoitego oceniania padł oficjalnie... obiektywni zeszło na psy albo i gorzej... Odnośnie foto - normalny, nie wyróżniający się pstryk. Nie wybija się ani światłem, kadrem, jakością czy czymkolwiek innym. Ludzie czy Wy nie macie w sobie odrobiny przyzwoitości żeby dać ocenę zgodną z rozsądkiem i sumieniem? Czy z każdego portalu trzeba robić to Pieprzone Towarzystwo Adoracji? Do takiego czegoś są strony społecznościowe gdzie włażenie sobie w tyłki jest nawet wskazane. Ja rozumiem, że fotografia to przede wszystkim zabawa i przyjemne spędzanie czasu. Ale to jest portal foto, gdzie oceniamy techniczne walory zdjęcia, a takowych w tej pracy nie widzę... pozdrawiam Autora
fotografia cyfrowa
onio 2008-06-12 00:13:30plusplusplusplusplusplusplusplusminusminusminusminusminusminusminusminus
fotografia cyfrowa
To jest fotografia tygodnia ? hmm... przecież to jakaś masakra jest !!!

To tak jak "Ci" obiektywni - masakra!
fotografia cyfrowa
arturdy 2008-06-11 11:31:05plusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusminusminusminusminusminusminusminusminusminus
fotografia cyfrowa
Spróbujmy rozróżnić dwa pewne drobne, niemniej istotne elementy: czy Autor zdjęciami na papu zarabia - w szerokim tego słowa znaczeniu, czy też oglądanie efektów naciśnięcia migawki jest tylko jego hobby. W pierwszym przypadku praca MUSI się podobać - inaczej nie zostanie sprzedana. W drugim zaś przypadku jest tym co Autor widzi i jak chce widzieć. Oczywiście - każde zdjęcie można oglądać z linijką i kolorymetrem, mając na podorędziu zestaw leksykonów autorytetów i krytyk - wtedy ocena z pewnością będzie do obiektywnej zbliżona. Każdy zaś oglądacz widzi to co chce widzieć - co doskonale ujawniło sie w przypadku tego zdjęcia:)! Polemizując z Weberem - wskazówka dla Autora: tak trzymaj:)!
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 10:15:52
fotografia cyfrowa
weber -> A zaraz potem schować głowe w piasek, czy najpierw posypać ją popiołem? ;o)
fotografia cyfrowa
weber 2008-06-11 09:56:33plusplusplusplusplusplusminusminusminusminusminusminusminus
fotografia cyfrowa
Polacy w dyskusji potrafią wszystko doprowadzić do absurdu, bić pianę z byle powodu i wypaczyć każdy regulamin. Żenujące.
Wskazówki dla autora? Usunąć to zdjęcie, by zamiast foty wiała na stronie głównej wielka wymowna dziura :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 09:50:57
fotografia cyfrowa
Brawo!!! No i widzisz, Iness. Myślałem, że się nie doczekam, ale - chapo baux! Wreszcie napisałaś kk, z którą trudno się nie zgodzić "w całej rozciągłości". :o)
Może tylko jedna mała poprawka: to nie bilboard, to lustro.
Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH. I życzę WSZYSTKIM dobrej zabawy. Bo fotografia to także, a może przede wszystkim - zabawa.
Miłego dnia!

PS Hipokrytom - także wszystkiego naj! ;o)
fotografia cyfrowa
Iness 2008-06-11 09:14:40plusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusminusminusminusminusminusminus
fotografia cyfrowa
Chciałabym pogratulować. Takie kilka miłych słów od nadętej pseudoartystki, która nie ma poczucia humoru i której się wydaje, że stercząc w jakiejś poczekalni salonów zeżarła wszystkie rozumy. A ja gratuluję każdej z 28 osób, które poleciły to zdjęcie i każdemu kto wystawił mu ocenę 3, 4 i 5. Gratuluję Wam wyniesienia tej fotki na ołtarz fotografii tygodnia. Należy na nią patrzeć i się uczyć, że:
> portal bez moderacji w ciągu krótkiego czasu może spaść bardzo nisko
> demokracja i psychologia tłumu to dwa bardzo nieprzewidywalne i niebezpieczne zjawiska
> na tym portalu przestało już chodzić o fotografię
> o fotografii rzeczowo i z kulturą przeszło do lamusa zarówno w kwestii rzeczowości jak i kultury
> ta fota to krzykliwy billboard wojny domowej na obiektywnych pomiędzy Nimi a Onymi
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 01:21:47
fotografia cyfrowa
Witam serdecznie z piedestału!
Widok stąd rozległy. Panorama, rzec można... A może nawet HDR... A śmieszny ten widok jak dwa dowcipy o Masztalskim, jeden o babie u lekarza i półtora o blondynkach, oczywiście razem wzięte. Tak czy siak - wyniesiony tu z mocy szczerego chichotu, drwiny i szyderstwa, w tumanach absurdu i z pomocą wielkiego balonu nadęcia oraz lekkiej jak piórko chmury nonsensu - nie dziękuję!!!
A wszystkim Obiektywnym dedykuję krótki cytat z Gogola: "Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!".
Wszystkiego zabawnego i radosnego oceniania!
;o)
fotografia cyfrowa
migdal 2008-06-02 23:49:23plusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusminus
fotografia cyfrowa
Kiedyś dobry fotografik Krakowski powiedział mi, że mam robić takie zdjęcia, za które dałbym się powiesić. Albo inaczej, takie od których estetyki, wykonania itp. zależałoby moje życie. Przyznam szczerze, że takich nie robię. Autor napisał "starałem się..." i bardzo dobrze. Ale mnie się nie podoba i nawet napiszę co. 1. Zastane światło. Cienie na kwiecie są rozpraszające uwagę i to bardzo. 2. Kwadrat. Ja wiem, że taka moda, ale tu się nie broni. 3. Nieciekawa perspektywa = temat ujęty przynudnawo. No przepraszam ale w swojej kolekcji mam chyba ze 3 takie. Nie wiem, czy lepsze, czy nie, ale na pewno nie wystawię. 4. Fotografię broni niezłe tło, choć powinno być troszeczkę bardziej jednolite bo mimo wszystko też rozprasza. Powiem szczerze, że fotografia bardzo dobra do zielnika. Ale nie jest to fotografia artystyczna... No przykro mi. dla mnie na 2.
fotografia cyfrowa
zzbyszek 2008-06-02 19:09:04plusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusminus
fotografia cyfrowa
przeciętna fota jak, napisałem pod oceną, śmieszne punkty,które dają do myślenia -nie zdjęcie-nie obrażając wystawiających te oceny ,ale nie spojrzeli dobrze na to zdjątko.
fotografia cyfrowa
.. . .. .. . 2008-06-02 11:09:07plusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusplusminusminusminusminusminusminus
fotografia cyfrowa
Jako reklama poziomu tego portalu - polecane zdjecie jest niezle, bo rzeczywiscie ostatnimi czasy poziom fotografii tutaj spadl do takiego poziomu. Uwazam, ze autor zbierajac paczke polecen to wlasnie chcial powiedziec ta praca i ja jej przekaz odczytuje dobitnie, wiec fota sie broni, mimo, ze to kwiatogniot pospolity.
fotografia cyfrowa
Zaloguj się aby dodać krytykę.
fotografia cyfrowa
Komentarze & oceny
bg
fotografia cyfrowa
Możesz ocenić zdjęcie wg poniższej skali lub skomentować zdjęcie nie przyznając oceny.

-1 - Fatalna fotografia. Nie nadaje się do publikowania i powinna stąd zniknąć. Nie niesie żadnych walorów artystycznych ani technicznych. Autor wykazał się zupełnym brakiem samokrytycyzmu.
0 - Słabe, autor usiłował coś powiedzieć, ale nie za bardzo mu to wyszło.
+1 - Może być. Można powiedzieć, że w tej fotografii jest coś co zasługuje na uznanie.
+2 - Niezła fotografia. Wyróżnia się spośród innych. Przemyślana i ciekawa pod względem artystycznym. Technicznie też dobra.
+3 - Podoba mi się. Jest to fotografia, którą ogląda się z przyjemnością. Widać solidny warsztat techniczny i zmysł artystyczny autora.
+4 - Bardzo dobra fotografia. Zasłużyłaby na maksymalną ocenę, gdyby nie...
+5 - Doskonałe. Według mnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu. Nie zmieniałbym już niczego.

Przyznanie oceny -1 lub +5 wymaga napisania komentarza składającego się z co najmniej 10 słów.
fotografia cyfrowa
sapphire 2019-12-20 16:30:39 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Zdjęcie, które przeszło do historii tego portalu:) pozdrowienia dla autora!
fotografia cyfrowa
kaja_ 2010-06-17 10:58:29 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
:)!!
fotografia cyfrowa
Zimbabwe 2010-06-17 10:43:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Man(n)a ... ech spaliłem ;)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe 2010-06-17 10:42:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Man(na) z nieba ;)
fotografia cyfrowa
Mana 2010-06-17 10:41:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Irys jak Lenin - wiecznie żywy! A ile to się trzeba natrudzić i naprzewijać, coby swój skromny dopisek umieścić pod dziełem tak licznie odwiedzanym... ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2010-06-17 10:32:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
On ci to... :o)
fotografia cyfrowa
Zimbabwe 2010-06-17 00:27:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
więc to jest ten słynny irys... :D
(5494 wyświetleń - robi wrażenie)
fotografia cyfrowa
aga_piet 2010-06-17 00:21:55 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
O... jaki ładny kwiat... Przechodziłam tędy zupełnie przypadkowo (z tragarzami), a tu taki piękny kwiat. To jest naprawdę piękny kwiat.
fotografia cyfrowa
separatysta 2010-06-12 16:05:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A tak swoją drogą - dlaczego o tym kwiatku zawsze gada się corocznie w czerwcu? :)
fotografia cyfrowa
BETI 2010-06-10 13:44:41 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ale co żeś se chłopie komentów nałapał, to Twoje. Lektura do poduchy na pochmurnie smętne dni:o) Normalnie....aż miło:D
fotografia cyfrowa
wowa 2010-06-10 01:39:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Bardzo mi pochlebia oraz bardzo mnie bawi (bawi nawet bardziej), kiedy kolejne pokolenia Obiektywnych oglądają ten obrazek i stawiają pod nim różne cyferki. Tym zabawniejsze są te cyferki, im mają mniejszy nominał. Bo im mniejszy nominał, tym większe znawstwo i pryncypialność. A to zawsze w cenie. Ale ważniejszy jest ubaw po pachy - po prostu bezcenny!
Pozdrowienia dla wszystkich!
:o))))
fotografia cyfrowa
bleblak 2010-06-09 23:13:03 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
auto_joker 2010-06-09 22:17:46 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
w pełni zgadzam się z kk EPHMOC !

w zalewie gniotów na OB ten nawet wyróżnia się jakością :-)
fotografia cyfrowa
Mojzesz 2010-06-09 21:56:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Liwko, Liwko, szkocz po piwko...
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 21:40:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Mana, święte słowa. Jeśli komuś popsułem humor to sorki wielkie :)
a teraz spadam na browarek :)
fotografia cyfrowa
Mana 2010-06-09 21:37:27 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Proponuję zamiast zwrotu honoru, zwrot humoru :)
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 20:53:34 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
:DDD....No to się pięknie nabrałem i wyszedłem na głupka. Właśnie dostałem wyjaśnienie na priv co to za akcja :-DDD. Niezła jazda :DDD. Zwracam wszystkim honor :). I olśniło mnie : super fota w super kadrze. Gdybym mógł dałbym 5 :). wowa, osobny zwrot honoru dla ciebie :)
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 20:23:51 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wieczna jest też hipokryzja ;)
fotografia cyfrowa
ant_z 2010-06-09 20:17:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zamieszanie jak dwa lata temu :D Jak widać Irysy - podobnie jak diamenty - są wieczne :P
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 20:15:49 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
separatysta, i tu się z tobą zgodzę ;)
fotografia cyfrowa
emzet 2010-06-09 20:13:30 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
W sumie racja.
Kogo obchodzi, że maszko nie wie o co chodzi.
fotografia cyfrowa
separatysta 2010-06-09 20:12:42 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Jednak tamto było do Ciebie maszko. :D
A wymowne to są rachunki do opłacenia.
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 20:08:19 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ruda, już wiem. Nie sądzisz chyba że przeczytam tyle stron :-DDDD....dla mnie oceny, komentarze i polecenia są aż nadto wymowne :-DDD.........Jeśli się wam niektórym to zdjęcie podoba to wasza rzecz. Dla mnie nie zasługuje na takie uznanie i to moja rzecz ;)
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat 2010-06-09 20:05:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
canoncat, przepraszam ale mów za siebie a nie za wszystkich, ja do tej foty stosunku emocjonalnego nie mam.
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 20:04:19 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ruda, gdzie mi podałaś ten link ?
fotografia cyfrowa
ruda 2010-06-09 20:00:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
maszko - chyba się poddam :)
Jeszcze nadzieja, że coś zrozumiesz z wątku, do którego podałam Ci link ;))
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 20:00:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
CannonCat, zwolnij trochę. Możesz padać na kolana przed tym dziełem ale ja nie muszę. Buziak w plecki ;)
fotografia cyfrowa
ruda 2010-06-09 19:58:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Cześć Asia :) Miło mi , że miło :) Mnie też miło :)
Jak widać nawet mnie ikona w postaci irysa wybudziła z zimmowego snu :)
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 19:58:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ruda, właśnie poczytałem i słodkości lejące się w komentarzach mnie powaliły :-D. Chyba uznam ze to faktycznie wielkie dzieło ;)
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2010-06-09 19:56:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ooooo, Ruda :-) Jak miło Cię widzieć :-)
Przepraszam za to, że nie na temat :-)
fotografia cyfrowa
CannonCat 2010-06-09 19:55:35 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
maszko - powiem brzydko : odwal się od tej foty. wszyscy tutaj mamy do niej stosunek emocjonalny a żeby poznać genezę musiałbyś przeczytać wszystkie nasze posty z kilku miesięcy przed i kilku po i to nie tylko pod zdjęciami wowy. obawiam się że nie masz o co się ciskać....
fotografia cyfrowa
sulek 2010-06-09 19:55:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ale cudnie - legenda portalu zmartwychwstaje! :))) Patrzcie i myślcie, którzy jeszcze nie znacie....
fotografia cyfrowa
ruda 2010-06-09 19:54:40 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
@ maszko - zamiast tak dywagować zadaj sobie trochę trudu i poczytaj trochę komentarze ( od dołu ) pod tym zdjęciem. Będziesz miał jasność.
Jak nic Ci się nie rozjaśni : http://www.obiektywni.pl/forum/watek-162424-0.php

I tak spędziłeś już sporo czasu pod tym zdjęciem, możesz jeszcze trochę skoro tak Cie to gryzie :))
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 19:49:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Zerknąłem na twoją galerie i dziwi mnie i śmieszy, ze bronisz tej foty. Nie twierdzę, ze jest jakimś dnem ale ta ilość punktów i jak pobieżnie zerknąłem lejącej się słodkości w komentach jest aż nadto wymowna. Dostałeś te punkty za coś ( podejrzewam, że po koleżeńsku ). Może byla jakaś okazja, ślub, narodziny dziecka lub co tam jeszcze ale po koleżeńsku czy kumotersku. Jestem pewien ze nie dostałeś punktów i komentów za walory zdjęcia.
fotografia cyfrowa
czarnobialykwadrat 2010-06-09 19:44:23 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
to nie jest dobre zdjęcie. jest o niczym.
fotografia cyfrowa
wowa 2010-06-09 19:41:35 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Mr (Mrs?) maszko -> nie wierz we wszystko, co widzisz... :o) A jeśli czegoś nie wiesz (a nie wiesz), to oczywistą oczywistością jest, że Twoja opinia jest... oparta na chwiejnych fundamentach. A gdzie fałszywe założenia, tam i wnioski mają mankamenty. :o)
Zresztą - tak ogólnie: Twoje opinie mają dość słabe (p)oparcie... Ale wierzę, że można zostać wybitnym krytykiem-teoretykiem, do czego śmiało i konsekwentnie kroczysz. Życzę zatem nie tylko dobrej zabawy, ale i sukcesów!
Z mojej strony to już wszystko. Pa!
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 19:40:11 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
:-DDDDDD...i jeszcze tyle poleceń :-DDDDD...brawo!!!...z pewnością to zdjęcie na nie zasługuje :-DDD
fotografia cyfrowa
separatysta 2010-06-09 19:16:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
O masz! Choćbym i 10 lat się nie "pokazywał" - tego nie przepuszczę. :)
fotografia cyfrowa
emzet 2010-06-09 19:07:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ten badyl jest lepszy od bananowej skórki.
Ilu się jeszcze na nim wyłoży? :D
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 19:06:48 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa, nie muszę wszystkiego wiedzieć. Ty zaś nie analizuj mojej osoby bo chyba nie o to tu chodzi. To co widzę jest ewidentne wg mnie. Tu dla mnie nie ma zgadywanki tylko oczywista oczywistość. Uwagę na temat tego w co mam się bawić przemilczę bo to nie twój enteres ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2010-06-09 18:59:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
maszko -> Śmiej i twierdź. Możesz nawet twierdzić, że jesteś królem analiz i mistrzem wiedzy fotograficzno-społecznościowo-portalowej. Nijak nie wpływa to na fakt, że ciągle nie wiesz o co chodzi... Baw się dobrze w zgadywanki. Albo... pobaw się w fotografowanie. To też fajna zabawa... :o)
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 18:56:08 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa, widze kiepskie według mnie zdjęcie z oporem punktów. Być może jest w tym jakaś filozofia. Nie twierdzę ze moja opinia jest fachowa ale oszczędź uwag ze jest kiepska. Jest taka jaka jest. Moim zdaniem nie zasługuje na tyle punktów i śmiem twierdzić ze dostałeś je po znajomości.
fotografia cyfrowa
karp1225 2010-06-09 18:52:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
No to szabelki w dłoń ;)
fotografia cyfrowa
CannonCat 2010-06-09 18:43:43 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
EPHMOC no to narozrabiałeś! będzie druga bitwa o irysa ...
fotografia cyfrowa
wowa 2010-06-09 18:40:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
maszko -> zdaje się, że zbyt mało wiesz o tym, co działo się na tym portalu dwa lata temu, by zrozumieć genezę, wydźwięk i całość zjawiska. Więc kiepściutko (szczególnie po dwóch latach) brzmi Twoja "fachowa" opinia. :o)
fotografia cyfrowa
maszko 2010-06-09 18:35:48 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Raczej kiepściutko. Sądząc po punktach to myślę ze niezła klaka musiała być. Nieładnie pachnie.
fotografia cyfrowa
wowa 2010-06-09 18:27:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Prowokacja?! A cóż to za wielkie i groźne słowo?! :o)
Niewinny żart udowodnił jedynie, że dobra zabawa zawsze baaaaardzo kogoś boli... Bo ważniejsze jest zadęcio-nadęcie! I pod tym względem nic się nie zmieniło.. :o)
A przez ostatnie dwa lata (jak ten czas na grzybach leci... :o) ) widziałem tu znacznie paskudniejsze "kwiatuszki", które miały całkiem poważny poklask...
Pozdrawiam wszystkich Obiektywnych! :o)
fotografia cyfrowa
ant_z 2010-06-09 18:11:42 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
to już dwa lata? :D
fotografia cyfrowa
EPHMOC 2010-06-09 18:11:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
cannoniku... Nigdy sie nie nudzę... ;]
fotografia cyfrowa
CannonCat 2010-06-09 18:09:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
taa święty autentyk- oryginał - księga!
fotografia cyfrowa
lightman 2010-06-09 17:38:14 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Kwiat - legenda!
Żaden mu nie dorówna...;))
Statystycznie i nie tylko.
fotografia cyfrowa
CannonCat 2010-06-09 17:28:11 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
EPHMOC nudzisz się?
fotografia cyfrowa
EPHMOC 2010-06-09 17:22:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wszystkie fotki mogą zniknąc z OB, ale nie ta... :D
fotografia cyfrowa
kaja_ 2010-04-12 15:39:18 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
uwielbioam tą fotę:D!!
fotografia cyfrowa
forces 2009-07-09 09:57:03 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Bernard 2009-06-25 10:54:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Gdyby ten irys wiedział czego dokonał jego wizerunek to po dzień dzisiejszy fikałby ze śmiechu :)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi 2009-06-25 10:51:21 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wiecznie zywy...
fotografia cyfrowa
Kobieta 2009-06-25 10:49:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
:)))))
fotografia cyfrowa
Mana 2009-06-25 10:39:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Oj chyba wywołałam wilka z lasu ;-)

Kobieto! "przecież fotografia powinna nas łączyć"

Zgadzam się w 100%. Jak się zalogowałam na OB to po jakimś czasie miałam ochotę spytać czy to w ogóle jest ktoś komu fotografia... po prostu sprawia przyjemność?...
fotografia cyfrowa
Kobieta 2009-06-25 10:30:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a ja powtorzę moj komentarz sprzed roku
gdyż myślę wciąż w taki sam sposób - pozdr:)A.

Kobieta 2008-06-11 12:39:36 | ocena = 2

czytając komentarze czuje się emocje :)))
wielkie emocje z powodu zwykłego irysa...
i tak naprawę nie rozumiem o co tutaj chodzi?
kochani! przecież fotografia powinna nas łączyć
a dzieje się zupełnie odwrotnie - zaczyna sie podział
czy tak trudno przymróżyć oko i uśmiechnąć się szeroko
bądźmy dla siebie mili i wyrozumiali, szukajmy porozumienia
bo ono jest ważniejsze niż własne interpretacje tematu
przecież one mogą być krańcowo różne - i co z tego?
nie wszystko jest takie jakim być się wydaje ;)))Anna
fotografia cyfrowa
Mana 2009-06-25 10:15:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
OBawiam się ze Wasze nawoływania... mogą dać efekt! :-D
fotografia cyfrowa
boobi 2009-06-25 10:06:35 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Irysie! Wstań i idź ;]
fotografia cyfrowa
separatysta 2009-06-25 09:56:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
hmm - resurection? :)
fotografia cyfrowa
boobi 2009-06-25 09:52:15 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
słonko... to dowcip był.. ten irys :D
fotografia cyfrowa
slonko 2009-06-25 09:47:11 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ile tu niepotrzebnych złośliwości, ironi i braku dystansu......!!! pzd. dla obiektywnych:)
fotografia cyfrowa
wowa 2009-06-25 09:40:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Och...! ;o)
fotografia cyfrowa
Mana 2009-06-25 09:35:25 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
Uroda tego zdjęcia jest powalająco-zaraźiliwa. Obawiam się że mnie zainspirowała... Autorze - oczekuj... najgorszego! :-D
fotografia cyfrowa
rsfox 2009-06-06 10:28:05 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wiele halasu o nic!!!!o przepraszam o irysa no i towarzystwo wzajemnej adoracji...kwiatek jak kwiatek, poprawnie pstrykniety...to wszystko
fotografia cyfrowa
sapphire 2009-05-22 20:32:23 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ja zrobilem oset:) - sie tak nie czepiali - dawaj nowe foty i heja! - jak zabawa to zabawa. Pozdr
fotografia cyfrowa
pablo3style 2009-05-15 16:14:44 | ocena = 2
fotografia cyfrowa
jest ok ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-12-19 08:43:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
snupolek -> Uroczy przykład odwetowej "piątki"... :o) Szczerze mnie ucieszła. Naprawdę warto podziwiać, jaki jesteś ironiczno-cyniczno-ponadocenowy. Po prostu - wdzięk i bezpretensjonalność!
Pozdrawiam i życzę miłych wędrówek. I czasem kucnij - to świetnie zmienia perspektywę. :o)
fotografia cyfrowa
snupolek 2008-12-19 08:35:39 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
jeden z piękniejszych irysów jakikiedykolwiek widziałem
piękna gra światła,kompozycji,kadru
Zdjęcie nowatorskie,zastosowano tu wszystkie możliwe techniki fotograficzne
oraz maksymalnie swykorzystano sprzęt.
Brawo!
fotografia cyfrowa
ahor 2008-11-17 20:49:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
myślałam, że nic mnie nie zadziwi...
OJEJ!
O RANY JULEK!
OLABOGA!

PO CO TYLE SŁÓW ŚMIECIORÓW...?


coraz mniej mi się tu podoba...
fotografia cyfrowa
Mirkaa 2008-11-17 20:45:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
rekordzista w komentarzach...
fotografia cyfrowa
dwielewerece 2008-11-17 20:39:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
buhaha....
fotografia cyfrowa
Rafi083 2008-11-03 19:55:33 | ocena = 2
fotografia cyfrowa
Daruje sobie czytanie tych wszystkich komentarzy chyba autorze zrozumiesz ;) Kwiat zeczywisćie niezwykły ale pokazany tak sobie troche w niezdecydowany sposob....
fotografia cyfrowa
Zimbabwe 2008-10-15 19:24:58 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
bogdan81 2008-10-01 20:18:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wczoraj się nasłuchałem, to i zajrzałem.
Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
BETI 2008-09-30 22:28:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Cóż mi pozostaje.... Lampka nocna i czytanie komentarzy:-))))
fotografia cyfrowa
klikacz 2008-09-17 08:56:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
chyba nie jestem godna oceniać takiego zdjęcia
za krótko tu jestem
fotografia cyfrowa
MooMin 2008-08-26 00:50:13 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
świetne kolory, fantastyczna GO, romantyczny kadr, znakomita ramka, aż serce zaczyna szybciej bić
pozdrawiam i zapraszam do mnie
fotografia cyfrowa
spitfire100 2008-08-05 15:14:11 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
słabe
fotografia cyfrowa
dazz 2008-07-23 12:54:29 | ocena = 2
fotografia cyfrowa
ależ dyskusja, chyba nie chce mi sie czytac calosci ;-)
fotografia cyfrowa
MareckiMarek 2008-07-14 09:55:46 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ach, więc to jest "IRYS" hie hie.....
W ramach nadrabiania zaległości na OB dotarłem i tutaj :D.
Wowa, gratuluję Ci foty tygodnia, dostarczyła ona jak widać wszystkim wielu mocnych wrażeń
:LOL:
fotografia cyfrowa
Leika 2008-06-18 20:20:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ale jaja no faktycznie michal126 dobrze gada, wychodzi jak nic za ramkę krytyka wowirysa ;)
fotografia cyfrowa
Sordyl 2008-06-18 20:08:27 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
może mi ktoś streścić dyskusję ? bo jakoś nie bardzo chce mi sie to czytać i nie należę do żadnego TWA więc mnie ominęła ta burza, z iryskiem w tle.
fotografia cyfrowa
Gocha 2008-06-18 20:08:05 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
michal126 2008-06-18 18:56:19 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
O jejciu jejciu. Taki sobie irysek a hałasu wiecej jak o te nagie staruszki. Postawilem minusa przy krytyce Iness, bo :
-Miala zdecydowanie za duzo plusow
-Nie naleze do jej TWA. Zadeklarowalem sie w innym kręgu znajomkow. No chyba że jakies fajne warunki...
-większego z igly-widly robienia daaawno juz nie widzialem. No przez co , jak przez co...ale przez Iryska ?
Jedyna okrutna prawda jaką obnazyla Iness jest taka że admini Obiektywnych źle napisali stronke , bo krytyka Iness wychodzi ...za ramy reszty krytyk ;)

Pozdrawiam wszystkich obiektywnych znajomkow i znajomkow znajomków ;)

Poproszę tyle samo minusów co Iness ma plusów !
fotografia cyfrowa
michal126 2008-06-18 18:49:05 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
O jejciu jejciu. Taki sobie irysek a hałasu wiecej jak o te nagie staruszki. Postawilem minusa przy krytyce Iness, bo :
-Miala zdecydowanie za duzo plusow
-Nie naleze do jej TWA. Zadeklarowalem sie w innym kręgu znajomkow. No chyba że jakies fajne warunki...
-wiekszeog z igly-widly robienia daaawno juz nie widzialem. No przez co , jak przez co...ale przez Iryska ?
Jedyna okrutna prawda jaką obnazyla Iness jest taka że admini Obiektywnych źle napisali stronke , bo krytyka Iness wychodzi ...za ramy reszty krytyk ;)

Pozdrawiam wszystkich obiektywnych znajomkow i znajomkow znajomków ;)
fotografia cyfrowa
radosny 2008-06-17 17:28:14 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
nie kumam co to robi w zdjeciu tygodnia.
fotografia cyfrowa
DarBaj 2008-06-17 16:22:51 | ocena = 2
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
dafik0 2008-06-17 14:17:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
nic w tym odrywczego, ani to od strony artystycznej ani od strony technicznej
bardzo przecietny kwiatek
fotografia cyfrowa
Svolken 2008-06-17 14:08:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dać Ci Viagry? ;D
fotografia cyfrowa
Achaj 2008-06-17 13:59:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
może nie jestem zmotyWOWAny :D:D:DD:
fotografia cyfrowa
Svolken 2008-06-17 13:56:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Achaj - może brakuje Ci motywacji? ;D
fotografia cyfrowa
Achaj 2008-06-17 13:54:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
cudowna erekcja .. solidnie umotywowana... ehh żeby mi tak...
fotografia cyfrowa
mooha 2008-06-17 13:52:58 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
solidnie nawodniony został, ale jego chwile już policzone, tydzień się chyba już kończy :)
fotografia cyfrowa
Achaj 2008-06-17 13:48:42 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a irys jak stał tak stoi ...
fotografia cyfrowa
marcinberg 2008-06-17 11:53:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a to prosze panstwa sztuka....sztuka robienia kiczu ;) pozdrawiam ocena 0
fotografia cyfrowa
Kobieta 2008-06-17 08:59:05 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
http://www.ciop.pl/2569.html
IRYS - interaktywna ocena ryzyka zawodowego
:)A.
fotografia cyfrowa
keda 2008-06-17 07:38:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
algorytmy ktorymi dysponuje administracja to smiech..
to zdjecie zdjeciem tyg? zalosne :(
fotografia cyfrowa
mimosa 2008-06-17 00:29:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
i znowu czwarte spotkanie z kibicami na lotnisku.

mam nadzieję że będą mieli dłuuuugie pały.
fotografia cyfrowa
nikon 2008-06-17 00:12:33 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
for money :D
fotografia cyfrowa
mimosa 2008-06-17 00:10:46 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
because
fotografia cyfrowa
nikon 2008-06-17 00:09:40 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Leo, why?!
fotografia cyfrowa
mimosa 2008-06-17 00:07:15 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
za liczbę komentarzy i za dobrą grę reprezentacji. w tej chwili Twój komentarz zawiera 8 słów.
fotografia cyfrowa
Zemun 2008-06-16 21:44:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Żałość nad żałością...
fotografia cyfrowa
keramodnor 2008-06-16 21:17:51 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
TO DNO JESZCZE NIE JEST WYMODEROWANE !?
fotografia cyfrowa
xrog 2008-06-16 20:15:44 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
Wspaniała inicjatywa... Wysublimowane, nie pozbawione przewrotnej wymowy, ujęcie... Skoro takim pięknem nas obrzucasz, nie pozostaje nis innego niż tylko stęknąć z zachwytu...
fotografia cyfrowa
pieczonk 2008-06-16 11:54:52 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
gratuluję podpuszczaczą jak i podpuszczającym podpuch na 5..ale daję 4
fotografia cyfrowa
PoulN 2008-06-16 09:34:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
OBIEKTYWNI!!! - kliknijcie proszę w link poniżej...:

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-195901.php

- Czy uważacie, że obecne Zdjęcie Tygodnia jest równie dobre jak to powyżej??????
Oczywiście, to jest kwiatek - więc całkiem inna kategoria, ...ale wyróżnienie, a co za Tym idzie emocje te same - które te wyróżnienie stworzyły.
- Czy jesteście w stanie zrównać obecne zdjęcie z wymienionym przezemnie, w kwestii wszelkich pojęć techniki fotografowania i WKŁADU PRACY??????
- Jak sądzicie, jakie TERAZ Autor zdjęcia, które przytoczyłem - ma podejście do WYSTAWIONEGO PRZEZ WAS Jemu wyróżnienia ?????? :/ :((((
- @wowa - Proszę tylko, nie mów - że nie mam choć odrobiny racji ;)))) ;>
fotografia cyfrowa
on70 2008-06-15 23:36:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ponieważ nie bardzo orientuję się w tych OBiektywnych grupach i kontrgrupach,nie wiem kto tu wielki fotograf,kto maluczki,a się uważa za wielkiego...nie wiem która grupa ma się za ambitną,a która jest uważana za tandeciarską..no nic nie wiem,normalnie jakiś głupi jestem!...ALE!...z tego co łapię,to odbyła się tu jakaś prowokacja?jakaś grupa podpuściła innych userów,aby Ci "weszli w irysa"?dobrze kombinuję?nie chce mi się czytać całości,jest tego masa,ale tak jakoś wnioskuję....no cóż...
...eksperyment pokazuje znaną prawdę,że o wiele łatwiej manipulować tłumem niż jednostką
fotografia cyfrowa
gRim 2008-06-15 22:43:18 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe.. hehe..
fotografia cyfrowa
buddabar1 2008-06-15 22:27:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
od niedawna jestem na tym portalu ale jak widzę , że taka fotografia uchodzi za zdjęcie tygodnia - to ja wymiękam. Obawiam się, że działa tu jakas klika, stowarzyszenie wzajemnej adoracji, które promuje się w tak dziwny i niezrozumiały dla mnie sposób. Chyba zmienie portal albo założę własny. A wszystkich prawdziwie obiektywnych pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
S_Teksasu 2008-06-15 20:36:48 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zachwyciłem się
taaaakie zdjęcie
widzę nie tylko ja
moje gratki
zapraszam do mnie
fotografia cyfrowa
margotka 2008-06-15 17:29:37 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
no i doloze i swoje 3 slowa
nie, nie, nie :)
acz KOLOR jest ładny :)))
fotografia cyfrowa
CzokoMasta 2008-06-15 16:51:19 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
To policzek w twarz dla całej ekipy
fotografia cyfrowa
Qbab 2008-06-15 16:46:16 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
zrobienie z tego fotografii tygodnia to kpina z użytkowników, a wysokie oceny świadczą o tym że obiektywni już nie są obiektywni, dotknęła ten serwis plfotogizacja.
fotografia cyfrowa
nizu 2008-06-15 15:02:25 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
Tak obiektywnie rzecz biorac to mysle ze 0 jest krzywdzace ;)
jedyneczka sie nalezy jak nic! moze nawet 2 ale nie chce przeceniac........
fotografia cyfrowa
slawomirek 2008-06-15 14:55:26 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
W końcu skusiłem się TO obejrzeć. Miało być poprawne technicznie, a jest prześwietlone ;) Zrobiliście ciekawe doświadczenie. Zdjęcie z opakowania do nasion jako fotografia tygodnia. Nieźle, nieźle.
fotografia cyfrowa
Zemun 2008-06-15 14:20:32 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Swoją drogą, jak na tym serwisie promuje się takie pstryki lub o zgrozo była to prowokacja administratorów to naprawdę nie ma co tu więcej wystawiać swoich fotografii.
fotografia cyfrowa
Zemun 2008-06-15 14:10:38 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
Fotografia tygodnia? Bez jaj ale to jest chyba jakiś żart...
fotografia cyfrowa
walerianP 2008-06-15 09:50:53 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
'' Ładniusie'' ''ślicznusie'' i bardzo obiektywnie oceniam[jak to tu sie przecież zawsze ocenia:)]''Cieplutko i niedzielnie pozdrawiam :) ''
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-14 23:41:21 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Szkoda Gadać
fotografia cyfrowa
Gejsza 2008-06-14 23:26:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
"Z kogo się śmiejecie? Z samych siebie się śmiejecie!"...
fotografia cyfrowa
rex rex 2008-06-14 22:56:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
hehe ma się te koneksje :)
fotografia cyfrowa
corazon 2008-06-14 22:54:08 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
gratuluję.....
fotografia cyfrowa
madziar 2008-06-14 20:59:22 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
słabe
fotografia cyfrowa
migdal 2008-06-14 18:17:05 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Zamieściłem poprzednio taki oto komentarz:

"Wiecie co Drodzy OBiektywni? Straciłem poczucie sensu bycia tu. A szkoda bo zapowiadało się całkiem przyzwoicie. Jest tu wielu porządnych ludzi, ale w moim przekonaniu Web 2.0 to kiszka... i tą stronę zapiszę sobie na moim dysku jako potwierdzenie mojej tezy. To raz. Dwa - do widzenia wszystkim, bo likwiduję swoją galerię. Bawcie się dobrze. Pozdrawiam."

I co? Chyba niewygodny bo usunęli... no więc może prawdziwy? To tylko dobitniej przekonuje mnie o poziomie obiektywnych. Róbcie co chcecie. Możecie nawet usunąć moje konto z serwera... Przykre. Prawdziwe. Tu chodzi o reklamę, opinie, pieniądze, użytkowników - bynajmniej nie o fotografię.

fotografia cyfrowa
PoulN 2008-06-14 13:42:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ale tu chodzi o FT ;P
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-14 13:15:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Fotografia Unique ma najwięcej komentaRZy
fotografia cyfrowa
PoulN 2008-06-14 13:10:43 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa


BRAWOO!!!!
Rekord Ilości Komentaży Ustanowiony Pod Zdjęciem "Sash`y" Catsnet`a, jako FT
PADŁ!

Wniosek?
Najbardziej Kontrowersyjne Fotografie Tego Portalu To:

Kwiat - "Irys"
Kotek - "Sasha"

Jak Widać Doskonale - Fotografia to Emocje, ...Emocje Prawdziwe ;)

fotografia cyfrowa
KLi 2008-06-14 12:03:34 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A ja znalazłem siły do dalszego śmiania się...
:D :D :D
fotografia cyfrowa
stare_wino 2008-06-14 11:46:29 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
@migdal,nie bądż głupi! bycie TU to najlepszy trening charakteru,jest lepszy od innego treningu: trzymanie pełnego pęcherza po czterech piwach przez cztery godziny! mówię Ci!
fotografia cyfrowa
on70 2008-06-14 00:52:32 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zanim zacząłem cokolwiek czytać,najpierw przewijam komenty!qwa!oczom nie wierzę!chyba mało która fota na tym portalu ma ich tyle!więc zaczynam przyglądać się zdjęciu!myślę,pewno pierwszy człek,któremu udało się sfocić kranoludka,albo jakąś rusałę....
fotografia cyfrowa
Bicki 2008-06-13 23:06:51 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Imponujące. Komentarze, krytyki, ich ilość.

Brawo !
fotografia cyfrowa
Svolken 2008-06-13 22:11:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ten eksperyment, czy prowokacja czy jak tam kto chce to nazywac, pokazal jeszcze jedno. Wielu z obiektywnych nie ma poczucia humoru, a u niektorych powaga jest wrecz chorobliwa. Takich lepiej unikac, bo sa nudni :)
fotografia cyfrowa
mariush 2008-06-13 21:36:27 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
mayster 2008-06-13 21:06:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
niezbadane są wyroki sędziów i adminów....
fotografia cyfrowa
NikkorDX 2008-06-13 20:42:28 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
o w mordę, wiedziałem, że zajdzie wysoko, ale że aż tak.........................
fotografia cyfrowa
CannonCat 2008-06-13 20:39:11 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
yamatachi sprawdź historię moich krytyk... 90% z nich, pozytywnych i niepozytywnych skierowanych jest do tych zwykłych, początkujących itp....
ps. nie jestem facetem... gdybyś był naprawdę ciekawy to byś zajrzał do mojego profilu...
fotografia cyfrowa
CannonCat 2008-06-13 20:01:50 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
gratuluję aferka super plus ze skrzydełkami:)
fotografia cyfrowa
R_anna_maria 2008-06-13 16:51:48 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
obiektywnie rzecz biorąc ...
fotografia cyfrowa
jozin 2008-06-13 16:44:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zdjecie slabe a prowokacja raczej dziecinna
fotografia cyfrowa
szpilek 2008-06-13 16:40:57 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
Zderzenie z tą fotografię i tym wydarzeniem które kojarzy mi się jakobym wszedł do sklepu ogrodniczego i od drzwi już samych zobaczył tego irysa dumnie usytuowanego na paczce nasion, pomyślałem cóż za artyzm woła ale wnet zrozumiałem, że to przecież rządy ludu.

Oczywiście polecam i masuję przeponę i pęcherz pławny :)))))))))))))

fotografia cyfrowa
CzokoMasta 2008-06-13 14:44:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Słabe zdjęcie kwiatka bez polotu.
fotografia cyfrowa
Andresz 2008-06-13 14:43:58 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Moze to i interesujaca prowokacja, dla mnie niezbyt smieszna.
Dziwi mnie tylko ze zdjecie nie jest wymoderowane, sam zglosilem do moderacji, podejrzewam ze wielu innych uzytkownikow rowniez ze wzgledu na ogolna kiepskosc zdjecia, nie ze wzgledu na prowokacje. O niebo lepsze zdjecia byly tutaj natychmiast moderowane. Dziwne, czyzby jakies partyjne poparcie?
fotografia cyfrowa
Oza 2008-06-13 12:32:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
sami zrobiliscie cyrk z tego portalu...
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-13 11:49:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
MB -> wiem, że to trudne, ale czasem warto patrzeć z przymrużeniem oka i czytać między wierszami.
Pozdrawiam! :o)
fotografia cyfrowa
Herodot 2008-06-13 11:44:35 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
sylwesterc70 2008-06-13 11:37:02 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
szkoda czasu na czytanie , ale komedia tu jest na pewno :)
fotografia cyfrowa
MB 2008-06-13 11:13:04 | ocena = -1
fotografia cyfrowa
ooo! widzę, że tutaj też klepiemy się po dupciach i smarujemy wazelinką, ale, że redakcja przyłożyła do tego rękę już totalna załamka - a może nie ten plik wrzucili?:D gniot albumowy i nie ma się nad czym rozwodzić za bardzo:)
fotografia cyfrowa
Romanoo7 2008-06-13 10:46:20 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
ilość komentarzy zdumiewa
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-12 21:53:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a wiem cykliści w mocherowych beretach ;)
fotografia cyfrowa
gregsk 2008-06-12 21:44:26 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
no przeca napisał że cykliści ;)
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-12 21:41:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ponawiam pytanie , kto za tym wszystkim stoi? ;)
fotografia cyfrowa
Trurl 2008-06-12 21:19:36 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Haaa, ha, haha, haaa, ha, ha! ;-D
fotografia cyfrowa
Napcio 2008-06-12 20:00:53 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
Zdjęcie przeciętne.
fotografia cyfrowa
vagabond 2008-06-12 11:58:14 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ooo! to jakies ustalenie ze spotkania na Hozej? :)
fotografia cyfrowa
gaelicus 2008-06-12 10:40:34 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
Nadecie autora i jego pseudointelektualne proby dyskwalifikacji uczestnikow tego "plebiscytu" jako widzow, krytykow, posiadaczy poczucia humoru, zmyslu artystycznego etc sprawiaja, ze zdjecie to staje sie jeszcze gorsze, niz jest w rzeczywistosci.

Autor chcial cos udowodnic, ale przesadzil, przewrociwszy sie na skorce od banana, ktora sam "zastawil", po czym podeptany zostal dodatkowo przez polecajacych-jak rozumiem, swoich kolegow, poplecznikow, zwolennikow...

Za wielce starozytnym powiedzeniem-"Cesarzowi co cesarskie"...pod warunkiem, ze to faktycznie cesarz, a nie blazenek nadworny strojacy sie w cesarskie szaty.

P.S. Pisze sie: "billboard" i "chapeau bas".
fotografia cyfrowa
unicode 2008-06-12 09:42:53 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Bernard 2008-06-12 09:06:53 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Swego czasu niejaki Andres sporo pisał na temat zdjęć oraz ich oceniania. I w wielu przypadkach miał rację twierdząc, iż to samo zdjęcie można ocenić zarówno na pięć, jak i na zero. Dlaczego?
Mechanizm prosty.
Daję zero - autor chciał coś powiedzieć, ale... bla, bla.
I faktycznie, mało ciekawy ten irys. Irys jak irys, ale jakoś tak bez polotu pokazany. Gdyby to był portret, powiedziano by, że kadr paszportowy, bez sensu. Tyle, że świało złe nie jest i kolory.
Pięć jednak też się należy. Toż Irys w tym kadrze umieszczony został idealnie! Są prześwietlenia? Nie ma. Kolory ładne są? Są! I żeby było ciekawiej, jest to kwintesencja irysowatości. Słowo daję, że nie widziałem jeszcze irysa przedstawionego tak, żebym dokładnie widział jak ten kwiat wygląda. Tutaj widzę. I teraz wiem, że przechodząc obok irysa nie pomylę go z żadnym innym kwiatkiem.
I co najważniejsze, ja w tym zdjęciu nic, dosłownie nic bym już nie zmieniał!!! Tak więc ocena najwyższa jest uzasadniona.
Mówiąc w skrócie, jeden lubi kotlety, a drugi jak mu nogi śmierdzą.
Jeśli banalny krajobraz jakich miliony, zniekształcony dodatkowo obróbką w stylu hdr, czy robaczek lub inny motyl, portret dziecka lub cokolwiek innego może być zdjęciem tygodnia, to dlaczego nie obrazek z irysem?

Mi się on podoba, ładny jest taki, kolorowy.

:D
fotografia cyfrowa
panprzesada 2008-06-12 09:04:15 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
o w mordę.
fotografia cyfrowa
majku 2008-06-12 08:49:21 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
plateksniegu- pisz za siebie ;)
fotografia cyfrowa
keramodnor 2008-06-12 03:37:06 | ocena = -1
fotografia cyfrowa
Zdjęcie bardzo słabe.
Kompletnie nie rozumiem podejścia uczestników zabawy w fotografię.
Jeżeli nawet rozumiem, to jest mi ono obce.
fotografia cyfrowa
tekk_ 2008-06-12 01:18:32 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
niestety nie wyróżnia się niczym od 1000000 innych takich zdjęć.
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-11 23:26:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
są takie, które nie wystawiają ocen
fotografia cyfrowa
MartaPlatek 2008-06-11 23:23:40 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
uderz w stół a nożyce się odezwą ;). nie chce mi się analizować niczyich ocen. nie obchodzi mnie to czy ktoś ma TWA czy nie ma. nikt nie jest obiektywny i nikt nie jest bez winy. moim zdaniem nie ma tu ani jednej osoby na tym portalu, która każdą swoją ocenę wystawiła uczciwie.
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-11 23:05:36 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
święte słowa szewczenkowa ;)
fotografia cyfrowa
Achaj 2008-06-11 22:44:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
to zdjecie w tym miejscu jest delikatnie i poprawnie politycznie mówiąc małym nieporozumieniem.. nie próbuję dociec motywów jakimi kierowali się umieszczajacy to zdjecie.. ale to jest kpina ... smutne :(
fotografia cyfrowa
edytka 2008-06-11 22:40:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
:)) :D
fotografia cyfrowa
szewczenkowa 2008-06-11 22:38:55 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
Ale jaja. obiektywni.pl padło ostatecznie. Wygrała zdaje się jakaś polityka (bo nie jestem w temacie kto z kim i przeciw komu, choć łatwo zauważyć wywyższanie gówien).
Irys fajny. Zdjęcie nie. Obiekt 5, pomysł 0, wykonanie 2.
Były już przeboje z Bromo (i innymi, których nie wspomnę, bo jeszcze działają). Ale żeby Wowa, który zawsze mądrze gadał?
Idździe ludzie fotografią się zająć, lato jest, na migawkach się powyżywać, czegoś nauczyć, poznać i odkryć coś nowego.
fotografia cyfrowa
piotr2505 2008-06-11 22:07:45 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
dawno minie nie było, a ty prosze takie ciekawe rzeczy , no no
fotografia cyfrowa
keinam 2008-06-11 21:32:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ten portalik latwo osmieszyc. Nie bylo to takie trudne.
fotografia cyfrowa
jacek123 2008-06-11 20:22:21 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Cyrki świata.... to są cyrki świata. Z całym szacunkiem dla autora opadła mi kopara i nie chce wrócić na miejsce. Gdzie są ci co tępią kwiatki z urzędu tylko dlatego że to kwiatki ?... Nie takie tu moderowano a to nieprzepisowe i nieszczególne zdjęcie w takim miejscu ?...Nie żebym miał lepsze ale to są cyrki świata.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 20:04:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dobry wieczór! Gdyby ktoś miał do mnie jakąś sprawę - zapraszam na PW. Tu straszny ruch, tlok, hałas, rwetes... Pozdrawiam! :o)
fotografia cyfrowa
aivan 2008-06-11 20:03:08 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ale Ta Iness to naprawde madra niewiasta...
fotografia cyfrowa
aivan 2008-06-11 20:00:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ale burdel...
fakt-tu juz nie chodzi o zdjecie
saczac zimne piwko popatrze jak sie powyrzynacie
fotografia cyfrowa
bibi777 2008-06-11 19:57:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
" ...
A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"

"A to feler" -
Westchnął seler.
..."
fotografia cyfrowa
Kasanna 2008-06-11 19:48:56 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Migdal. O czym Ty piszesz. Konkurs na Irysa. Bez sensu. Każdy Irys będzie porównywany z TYM irysem, a ten to ideał, kwintesencja kwiecistości, piękno zniewalające i powalające, nie do podrobienia, nie do powtórzenia . Sam widzisz, jakie wzbudza skrajne emocje. Od miłości absolutnej do nienawiści. Wracają tu Ci, którzy go wielbią od pierwszego wejrzenia i Ci co na niego plują...
Czy mając TAKIEGO i TEGO Irysa potrzebne nam są jakiekolwiek konkursy na inne...;)))
fotografia cyfrowa
migdal 2008-06-11 19:29:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Mam pomysł. Zróbmy konkurs na irysa ;) Przez najbliższy tydzień zasypiemy forum irysami, wybierzemy najładniejszego i zabronimy innym robić irysy... niech ma wyłączność ten kto wygra ;) wróciłem z ciekawości, ale dalej mi się nie podoba. No ale to kwestia gustów i guścików. Prawda?

Troszkę z ironią to wszystko piszę, ale proszę - nie usuwaj czasem tego zdjęcia. Niech zostanie...
fotografia cyfrowa
Ayra 2008-06-11 18:49:39 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Canthi 2008-06-11 18:39:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
plateksniegu

"2) Mam wątpliwości czy osoby te są do końca w porządku w temacie, który same wyśmiewają i czy mają moralne prawo robić takie akcje. Odnoszę wrażenie, że to raczej jest hipokryzja (no chyba, że osoby te pragną także i swoje sacrumowe TWA ośmieszyć)."

Zanim oskarżysz kogokolwiek o tworzenie TWA, przeanalizuj dokładnie, czy jest o co oskarżać. Bardzo łatwo sprawdzić, ile, jak często i jakie oceny wystawia sobie, jak to nazwałaś, "sacrumowe TWA". Po sprawdzeniu tego wyciągnij wnioski i nie ośmieszaj się więcej takimi oskarżeniami.
fotografia cyfrowa
iceman 2008-06-11 18:21:18 | ocena =
fotografia cyfrowa
ale burdel.
wszystko sprzedane...
fotografia cyfrowa
DamianP 2008-06-11 16:44:53 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wowa gratulacje. Nie ma jak to wstawić zdjęcie do galerii w odpowiednim czasie Heh, jak to w życiu, w dużej mierze decyduje przypadek. Akcja przerosła rezultaty. Autorowi gratuluję sukcesu, moderatorom i redakcji odwagi, gdyż mała burza się rozpęta, głosującym poczucia humoru. Irys symbolem rewolucji, głosem ludu wynikającym z bezsilności i paradoksalnie sukcesem umysłu i strategii, chyba wszystkie poleconka poleciały wtedy. Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Czasami warto popatrzec na swiat z przymrużeniam oka.
PS.Wowa korzystaj z chwili, promuj swoje lepsze foty ile się da.
fotografia cyfrowa
joe70 2008-06-11 16:40:13 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
kwiat jest niezwykły , ale jego zdjęcie jest kiepskie , bez pomysłu , najprościej jak można , podchodzimy i pstryk ;) ...
fotografia cyfrowa
MartaPlatek 2008-06-11 16:06:35 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A ja myślę tak:
1) Osoby biorące udział w tej akcji straciły kontakt z rzeczywistością i chyba się nudzą.
2) Mam wątpliwości czy osoby te są do końca w porządku w temacie, który same wyśmiewają i czy mają moralne prawo robić takie akcje. Odnoszę wrażenie, że to raczej jest hipokryzja (no chyba, że osoby te pragną także i swoje sacrumowe TWA ośmieszyć).
3) Akcja ta z pewnością spowodowała tylko kolejną szkodę. Domyślając się jaki cel jest tej akcji twierdzę, że skutek jest odwrotny: wiele opublikowanych w czasie tej akcji i dobrych zdjęć znów przeszło bez echa.
4) Były przeprowadzane podobne akcje w przeszłości tylko, że na mniejszą skalę i nie przyniosły dobrych rezultatów wiec lepiej jest wyciągać wnioski i szukać innych rozwiązań.
5) Więcej pożytku przyniosłaby akcja przepowadzona z taką energią i zaangażowaniem ale promująca dobre i zasługujące na uwagę zdjęcie.

6) Jeśli chodziło o dobrą zabawę i trochę szumu wokół siebie (wnioskuję z licznych pytań o poczucie humoru do oceniających na zero) to jesteście usprawiedliwieni. Ale tolerujcie fakt, że nie każdy ma takie samo poczucie humoru.

Pozdrawiam i życzę więcej dystansu do tego portalu.
fotografia cyfrowa
wojciech7777 2008-06-11 15:47:19 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
od początku byłem przeciwnikiem polcen promujących VP i foto tygodnia....dno
fotografia cyfrowa
majku 2008-06-11 15:44:11 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa

zdziwiłem sie jak obaczyłem tą fotografie na pierwszej
i wiem że to nie Pana wina autorze, tylko tych co polecają irysa w ładnym swietle i poprawnym kadrze i ostry i z ciekawą GO
ale śmichu warte, bo takiego irysa to Pan uszczeli za 5 minut bo słońce świeci i tyle
jak to mówią kończ waść wstydu oszczędź
pozdrawiam i co się tutaj dzieje :(
fotografia cyfrowa
Velvet 2008-06-11 15:11:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
No wreszcie ktoś to zauważył -że to nie portal fotograficzny;)
fotografia cyfrowa
asiencja 2008-06-11 15:08:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
za KK Iness, z naciskiem na:

"> na tym portalu przestało już chodzić o fotografię"
fotografia cyfrowa
Jolanta 2008-06-11 15:02:42 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
No proszę, ile emocji może wzbudzić mały irysek :)))
fotografia cyfrowa
y4k 2008-06-11 14:52:11 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
AoP 2008-06-11 14:10:06 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
" a na Irysy mamy Wisy"
slyszy sie w komentarzach,
dowaliles na calej lini,
hehehehehe
POPIERAM REWOLUCJE !!!!!
fotografia cyfrowa
studiozz 2008-06-11 14:02:17 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
za Tobą ..............bo zgoda , że to niezwykły kwiat.Dodatkowo , że w takim kadrze , z takim uszanowaniem przez Ciebie jego piękna.Jedyny mankament to iż to on, a nie ona.
fotografia cyfrowa
Redink 2008-06-11 14:00:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ale jaja :)
fotografia cyfrowa
Svolken 2008-06-11 13:57:39 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Bardzo ciekawe doswiadczenie socjologiczne:)
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-11 13:10:00 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Nie sądź drugiego po irysie, bo się w sądzeniu poszkapisz ;-)))))
fotografia cyfrowa
PoulN 2008-06-11 12:50:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Jeszcze jakieś ~80 komentów i rekord "Sashy" padnie ;P ;))))
Ale ja już cegiełek dokładać nie będe - bawcie się!
Pzdr!
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 12:47:49 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
No, co Wy... Sufrażystki!!!
fotografia cyfrowa
halmar 2008-06-11 12:47:41 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Zgadzam się całkowicie z wypowiedzią Kobiety(Anny)pozdrawiam:)
fotografia cyfrowa
gregsk 2008-06-11 12:46:07 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
i cykliści
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-11 12:46:00 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Taki Włoch z Sycylii.
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-11 12:45:27 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
masoni
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-11 12:44:23 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
z ciekawości spytam .... KTO ZA TYM WSZYSTKIM STOI .....?
fotografia cyfrowa
Kobieta 2008-06-11 12:39:36 | ocena = 2
fotografia cyfrowa
czytając komentarze czuje się emocje :)))
wielkie emocje z powodu zwykłego irysa...
i tak naprawę nie rozumiem o co tutaj chodzi?
kochani! przecież fotografia powinna nas łączyć
a dzieje się zupełnie odwrotnie - zaczyna sie podział
czy tak trudno przymróżyć oko i uśmiechnąć się szeroko
bądźmy dla siebie mili i wyrozumiali, szukajmy porozumienia
bo ono jest ważniejsze niż własne interpretacje tematu
przecież one mogą być krańcowo różne - i co z tego?
nie wszystko jest takie jakim być się wydaje ;)))Anna
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-11 12:36:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
HAHA
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 12:34:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
diario -< lipa i mnie się nie podoba. A to jest irys!!! :o)
fotografia cyfrowa
diario 2008-06-11 12:30:42 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
lipa..... nie podoba mi się!!!
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 12:29:07 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Arni -> nie zapomnij o głębokich oddechach!!!! Życze sukcesów we wszystkim, czego się tkniesz! ;o)
fotografia cyfrowa
PoulN 2008-06-11 12:28:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
@ARNI22 - bardzo inteligentny komentaż ;-O, tak 3maj
fotografia cyfrowa
anonimis 2008-06-11 12:25:07 | ocena = 2
fotografia cyfrowa
chciałem przeczytać wszystkie komentarze no ale nie da się/nie chce się...
pierwszy raz widzę tak skrajne opinie, komentarze i oceny pod jednym zdjęciem. masakra jakaś...
nie znam się na kwiatkach, na fotografii też nie do końca dobrze ale ta fota wydaje sie być niezłą fotografią no i na ocenę 5 czy 4 nie zasługuje, ale z drugiej strony na zero czy 1 też nie.
fotografia cyfrowa
ARNI22 2008-06-11 12:22:53 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Nie chce mi sie wdawac w jakies besesowne rozmowy nad gniotem. Mozecie sobie bronic tego gniota dajac punkty itd itp ale ten gniot ciagle bedzie gniotem. Dowidzenia wszystkim i milej zabawy
fotografia cyfrowa
frowyz 2008-06-11 12:18:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wowa: nie zalamuj sie zlosliwymi komentarzami. Z tym irysem jest jak z Doda - wszyscy szydza ale kazdy chcialby miec ;-) Zaluje tylko, ze nie zajrzalem tu wczesniej - nie wyglupilbym sie pod innym zdjeciem http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-307093.php ...
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 12:14:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Arni -> ryczy. Nie muczy. Ale przecież Ty masz mało zdjęć... :o)
PaulN -> odpowiadam na Twoje pytania:
1. Bo kadr centralny.
2. Bo tło za ciemne.
3. Bo nie kwadrat.
4. Bo takie fioletowe...

;o)
fotografia cyfrowa
ARNI22 2008-06-11 12:07:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
krowa ktora duzo muczy malo mleka daje :P
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 12:07:09 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Iness -> no, co Ty... Wprawdzie wrok mam nienajlepszy (vide - irys), ale odróżniam, czy jest komentarz, czy go nie ma. I po tym poznaję, czy ktoś reaguje, czy nie. I żeby tak robić, nie trzeba być absolwentem West Point... :o)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 12:01:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
To prawdziwe szczęście nieść radość innym!!!! :o)
A wprost dumą mnie napawa fakt, iż ten oto prosty kwiatek stał się - nie bójmy się tego słowa - inspiracją. Bo oto wielu milczących dotąd juzerów-autorów coś napisało. Ba! Niektórzy nawet zanim napisali, pomyśleli! Wprawdzie nie zawsze wiadomo, o czym, ale zawsze!!! I to już sukces mój osobisty i ogromny! A o ileż dziedzin wiedzy się otarliśmy: i sztuka, i kultura, i filologia, i psychologia społeczna, i arytmetyka, i statystyka, i fizyka, i kapelusznictwo, i ogrodnictwo, i wiele, wiele innych!!! Brawo Obiektywni Wiedziałem, że na Was można polegać. I tylko brakowało czasem poczucia humoru... No, ale tak krawiec kraje, kiedy leje jak z cebra...
Jedno jest pewne: nie wkładaj irysa, gdzie Tobie niemiłe!!!
fotografia cyfrowa
weber 2008-06-11 12:00:29 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ani chować, ani posypywać. otworzyć kolejny rozdział ;)
jak hucpa, to hucpa :)
fotografia cyfrowa
PoulN 2008-06-11 11:56:08 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
@wowa - Gratuluję ;)
I przy okazji wcale nie złośliwie - tylko z ciekawości się pytam Was drodzy "Obiektywni" dlaczego te nie były FT???

http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-24770.php
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-13012.php
http://www. obiektywni.pl/galeria/fotografia-31025.php
http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-17630.php

ps. Coś czuje, że "Irys" pobije "Sashe" na komenty ;D)))

fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-11 11:37:45 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
"Juzerze wowo", zobacz, ileż emocji wzbudziłeś iryskiem swym ;-))))))
fotografia cyfrowa
Mariusz_M 2008-06-11 11:34:43 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Aha... to jest nowe wydanie Obiektywnych : PARODIA TYGODNIA !... Brawo dla wszystkich tych co pod tym zdjeciem sie wydali bardzo bardzo nieobiektywni beznadziejni...
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-11 11:33:28 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ARNI22 - jesteś w zasadzie "świeży" na tym portalu, przyznajesz, że rzadko zaglądasz...nim napiszesz coś bez sensu zweryfikuj dokładnie i poprawnie temat.
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-11 11:32:39 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Arni22, chyba przeczytałeś, ale nie do końca zrozumiałeś ;-) A na opakowanie z nasionami świetne. Ja bym natychmiast kupiła ;-)
fotografia cyfrowa
galex 2008-06-11 11:32:00 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
gsowa: tylko czy jest to powód do dumy?
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-11 11:31:07 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ARNI22, jesteś pewien, że przeczytałeś?
Nie ma innych portali. Każdy jest taki sam ;)
fotografia cyfrowa
asyrius 2008-06-11 11:30:45 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
2
fotografia cyfrowa
ARNI22 2008-06-11 11:29:40 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy pod zdjeciem bardzo sie ciesze ze tak zadko bywam na tym potralu jeszcze tak do konca nie rozgryzlem na jakiej zasadzie on dziala ale tak naprawde juz nawet mnie to nie interesuje. Zdjecie nie nadaje sie nawet na paczke z nasionami tego kwiata a co dopiero zeby je wywyzszac ponad wszystkie i robic z niego niewiadomo jakie cudo. Wowa przestan sie unosic i jezeli ktos pisze ze to zdjecie nie jest zadna rewelacja i do tego portrafi to uzasadnic tzn ze trzeba by bylo sie nad tym troche zastanowic i moze przyznac mu racje a nie bronic gniota.


Tak juz odbiegajac od tematu znacie moze jakies portale fotograficzne godne zaufania i polecenia?
fotografia cyfrowa
Iness 2008-06-11 11:28:32 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
dla kogo galeria to checa ten tego irysa a potem moją krytykę poleca ;)
fotografia cyfrowa
gsowa 2008-06-11 11:24:32 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
galex

autor udowodnił, że w irysach nie ma sobie równych;)
fotografia cyfrowa
fizyk 2008-06-11 11:24:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Joanno widzę potencjalny związek między eksperymentem wowy an eksperymentem Zimbardo
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-11 11:22:36 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Kto rano wstaje, ten irysa daje :-D

fotografia cyfrowa
galex 2008-06-11 11:21:41 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Autor wygrał konkurs na najbardziej śmierdzącego bąka.
Co chciał przez to udowodnić?

fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-11 11:20:36 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Fizyk, nie bardzo widzę związek między iryskiem wowy a eksperymentem Zimbardo ;-)
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-11 11:20:15 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
fizyk, Philip Zimbardo, 1971, Uniwersytet Stanford, jeden z najbardziej znanych powszechnie eksperymentów psychologicznych... tylko co to ma do irysa?


Z innej beczki - powiedzenia:
"nie bądź psychologicznym irysem!"
fotografia cyfrowa
fizyk 2008-06-11 11:18:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Pozwolę sobie również zabra głos w tej pasjonującej dyskusji.
Czy słyszeliście o takim eksperymencie na jednym z amerykańskich uniwersytetów?
Grupę studentów podzielono w sposób losowy na dwie grupy - więżniów i strażników.
W piwnicach użądzono gustowne więzienie i stworzono regulamin w którym zabronione były wszelkie rodzaje przemocy. Zadziwiające jak mało czasu było trzeba aby strażnicy uwierzyli że mają do spełnienia misję. Jak mało czasu aby więżniowie poczuli się naprzawdę winni. Jak szybko odtworzona została subkultura więzienia z wszelkimi przejawami występującej tam przemocy a cały eksperyment wymknął sie spod kontroli organizatorów.
fotografia cyfrowa
alutka 2008-06-11 11:18:08 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
tydzień to trochę za długo .......
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-11 11:17:58 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Np. "nie chwalmy irysa przed zwiędnięciem"
"jak ogrodnik irysowi, tak irys ogrodnikowi"
fotografia cyfrowa
tysjusz 2008-06-11 11:16:46 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
FT? Ok!

Ale pomyśl, jakbyś ją skasował to dopiero by było!
Myślę, że byłbyś pierwszym i zarazem jedynym, który wyzbył się takiego wyróżnienia.

Irys ma nowe znaczenie...
fotografia cyfrowa
arturdy 2008-06-11 11:13:55 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
A dla mnie bomba:)!
fotografia cyfrowa
kaja_ 2008-06-11 11:01:02 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
etam..
fotografia cyfrowa
Iness 2008-06-11 10:57:27 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa...
1 gniot x 100 użytkowników w tygodniu = 100 gniotów tygodniowo w galerii
10 gniotów v 100 użytkowników w tygodniu = 1000 gniotów tygodniowo w galerii
prosta arytmetyka

PS. A skąd Ty wiesz kiedy ja reaguje a kiedy nie i jak reaguje? Czyżbym nie wiedziała, że jestem w Big Brother?
fotografia cyfrowa
birdhunter 2008-06-11 10:57:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
to jest nepotyzm :-D
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-11 10:52:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
O jakiej prowokacji piszesz, przecież to piękne zdjęcie ;)
Sam poleciłem ;) i chyba pięć nawet dałem, a 5 rzadko przyznaję ;D
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 10:45:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
_M -> dzięki wielkie!!!! :o)
No, może nie ma biustu w rozmiarze obfite 5, nie jest zakrwawiony, ani rozmazany i nawet czarnobiały, ale ma w sobie niezaprzeczalny czar i magnetyzm... Prawie taki, jak goła cipa wśród zieloności lub staruszka na szkiełku laboratoryjnym. ;o)
A tak kompletnie nie a propos - co sądzisz o perfidnym prowokowaniu?
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-11 10:35:14 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Gratuluję ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 10:33:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Przepraszam - albeit.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 10:31:29 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
lbeit -> przyjmij wyrazy współczucia i słowa otuchy: będzie... lepiej? ;o)
fotografia cyfrowa
jpk 2008-06-11 10:30:55 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Najgorsze?

Nie... Z pewnego punktu widzenia najlepsze... :-)
fotografia cyfrowa
albeit 2008-06-11 10:18:26 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
najgorsze zdjęcie tygodnia, jakie widziałem...
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 10:14:46 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Iness -> tak łatwo Cię zranić... I słowem, i obrazem... Szapoba! Tak lepiej? Bardzo Jej Magnificencję przepraszam! To nie jest mój język ojczysty.
Źle się dzieje? Oj, to kłopot... Szkoda tylko, że raz reagujesz, a raz nie. Że przykładasz różne miarki do tych samych zjawisk. A czasem - dla odmiany - jedną do bardzo różnych. I winne jest konto premium?! A czemuż to, jeśli wolno spytać?
fotografia cyfrowa
smokojad 2008-06-11 10:10:44 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
To jest fotografia tygodnia, dlatego serdecznie gratuluję, ale oceniając zdjęcie wstawię o to---->
fotografia cyfrowa
mgola88 2008-06-11 10:06:46 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
foto tygodnia? zdjecie nawet na opakowanie z sadzonkami irysów sie nie nadaje;/
fotografia cyfrowa
gsowa 2008-06-11 10:03:56 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
czasami mam wrażenie, że moderatorzy śpią
a może po prostu komercyjność przedsięwzięcia tego wymaga
liczy się ilość kont premium, a nie poziom
fotografia cyfrowa
weber 2008-06-11 10:01:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
swoją drogą dziwię się, że nakręcasz jeszcze atmosferę zamiast przeciąć ten wrzód jednym ruchem myszki :)
fotografia cyfrowa
Iness 2008-06-11 10:00:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ten portal rozwala ja-ci-ty-mi w polityce oceniania i polecania. Ten portal rozwala tworzenie grup wsparcia przez osobniki nowe, które bawią się aparatem od tygodnia. Ten portal rozwala brak moderacji. Ten portal rozwala "pełna demokracja" i opcja konta premium.

Wowa - nie ma za co dziękować. Chapeaux bas - proszę nie rań moich oczu ortami we francuskim ;P
fotografia cyfrowa
birdhunter 2008-06-11 09:57:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
@ hobbes , byłem na tym polecanym portalu , masz racje dużo sie trzeba nagadać , aby uzasadnić celowość ,powstania większości tamtych kadrów , nie tylko od strony technicznej , ale i merytorycznej , znam kilku analogowych pstykaczy , którzy uważają ,ze juz są namaszczeni artystycznie ( bo używają analoga :) ) , oczywiście twoja reklama pod ta fota wpisuje sie jak najbardziej w poziom , no w tematyke mniej nieco , jestem z wawy , dziwi mnie pokazywanie takich gniotów ze stolycy( inne to infantylne foty cmenterne - matko bosko ! :) )
fotografia cyfrowa
Kukasz 2008-06-11 09:43:29 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
podobnych badz takich samych zdjec tu jest masa, tylko dlaczego akurat to zostalo tak przewrotnie ocenione to nie mam pojecia, widac kolejny paradoks ....
fotografia cyfrowa
Iluzja 2008-06-11 09:41:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ruda sporo osób zwraca na to uwagę. Tylko sa bezradni wobec takiego zjawiska. Czasami rece opadaja. Mnie mdli-sorry , ale tak jest. Duzo dobrych fot. odeszło z tego powodu na dobre, inni zas nie publikuja juz swoich prac. Tak jak ja -przychodza, popatrza, poczytaja i czasami cos napisza.
To,ze zdjecie jest na pierwszej stronie jest zasługa społecznosci portalowej.Mam wrazenie,ze niektórzy zamkneli sie w wirtualno -portalowo-pseudofotograficznym swiatku nie wiedząc,ze istnieje cos ponad to. Coz..
fotografia cyfrowa
MajOla 2008-06-11 09:31:27 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Witaj, ruda (o rany, znowu taki tekst, sorry). Ja nie zwracałam na to uwagi, bo mi to nie przeszkadzało, ale na innych portalach jest to samo. Ludzka rzecz trochę prywatnych naleciałości. Mz. jeśłi z umiarem, to jest akceptowalne.
wowa, nie masz nic przeciwko temu?
fotografia cyfrowa
loki_p 2008-06-11 09:30:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
żaden powód do dumy
może warto skasować ?
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-11 09:28:27 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Nawet czarne na białym dla niektórych pozostanie całe zielone. Czy jakoś tak.
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-11 09:26:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A tak Ola, pisałam to ( jak i kilka innych osób ) mając nadzieję, że jedni to może wykpią jako kuriozum a jeszcze inni się zawstydzą.
Łatwo sprawdzić w moich komentarzach ( i u tych co również tak pisali ), że tego rodzaju bełkot nie mający nic wspólnego z komentowaniem zdjęcia jest nam całkowicie obcy.
fotografia cyfrowa
Iluzja 2008-06-11 09:24:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
o! a to ciekawe zjawisko heh.
;)
fotografia cyfrowa
MajOla 2008-06-11 09:21:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-01 22:19:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Powróciłam, żeby jeszcze raz popatrzeć :)

I ja cieszę się na kolejny wspólny spacerek :)
Polecanka :)
Martuś : dobranoc :*
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-11 09:16:34 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A mnie szkoda, że tak niewiele osób zwraca/ zwróciło uwagę na to "dzieńdoberkowanie" "dobranockowanie" "wspólne spacerkowanie", "powróciłam " i tym podobne kolejne komentarze w wydaniu wciąż tych samych znajomych Królika pod niezliczonymi zdjęciami na OB.
Widać tego typu ciamciolenie ( z braku lepszego słowa ) tak już się wryło w ten portal, że stało się niezauważalne.
Mnie się od tego bebechy wywracają.
fotografia cyfrowa
birdhunter 2008-06-11 09:07:42 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
zdjęcie tygodnia nie spadło na psy tylko na irysy , też dobrze ;]
fotografia cyfrowa
ja_majka 2008-06-11 09:05:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
heh ;))
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-11 09:02:07 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
raczej "akcji obnażającej wady użytkowników". ;)
fotografia cyfrowa
gregsk 2008-06-11 08:58:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
w wyniku "eksperymentu", "żartu", "akcji obnażającej wady portalu" (niepotrzebne skreślić) mamy zdjęcie tygodnia
teraz to dopiero będzie zalew kwiatków na OB ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 08:37:41 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
hobbes -> dostaniesz całusa w papę! :o)
A i tak będziesz bezpieczniejszy, niż gdybyś powiedział, że wygląda jak... (tu należy wpisać imię jednej z często fotografowanych dziewczynek, motylków, dębów i zachodów słońca).
Kochajcie irysy, dziewczęta! Kochajcie, do jasnej cholery!
;o)
fotografia cyfrowa
MajOla 2008-06-11 08:28:34 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Witaj, wowa. Ja też zaglądałam tutaj kilka razy a dziś jestem 1566. Ale nie musisz mi dziękować. Robię to z przyjemnością i z sympatii do Ciebie. Miło mi, że Twoja fotografia wzbudziła takie zainteresowanie i wywołała tak szeroką dyskusję. O to przecież chodzi!
Pozdrawiam Cię serdecznie, Ola. (((-:
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 07:52:14 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wszystkim, którzy sądzą, że to ja byłem pod swoim zdjęciem półtora tysiąca razy i sam wstawiłem sobie pierdylion punktów oraz polecanek, wyjaśniam: JASNE!!! TO JA!!! I dlatego nie dziękuję. Nie będę przecież dziękował sam sobie, bo to głupie, co nie? Choć są tu tacy, którzy prowadzą nawet publiczne dilogi sami ze sobą... :o)
A to paradne...
Hi, hi, hi...
fotografia cyfrowa
Anita_K 2008-06-11 07:16:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a to sie porobilo ;)
fotografia cyfrowa
mnawrocki 2008-06-11 07:14:09 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
żenada tyle napisze :)
fotografia cyfrowa
bibi777 2008-06-11 05:42:55 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
GRATULACJE !!! :D
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-11 05:31:49 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
No to słowo stało się ciałem a ja zakrztusiłam się kawą ;)))
Teraz to się znowu będzie działo :))))
Vivat Iris !
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-11 05:18:45 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
no i stało się fijoletowy kwiatek... FT .Ave irys .gratuluję ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-11 01:06:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
WiochMan -> zaglądaj częściej... Albo nie - częściej się uśmiechaj! A nawet śmiej. Także z siebie... :o)
fotografia cyfrowa
WiochMan 2008-06-11 00:10:54 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
rzadko na OB zaglądam, ale takie foty na głónej stronie nie przemawiają zbyt korzystnie za portalem... jak dla mnie 0-1
fotografia cyfrowa
vodek4791 2008-06-11 00:10:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
no to niezly kfiatek, gratuluje FT :)))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
raider 2008-06-11 00:09:58 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ale się narobiło...
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-11 00:08:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
He he, foto tygodnia :-D Gratulacje, wowa
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-05 12:24:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dzięki, Marta! Miło mi jak nie wiem co... Buziaczki! ;o)
fotografia cyfrowa
MartaPos 2008-06-05 12:07:15 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Witaj wowa! Wracam tu raz jeszcze i podziwiam, wciąż podziwiam... tego "kffffffiatka" :)))(((:
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-05 12:00:34 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ah, joj - jak mawiał Krecik. Jakie to szczęście dawać ludzom szczęście! :o)
fotografia cyfrowa
RybakRafal 2008-06-05 11:58:27 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
to ja też , a co tam..... -śliczny.. a kolorki jakie łade naprawde pienkny ;) a co to za kfiat. Dałbym 6 ale niemoge, szkoda bo widać że autor sie bardzo starał.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-05 11:54:21 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Jakie brzemię?! Przecież tu sami obiektywni!!! :o)
fotografia cyfrowa
punktag 2008-06-05 11:47:57 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
rany... dyskusja jak pod Malczewskim ;)) ale kk mają mz rację... wiem wowa, sam wystawiłem tu parę takich gnioto-prac, ale trudno trzeba konsekwentnie ponieść brzemię ocen, jako drogocenną naukę, aby móc dać się pokroic za następne foty. powodzenia!
fotografia cyfrowa
Malunia 2008-06-04 09:05:34 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
Flower Power!
Ładny portrecik irysa. Poza chwalebnym celem, dla którego został umieszczony, przyświeca mu dość ostre zastane światełko, a ostro miało być przecie. W takich okolicznościach należy się przynajmniej 3.
fotografia cyfrowa
rysiek70 2008-06-04 07:52:12 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Z każdym dnie piękniejszy jest ten "drops" :))
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 17:00:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
atabe -> eee, ot tak se pstrykłem... :o)
fotografia cyfrowa
atabe 2008-06-03 16:57:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wracam ponownie ponieważ subtelność z jaką potraktowałeś temat poprostu mnie powaliła :))))))))))))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
atabe 2008-06-03 16:56:28 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Przydałoby się bardziej ostre światełko :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 14:32:36 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zover -> paprochy?! Gramy pod hasłem "Prawda czasu, prawda ekranu"! :o)
fotografia cyfrowa
zover 2008-06-03 14:24:55 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
bo tak centralnie go potraktowałeś :) i jeszcze jakieś paprochy fruwają na dole, a irysy lubię, i nawet poświęciłem im kilka rawów :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 14:21:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zover -> bo to z plastiku! :o)
fotografia cyfrowa
zover 2008-06-03 14:19:42 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
mucha nie siada :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 13:11:34 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ireno-Julio -> prawda, że bywają gorsze wychwalane pod niebiosa? :o)
Dziękuję Ci bardzo!
fotografia cyfrowa
Irena_Julia 2008-06-03 12:55:46 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
Całkiem niezłe foto.
Zastanawiam się tylko, dlaczego nabił tyle piany wśród oglądających i oceniających .
Czy niektórzy w ten sposób dają upust swej złej energii.
Krytykować każdy może....jeden lepiej drugi gorzej..... ale czy aż tak musi być nieelegancko ?
Chyba ,że dodaje animuszu tym wszystkim , którzy czują się niedowartościowani i muszą tę pianę ubijaćććććććććććććććć.
Pozdrawiam wszystkich zdegustowanych całkiem niezłą fotką .
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 12:30:45 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
mimosa -> ja niczego nie odreagowywałem. A szczególnie uroczej Pani Babci. Ale najwidoczniej potrzebne to było innym... ;o)
fotografia cyfrowa
mimosa 2008-06-03 12:26:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ooo, pierwsza strona z pierwszym kwiatkiem w pierwszym rzędzie.

tak dla odreagowania ze względu na starszą panią:P
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 11:23:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
PaulN -> no, kiedy patrzę na nasz portal, często sobię mówię "ładne kwiatki...". A i kadrowo mogłoby być lepiej...
KaroloKarol -> nie wiem, czy nie przesadzasz z tym poczuciem humoru... :o)
stare_wino -> wiesz, taki paparazzi ze mnie.. Ale jesteś za to w 100% naturalna!!! Zero makijażu i PhotoSklepu! I kompletnie nie wiem, o co Ci chodzi z tą akcją... Jaka akcja?! Czy ja się muszę dowiadywać o wszystkim ostatni? Okropne... ;o)
fotografia cyfrowa
stare_wino 2008-06-03 11:11:42 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa,ja propestuję! bez mojego pozwolenia cyknąłeś mi taki portret!
mógłbyś uprzedzić przynajmniej,poprawila bym włoski a teraz co niektorym się nie podobam przy takiej ekspozycji-świnia.
I jszcze nie dales mi cynku o "akcji"!
fotografia cyfrowa
KaroloKarol 2008-06-03 10:56:00 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
No to mi się podoba. Nawet Iness wykazuje poczucie humoru tutaj (szkoda, że nie pod moimi "ptakami" inspirowanymi przez exiff'a).
Wowa do księgi Guinessa i browar za rekord w komentach pod nieaktem!
Małopunktowa jestem, więc nie mogę się przyczynić, ale popieram.
fotografia cyfrowa
PoulN 2008-06-03 10:55:40 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
Ładny kwiatek, ale nic pozaym - kadrowo mogło by być lepiej
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 10:05:13 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
rex -> chrząszcz to brzmi dumnie! :o)
fotografia cyfrowa
rex rex 2008-06-03 09:47:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ee chyba chrząszcz brzmi :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 09:45:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
rex -> goła baba to dyżurny banał do bicia piany. Irys - to brzmi w trzcinie!!! ;o)
fotografia cyfrowa
rex rex 2008-06-03 09:41:49 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
hehe tego jeszcze tu nie było aby takie dysputy pod kwiatkiem się zrodziły rozumię goła baba :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 09:38:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Magus -> niezłe to tu są jaja... ;o)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 09:38:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
joanna -> się zdarza. Nie turbuj się i wcinaj drożdżowe póki świeże.
weber -> odpowiadam na pytanie pierwsze: jeeeeeee!!!!
prelude -> młodości! Ty nad poziomy wylatuj!!! :o)
fotografia cyfrowa
prelude 2008-06-03 09:10:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Bardzo przeciętne i zapewne z tego powodu "trafia" w tzw. przeciętny gust.
fotografia cyfrowa
weber 2008-06-03 08:37:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
To i ja się dopiszę, posiłkując się zawołaniem Mandaryny - "heja, dobrze się bawicie?" :D
No i oczywiście zapraszam do mnie ;p
fotografia cyfrowa
Magus 2008-06-03 08:29:55 | ocena = 2
fotografia cyfrowa
Kwiatek - niezły
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-03 08:23:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wowa, jest... Poniosło mnie...
Takie nieładne dyskusje nie powinny odbywać się pod tak cudnym zdjęciem :-)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 08:20:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
kate_rinka -> dziękuję! No, ja też lubię ten kolor...
joanna -> ależ nioe ma za co! Do cukierni mam naprawdę dwa kroki...
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-03 08:15:35 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Przepraszam, wowa.
fotografia cyfrowa
kate_rinka 2008-06-03 08:04:04 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
Eh no piękny ten kwiat...a ten fiolecik....przemyślany kadr i ramka... Dobrze światło wykorzystane. Polecam oczywiście! No i do siebie zapraszam :D
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-03 07:45:51 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
migdal -> to urocze, że pod moim zdjęciem opowiadasz o własnej twórczości. Ale - jestem z Tobą i trzymam kciuki!
rex -> no, wiesz - ja te kwiatki tak próbuję, bo nie mam żadnych dzieci do ćwiczń! ;o)
joanna_ga & elamit -> dziewczęta, proszę o trochę cierpliwości! Zaraz zrobię Wam kawę i pobiegnę do cukierni po drożdżowe, a Wy sobie siądziecie i będziecie dyskutować o... czym tylko chcecie. A ja cichutko się wymknę ... pofocić.
:o)
No, nie ma to jak nieść radość bliźnim...
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-03 07:18:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Moja droga joanna_ga - przykro mi, że nie potrafisz pogodzić się z wystawioną przeze mnie oceną! Nie dałam jej na złosć przeciwko Tobie jak Ci się zdaje:) Dziwne, że tak zależy Ci na szczerym ocenianiu, a ze złą oceną nie umiesz się pogodzić. Niestety ten rodzaj fotografii nie dociera do mnie i choćby same 5 były pod tym zdjęciem - ja lepszej nie wystawię bo nie byłaby zgodna z moim sumieniem... Nigdy nikomu nie dałam oceny w odwecie i na złość. Nie pochlebiaj sobie, że dla Ciebie zrobiłam wyjątek. Przyszłam zobaczyć jakie zdjęcia reprezentuje osoba tak dzielnie broniąca zdj. wowy, a że natknęłam się na pierwsze właśnie takie, które mi nie odpowiada, a pod którym jest mnóstwo zachwytów... cóż zastanowiło mnie to trochę, co wyraziłam swoją opinią:) Natomiast mam wrażenie, że przez te zachwyty wydaje Ci się, że zdj jest rzeczywiście rewelacyjne? Może i jest - kto wie? Ja się na tym nie znam... Kieruję się tylko moim poczuciem estetyki i piękna;) Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
rex rex 2008-06-03 00:04:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
migdal więc ja się wypowiem ta fota ma sens podoba mi się http://www.obiektywni.pl/galeria/fotografia-261901.php :)
fotografia cyfrowa
rex rex 2008-06-02 23:58:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa jak by to ująć bardziej widzę ludzi :) ale będę kosił kwiaty czasami kurna powiem tak mam ich jakąś setkę lecz brak mi przekonania do tego heheheheh
fotografia cyfrowa
migdal 2008-06-02 23:58:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Poziom forum spada. To widać po ocenach. Chyba nie robię złych zdjęć, ale jakoś tak niewielu potrafi się na temat niektórych wypowiedzieć, że czasem zaskakuje mnie czy są na tyle złe, czy też tak niewielu potrafi ocenić fotografię. Specjalnie zamieszczam słabsze i mniej walące po oczach, żeby zobaczyć jak jest. A nie wystawiałem jeszcze nic szczególnego... sam nie wiem, ale przestałem się nad tym zastanawiać, ale wiem, że za parę lat coś z tego będzie (z tej mojej pasji). Kiedyś usłyszałem, że to dobrze, że moje pejzaże nie krzyczą kolorem i sztucznością - choć nie są one dobre!!! Po prostu, trzeba robić swoje i się nie przejmować...
fotografia cyfrowa
rex rex 2008-06-02 23:58:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa jak by to ująć bardziej widzę ludzi :) ale będę kosił kwiaty czasami kurna powiem tak mam ich jakąś setkę lecz brak mi przekonania do tego heheheheh
fotografia cyfrowa
migdal 2008-06-02 23:50:43 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
mialo byc na 1 w kk - nie trafilem w klawisz !!!!
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 23:48:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
keda -> tu się robi ser dla ZSRR. Ot, takie rozmowy przy wycinaniu hołubców... ;o)
rex -> więcej wiary w siebie!!! Próbuj i powodzenia.
Ale już jutro - dziś światło marne.
Dobranoc Państwu!
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 23:47:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
i pozdrawiam wszystkich :)
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 23:44:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
o ja niegodny ...chylę czolo w milczeniu ...
fotografia cyfrowa
rex rex 2008-06-02 23:44:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a wiesz iż całkiem fajne :) ja to mam problem z tymi kwiatkami [chcem ale nie mogem ] :)
fotografia cyfrowa
keda 2008-06-02 23:43:42 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
co tutaj sie wyrabia :(
fotografia cyfrowa
rex rex 2008-06-02 23:43:23 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a wiesz iż całkiem fajne :) ja to mam problem z tymi kwiatkami [chcem ale nie mogem ] :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 23:40:53 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
LELO -> w świętym miejscu! I mocno starożytnym. To dar boży wypielęgnowany spracowanymi dłońmi bogobojnych mnichów... Cud natury dotknięty cudownym tchnieniem samego Stwórcy... Pochyl głowę, LELO. Okaż pokorę!!!
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 23:27:14 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa gdzie znalazłes ten ultraobiektywny obiekt? ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 23:18:05 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
LELO -> jak to dobrze, że nie do ultrafijoletu... Albo mega, czy hiper... ;o)
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 23:14:26 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
polecam jak tylko mogę nic nie poradzę na to ,że mam słabość do fijoletu wowa ;)
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-02 23:00:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
LELO - nie szastasz widzę poleceniami, nie szastasz :)
Pozdróffka pa wsiem :)***
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 22:57:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
LELO -> no, nie wiem... wiesz jak jest: poważni (śmiertelnie) krytycy mogą Cię posądzić o różne świństwa... Sporo ryzykujesz... Nie chciałbym czytać potem kulinarno-filozoficzno-socjologicznych zarzutów, że Cię mentalnie uwiodłem albo opętałem Ci zmysły... No - chyba, że obiecasz, że nie pogrążysz się w depresji i nie kjupisz sobie holgi. Bo i tak nikt Ci nie uwierzy, że się nie znamy... :o)
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 22:56:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
mam jeszcze pięć poleceń ;)
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-02 22:56:15 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa, Twój irysek "złamie" licznik wyświetleń :)
pozdrowienia i serdeczności
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 22:54:43 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
własnie polecam ;)
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-02 22:53:19 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
LELO - idź na całość !!
:)
fotografia cyfrowa
MartaPos 2008-06-02 22:50:53 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
LELO-- :)) :DD
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 22:47:53 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa nie obrazisz się ?czy mogę polecić Twoje dzieło ? ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 22:43:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
CrX -> no, próbowałem się kolebotać, ale nie zdanżałem... ;o)
Nikkor -> lepiej późno niż wcale! :o)
LELO -> no, irys, ale lilowy. ;o)
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 22:37:07 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
o przepraszam oczywiscie irys:)
fotografia cyfrowa
LELO 2008-06-02 22:34:40 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
to nie malina ,to chyba lilia:)
fotografia cyfrowa
NikkorDX 2008-06-02 22:25:45 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
dawno tu nie zaglądałem i żałuję, mogłem przegapić takie dzieło, no cud malina.....
fotografia cyfrowa
gaelicus 2008-06-02 22:25:30 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Swiat rowniez nie wiedzial, co chciala powiedziec niejaka Frytka podczas swoich 5 minut slawy. Ona wiedziala, ba, nawet znalazla zrozumienie u pewnej grupy ludzi!
:)
Wszystko mozna wytlumaczyc...co nie oznacza, ze kazdy odbiorca m u s i przyjmowac tlumaczenie.
Ostatecznie, Frytka koniecznie kazdemu chciala wmowic, ze jest piekna i utalentowana.

Ale czy jest rzeczywiscie?
...
fotografia cyfrowa
CrX 2008-06-02 22:22:46 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Powiedzmy że się koleboce...trzeba było się kolebotać razem z rośliną :D
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 22:16:41 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
fixu -> zostań przy nadziei, a co do samego zdjęcia - autor usiłował coś powiedzieć i doskonale mu to wyszło. Nawet jeśli Ty tego nie widzisz... ;o)
sepa -> a mialeś wątpliwości?! :o)
CrX -> nie leci, nie leci, a co najwyżej trochę się pochyla. A co - kwiatuszku nie wolno łebka skłonić? ;o)
fotografia cyfrowa
CrX 2008-06-02 22:03:26 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Leci w prawo... /rotfl/
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-02 21:31:58 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wychodzi na to, że bystrość jest cnotą. lol
fotografia cyfrowa
julka100 2008-06-02 21:31:05 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fixu 2008-06-02 21:17:05 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
mam nadzieję, że jest to ustawiona "akcja";))
co do samego zdjęcia --> patrz ocena;p
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 20:55:26 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
crazy -> ile to jest trochę? Tak w procentach powierzchni kadru? :o) A przy okazji - kiedy się ostatnio śmiałeś?
fotografia cyfrowa
crazyboris 2008-06-02 20:39:26 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
staram sie cośtutaj zauważyć, ale nie widze, ot wprawka z głębi ostrości i troche przepaleń
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 19:43:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zzbyszek -> Twoja powaga mnie przeraża!!! :o)
fotografia cyfrowa
zzbyszek 2008-06-02 19:04:06 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
przeciętność,na którą ma się kilka godzin i cóż..
fotografia cyfrowa
fotofsu 2008-06-02 17:45:13 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
za co te polecenia ?????
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-02 16:01:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
E tam, od razu od PR'u. Ja wowie robię tylko kanapki do pracy.
Nie jestem również współorganizatorem niczego, gdyż mój zawód (miłosny) na to mi nie pozwala. Przybyłem, zobaczyłem i się podpiąłem. Tak mnie zachwyciło.
Ot cała bajka. Ale loozik - ostatnio jest moda na częściówki - czyli kolejna zapewne jeszcze nastąpi.
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-02 15:53:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Mnie nikt nie zatrudniał, wypraszam sobie... Zdjęcie dobre, to była czwóreczka i polecaneczka i tyle :-D)))
fotografia cyfrowa
gaelicus 2008-06-02 15:51:32 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
W zasadzie to autor chyba lepiej sie rozeznaje, No, chyba ze Ty, jako specjalista od PR autora lub tez wspolorganizator akcji tez cos wiesz.

Ja, jako ogladacz tego zdjecia, dochodze do wniosku, ze zatrudnienie takiej rzeszy ludzi do wywindowania tego zdjecia, musi nosic znamiona jakiejs akcji. Najpewniej wywrotowej, jak to zwykle bywa gdy zatrudnia sie rzesze ludzi.

:)
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-02 15:48:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
gaelicus - ale o jakim Ty porządku szepczesz?
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-02 15:46:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
elamit - "użytkowniku" - niestety serwis nie zastosował słowa użytkowniczka - wiem, wiem dyksryminacja.
Ale możesz czytać to tak.
fotografia cyfrowa
gaelicus 2008-06-02 15:40:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Rozumiem, ze to jakis rodzaj happeningu tudziesz akcji spolecznej w rodzaju: "Dalej bracia, zburzmy zastany porzadek, wybudujmy nowy!"...tyle ze taran, ktorym autor chce wywazyc drzwi, zdaje sie byc mocno cieniutki, a poza tym drzwi sa juz otwarte, wiec -mowiac kolokwialnie-po kiego grzyba?

No, chyba, ze autor dosiega jakichs nieznanych poziomow rozkoszy widzac swoje zdjecie na tej zakladce. T a k i e zdjecie...
Niemniej, gratuluje zwartej i gotowej tyraliery wiernych kolegow i kolezanek:)

fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-02 15:40:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
separatysta - widać Ty tez, bo zwracając sie do mnie nie zadasz sobie nawet trudu by sprawdzić czy jestem oną czy onym:) /// wowa - ta kpine inaczej rozumiem jak Ty:))) bawcie sie dalej:)
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-02 15:36:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
elamit - na szpiega to byś się raczej nie nadawał.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 15:35:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
elamit -> kpimy wspólnie. Kpimy, a nawet szydzimy! :o) Po coś.
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-02 15:27:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
czy mam rozumieć, że tym sposobem kpisz z układów i tych co Cie tak pięknie oceniają???
fotografia cyfrowa
marconi 2008-06-02 15:19:15 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa na prezydenta !!!!!
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-02 15:17:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa - na układy nie ma rady, a jak mówi powiedzenie: "jeśli wejdziesz między wrony zacznij krakac jak i one" - ja nie mam ochoty na to krakanie:) Zadowolony jesteś z takiego TWA?:DDD
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 15:05:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
elamit -> a może jest sens nie uczestniczyć w układach i wykpić je solidnie, jeśli się pojawią. Zawsze mówiłem, że poziom portalu to nie tylko poziom zdjęć, ale i poziom oceniania. :o)
No, ale dziękuję tak czy siak wszystkim juzerom-autorom!!! :o)
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-02 14:59:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a ja wowa dziękuje, że uświadomiłeś mi, ze nie ma sensu byc na galerii w której liczą sie tylko układy:)
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-02 14:57:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
no cóż - mam wrażenie, ze ta galeria ma coś wspólnego z galerami...;P
fotografia cyfrowa
Kasanna 2008-06-02 14:56:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ja też ciągle wracam do tego zdjęcia. Wprawdzie ukradkiem, bo jestem w pracy i do tego mam monitor słabej jakości, ale co tam, zawsze coś widać i nie mogę odżałować, że przez głupie sprawy rodzinne nie mogłam z Wami pojechać na plenerek i chociażby podpatrzeć Autora przy pracy. Dobrze, że przynajmniej mam taką piękną pamiątkę. Wowa, dziekuję, że dzięki Tobie tak pięknie
zaczął mi się tydzień...:)))
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-02 14:52:21 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
elamit, galernicy to pracowali na galerach ;-P
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-02 14:48:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
O rzesz ty kur...!
Zobaczyłem sobie te cudo na PE - przecież to jest majstersztyk! Praca na pierwszą ścianę w NY galerii!
wowa - naprawę się postarałeś.
Zapraszam do mnie. ;P
fotografia cyfrowa
gregsk 2008-06-02 14:48:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
miałem rację :)
eksperyment społeczny
ale ja zawsze oceniam zdjęcia a nie akcje ;)
fotografia cyfrowa
LucaBrassi 2008-06-02 14:42:55 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
mocno zwykle
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-02 14:42:00 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
mnie osobiście galernicy swoim beznadziejnym zachowaniem zniechęcuili do przebywania na tej galerii:((
Miłych spacerków i udanych towarzyskich spotkań po których będą owocne punktacje!!!
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-02 14:37:55 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wracam do tego zdjęcia, bo bardzo mi się podoba :-)
fotografia cyfrowa
rysiek70 2008-06-02 14:19:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
bibi777 -spacerki są boskie i jakże owocne... echhh żałuj!

jeszcze raz gratuluję Ci wowa!!!!
fotografia cyfrowa
mr_sepia 2008-06-02 14:15:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
FOTOGRAFIA TYGODNIA!
fotografia cyfrowa
bibi777 2008-06-02 14:15:36 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Ojej ! Wowa gratuluje VP :)
Śliczna fotografia i strasznie mi przykro, że nie widziałam jej już wczoraj przed snem ... może bym miała mniejsze koszmarki, bo to taki przyjemny widoczek....
Żałuje, że nie moge z Wami na te spacerki :((( buuuu...
fotografia cyfrowa
rysiek70 2008-06-02 14:13:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa

Irys fotografią tygodnia!!!! :))))))))))))

Polecajcie...polecajcie...!!!!
fotografia cyfrowa
CrX 2008-06-02 14:09:27 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
Mnie nie urzeka...ale podobać sie może...
Pzdr
fotografia cyfrowa
tysjusz 2008-06-02 14:00:49 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Huhu!
I jeszcze FT będzie!

Wypaśnie ludzie, wypaśnie.
fotografia cyfrowa
Femea 2008-06-02 12:10:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Fajne macie poczucie humoru. A kwiaty lubię, nawet bardzo więc nic więcej nie powiem. ;-)
fotografia cyfrowa
MartaPos 2008-06-02 11:57:48 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Piękny dzień:)
Piękna niespodzianka dla Wojtusia :)*

Bravo!
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-02 11:40:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Jestem oburzona. Gdzieżbym śmiała kpić sobie z wowy... Z siebie owszem ;-)
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-02 11:34:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Myślę, że to nie kwestia poziomu fotografii na galerii, a samych oceniających zdjęcia, którzy nie prezentują niestety swoimi poleceniami poważnego zachowania:( Poziom jest taki jaki kształtują galernicy, a przy takim sposobie oceniania dobrzy autorzy zdjęć nie mają ochoty na wystawianie prac:( Z całą pewnością polecający sobie kpią ze zdjęcia i sposobu oceniania fotek na tej galerii, ale mam wrażenie, że również z Ciebie i samych siebie:( Pozdrawiam niepoważnych;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 11:17:26 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zazy -> no, dzięki ziomal! :o)
fotografia cyfrowa
zazy 2008-06-02 11:10:17 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
Cudne kolorki:) Świetne centralne kadrowanie. Światełko dopisało:)
Piąteczka ! :)
Gorąco pozdrawiam, polecam i zapraszam do mnie.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 10:29:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Oooo, buuuu... Co dzień całe pęczki gniotów są wazelinowane przez grupy prorodzinne, a jak jeden "niezrzeszony" dostał za kwiatuszek to i owo, to zaraz się artysto-moraliści unieśli... Ffffuuujjjj... :o)
Nieładny kwiatuszek? A warum, why i pourquoi? :o)
fotografia cyfrowa
ant_z 2008-06-02 10:21:50 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
no tak :)
fotografia cyfrowa
chyzwar 2008-06-02 10:21:42 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
za pewno jakiś żart..
fotografia cyfrowa
Rex_XIII 2008-06-02 10:16:16 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
Dziś Prima Aprilis, czy jak ? :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 10:10:09 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
joanno -> gniewasz?! Ależ skąd! Najważniejsza jest dobra atmosfera... :o)
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-02 10:05:05 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Oj, to się cieszę, że się nie gniewasz :-)
fotografia cyfrowa
karolinqa23 2008-06-02 10:05:02 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 10:02:15 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
joanna -> no, aż nie wiem, co powiedzieć... Jetem dumny.
yamatachi -> sprawdzone. Najlepiej masuje przeponę szczery i głośny śmiech. Pełną piersią! :o)
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-02 09:58:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ja pozwoliłam ją sobie wziąć na tapetkę. Mogłam, wowa, nie będziesz się gniewał? ;-)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 09:57:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
emzet -> nawet nie wiesz, jak to miło sprawić komuś radość! :o)
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-02 09:56:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
dzień dobry :)
z przyjemnością rozpoczynam dzień od obejrzenia tej fotki.
jest cudna.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 09:53:11 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Oczywiście - należało. Pardon...
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 09:52:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
asiencja -> czego należa&#8230;o dowieść!!! Bardzo dziękuję i naprawdę polecam głębokie oddechy!!!! Przynoszą spokój i dotleniaja!!! :o)
fotografia cyfrowa
yamatachi 2008-06-02 09:51:53 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
z tą przeponą to sprawdzone....???
ja powiem, że to nie jest zaścianek....tu się kojarzy słowo koteria....
a fota...bardzo przyjemna dla oka i tyle o niej powiedzieć
[pozdrawiam]
fotografia cyfrowa
asiencja 2008-06-02 09:47:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
przeczytałam ze zrozumieniem :)
nadal twierdze, ze to żałosne,
oby nie powiedzieć : zaścianek! :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 09:45:00 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Kasanna -> dzięki wielkie! Wiesz to takie próby... :o)
ceboolka & loki_p -> mam nadzieję, że jakoś przeżyjecie. Po serii głębokich oddechów i masowaniu przepony przez około 45 sekund. Gorąco pozdrawiam wszystkich, ze szczególnym uwzględnieniem oglądających i czytających ze zrozumieniem!!! :o)
fotografia cyfrowa
Kasanna 2008-06-02 09:29:42 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Zdjęcie jest niezwykłej urody. Już miniaturka tak przyciąga, że nie można przejść obojętnie...A jak już ją otworzyłam to nie mogłam tchu złapać z wrażenia. Ależ miałeś wenę twórczą, kiedy popełniałeś to dzieło...Genialny efekt, węcz poraża...Zazdroszczę i gratuluję i ...polecam oczywiście ;)
fotografia cyfrowa
loki_p 2008-06-02 09:15:48 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ludzie trzeba sie jestcze troche sprezyc bo do fotki tygodnia brakuje jeszcze kilku polecanek !!
Wszyscy czlonkowie i czlonkinie TWA do dzieła !!


...Porażka...
fotografia cyfrowa
zoraborys 2008-06-02 09:04:46 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
żeby nie zostać w tyle, a ostatnich gryzą psy, ja też się dołożę...
fotografia cyfrowa
monia.wer 2008-06-02 08:55:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
z całym szacunkiem masz o niebo lepsze :))
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 08:25:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ja_majka -> to tak na środku jest nieładnie? Przecież najlepiej widać... ;o) No, ale może masz rację. Bardzo serdecznie dziękuję za uwagę! :o)
fotografia cyfrowa
ja_majka 2008-06-02 08:20:08 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
technicznie poprawne, ale kadr bardzo przecietny...
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-02 06:37:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
O! Dzień dobry ruda! Ja już po spacerze, bo "tak dobrze wstać skoro świt" i wtedy światełko takie fajne. Ty też już fociłaś? Miłego dnia!!!
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-02 06:25:28 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
asiencja - za rysiek70 - polecam Twój komentarz !

Nie ukrywam jednak, że przyszłam tu powiedzieć " Witaj Autorze :* ".

fotografia cyfrowa
Marrgitt 2008-06-02 01:17:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
to się nazywa powodzenie .. ;)
fotografia cyfrowa
NO NAME 2008-06-02 00:35:30 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
gsowa 2008-06-02 00:07:35 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
bardzo przeciętne
fotografia cyfrowa
separatysta 2008-06-02 00:03:07 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
Ale jaja. :)
Takiego Iryska jeszcze nikty nie widziałem - poważnie.
Polecam!
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-02 00:03:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
hm... czyżby faktycznie nie było na tej galerii lepszych zdjć do polecenia??? dawno mnie tu nie było i mam wrażenie, ze nic nie straciłam...
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-01 23:59:08 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Haha ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 23:49:56 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
_M -> ja nie należę do LPR. Ale dziękuję.
Dziękuję wszystkim. Za uwagę i rozwagę. Zdrowy rozsądek połączony z poczuciem humoru. I równomierne oddychanie (większości). Idę spać. W świetnym humorze! ;o)
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-01 23:46:30 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa, dobra fotografia broni się sama
zapraszam do mnie

:)))))))))
fotografia cyfrowa
keda 2008-06-01 23:46:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
rysiek70: dzieki za oswiecenie..
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 23:40:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
keda -> no, właśnie... Takie zwykłe... Rozumiesz teraz moje zakłopotanie - taka popularność zwykłej fotografii. Wprost niebywałe!
fotografia cyfrowa
EdytaBL 2008-06-01 23:39:39 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
o rety .. staram sie byc "cool" :D , pod taka fota wypada ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 23:38:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
EdytaBL -> bardzo proszę pod moim zdjęciem nie używać takich brzydkich wyrazów, dobrze? Dziekuję bardzo.
_M -> bardzo się cieszę, że właśnie Ciebie aż tak zachwyciła ta prosta i spontaniczna fotografia. Jestem wzruszony. I wdzięczny za ocenę.
fotografia cyfrowa
rysiek70 2008-06-01 23:36:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
keda- nie znasz się! :D ;-)
fotografia cyfrowa
keda 2008-06-01 23:35:02 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zagladam do VP i widze to zdjecie..
tyle polecen mysle sobie musi byc jakies nadzwyczajne..
jednak sie chyba kompletnie nie znam bo jak dla mnie to zwykle zdjecie...
bez zachwytu.
fotografia cyfrowa
rysiek70 2008-06-01 23:33:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
asiencja, polecam Twój komentarz :)
fotografia cyfrowa
_M 2008-06-01 23:31:24 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
Ja też nie rozumiem o co chodzi ;)
Piękna zachwycająca fotografia w kolorze ulubionym przez Małą Björk. Myślę, że mógłby to być dla niej świetny kwiatek na niedawne urodziny. Jeszcze, gdyby go dał Karol.

Prosty kadr, wspaniała kolorystyka i opanowane trudne światło. Do tego Irys. Dumny i szlachetny.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 23:28:53 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
prosiaczek -> ja też nie wiem. Ot, moja próba fotografii... chyba makro, a może tylko dużego kwiatka. Mnie się podoba. I ostro jest, i kolorowo, i kwadratowo...
fotografia cyfrowa
elamit 2008-06-01 23:28:14 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
fajne
fotografia cyfrowa
Iness 2008-06-01 23:26:07 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
prosiaczek nie masz stawiać 3 tylko polecać masz... polecać!
fotografia cyfrowa
K.S.N.S. 2008-06-01 23:24:52 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
tak patrze ;/ i myślę ;/ o co tu chodzi ??? ;/ fotka fajna ;/ a nie które komentarze jakieś dziwne i podejrzane ? ;/ normalnie to nie wiem 'o co tu kaman' :)))))))))
fotografia cyfrowa
asiencja 2008-06-01 23:23:15 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
gratuluje,
w przeciągu bardzo któtkiej chwili udowodniliście na jakiej zasadzie działa portal obiektywni.pl
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 23:19:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Bez wątpienia, emzet. Bez wątpienia!!!! :o)
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 23:18:02 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa, śmiech to zdrowie :)
fotografia cyfrowa
Velvet 2008-06-01 23:17:07 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Polecam to zdjęcie .
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 23:13:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Własnie umarłem ze śmiechu. To świetnie masuje przeponę i reguluje oddech. Ty też wypuść nieco powietrza... :o)
fotografia cyfrowa
Iness 2008-06-01 23:10:51 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
PS. Za akcję społeczną mogłabym dać 5
ale oceniłam fotkę ;P
fotografia cyfrowa
Iness 2008-06-01 23:09:59 | ocena = 0
fotografia cyfrowa
niezły masz fun club :))))
w tabeli VP były conajmniej dwa lepsze do wypromowania
a to
to jest kpina z VP :D
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 23:03:18 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
raider -> próbowałem, ale mam chyba jakis kłopot ze skryptem, bo się nie daje... Ale za to wrzuciłem sobie do ulubionych.
vodek -> to magia Matki Natury.... Wiesz - są rzeczy, o których się fizjologom nie śniło...
fotografia cyfrowa
DamianP 2008-06-01 23:02:28 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
zmeniamy pierwszą stronę vox populi:) heh. Idzie nowe
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-01 23:01:42 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Po prostu dobre zdjęcie :-)
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 23:00:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa jest świetnym fotografem, ma znakomicie opanowany warsztat...
fotografia cyfrowa
vodek4791 2008-06-01 22:59:27 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
nie, nie z kwiatka, kwiatek jak kwiatek, ale chyba jakis magiczny, skoro przyciagnal taka rzesze komentujacych;)
fotografia cyfrowa
raider 2008-06-01 22:58:56 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wowa, przyłącz się do akcji - poleć to zdjęcie... ;)
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-01 22:58:36 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Emzet, spróbuj koniecznie. Fotografowanie kwiatków to naprawdę duża przyjemność. Zobacz, wowa już się odnalazł :-) Będzie cudnie, jak i Ty zarazisz się jego zapałem :-)
fotografia cyfrowa
jaszika 2008-06-01 22:58:21 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:57:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa o tym zdjęciu piszesz z taką pasją, że i ja spróbuję zmierzyć się z tym tematem
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:56:23 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
vodek -> śmiejesz się z mojego kwiatka? Dlaczego? Coś z nim nie tak?
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:54:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Damian -> a cop to za akcja? Może i ja się przyłączę?
fotografia cyfrowa
vodek4791 2008-06-01 22:54:30 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
heheh;)
fotografia cyfrowa
DamianP 2008-06-01 22:53:38 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
Też poleciłem w ramach akcji.Pozdrawiam
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:53:17 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
joanno -> zawstydzasz mnie. Przecież to bardzo pozytywna ocena. Dzięki raider!
fotografia cyfrowa
Agee 2008-06-01 22:52:33 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
Irys Królewski, czy sie mylę? ładnie rozkwitł i dobrze, że go takim złapałeś.. nie pozwala zbyt długo cieszyć oka swoją urodą. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:52:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
raider -> prawda, że piękny Kwiaty żyją tak krótko...
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-01 22:52:06 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Raider, tylko 2? No wiesz, to takie cudne zdjęcie...
fotografia cyfrowa
raider 2008-06-01 22:50:25 | ocena = 2
fotografia cyfrowa
Śliczny! Polecam! ;)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:49:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Oj, tak! Będzie bardzo miło! Zawsze jest przecież tyle radości przy fotografowaniu natury. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję bardzo!!!
fotografia cyfrowa
rysiek70 2008-06-01 22:47:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
jasne, że się należy, już dawno nie widziałem tak dobrej foty :))))
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-01 22:46:47 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Tak, Rysiek, polecanka się należy koniecznie...
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-01 22:46:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ja mam nadzieję, że następnym razem też z Wami będę i razem pofocimy kwiatuszki :-)
fotografia cyfrowa
rysiek70 2008-06-01 22:45:54 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
wow!!! wowa, toż to mistrzostwo świata! gratulacje!!!
fotografia cyfrowa
jpk 2008-06-01 22:43:36 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Mnie na spacerku z Wami dziś nie było, ale następnym razem na pewno do Was dołączę, oglądanie takich śliczności strasznie mnie motywuje do jeszcze intensywniejszej pracy nad swoimi umiejętnościami. Tylko pogratulować!!!
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:34:55 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Oj, aż mi głupio.... Takie powodzenie. Dziękuję - jestem szczerze wzruszony... :o)
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-01 22:32:40 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Oj, zapomniałam i ja pogratulować VP. Już to naprawiam. I buziaczki i w ogóle ;-* I wbijaj do mnie. I moje gratki :-)
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:32:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
mam nadzieję, że przy następnej okazji będę mógł pofocić z Wami
fotografia cyfrowa
Canthi 2008-06-01 22:31:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Nie mogłam się powstrzymać, żeby tu nie wrócić przed zamknięciem komputera... Gratuluję VP!!
Buziaczki i dobranoc, tym razem na pewno :* :* :* :*
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-01 22:31:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Jeszcze tylko pogratuluję VP :)
Dobranoc :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:30:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Cześć, ruda! Dzięki... Chciałbym robić takie dobre zdjęcia, jak Ty... Bedę ćwiczył! ;o)
Joanna -> własnie i pilnowałem się, żeby nie przepalić... Chyba się udało... Hura! :o)
fotografia cyfrowa
wkg 2008-06-01 22:30:09 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
tzn za gruba to nie ... tyle, ze wzrok przyciaga a irys powinien koncentrowac cala uwage imho
raczej bym nad kolorem popracowal
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-01 22:28:51 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Cieszę się z Tobą wowa :)
Dziękuję wszystkim za udany dzień :)))
Dobranoc i ja powiem. Do jutra :***
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-01 22:28:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
I te kolorki :-)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:27:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wkg -> no, zastanawiałem się, ale tak pod kolor chciałem, żeby zaakcentować naturalne piękno tej rośliny. Za gruba ramka?
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:26:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
rameczka jest cud, miód i orzeszki :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:25:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Jeszcze raz - thank you!!! No, nie sądziłem, że aż tak się Wam spodoba...
fotografia cyfrowa
wkg 2008-06-01 22:24:58 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
mile ; )
moze bym ta ramke zrobil mniej dajaca po oczach
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:24:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
wowa tym bardziej podziwiam talent.
pierwsze podejścia i TAAAAKI efekt.
szkoda, że mogę polecić tylko raz
fotografia cyfrowa
UncleTom 2008-06-01 22:24:23 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Ja też wracam, bo ten irysek - to prawdziwy słodziaczek!... :-)
fotografia cyfrowa
MartaPos 2008-06-01 22:24:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Jeszcze raz sobie zerknę i już znikam spac... dziękuję Wszystkim za wspólny plenerek, było fantastycznie.... buziaczki... dobranoc :)*******
fotografia cyfrowa
joanna_ga 2008-06-01 22:23:06 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Co prawda jestem początkującą fotografką, ale myślę, że też mogę wyrazić swój zachwyt dla tej fotografii. Po prostu słodziak ;-) Gratulacje, wowa. Też polecam. Całe szczęście, że mam znowu limit. I ten centralny kadr ma tutaj uzasadnienie moim zdaniem. Och i ach i zapraszam do mnie :-))))
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:22:56 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
nie tylko Ty wowa :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:22:39 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
emzet -> po prostu zaczynam z roślinkami i - wiesz - na początku jest trudno...
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:21:35 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
No, papatki Dziewczęta!! Bardzo Wam dziękuję za pomoc i ciepłe słowa... To takie sympatyczne. dzięki! Do! No, i czekam na Wasze prace! :o)
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:20:34 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ależ udało Ci się znakomicie.
nie bądź dla siebie zbyt surowy.
fotografia cyfrowa
Canthi 2008-06-01 22:19:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Widzę, że pięknie Ci idzie z tym tematem, czekam na następne! A tymczasem życzę słodkich snów i dobrej nocki :*
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-01 22:19:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Powróciłam, żeby jeszcze raz popatrzeć :)

I ja cieszę się na kolejny wspólny spacerek :)
Polecanka :)
Martuś : dobranoc :*
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:19:09 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Uncle -> słowa takiego znawcy są dla mnie największą nagrodą. ;o) Wiem, że mnie zawstydzisz na pewno... Dziekuję bardzo. Bo, wiesz tak trudno się przyrodę fotografuje w słoneczny dzień....
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:17:30 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Canthi -> aż się zarumieniłem... Kiedy Ty wstawisz to dopiero będzie ładne. Ja to tak próbuję... ;o)
fotografia cyfrowa
UncleTom 2008-06-01 22:16:57 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
No ślicznie!... Wykorzystałeś naszą wspólną wyprawę doskonale, mnie się tak ładnie nie udało, kwiat jest niezwykły istotnie... pozdrawiam!... :-)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:16:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Marta -> No, chyba jeszcze nie idziesz spać. Też przecież piękne zdjęcia zrobiłaś na pewno... ;o)
fotografia cyfrowa
Canthi 2008-06-01 22:15:26 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wojtuś, no znasz mnie, wiesz, co mnie zachwyci :) Szczerze i z serca podziwiam...
fotografia cyfrowa
zoraborys 2008-06-01 22:15:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
hm...
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:15:00 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Marta -> i wzajemnie! Cieszę się, że choć póżno zajrzałaś. ;o) Bo na spacerze to nigdy nie ma czasu pogadać... Dzięki. Eee, żartujesz ze mnie, prawda?
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:14:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
patrząc na to zdjęcie mogę chociaż przez chwilę poczuć się tak jakbym był tam z Wami :)
polecam
fotografia cyfrowa
MartaPos 2008-06-01 22:14:47 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
oj, z wrażenia zapomniałam ocenic to cudeńko :))) miłej nocki życzę :))
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-01 22:13:44 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
emzet, jak Ty to ładnie ująłeś :)
pozdrówka :))
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:13:23 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Canthi - no, po prostu dzięki wielkie! Twoja opinia jest dla mnie szczególnie ważna, bo Ty jak mało kto rozumiesz kwiaty...
fotografia cyfrowa
MartaPos 2008-06-01 22:12:49 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wspaniałe...podziwiam...
pozdrawiam:)
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:11:48 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
na szczęście zatrzymałeś tę chwilę w kadrze
fotografia cyfrowa
Canthi 2008-06-01 22:10:41 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Patrzę na to zdjęcie już od kilku minut i nic nie przychodzi mi do głowy by opisać jak bardzo mnie ono zachwyciło...
Dziękuję za cudne wrażenia :*
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:09:27 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ruda, wiesz, takie światełko było ładne i kolory... Dzięki, naprawdę!
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:08:24 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dzięki! Cieszę się, że się podoba. Tak chciałem uchwycić tę uroczą chwilę w ogrodzie...
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 22:07:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
to ja dziękuję, że zechciałeś się podzielić tą fotografią.
podziwiam warsztat.
fotografia cyfrowa
ruda 2008-06-01 22:06:52 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Ładniusia jest Twoja wiosenka zaklęta w tej roślince :) I dlatego czwóreczka :)
Cieplutko i niedzielnie pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 22:05:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dziękuję, dziękuję... Bardzo się starałem...
fotografia cyfrowa
electrix89 2008-06-01 21:59:48 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
emzet 2008-06-01 21:58:28 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
niezwykle zachwycający
fotografia cyfrowa
gerard52 2008-06-01 21:14:29 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
wowa 2008-06-01 21:10:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Zwykłe? Moim zdaniem jest kwiat jest absolutnie niezwykły...
fotografia cyfrowa
gregsk 2008-06-01 20:21:38 | ocena = 1
fotografia cyfrowa
takie ... zwykłe
eksperyment, kto jakie oceny "walnie"? ;)
fotografia cyfrowa
mospin 2008-06-01 20:02:22 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zaloguj się aby dodać komentarz.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa