fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Loginfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowaHasłofotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowaZapamiętajfotografia cyfrowa
fotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowafotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa
Zasady użytkowania
fotografia cyfrowa

Zakładanie i ustawienia konta

Zakładanie konta w serwisie www.Obiektywni.com.pl  nie zajmuje więcej niż minutę. Przyłącz się do społeczności Obiektywnych, publikuj zdjęcia, komentuj i wygraj wartościowe nagrody.

Rejestracja

Najpierw się zarejestruj (tutaj znajduje się krótki formularz). Wybierz login (nie możesz go później zmienić, więc wymyśl taki, który będzie Ci się podobał), wymyśl hasło (nic się nie stanie jak zapomnisz) i podaj adres e-mail, na który otrzymasz link aktywacyjny, którym potwierdzisz rejestrację. Pamiętaj aby podać prawidłowy adres e-mail. Jeśli zapomnisz hasło, właśnie na podany adres otrzymasz wiadomość, dzięki której będziesz mógł odzyskać dostęp do konta.

 

Logowanie

Zaloguj się, używając formularza znajdującego się w górnym prawym rogu. Możesz również wybrać opcję zapamiętania twoich danych. Dzięki temu nie będziesz musiał się każdorazowo logować podczas wizyt na Obiektywnych. Logowanie jest konieczne abyś miał dostęp do większości funkcji na serwisie. Oczywiście przeglądanie zdjęć i stron użytkowników nie wymaga logowania.

Przypomnienie hasła

Jeśli zapomnisz hasła wejdź na zakładkę "Moje konto" i skorzystaj z formularza. Otrzymasz wiadomość z wygenerowanym nowym hasłem. Możesz je zmienić po zalogowaniu w swoim profilu.

Ustawienia profilu

W profilu (zakładka Moje konto) możesz ustawić swój opis, dodać, zmienić lub usunąć swoje zdjęcie (avatar), oraz zmienić hasło, e-mail na który otrzymujesz powiadomienia i newsletter serwisu. Wszystkie informacje, poza loginem możesz dowolnie zmieniać.
 

Informacje o Tobie

 • Zdjęcie / avatar. Możesz wstawić swoje zdjęcie lub obrazek (w formacie jpg). Będzie widoczny na Twojej stronie z portfolio. (maksymalny rozmiar obrazka wynosi 100 x 100 pikseli).
 • Opis. Miejsce na kilka zdań o sobie.
 • Strona www - wstaw adres swojej prywatnej strony. Będzie widoczny pod twoim opisem.

Filtry i opcje ustawień

 • Liczba miniatur - możesz ustawić liczbę miniatur wyświetlanych na stronach galerii. Użytkownicy z wolniejszymi łączami powinni wybrać mniejszą wartość - galeria będzie się wtedy szybciej wyświetlała.
 • Minimalna ocena za zdjęcie. W serwisie Obiektywni.com.pl możesz ustawiać opcje selekcji wyświetlanych zdjęć. Fotografia, która nie mieści się w akceptowalnym przez Ciebie poziomie (ma niższą średnią ocenę niż ustawiona wartość) jest wyświetlane jako szary prostokąt z ikonką kłódki. Dzięki temu możesz oglądać tylko najlepsze zdjęcia.
 • Tylko ocenione zdjęcia. Opcja blokuje wyświetlanie zdjęć, które jeszcze nie zostały ocenione.

Powiadomienia

Możesz ustawić powiadamianie o nowych komentarzach i krytykach pojawiających się pod Twoimi zdjęciami. Po każdym komentarzu i/lub krytyce otrzymasz na adres podany przy rejestracji wiadomość z linkiem do ocenionego zdjęcia.

 

Przeglądanie własnego konta

W swoim koncie masz do dyspozycji następujące zakładki:

 • Mój profil - miejsce gdzie możesz edytować własne dane oraz ustawienia.


 • Moje zdjęcia - zakładka pozwalająca na zarządzanie swoimi zdjęciami. W tym miejscu możesz dodawać opintwoje portfolio składające się ze zdjęć publicznych i prywatnych. Klikając na miniaturkę przenosisz się do panelu zarzadzania zdjęciem


 • Moje katalogi - swoje zdjęcia możesz układać w tematyczne katalogi.


 • Moje komentarze i oceny - zobacz spis wystawionych przez Ciebie uwag i ocen.


 • Moje krytyki - tu znajdziesz listę napisanych przez Ciebie konstruktywnych krytyk.


 • Zebrane komentarze i oceny - tabela z opiniami nt. twoich zdjęć.


 • Zebrane krytyki - wystawione przez innych użytkowników konstruktywne krytyki


 • Ulubione - spis ulubionych autorów


 • Poleć serwis - formularz promocyjny programu partnerskiego.
fotografia cyfrowa
fotografia cyfrowa