fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Przeglądaj zdjęciapoprzedniefotografia cyfrowaPortretyfotografia cyfrowanastępnefotografia cyfrowapoprzedniefotografia cyfrowaAutorafotografia cyfrowanastępnefotografia cyfrowapoprzedniefotografia cyfrowaWszystkiefotografia cyfrowanastępne
fotografia cyfrowa
amargot1z / cisza
fotografia cyfrowa
zdjęcie
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Fotografia stanowi własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Szczegóły zdjęcia
fotografia cyfrowa
Autor:amargot1z
Tytuł:cisza
Data publikacji:2019-05-19 20:57:32
Liczba wyświetleń:484
Ocena średnia:4.1
Liczba punktów:29
Liczba poleceń:2
Liczba komentarzy
i krytyk :
50
Kategoria:Portrety
Aparat:

Rodzaj fotografii:Fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
Komentarz autora
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Konstruktywna krytyka
bg
Pamiętaj. Krytyka to nie to samo co komentarze. Krytykując fotografię, powinieneś podać wskazówki, dzięki którym autor ma szanse ulepszyć swój warsztat. Za wartościową krytykę możesz zarobić dodatkowe punkty i powiększyć swój limit. Za każdą pozytywną ocenę dostajesz 1 punkt a przy krytyce pojawia się ikona plusa plus. Co więcej, jeśli Twoja krytyka jest jedną z trzech pierwszych pod zdjęciem, pozytywna ocena użytkownika oznacza dla Ciebie aż 3 punkty. Minus minus oznacza, że oceniający uznał krytykę za mało wartościową, za taką ocenę otrzymasz zero punktów. Nie należy jednaka stawiać znaku minus przy dobrych krytykach, z którymi po prostu się nie zgadzamy. Po kliknięciu na ikonki plusa lub minusa pojawi się okno z informacjami o oceniających krytykę. Więcej na temat konstruktywnej krytyki w FAQ.

Swoją opinię, czy zdjęcie ci się podoba lub nie i wszelkie inne uwagi zamieść w komentarzach.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zaloguj się aby dodać krytykę.
fotografia cyfrowa
Komentarze & oceny
bg
fotografia cyfrowa
Możesz ocenić zdjęcie wg poniższej skali lub skomentować zdjęcie nie przyznając oceny.

-1 - Fatalna fotografia. Nie nadaje się do publikowania i powinna stąd zniknąć. Nie niesie żadnych walorów artystycznych ani technicznych. Autor wykazał się zupełnym brakiem samokrytycyzmu.
0 - Słabe, autor usiłował coś powiedzieć, ale nie za bardzo mu to wyszło.
+1 - Może być. Można powiedzieć, że w tej fotografii jest coś co zasługuje na uznanie.
+2 - Niezła fotografia. Wyróżnia się spośród innych. Przemyślana i ciekawa pod względem artystycznym. Technicznie też dobra.
+3 - Podoba mi się. Jest to fotografia, którą ogląda się z przyjemnością. Widać solidny warsztat techniczny i zmysł artystyczny autora.
+4 - Bardzo dobra fotografia. Zasłużyłaby na maksymalną ocenę, gdyby nie...
+5 - Doskonałe. Według mnie perfekcyjne dopracowanie w każdym calu. Nie zmieniałbym już niczego.

Przyznanie oceny -1 lub +5 wymaga napisania komentarza składającego się z co najmniej 10 słów.
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-27 15:29:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dziękuję, Administracjo za powstrzymanie tego potoku słów.
fotografia cyfrowa
admin 2019-05-23 23:23:30 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Szanowni Państwo!
W napisanych komentarzach powiedziano dużo... może za dużo w zakresie nie dotyczącym bezpośrednio opublikowanego zdjęcia. Sugerujemy aby pamiętać, iż różne jest ludzkie poczucie humoru i stopień wrażliwości. Sarkazm często prowokuje będąc niewłaściwym środkiem przekazu. To powinno warunkować naszą kulturę osobistą. Nie odbierajmy sobie szacunku do drugiego człowieka.
Pozdrawiamy życząc merytorycznej dyskusji.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-23 18:49:45 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Cześć Jokerze :-) Zapomniałeś użyć słowa "proszę" :-)
fotografia cyfrowa
Joker49 2019-05-23 18:40:32 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Łoooo?! Nawet Jokerem siemmm posłużyłeś AndreAsie..?
No cóż.. Uszanuj wolę autorki i.......skończ bleblanie :-)
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-23 18:09:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dzień Dobry Margot :-) Oj, oj.... Cóż mam począć? Uczono mnie, by jeśli to możliwe, odpowiadać na pytania. Oczywiście, że lubię "mówić", przecież wiesz, gdyż, ale przywoływać przecież nie wolno ;-) Forum fotograficzne temu ponoć ma też służyć. No i jeśli się zaczęło w jednym miejscu, to raczej dziwnym byłoby kończyć w innym ;-) A dywagacje mogły zostać wygaszone dużo wcześniej, również dzięki Annie, nie zgłaszaj proszę pretensji w moją stronę, że wywiązała się "pozafotograficzna" wymiana zdań. Spójrz, jak pięknie wyglądał początek :-) Koniec. Ale poprawy nie obiecuję, może poczekam na swobodniejszą atmosferę, pogoda, również ducha chyba nie sprzyja. Pozdrawiam ciepluchno i Słoneczności Życzę :-)
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-23 16:57:31 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Mario, wersja o której mówisz jest jeszcze inna od tej, która opublikowałam tutaj jako pierwszą. Tyle na temat wersji. Teraz poproszę o zakończenie dyskusji, która do niczego nie prowadzi. André, lubisz mówić? Szanuję to, ale może dokonczysz w innym miejscu?
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-23 16:33:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Mógłbym Axelu powołać się na jedną z teorii Holmesa, ale to i tak nic nie zmieni :-) Ależ oczywiście, że nie wolno przytaczać lub udostępniać osobom trzecim prywatnej korespondencji, tak jak powoływanie się na nią publicznie zdaje się być uroczym zabiegiem :-) Rozumiem, że przyznajesz sobie prawo do operowania moralitetami, mnie zaś odmawiasz prawa do riposty? Hmmm... Coś mi się zdaje, że najlepszym rozwiązaniem będzie zaproszenie Jokera, który wyłoży tekst o "bleblaniu" i "pierdołach pisanych";-) Pozdrawiam Axelu.
fotografia cyfrowa
Axel 2019-05-23 16:23:48 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A jeśli rozmowa na temat zdjęcia odbyła się na prev'ie, to mam Ci udostępnić zrzut ekranu, czy jakąś inną formę zapisu rozmowy? Nie wszystko jest dla Twoich oczu, nie schlebiaj sobie :)
A teraz jeszcze raz dziękując za słowa, definitywnie wycofuję się z rozmowy z Tobą, raz Ci się udało mnie sprowokować i wystarczy. Dlaczego kończę? Bo lubisz słuchać... siebie. Nie przeszkadzam więc. Mów...
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-23 15:49:56 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Bingo Marto... :-) A jeżeli już jesteśmy pod wskazanym adresem. Czy to tam wykazywałeś Axelu zainteresowanie pracą Margot czy też może wskażesz portal, na którym to uczyniłeś?
fotografia cyfrowa
Mordecai 2019-05-23 15:36:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Zaryzykuję...
Pierwsza wersja jest tu:
https://plfoto.com/zdjecie,inne,bez-tytulu,2682898.html
czy się mylę?
Widzę, Margot, że zmiękczyłaś nieco te detale, o których pisał wtedy tomcha.
Moim zdaniem teraz nawet bardziej uwypukla się twardy charakter modela.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-23 15:12:07 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
No widzisz Axelu... :-) Twierdzisz, że spodziewałeś się takiej reakcji z mojej strony? Serio? Piszesz, że zmanipulowałem Twoją wypowiedź? Przecież jest do przeczytania. Sam się wcisnąłeś w niestosowność, pytanie brzmi, po co, w jakim celu zabrałeś głos? Teraz kończysz, licząc, że nie zareaguję? Wspominasz o "małej kradzieży", jednocześnie zaznaczasz, że nie chodzi o zdjęcie powyżej. Kto tu dokonuje manipulacji? To teraz zaproszę Cię pod inną pracę Margot i wystawione tam komentarze :-) Może zwrócisz uwagę, na to, co Ci umknęło? https://obiektywni.com.pl/galeria/fotografia-716373.php Bywaj częściej na OB? :-)
fotografia cyfrowa
Axel 2019-05-23 14:21:04 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Spodziewałem się takiej właśnie reakcji. Próbujesz zmanipulować moje słowa "poszerzając" to, co ja wystarczająco precyzyjnie określiłem i wcisnąć mnie w konflikt z Płcią Piękną, której rzekomo odmawiam szacunku. I to ja relatywizuję, tak? i to jeszcze niestosownie?
Wiesz co w tym wszystkim się liczy, a co jest niestosowne?
Liczy się zasada, która obowiązuje niezależnie od tego czy dotyczy rzemyczka, czy kamyczka. Podwójne standardy? Czyżbyś chciał powiedzieć, że mała kradzież(nie mówię teraz o zdjęciu powyżej)w stosunku do dużej przestaje być kradzieżą tylko dlatego, że jest mała? Ładnie układasz słowa ale pewne działania są jednoznaczne niezależnie od skali i oratorskich umiejętności. Ważne jest również to, że to co dla nas jest nieistotne, dla innych istotnym być może nawet bardzo. Zakładanie, że wszyscy poruszają się ramach naszego postrzegania świata jest nie liczeniem z tym, co czują inni. I to jest właśnie niestosowne szanowny Panie. Dlaczego odmawiasz komuś czucia w inny niż Twój sposób? I jeszcze próbujesz powiedzieć, że źle ktoś czuje. Wiesz co by było stosowne? Gdybyś przed skopiowaniem napisał do Autora/Autorki jedno zdanie. Choćby takie: "Cześć, mam nadzieję, że nie pogniewasz się, że skopiuję Twoje zdjęcie, chciałbym coś sprawdzić. Robię to wyłącznie na własny użytek". Trudne? Chyba nie i wykazujesz jeszcze szacunek do osoby i jej pracy. Tylko po co to robić? Chcę i biorę, to przecież nic wielkiego. Dla Ciebie nic wielkiego, ale dla innych już niekoniecznie, no ale to już przecież nie Twój problem. Praca Margot mnie interesuje i dałem tego wyraz w innym miejscu i czasie, o czym możesz nie wiedzieć, ale bez sprawdzenia założyłeś, że wiesz lepiej i stwierdziłeś, że moje zainteresowanie jest zerowe. Pominę i nie skomentuję Twojego ironicznego tonu, no cóż, widać lubisz uszczypliwości i tyle.
Nie oczekuję odpowiedzi od Ciebie i do niczego nie będę przekonywał. Nie mam do tego ani mocy sprawczej, ani ochoty. Nawet lepiej by było, gdybyś nie odpisywał. Dyskusja by się zamknęła, ale oczywiście zrobisz, jak uważasz. Ja w każdym razie kończę i dziękuję za słowa, nawet takie.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-23 11:43:34 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Fiu, fiu... Axelu, skoro do mnie się zwracasz też... Nie wiem jak poczują się Użytkowniczki portalu, które przeczytają Twój komentarz? Albowiem dokonujesz dość specyficznej i ośmielę się napisać, mocno niestosownej relatywizacji, ujmując swoją wypowiedzią Płeć Piękną w zestawieniu, całkowicie nieparalelnie, z plikiem, zdjęciem. Jakąkolwiek treść, znaczenie ów obraz ze sobą niesie i jaką wartość stanowi dla Autorki. To pierwsze primo. Po drugie, uważam, że wikłanie w dyskusję, wykorzystywanie osoby mi bliskiej, celem wyartykułowania owego wywodu, o dziwo na temat etyki, moralności i sumienia czyni ten "wykład" mocno wątpliwym intencjonalnie, pozbawionym wartości. Etycznie, moralnie oraz kulturowo. Może jednak warto było wyjść wcześniej na balkon i złapać troszkę rześkości pięknego, choć deszczowego dnia? :-) Zauważyłeś Axelu, że praca Margot w ogóle Cię nie zainteresowała? Mimo zapewne szlachetnych pobudek, niestety kiepsko to wypadło. Coś jeszcze bym skrobnął, ale sumienie i dobra wola mi nie pozwalają :-)
fotografia cyfrowa
Axel 2019-05-23 07:06:51 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Tytułem doprecyzowania.
Andrea_s, pierwsze dwa zdania adresowane są tylko do Ciebie.
fotografia cyfrowa
Axel 2019-05-23 07:02:12 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A gdyby tak ktoś wypożyczył Twoją Kobietę, oczywiście na czas ćwiczeń tylko? Również byłbyś tak liberalny? :) Jakżeż zaskakująca zmiana perspektywy, prawda? :))
Różne "rzeczy" są dla nas ważne i cenne, i różne też są straty. Pewne jest jedno, każde z nas porusza się w przedziale własnej moralności i etyki, i to określa kim jesteśmy. Do czego się to sprowadza? Ano do tego, że między sobą będziemy toczyć często nierozwiązywalne spory, nierozwiązywalne z wielu powodów. Jednak odpowiedź na pytanie "Kim jesteśmy?" jawi nam się niezależnie od naszej woli, w ciszy własnego sumienia i... musimy z tym żyć.
Zerknę teraz za okno,... nie, wyjdę na balkon... jest rześko, świat się budzi, nowy dzień się budzi, żyję, nadal żyję. Plan na dzisiaj: Spróbuję zawrzeć kompromis ze Światem: On nie zniszczy mnie, a ja nie zniszczę Jego :))
Życzę wszystkim pięknego, nowego dnia... w zgodzie z własnym sumieniem i jak największą ilością innych sumień :)
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-22 23:14:45 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A jakiż to etyczny grzech popełniłem? :-) Moralność naruszyłem? W którym momencie Margot? :-) Wypożyczyłem jedno Twoje zdjęcie do powiedzmy ćwiczeń, drugie pamiętam z siostrzanego portalu. No niestety, mam fotograficzną pamięć :-)
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-22 23:09:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
andrea_s, koncze te dyskusje. Jezeli uwazasz, ze dopuscilam sie pomôwien to przepraszam.
Prawo prawem, a etyka etyka. Postepujesz tak, jak Ci Twoja moralnosc nakazuje. Z mojej strony na nic sie nie powoluje, rowniez prosze o wazenie slôw i czytanie ze zrozumieniem. Powodzenia.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-22 22:56:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Język prawny Margot, proszę nie mylić z językiem prawniczym i jego odmianami, pochodnymi bywa zwodniczy :-) Taki na przykład spójnik "i", zasadniczo różni się w interpretacji i orzecznictwie od wydawałoby się zwykłego przecinka. Jeśli już koniecznie chcesz powoływać się na Ustawę o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych oraz wynikające z nich regulaminy :-) Powołujesz się? Hmmm.... Natomiast, bardzo proszę o ważenie słów Margot, gdy publicznie sugerujesz, że ktoś narusza prawo, gdyż może to zostać uznane za próbę naruszenia dóbr osobistych, pomówienie. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-22 22:12:16 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
"Fotografia stanowi własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione."
KOPIOWANIE. JEST ZABRONIONE.
Nie zgadzam sie z Twoimi praktykami.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-22 21:13:15 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Co do przechowywania, oczywiście warunkiem jest, że sama treść zdjęć nie może naruszać prawa.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-22 21:10:48 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Kopiowanie zdjęć, a nawet ich przechowywanie Margot, nie jest niezgodne z prawem. Dopiero rozpowszechnianie bez zgody Autora stanowi owego prawa naruszenie. Nie kpię Margot, tylko wyjaśniam :-) Powtórzę, każdy kto zechce może dotrzeć do poprzedniej wersji :-)
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-22 20:47:32 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
André, co mnie irytuje? To, ze kpisz sobie ze mnie w zywe oczy. Zakaz kopiowania zdjec jest ZAKAZEM. Nie bawi mnie lamanie prawa, a Ciebie?
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-22 20:04:28 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Łomatkoboskajasnogórskoczęstochowskazamurami... :-) Załóżmy Margot, choć każde założenie oddala nas od prawdy ;-) że skopiowałem to zdjęcie. Kopiowałem również Portret K. w Okularach, by sprawdzić czy poradzę sobie z usunięciem pewnych mankamentów, w ramach "wyzwania" edycyjnego :-) Jakoś poszło ;-) Nie wiem, nie rozumiem, co tak bardzo Cię irytuje? Sprawa jest prosta jak granice w Kanadzie. Każdy kto zechce, ma dostęp do poprzedniej wersji powyższego zdjęcia :-)
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 22:36:12 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
*skopiowales
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 22:35:20 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
André, mi nie jest do śmiechu. Poproszę Cię o wyjaśnienie sprawy. Jeżeli masz dostęp do pierwszej wersji powyższego zdjęcia, co sam potwierdzasz, oznacza to, że skopiowałem to zdjęcie. Jeżeli się mylę, wyprowadź mnie sensownie z błędu.
fotografia cyfrowa
Kobieta 2019-05-21 21:47:29 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
i zrobiło się miło... ;)A
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-21 21:35:33 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
A czy ktoś tu komuś Anno odmawia praw do rozporządzania własnymi zdjęciami? Przedmiotem dyskusji jest, a raczej była ciekawość, gdyż nie miałem pewności co do korekt, o jakich wspominała Margot. Uśmiech zawsze mile widziany.
fotografia cyfrowa
Kobieta 2019-05-21 21:21:55 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Andre, autor ma prawo usunąć zdjęcie,
ma także prawo ponownie je wstawić,
dyskusję bezprzedmiotową najlepiej jest
zakończyć uśmiechem i... przymrużeniem oka
pozdrawiam was serdecznie ;)A
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-21 21:18:52 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
:-)
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 21:08:59 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
André..."Dziękuję bardzo Margot. Tak się domyślałem troszeczkę, gdyż mam dostęp do pierwszej wersji :-) Zapytać wypadało, gdyż im więcej pytań, tym większy ruch ;-) Pozdrawiam."
Niczego nie sugeruje.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-21 20:55:22 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Sugerujesz Margot, że łamię prawo?
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 20:43:30 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
André, "Fotografia stanowi własność autora. Kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii bez jego zgody jest zabronione."
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 20:42:54 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
André, pytam, poniewaz nie jestem pewna czy kopiowanie nie swoich prac jest dozwolone.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-21 20:24:45 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Pytasz Margot by wywołać ruch czy z ciekawości? ;-)
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 16:06:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
André, jak to sie dzieje, ze masz dostep to zdjecia, ktore usunelam???
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-21 15:48:09 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dziękuję bardzo Margot. Tak się domyślałem troszeczkę, gdyż mam dostęp do pierwszej wersji :-) Zapytać wypadało, gdyż im więcej pytań, tym większy ruch ;-) Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 15:41:26 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
André, cos Ci umyka ;) Zaspokoje Twoja ciekawosc. Zmienilam tonacje zdjecia i cos tam jeszcze. Nie wiem, do czego potrzebna Ci ta informacja. Nie masz przeciez dostepu do pierwszej wersji. Pozdrawiam.
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-21 15:06:10 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Hmmm... Ale, że, ten tego, moje pytanie dotyczące polecenia Margot było odpowiedzą na Twoje pytanie? :-) Czy coś mi umyka? No i cały czas nie wiem, a chciałbym, co korygowałaś Margot? :-)
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 14:47:13 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
André, nie tak dawno, zapytales mnie, dlaczego polecilam Twoje zdjecie ;) Oko za oko ;-)))))
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-21 14:33:37 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dzień Dobry. Pytaniem na pytanie Margot? Ałaaaa... :-) Nie jest to oczywiste? Z fotograficznej ciekawości, jak to na fotoforach bywa :-)
fotografia cyfrowa
ZAK 2019-05-21 13:22:46 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-21 01:23:03 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Witaj, André. Tak z ciekawości...dlaczego pytasz?
fotografia cyfrowa
andrea_s 2019-05-20 23:51:40 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Dobry Wieczór. Tak z ciekawości Margot. Co korygowałaś? :-)
fotografia cyfrowa
mariag36 2019-05-20 23:29:26 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
Bardzo interesujacy kadr w pieknym świetle
fotografia cyfrowa
BigLebowski 2019-05-20 21:03:19 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
bdb
fotografia cyfrowa
amargot1z 2019-05-20 20:38:25 | ocena = brak oceny
fotografia cyfrowa
Anno, dokonalam drobnej korekty tego zdjecia i opublikowalam ponownie. Cieszy mnie, ze je pamietasz. Pozdrawiam :)
fotografia cyfrowa
Kobieta 2019-05-20 20:06:52 | ocena = 5
fotografia cyfrowa
p a m i ę t a m to foto
fotografia cyfrowa
Joker49 2019-05-20 20:00:44 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
suffo 2019-05-20 17:31:34 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Akrim 2019-05-20 10:36:45 | ocena = 4
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zaloguj się aby dodać komentarz.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa