fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Przeglądaj zdjęciapoprzedniefotografia cyfrowaPozostale zdjeciafotografia cyfrowanastępnefotografia cyfrowapoprzedniefotografia cyfrowaAutorafotografia cyfrowanastępnefotografia cyfrowapoprzedniefotografia cyfrowaWszystkiefotografia cyfrowanastępne
fotografia cyfrowa
andrea_s / Kotek
fotografia cyfrowa
zdjęcie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Fotografia stanowi własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Szczegóły zdjęcia
fotografia cyfrowa
Autor:andrea_s
Tytuł:Kotek
Data publikacji:2019-02-01 20:19:54
Liczba wyświetleń:251
Ocena średnia:3.9
Liczba punktów:31
Liczba poleceń:0
Liczba komentarzy
i krytyk :
25
Kategoria:Pozostale zdjecia
Aparat:

Rodzaj fotografii:Fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
Komentarz autora
fotografia cyfrowa
Taki sofizm, ale niekoniecznie.
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konstruktywna krytyka
bg
Pamiętaj. Krytyka to nie to samo co komentarze. Krytykując fotografię, powinieneś podać wskazówki, dzięki którym autor ma szanse ulepszyć swój warsztat. Za wartościową krytykę możesz zarobić dodatkowe punkty i powiększyć swój limit. Za każdą pozytywną ocenę dostajesz 1 punkt a przy krytyce pojawia się ikona plusa plus. Co więcej, jeśli Twoja krytyka jest jedną z trzech pierwszych pod zdjęciem, pozytywna ocena użytkownika oznacza dla Ciebie aż 3 punkty. Minus minus oznacza, że oceniający uznał krytykę za mało wartościową, za taką ocenę otrzymasz zero punktów. Nie należy jednaka stawiać znaku minus przy dobrych krytykach, z którymi po prostu się nie zgadzamy. Po kliknięciu na ikonki plusa lub minusa pojawi się okno z informacjami o oceniających krytykę. Więcej na temat konstruktywnej krytyki w FAQ.

Swoją opinię, czy zdjęcie ci się podoba lub nie i wszelkie inne uwagi zamieść w komentarzach.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zaloguj się aby dodać krytykę.
fotografia cyfrowa
Komentarze & oceny
bg
fotografia cyfrowa
Możesz ocenić zdjęcie wg poniższej skali lub skomentować zdjęcie nie przyznając oceny.

-1 - Fatalna fotografia. Nie nadaje się do publikowania i powinna stąd zniknąć. Nie niesie żadnych walorów artystycznych ani technicznych. Autor wykazał się zupełnym brakiem samokrytycyzmu.
0 - Słabe, autor usiłował coś powiedzieć, ale nie za bardzo mu to wyszło.
+1 - Może być. Można powiedzieć, że w tej fotografii jest coś co zasługuje na uznanie.
+2 - Niezła fotografia. Wyróżnia się spośród innych. Przemyślana i ciekawa pod względem artystycznym. Technicznie też dobra.
+3 - Podoba mi się. Jest to fotografia, którą ogląda się z przyjemnością. Widać solidny warsztat techniczny i zmysł artystyczny autora.
+4 - Bardzo dobra fotografia. Zasłużyłaby na maksymalną ocenę, gdyby nie...
+5 - Doskonałe. Według mnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu. Nie zmieniałbym już niczego.

Przyznanie oceny -1 lub +5 wymaga napisania komentarza składającego się z co najmniej 10 słów.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-02-25 23:01:26 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Niczego nie dotknęliście ZBOROWSKI. Straciliście honorową zdolność dyskusji. Forma i styl waszej pseudo, bo nawet nie "para" argumentacji oraz przywoływane źródła "wiedzy" zdają się nie przystawać istotom poruszającym się w pionie i być może wynika z tego waszego, specyficznego pojmowania kulturowego fundamentalizmu, którego daliście przykład. Albowiem podstawową miarą tożsamości jest zdolność posługiwania się językiem ojczystym w podstawowym choćby zakresie. Cofam zatem zwrot "szacunek", którego gdzieś tam wobec was ZBOROWSKI użyłem. Jedyne, co zdołaliście wykazać ZBOROWSKI, to mą stratę czasu na dyskusję z wami. Być może, gdy już dojrzejecie ZBOROWSKI do formułowania myśli w sposób racjonalny, pisania polszczyzną poprawną, z choćby odrobiną estymy dla niej, łatwiej wam będzie też ZBOROWSKI rozumieć to, co czytujecie? Powodzenia.
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI 2019-02-22 01:24:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Wspominając Bolesława Chrobrego...Galla Anonima...Mackiewicza...Jasienicę,,,,ledwieśmy dotknęli fundamentów Rzeczypospolitej. Bo to są jej fundamenty. 1000 letnia kultura....pisarze, bajkopisarze, muzycy, kuglarze, rzemieslnicy, rymotwórcy...zatem supozycje iż Te fundamenty ktokolwiek w ciągu ostatnich lat kilku naruszył- bujdą są, żartem i niefrasobliwym mirażem.
A ktoby chciał na świecie
Uważyć, co się plecie,
Dziwnie to prawdy blizko,
Że człek Boże igrzysko.

i Kochanowskim sobie zakończmy uroczą dyskusję,,,
ale własnie Rzeczypospolita to nieustanna dyskusja...
pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI 2019-02-22 00:58:21 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Panie Kolego wy to tego kota ze zdjecia...obracacie,...ogonem...we wszystkie strony świata....sofistyke uprawiacie,,,,ale jak to się mówi..komu w droge..
te Wasze Mądre duszyczki...az takie mądre nie są,,,ale jak na FWP mogliście trafić gorzej. pozdrawiam.
a ten Wasz Bolek to chciał zakładać Nato bis czy FWP bis?...bo tego z TVN u nie zrozumiałem...a Mietek to chyba taki Odyseusz z ducha był...żeglować lubił,,,
Panie Kolego...jakbym ja wszystko pamiętał...com przeczytał...tobym zgłupiał...pamiętam watki głowne...a u Jasienicy...na pewno...Boleslaw Chrobry...nie był przedstawiony jako bandzior!

kota ogonem obracacie dośc umiejętnie....ale kot zawsze może w końcu zejść,,,i co wtedy?

pozdrawiam...
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-02-21 13:41:23 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-02-21 12:31:29 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dzień Dobry. ZBOROWSKI, dobrze znów Was gościć pod moimi wypocinami, to miłe, że tak Was to zdjęcie wzruszyło-ruszyło. Przedstawia ono dokładnie to, co autor chciał powiedzieć :-) Gdyby było inaczej, nie zagościlibyście ZBOROWSKI pod nim i to wielokrotnie. Brzytwa Ockhama. Pisząc o "Pierdzichowie", miałem na myśli tylko Was i mnie ZBOROWSKI, być może mało precyzyjnie się wyraziłem. Rozumiem Waszą tęsknotę do czasów słusznie minionych, do FWP, czasów młodości, człek był jurny, pełen planów i marzeń, a metodykę myślenia i granice życia oraz wolności wyznaczane były jedynie słuszną linią. Widzę, że obowiązująca wówczas dialektyka, którą zgrabnie się posługujecie, też nie jest Wam obca. Znów próbujecie ZBOROWSKI włożyć mi w brzuszek to, czego nie napisałem. Nie pisałem o Nestorze, megalomanię cnotliwie odłóżmy ad acta, nie wspominałem, że Ziemia jest płaska, przy czym to akurat nie jest aksjomatem, nie podważałem teorii Einsteina, chociaż coś tam ostatnio przy niej grzebią jakieś mądre Duszyczki. Na piłce nożnej wszyscy znamy się najlepiej. Jednocześnie, nie wiem po co, epatujecie tu wiedzą historyczną na poziomie szkoły podstawowej, komunałkami niegodnymi proletariackiej braci, która jak mniemam, również Wam się ckni w postaci PRL-bis? :-) Gdybyście ZBOROWSKI, jak to ładnie piszecie, choćby powąchali Polskę Piastów, wiedzielibyście, że to właśnie Jasienica pisał o wzięciu Predysławy siłą, czyli o gwałcie. Nie posiłkowalibyście się na skróty artykułem pani Krystyny, jeno źródłem podstawowym. Nie odmawiam też wartości, jak próbujecie insynuować, dziełom Jasienicy. Był on poważnym i wnikliwym badaczem historii Polski, patriotą prawdziwym, za co zresztą, jak sami wspominacie zapłacił cenę. Miałem przyjemność dywagowania z mądrymi Duszyczkami, które twierdzą, że wszelkiej maści neofitów, z czym musicie się ZBOROWSKI pogodzić, można rozpoznać ich "gorliwością" na milę. Morską lub jak kto woli, dziesięć kabli :-) Oczywiście zapraszam ponownie. Gasić ducha nie będę :-) Pozdrawiam. P.S. Oglądacie TVN ZBOROWSKI? A feeeeee... :-)
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI 2019-02-21 04:16:13 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Zwracałem, zwracam się do Was godnie. Chyba że macie jakieś proletariackie uprzedzenia?? u Ruskich nie ma panów...ale my w Polsce,,,,dzięki Bogu.
Siwych skroni specjalnie Panie Kolego nie mam...do powagi Nestora nieco mi brakuje,Nestor to mniej więcej wiecie kto...mam nadzieję
sięgając do czasów nieco ) ale nie aż tak bardzo) nam bliskim Ruscy łupili nas 120 lat...potem od 45 do lat 90 tych,,,Niemcy obrolcili Warszawę w kupę gruzu...zrujnowali kraj....a teraz chcą nas uczyć demokracji i ogólnie kultury...
Przywołujecie Jasienicę...ale nie wiem czyście Panie Kolego nawet tę Poslę Paistów wachali...bo ona po prostu miłoscią Polski jest przepojona( dlatego czerwoni go nie znosili)
a Wy panie Kolego o Pierwszym Królu Polskii piszecie- gwałciciel,,,,i Kijow łupił...Putin prawie,,,kijów najechał...księżniczkę zgwałcił...i to z premedytacją,,,stosujecie nieadekwatnie słowa.
Apropos Pierdzichowów,,,to nie wiem czy Westerplatte było dla Was pierdzichowem...czy bitwa pod Kockiem czy pod Mławą...czy pod Kircholmem...czy Chocim....to też pierdzichowo było???
ja tam pierdzichowa lubię..w sensie,,,prowincji,,zabitych wsi dechami,,,i umysłow nieomotanych tez!
WŁoćznią Panie Kolego Achilles przebił Hetora...co do tarczy,,,," Pan moją Tarczą i broną moją" tak któryś psalm mówi,,,i tu przechodzimy do punktu...iz kazde zalożenie oddala nas od prawdy....ja wchodzę w zakład Pascala...a kazdy chcąc czy nie chcąc wchodzi w zalożenia...różnych prawd przyjętych....że ziemia jest okragła, ze bramki sa dwie..że e = mc2...chyba że Einsteina podważacie Panie Kolego? jak tę Panią Magister,,,pani Magister akurat cytowała teksty....i chwała jej za to...

a wracając do zdjęcia,,,,jest Zacne...tylko nie musi oznaczać tego...co Autor chciał powiedzieć,..
pzdr

fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-02-17 11:59:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
LidRI, kotek jest już tak mocno powywracany ogonkiem, że o mało co wszyscy by uwierzyli w czerń bieli i biel czerni ;-)
fotografia cyfrowa
LidRI 2019-02-16 00:36:01 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
aa.. Felis catus jest nadal taki sam :D..
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-02-16 00:13:46 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dreak, ale jesteś pewien, że kierujesz swe uwagi w odpowiednią stronę? :-) Wszak nie ja przywołałem odniesienie sprzed tysiąca lat do teraźniejszości, toteż może troszkę uwagi i rozwagi w kreowaniu sądów?
fotografia cyfrowa
Dreak 2019-02-15 23:52:56 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Andrea odnoszenie zdarzeń sprzed 1000!!! lat do naszego rozumienia świata nie jest nadużyciem a przegięciem! Niejaki romek polański gwałcił dziewczynkę niedalej jak lat 50 temu i wielu światłych kręgach nadal uchodzi za autorytet.. sam uwielbiam romka twórczość. Można się spierać ale nie wygłupiać.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-02-15 22:42:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Szanowny ZBOROWSKI, najpierw poproszę, byś nie zwracał się do mnie w liczbie mnogiej, albowiem taki podtekstowy wygibas insynuacyjny jest dość żałosny i nie przystoi siwym, jak mniemam, Twym skroniom, a za takową próbę "stowarzyszenia" mógłbym się obrazić. Zastosowane przeze mnie uproszczenie, nie jest mieszaniem faktów, tylko.... Uproszczeniem. To, co napisała autorka artykułu, a nie "badaczka" jak próbujesz sugerować, a której tekstem się posiłkujesz, nie jest żadną prawdą objawioną i jedyną. Pani magister w swoich rozważaniach zadaje pytanie i podejmuje dość karkołomną próbę polemiki, która zresztą przez jednego z komentujących słusznie została skwitowana w sposób następujący: "Negowanie kilku niezależnych od siebie źródeł tylko na tej podstawie, że pani Łukasiewicz trudno sobie coś wyobrazić... Cóż, trzeba więcej czytać, to rozwija wyobraźnię..." I to być może zaspokoiłoby me zapędy, gdyby nie to, że z jednej strony wspominasz o trwającym od tysiąca lat geopolitycznym dramacie Polski pomiędzy "Ruskami, a Niemcami", a jednocześnie powołujesz się w swym komentarzu na kronikarzy wywodzących się z łona naszych odwiecznych sąsiadów. Cóż rzec Ci mam? Ufać im, nie
ufać? ;-) Jeśli zaś za pośrednictwem pani Krystyny przywołujesz jednak niejakiego Galla, to poza faktem gwałtu na wspominanej brance, należałoby chyba dodać, że Bolesław przez dobre kilka miesięcy łupił Kijów i wysyłał pełne kiesy do kraju. Era to była wszak pełna aktów i nietaktów. Tak na marginesie, to koronę przywdział Bolesław bez błogosławieństwa papieża, co na ów czas występkiem strasznym było. Dążąc więc do prawdy Szanowny ZBOROWSKI, a dochodzenie do niej jest już w pewnych kręgach i kółkach niemal nową świecką tradycją, a rok mamy już 2019, wypada sięgać do świadectw godnych wiary, podpierać się faktami niezmieszanymi oraz niewstrząśniętymi, źródłami bijącymi klarowną, czystą wodą historii. A po co wplatasz w to TVN? Pozostanę w nieświadomości :-) Co zatem się stanie, gdy powołam się choćby na Lwa Lecha Beynara, który jest jednak dla mnie większym autorytetem niż pani Krystyna? Znów staniemy pod
jakimś Pierdzichowem z włóczniami i tarczami w rękach? :-) Użyta przez ciebie proteza syntaktyczna w postaci cytatu z Józefa Mackiewicza jest kolejną, mało udaną według mnie aranżacją, mającą wpłynąć na odbiorcę. Być może założyłeś, że kupię, jako ten "ciemny lud". Wybacz, tak pokrętna promocja jednak mnie nie obejmuje. "Każde założenie oddala nas od prawdy" - niejaki puento. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI 2019-02-15 00:59:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
a geografia wbrew pozorom też nie bardzo się zmieniła. Wciąż jesteśmy pomiędzy Ruskami a Niemcami.
Chwiejemy się 1000 lat...ale jakoś dajemy radę,..
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI 2019-02-14 23:27:38 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Nieco mieszacie fakty i upraszczacie , panie Kolego Andreasie, wbrew mądrym duszyczkom.Bo mądre duszyczki wbrew faktom TVN próbują temat zważyć, zmierzyć i zbadać.
Gwałt na księżniczce Przedslawie - siostrze księcia Jarosława.o której rękę się starał i został odrzucony..wedle Galla Anonima uczyniony z zemsty za zniewagę , wypędzenie Swiatopełka i porwanie córki. Kronikarz niemiecki Thietmar wspomina iż Chrobry chciał wymienić ową księżniczkę za porwaną córkę. Ruski krinkarz pisał: „Bolesław wracając do Polski zabrał ze sobą skarby należące do Jarosława, a także jego bojarów i dwie siostry”,
Badacz , którego artykułem się posiłkuę pisze:
"To nie ratowanie honoru Bolesława wymagało zatrzymania Przedsławy. Bolesław usiłował ratować honor Świętopełka jako władcy Rusi, władcy którego prestiż upadł nisko nie tylko dlatego, że musiał szukać pomocy za granicą, ale przede wszystkim dlatego, że jego prawowitą żonę porwał Jarosław, a źródła ruskie wolały pominąć milczeniem, co się z nią stało. "
Czytaj więcej: https://histmag.org/Boleslaw-Chrobry-i-dwie-ksiezniczki-Kijow-1018-7823/5

Jak mawiał Józef Mackiewicz - tylko prawda jest ciekawa!
pozdrawiam
fotografia cyfrowa
marek_a 2019-02-10 00:41:20 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-02-09 23:47:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI, Wincenty Kadłubek niestety nie dożył naszych czasów, a i geografia uległa pewnym przemianom. Co do sławnego Bolesława, to gość najechał Kijów, gdzie zgwałcił ruską księżniczkę, gdyż ta odrzuciła jego zaloty ponieważ, uwaga, uważała go za chama i prostaka. Swym czynem Bolesław wyraźnie zaprzeczył jej postrzeganiu syna Mieszka. Ot historyjka... Należy pamiętać, że według badań mądrych Duszyczek gwałtu dokonuje się podobno pod wpływem impulsu. Z tym, że na Kijów jechało się wtedy tydzień. Ała.....
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI 2019-02-09 23:15:28 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Fundamenty Rzeczypospolitej sięgają głęboko.
Przypomnieć sobie pozwolę słowa Wincentego Kadlubka:
Pierwszy więc książę polski Mieszko dostąpił łaski chrztu za sprawą wiernej żony; a dla sławy jego i chwały w zupełności wystarczy [jeśli powiemy], że za jego czasów i przez niego Światłość niebiańska nawiedziła królestwo polskie. Z tej to bowiem błogosławionej niewiasty spłodził sławnego Bolesława, który po jego śmierci po męsku rządził królestwem i za łaską Bożą w taką wzrósł cnotę i potęgę, iż ozłocił - że tak powiem -całą Polskę swą zacnością

fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-02-04 22:43:57 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dobry wieczór. Southstreet, wydaje mi się, że większą troską wypadałoby teraz otoczyć właściciela, jednako dziękuję Państwu za przytulenie tego bidulka. ZBOROWSKI, masz nadzieję na refleksję u tzw. "suwerena"? Gdy fundamenty zostały rozwalone, trudno by całość się nie chwiała. Pozdrowienie Gościom.
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI 2019-02-03 01:38:50 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
ale oczywiście teraz nieco mniej)
fotografia cyfrowa
ZBOROWSKI 2019-02-03 01:12:29 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Polska ciągle grozi zawaleniem.
fotografia cyfrowa
cappucino 2019-02-02 21:54:44 | ocena = 3
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
ZAK 2019-02-02 18:28:41 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Southstreet 2019-02-02 14:17:32 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
... bez kota nie ma foty :)
fotografia cyfrowa
dajustg 2019-02-02 13:42:15 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
LidRI 2019-02-01 22:41:35 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
...do scenerii pasuje; ewentualnie: sceneria do niego (;
fotografia cyfrowa
K2 2019-02-01 20:23:58 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zaloguj się aby dodać komentarz.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa